GERAS STILIUS – VISADA MADINGAS.

Penkiaduriai BMW 1 serijos modeliai ir jų įranga.

GERAS STILIUS – VISADA MADINGAS.

Penkiaduriai BMW 1 serijos modeliai ir jų įranga.

Mada kiekvienam. Tačiau stilius – kiekvieno asmeninis reikalas. Būtent jį galėsite visiškai išreikšti per savo BMW 1 serijos automobilį. Su modeliais Advantage, Urban Line ir Sport Line. Su M sportinio modelio atletiškumu. Ir su originaliais BMW priedais dar individualesnei išvaizdai sukurti.

GERAS STILIUS – VISADA MADINGAS.Penkiaduriai BMW 1 serijos modeliai ir jų įranga.

Mada kiekvienam. Tačiau stilius – kiekvieno asmeninis reikalas. Būtent jį galėsite visiškai išreikšti per savo BMW 1 serijos automobilį. Su modeliais Advantage, Urban Line ir Sport Line. Su M sportinio modelio atletiškumu. Ir su originaliais BMW priedais dar individualesnei išvaizdai sukurti.

ADVANTAGE MODELIS.

Tiek automobilio interjere, tiek ir eksterjere Advantage modelis suteikia daugybę funkcionalių įrangos galimybių automobilio komfortui ir saugumui pagerinti. Automobilio gale integruota parkavimo atstumo kontrolė skleis vaizdinius ir garsinius signalus, taigi padės vairuotojui įvažiuoti į stovėjimo vietą atbuline eiga. Dėl rūko žibintų padidinamas saugumas visada, kai matomumas prastas ar lyja.
Vairuotojui taip pat ypač pasitarnaus kruizo kontrolė su stabdymo funkcija, vairas su daugiafunkciais mygtukais, dėl kurio bus daug lengviau valdyti daugybę skirtingų automobilio funkcijų ir laisvų rankų įranga su USB sąsaja. Siekiant užtikrinti, kad įvairių formų ir dydžio objektus būtų galima laikyti saugiai ir patogiai, automobilyje integruojamas ir daugybe praktiškų daiktų laikymo parinkčių turintis daiktų laikymo paketas. Modelio ypatybes užbaigia reguliuojamas centrinis porankis ir keturi kilimėliai.

MODEL MIESTO LINIJA.

Naujesnis, dar modernesnis ir dar išskirtinesnis – su miesto linija galite suteikti savo penkiaduriui BMW 1 serijos modeliui gatvėse dar nematytų ypatybių: susikurkite automobilio stilių pats.

 • Eksterjeras

  Model Miesto linijai taip pat puikiai derės ir įmantrūs 16 colių V-spoke style 411 lengvo lydinio ratlankius. BMW inksto formos grotelės su metaliko Oxide Silver juostelėmis ir blizgaus chromo rėmu suteikia priekinei automobilio daliai įspūdingą akcentą. Priekinės blizgio juodos spalvos orą nukreipiančios oro įleidimo angos – lygiai kaip ir galinis buferis – taip pat puošti matinės Oxide Silver spalvos akcento juostele. Priekinio buferio oro įleidimo angos viduryje integruota juostelė puošta blizgia juoda spalva. Miesto modelio logotipą galima rasti kairėje ir dešinėje priekinės automobilio dalies pusėje.
  Automobilio gale integruota parkavimo atstumo kontrolė skleis vaizdinius ir garsinius signalus, taigi padės vairuotojui įvažiuoti į stovėjimo vietą atbuline eiga. Siekiant dar labiau padidinti saugumą esant prastam matomumui ir blogoms oro sąlygoms, automobilyje integruoti rūko žibintai.
  Išskirtinė Miesto linijos alternatyva – dviejų sidabro atspalvių 17 colių V-spoke style 412 lengvojo lydinio ratlankiai. Beje, taip pat galėsite rinktis ir iš kitų ratlankių.

 • Interjeras

  Dar prieš įlipant į automobilį nuotolinis valdymas su elegantišku perlų chromo spalvos akcentu leis iš anksto nuspėti artėjantį jaudulį. Kai priekinės durelės atveriamos, akį iškart patrauks aliuminio įdėklais ir logotipu „BMW Urban“ puošta durelių slenksčių apdaila.
  Keleiviai galės patogiai sėdėti elegantiškose, medžiagos / odos Path sidabro / perlų pilkos spalvos dizaino sėdynėse. Juoda akrilinio stiklo interjero apdaila su Oxide sidabro matinės spalvos akcentais ir atpalaiduojantis tiesioginio ir netiesioginio apšvietimo derinys, kaip antai, aplinkos šviesa, apšviestos durelių rankenėlės ir kojų zona, akcentuoja interjero stilingumą. Galima pasirinkti mėlynos ir oranžinės šviesos spalvą. Komforto vairuotojui ir priekyje sėdinčiam keleiviui suteikia reguliuojamas centrinis porankis. Kadangi sportinį odinį vairą itin patogu laikyti rankose, vairuotojas gali visiškai mėgautis BMW pakabos tikslumu.
  Taip pat galėsite pasirinkti ir Path juodos / sidabro spalvos dizaino medžiagos / odos sėdynės kartu su balto akrilinio stiklo interjero apdaila, struktūriniais įspaudais ir matinės Oxide sidabro spalvos apdailos akcentais.

