GAUKITE VISKĄ IR DAR DAUGIAU.

Naujasis BMW M140i penkiaduris: 340 AG, 250 kW.

GAUKITE VISKĄ IR DAR DAUGIAU.

Naujasis BMW M140i penkiaduris: 340 AG, 250 kW.

GAUKITE VISKĄ IR DAR DAUGIAU.Naujasis BMW M140i penkiaduris: 340 AG, 250 kW.

BMW 1 serijos modelyje BMW M140i unikaliai integruotas 340 AG 6 cilindrų benzininis variklis, dėl kurio šis penkiaduris automobilis 100 km/h greitį pasiekia vos per 4,8 sekundės. Siekdami užtikrinti neprilygstamą važiavimo malonumą, M ekspertai pakeitė ir patobulino daugybę automobilio detalių, todėl šiame BMW puikiai dera visa: tiek dizainas, tiek variklis ar pakaba. Rezultatas – kompaktiškas M Performance modelis, kurio išvaizda ir važiavimo charakteristikos užtikrina išties unikalias BMW 1 serijos modelio savybes.

BMW M140i penkiadurio techniniai duomenys:
Degalų sąnaudos (mišriu režimu): nuo 7,8 iki 7,1 l/100 km
CO2 emisijos (mišriu režimu): nuo 179 iki 163 g/km

Design

M PERFORMANCE DIZAINAS BMW M140i PENKIADURYJE.

Įspūdinga galia šiame automobilyje pasiekiama dėl tobulos visų jos komponentų sąveikos. Dėl priekyje integruotų oro įleidimo angų aušinamas variklis, o dėl M sportinės pakabos BMW M140i ypač paprasta valdyti. M sportinis paketas papildytas išskirtiniais M Performance akcentais. Visi šie vizualūs akcentai tik įrodo, kad vos tik galingas vienos eilės 6 cilindrų benzininis M Performance TwinPower Turbo variklis užvedamas, apsukos kyla akimirksniu.

IŠSKIRTINĖS BMW M140i PENKIADURIO SAVYBĖS.

Akcentinės spalvos dizaino ypatumai.

BMW M140i šoninėse aerodinamiško priekinio buferio oro įleidimo angose integruoti Ferric Grey pilkos spalvos dizaino akcentai.

18'' M Double-spoke 436 M.

Dėl išskirtinių Ferric Grey pilkos spalvos lengvojo lydinio ratlankių ir M sportinių stabdžių, tiek akceleracija, tiek ir stabdymas yra optimalūs (225/40 ZR18 priekyje, 245/35 ZR18 gale).

Akcentinės spalvos šoninių veidrodėlių gaubtai.

Aptakių linijų šoninių veidrodėlių gaubtai puošti Ferric Grey pilka spalva. Dėl aerodinamiško jų dizaino nėra beveik jokio oro pasipriešinimo.

Tamsaus chromo M logotipas.

Tamsaus chromo M logotipas – elegantiškas būdas akcentuoti faktą, kad BMW M140i – M Performance klasės automobilis.

Išmetimo vamzdžių apdaila abiejose pusėse.

BMW 1 serijos modelio išskirtinumas: abi BMW M140i modelio puses puošianti juodo chromo išmetimo vamzdžių apdaila, modifikuota išmetimo sistema be slopintuvo ir oro įleidimo angos kontrolė.

Tamsaus chromo modelio emblema.

Akcentinės spalvos galinę automobilio dalį puošianti modelio emblema - BMW M140i su BMW M siejantis akcentas.
Engines

M PERFORMANCE TWIN POWER TURBO VIENOS EILĖS 6 CILINDRŲ BENZININIS VARIKLIS.

Vienos eilės 3,0 litrų darbinio tūrio 6 cilindrų BMW TwinPower Turbo variklis sujungia Twin Scroll turbokompresorius su Valvetronic, double-VANOS ir didelio tikslumo įpurškimo sistemą. Dėl šio išmanaus novatoriško paketo ženkliai sumažinamos BMW M140i su 8 pavarų transmisija Steptronic degalų sąnaudos – jos siekia vos 7,1 litrą 100 km (su xDrive – 7,4 l/100 km), o CO2 emisija – tik 163 g/km (su xDrive: 169 g/km). Be to, sukuriama ir įspūdinga galia: 250 kW (340 AG), maksimalus 500 Nm sukimo momentas ir nuo 0 iki 100 km akceleracija vos per 4,6 sekundės (su xDrive: 4,4 sekundės). Šis variklis išvysto maksimalų 250 km/h greitį (su ribotuvu). BMW 1 serijos modeliuose šis įmantrus variklis montuojamas išskirtinai tik BMW M140i.

 • Jaudinantis M Performance garsas

  Įmantrią BMW M140i išmetimo sistemą galima nesunkiai atpažinti iš abi automobilio puses puošiančių juodo chromo išmetimo vamzdžių. Pašalinus vidurinįjį slopintuvą ir išmaniąją oro įleidimo angą sukuriamas charizmatiškas garsas, kuris tiesiog priverčia virpėti. Variklio skleidžiamas garsas dar labiau padidina sportinį važiavimo šiuo BMW teikiamą pojūtį.

Driving Dynamics

M PERFORMANCE VAŽIAVIMO DINAMIKA BMW M140i PENKIADURYJE.

BMW M140i penkiaduris įkūnija sportinį važiavimo malonumą ir įspūdingą važiavimo dinamiką. Dėl net dešimt milimetrų žemesnės pakabos visa BMW galia perduodama tiesiai kelio dangai. M sportiniai stabdžiai su mėlynos spalvos suportais ir M logotipu užtikrina tiesiog tobulą stabdymą net ir tuomet, kai važiuojama itin dinamiškai. Dėl patobulintos kintančio sportinio vairavimo sistemos ir savaiminio automobilio centravimo momento vairuotojas gali nesunkiai pajusti išties patikimą kryptinę BMW kontrolę.

 • Daugiau dinamikos: žemesnė M sportinė važiuoklė

  Siekiant paversti įstabią variklio galią į neprilygstamą važiavimo dinamiką, spyruoklės ir stabilizatoriai buvo tiksliai pritaikyti itin didelį sukimo momentą išvystančiam 6 cilindrų varikliui. Įspūdingas važiavimo akimirkas garantuoja speciali priekinei ašiai pritaikyta elastokinematika. Dar didesnis manevringumas pasiekiamas dėl 10 milimetrų žemesnės M sportinės pakabos ir kintančio sportinio vairavimo sistemos su Servotronic. Dėl BMW xDrive keturiais ratais varomos sistemos BMW M140i xDrive važiavimo jėga lanksčiai paskirstoma automobilio ašims ir užtikrina geriausią įmanomą sukibimą su danga net ir esant prastoms kelio sąlygoms.

  BMW M140i xDrive penkiadurio techniniai duomenys:
  Degalų sąnaudos (mišriu režimu): 7,4 l/100 km
  CO2 emisijos (mišriu režimu): 169 g/km

 • Dar sportiškesnis: 8 pavarų sportinė transmisija Steptronic

  Dinamišką BMW M140i sprintą užtikrina 8 pavarų sportinė transmisija Steptronic. Jos sudėtyje esanti paleidimo kontrolė užtikrina, kad nuo 0 iki 100 km/h greitį pasieksite vos per 4,6 sekundės. Tiesiog spustelėkite DSC mygtuką, įjunkite selektoriaus svirtį į padėtį „S“, spustelėkite stabdžius, nuspauskite akceleratoriaus pedalą atleisdami stabdžius ir pamatysite, ką galios sąvoka reiškia iš tikrųjų.

 • Dar geresnis valdymas: M sportiniai stabdžiai (montuojami standartiškai)

  Keturių stūmoklių aliuminiai stabdžių diskai akimirksniu sustabdo 18 colių M 436 M Double-spoke lengvojo lydinio ratlankius. Automobilio gale integruoti stabdžiai su dviem stūmokliais. Dėl vidinės ventiliacijos sistemos šie stabdžiai puikiai atlieka savo funkciją net ir susidarius dideliam karščiui. Net ir tuomet, kai šis BMW tiesiog stovi vietoje, įspūdingą jo stabdymo galią galima nesunkiai atpažinti iš išskirtinių, M logotipu puoštų mėlynos spalvos stabdžių suportų.

M PERFORMANCE GRUPĖ.

Tobulai suderintas dizainas, važiuoklė ir maksimali važiavimo dinamika. M Performance automobiliai įkūnija tobulą šių trijų privalumų sąveiką. Šis unikalus BMW M GmbH kūrinys apjungia geriausias visos šios serijos automobilių ypatybes kartu su BMW M genais.

Dar didesnis važiavimo malonumas.

Sužinokite daugiau apie su M Performance automobilius.

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisijos.

 • Degalų sąnaudų, CO2 emisijos, elektros energijos suvartojimo reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą.

  Automobiliu nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo daugybės veiksnių, o ypač: važiavimo stiliaus, pasirinkto maršruto, oro sąlygų, šildymo / vėsinimo ir kondicionieriaus naudojimo.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str.1, 73760 Ostfildern, Vokietija.