MODEL SPORTINĖ LINIJA.

Su Model Sport linija dinamiškas penkiaduris BMW 1 serijos atrodo dar sportiškesnis ir atletiškesnis. Tokį šio automobilio išskirtinumą lemia daugybė eksterjero ir interjero detalių pritaikymų.

 • Eksterjeras

  Model sportinei linijai taip pat puikiai dera ir įmantrūs 16 colių V-spoke style 411 lengvojo lydinio ratlankiai. Rūko žibintai, dvigubos chromo apvadais juostos BMW inksto formos grotelės, jų juostelės ir daugybė kitų priekinę bei galinę automobilio dalį puošiančių blizgių juodų dizaino akcentų išryškina sportinę BMW išvaizdą. Dėl juodu chromu puošto išmetimo vamzdžio ir šonines automobilio priekio dalis puošiančio užrašo „Sport“ iškart išryškinama dinamiška Model Sport linijos automobilio prigimtis. Automobilio gale integruota parkavimo atstumo kontrolė skleidžia vaizdinius ir garsinius signalus, taigi padeda vairuotojui įvažiuoti į stovėjimo vietą atbuline eiga.
  Išskirtinė Sportinės linijos alternatyva – 17 colių Star-spoke style 379 lengvojo lydinio ratlankiai. Beje, taip pat galėsite rinktis ir iš kitų ratlankių.

 • Interjeras

  Kai atveriamos priekinės automobilio durelės, aliuminio įdėklais ir „BMW Sport“ logotipu puošta durelių slenksčių apdaila suteikia Model Sport linijai įstabaus atletiškumo. Tiek vairuotojas, tiek ir priekyje sėdintis keleivis gali mėgautis optimalia sportinių Corner medžiaga ir juodais akcentais puošta sėdynių atrama, o blizgi juoda interjero apdaila su matiniais koralų raudonos spalvos akcentais sukuria išskirtinai atletišką BMW atmosferą. Dėl reguliuojamos centrinio porankio padėties papildoma atrama nuo šoninės jėgos užtikrinama tiek vairuotojui, tiek ir priekyje sėdinčiam keleiviui. Dėl lengvai suimamo ir kontrastingomis raudonomis siūlėmis puošto sportinio odinio vairo vairuotojas visuomet išlaikys puikią automobilio kontrolę. Atletišką automobilio interjero išvaizdą dar labiau sustiprina išskirtinis prietaisų skydelis, raudonais konkrečiai linijai būdingais akcentais puoštos skalės ir dar smulkesnės padalos.
  Puikiu tiesioginės ir netiesioginės šviesos deriniu (aplinkos šviesa, apšviestos durelių rankenėlės ir kojų zona) papildytas žibintų paketas dar labiau išryškina dinamiškas BMW savybes. Automobilyje taip pat integruota kruizo kontrolė su stabdžių funkcija. Vaire integruoti daugiafunkciai mygtukai, kuriais patogiai valdysite dažniausiai naudojamas automobilio funkcijas. Stiliaus ypatybes užbaigia raudonomis inkrustacijomis puoštas nuotolinis valdymas, daugybe papildomų daiktų laikymo galimybių papildytas daiktadėžių paketas, laisvų rankų įranga su USB sąsaja ir prie visų sėdynių derantys kilimėliai.
  Taip pat galėsite rinktis ir Corner antracito audiniu ir pilkais akcentais puoštas sportines sėdynes bei blizgią juodą interjero apdailą su Oxide sidabro spalvos matiniais akcentais.

M SPORTINIS MODELIS.

Nuo šiol M sportinis modelis pritaikytas ir BMW 1 serijos automobiliams. Tiek pakaba, tiek ratlankiai ar dizainas – daugybė šiame automobilyje integruotų akcentų dabar dar sportiškesni ir atitinka M GmbH filosofiją – įskaitant ir šonines dalis puošiančius M logotipus.

 • Eksterjeras

  Dėl M sportinio modelio ir 17 colių M Double-spoke style 383 M lengvojo lydinio ratlankių su mišriomis padangomis, M sportinis paketas idealiai atitiks visus dinamišką važiavimą mėgstančių vairuotojų poreikius. M aerodinaminis paketas su kėbulo spalvos buferiais ir šoniniais slenksčiais bei išskirtinės kontrastingos Dark Shadow metaliko difuzoriaus įdėklas dar labiau išryškina atletišką automobilio išvaizdą. Kiekvienas BMW inksto formos grotelių segmentas su devyniomis chromuotomis juostelėmis puoštas blizgia juoda spalva.
  Dinamišką išvaizdą užbaigia blizgi Shadow linija iš BMW Individual, į kurią taip pat įeina ir daugybė kitų ypatybių, kaip antai, blizgios juodos spalvos veidrodėlio pagrindas, veidrodėlio korpusas ir šoniniai veidrodėliai. Išmetimo vamzdis taip pat puoštas blizgiu chromu. Šonines BMW priekio dalis puošiantys M logotipai ir rūko žibintai sukuria ryškias M sportiniam modeliui būdingas dinamiškas ambicijas.
  Automobilio gale integruota parkavimo atstumo kontrolė skleidžia vaizdinius ir garsinius signalus, taigi padeda vairuotojui įvažiuoti į stovėjimo vietą atbuline eiga. Estoril mėlyno metaliko dažų apdaila prieinama išskirtinai tik M sportiniam modeliui. Galima rinktis ir iš kitų dažų apdailų.
  M sportiniam modeliui taip pat galėsite pritaikyti ir standartinę pakabą arba adaptyvią M pakabą, sidabro arba geležies pilkos metaliko spalvos 18 colių M Double-spoke style 461 M lengvojo lydinio ratlankius su mišriomis padangomis.

 • Interjeras

  Į M sportinį modelį įeina: Hexagon Anthracite medžiagos / Alcantara sėdynės, puoštos kontrastingomis Royal mėlynos spalvos siūlėmis ir išskirtiniu M stiliumi. Šiose sėdynėse tiek vairuotojui, tiek ir priekyje sėdinčiam keleiviui garantuojama optimali atrama. Dar daugiau komforto suteikia centrinis porankis (padėtį galima keisti). Antracito stogo danga iš BMW Individual ir iš šešiakampių sudaryta stilinga aliuminio apdaila su matiniais Estoril mėlynos spalvos akcentais išryškina dinamišką automobilio išvaizdą. Dėl iš trijų stipinų sudaryto M odinio vairo su specialiai nykščiams pritaikytais įlinkimais bei daugiafunkciais mygtukais visuomet užtikrinama tiesiog tobula automobilio kontrolė. M emblema puoštas 373 mm skersmens vairas puoštas juoda Walknappa oda ir juodomis siūlėmis. Smulkesnės prietaisų skydelyje esančios chronoskalės pabrėžia atletišką automobilio prigimtį, o Estoril mėlynos spalvos akcentais puoštas automobilio raktelis tiesiog spinduliuoja dinamiško važiavimo troškimą, kuris bus juntamas net ir aplinkiniams.
  Tiesioginės ir netiesioginės šviesos derinys, kaip antai, interjero šviesa ir kojų zonos apšvietimas, prideda automobilio interjerui dar daugiau sportiškumo. Automobilyje taip pat integruota kruizo kontrolė su stabdžių funkcija. Aukštos kokybės interjerą užbaigia daiktų laikymo paketas, laisvų rankų įranga su USB sąsaja ir lietaus jutiklis.
  Taip pat galėsite pasirinkti iš šešiakampių sudarytą stilingą automobilio interjerą puošiančią aliuminio apdailą su blizgios juodos spalvos akcentais.

ORIGINALŪS BMW PRIEDAI.

Be to, su originaliais BMW priedais galėsite pabrėžti individualų BMW 1 serijos modelio stilių. ir dar labiau padidinti automobilio komfortą ir universalumą. Čia galėsite rasti kokybiškų ir praktiškų produktų rinkinį.

 • Transportavimas ir bagažas

  Modernioje, visoms BMW stogo bagažinių sistemoms tinkamoje baltos ir antracito spalvos BMW stogo bagažinėje 320 sutalpinsite iki penkių porų 185 cm ilgio slidžių. Kadangi bagažinę galima atidaryti iš abiejų pusių, o kiekviename jos šone integruotas trigubas centrinis užraktas, slides ne tik nesunkiai pakrausite, bet ir apsaugosite jas nuo vagių.
  Universalus laikiklis idealiai tiks transportuoti bet kokio tipo objektus. Dėl keturių reguliuojamų laikiklių, keturių diržų kilpų ir dviejų diržų savo automobilyje saugiai pritvirtinsite net ir didelius nestandartinius krovinius.
  Juodos / mėlynos spalvos kėdutę BMW Junior Seat Group 2/3 galima didinti priklausomai nuo vaiko amžiaus ir naudoti itin ilgai. Ji puikiai tiks vaikams nuo trijų iki dvylikos metų (apytiksliai 15–36 kg). Tokia kėdutė tvirtinama naudojant trijų dalių automobilio saugos diržą. Be to, ką taip pat galima pritvirtinti ir prie BMW integruotų ISOFIX tvirtinimo taškų. Taigi, kėdutės išties stabilios. Patentuotos oro pagalvėlės ir aukšti šoniniai kraštai užtikrina optimalią galvos apsaugą smūgio iš šono atveju. Dėl reguliuojamo galinio atlošo kampo vaikiška kėdutė optimaliai tinka bet kokiai automobilio sėdynei. Dėl galinio atlošo nulenkimo funkcijos ypač pagerinamos daiktų transportavimo galimybės, pavyzdžiui, keliaujant.
  Laikiklis arba galimybė integruoti Apple iPad 2, 3 arba 4, įskaitant USB sąsają / įkrovimo laido sąsają. Visa tai galima nesunkiai pritvirtinti prie pagrindinio laikiklio (būtinas) ir nuimti vos vienu mygtuko spustelėjimu. Apple iPad galima nesunkiai integruoti į 360° sukamą rėmą. Kadangi galima nustatyti daugybę skirtingų šio rėmo padėčių, automobilio gale sėdintys keleiviai galės visuomet pasirinkti patogų skaitymo kampą, patogiai žiūrėti vaizdo įrašus arba bendrauti internete (tik su BMW Car Hotspot (prieigos taškas). Be to, naudodami laikiklio gale integruotą atramą laikiklį galėsite naudoti nebūtinai tik savo automobilyje.
  Vilkimo kabliui pritaikytas dviračių / e. dviračių laikiklis lengvas, bet tvirtas, todėl išlaikys iki 60 kg svorį. Šį laikiklį naudoti ypač paprasta. Be to, jį naudodami galėsite transportuoti net du įprastus arba el. dviračius (laikiklį galima pritaikyti ir trijų dviračių transportavimui) Dėl jo pakreipimo funkcijos visuomet bus garantuojama nesunki prieiga prie bagažinės.

 • Lengvojo lydinio ratlankiai

  Aukštos kokybės 19 colių Star-spoke 660 lengvojo lydinio ratlankiai puošti dviem Orbit Grey pilkais atspalviais. TPMS ratų rinkinys su mišraus rašto be oro važiuoti galinčiomis padangomis, 7,5J x 19 su 225/35 R19 88Y XL RSC dydžio padangomis (priekyje) ir 8J x 19 su 245/30 R19 89Y XL RSC dydžio padangomis (gale).
  Aukštos kokybės 19 colių Double-spoke 361 stiliaus lengvojo lydinio ratlankiai puošti dviem spalvomis, juodu ir raudonu žiedu, suteikiančiu automobiliui dar daugiau sportiškumo. Ratų rinkinys su mišraus rašto be slėgio važiuoti galinčiomis padangomis, 7,5J x 19 su 225/35 R19 88Y XL RSC dydžio padangomis (priekyje) ir 8J x 19 su 245/30 R19 89Y XL RSC dydžio padangomis (gale).

 • Interjerui ir eksterjerui skirti priedai

  Tobulai visoms oro sąlygoms pritaikyti ilgaamžiai kilimėliai su pakeltais šonais ir elegantišku dizainu apaugo kojų zoną nuo drėgmės ir purvo bei padeda išlaikyti kojas sausas. Dėl šviesiai pilkos spalvos kraštelio juodi priekinei automobilio daliai skirti kilimėliai tobulai dera prie Miesto linijos (Urban line).
  BMW Urban automobilio raktelio dėklas pagamintas iš aukštos kokybės odos su novatoriškais metalo akcentais, taigi tobulai papildo dinamišką automobilio charakterį. Raktelis tvirtai pritvirtinamas prie dėklo, apsaugomas nuo įbrėžimų, o, prireikus, nesunkiai išimamas. Juodos / šviesiai pilkos spalvos raktelio dėklas puikiai papildo Miesto liniją.
  Tobulai visoms oro sąlygoms pritaikyti ilgaamžiai bagažinės kilimėliai su pakeltais šonais ir elegantišku dizainu apaugo kojų zoną nuo drėgmės ir purvo bei padeda išlaikyti kojas sausas. Dėl šviesiai pilkos spalvos kraštelio juodi priekinei automobilio daliai skirti kilimėliai tobulai dera prie Miesto linijos (Urban line).