GYVENIMAS GERESNIS, KAI MALONIOMIS JO AKIMIRKOMIS GALIME DALINTIS.

Penkiaduris BMW 1 serijos modelis.

GYVENIMAS GERESNIS, KAI MALONIOMIS JO AKIMIRKOMIS GALIME DALINTIS.

Penkiaduris BMW 1 serijos modelis.

GYVENIMAS GERESNIS, KAI MALONIOMIS JO AKIMIRKOMIS GALIME DALINTIS.Penkiaduris BMW 1 serijos modelis.

Degalų sąnaudos mišriu režimu, l/100 km (116 EffDyn Edition)

3,8-3,4

CO2 emisija g/km (116 EffDyn Edition)

101-89

Durelių skaičius

5

Penkiaduris BMW 1 serijos modelis – kasdieniškas, bet kartu ir nepaprastas automobilis. Manevringas, kompaktiškas važiavimas, kurį puikiai papildo sportinis ir modernus dizainas. BMW 1 serijos modelio sportiškumą dar labiau pabrėžia atnaujintas priekis, BMW būdingos inksto formos grotelės ir prašmatnūs priekiniai žibintai. Automobilio gale dėmesį neabejotinai patrauks iš dviejų dalių sudaryti L formos LED šviesos diodo žibintai. Be to, dėl daugybės ergonomiškame interjere esančių daiktų laikymo galimybių vietos automobilyje pakaks viskam. Važiavimo malonumą dar labiau sustiprina naujausios kartos neįtikėtinai tausūs ir stulbinantys BMW TwinPower Turbo varikliai. Šio universalaus penkiadurio automobilio variantų diapazonas ypač platus: nuo ekonomiškojo BMW 116d EfficientDynamics Edition iki sportiškojo BMW M135i. Su Urban Line, Sport Line ir M sportiniu paketais suteiksite savo automobiliui dar daugiau unikalumo. Be to, dėl BMW ConnectedDrive galėsite dalytis savo kelionių potyriais su šeima ar draugais tiesiog kelyje. Grynas malonumas. Būtent taip ir galima apibūdinti BMW 1 serijos modelį.

PENKIADURIO BMW 1 SERIJOS MODELIO APŽVALGA.

Eksterjero dizainas.

Galingos linijos ir didelės oro įleidimo angos rodo, kiek daug galios slypi BMW 1 serijos modelyje. Plokšti, ryškūs priekiniai žibintai su LED šviesos diodo technologija (galima pasirinkti) tarytum nukreipti į pačia priekinės automobilio dalies širdį – chromo apdaila puoštos dvigubas inksto formos radiatoriaus grotelės. Dinamiškas įspūdis žadina nepažabojamus važiavimo šiuo automobiliu pojūčius. Automobilio gale, didelės ratų arkos ir plati vėžė pabrėžia tvirtą sukibimą su kelio paviršiumi. L formos LED šviesos diodo galiniai žibintai neabejotinai patrauks akį ir akimirksniu parodys, kad šis tipiškas BMW pasirengęs nugalėti gatves.

Paslaugos ir programėlės.

Dėl BMW paslaugų ir programėlių iš BMW ConnectedDrive net ir važiuodami savo BMW 1 serijos automobiliu galėsite išlikti prisijungę prie savo aplinkos ir visko, kas daro jūsų gyvenimą dar kokybiškesnį. Už viską, ką tik internetas gali pasiūlyti. Už jūsų mėgiamus muzikos kūrinius – bet kur ir bet kada. Ir už išvengtas spūstis pasirinkus alternatyvų maršrutą.

Važiavimo dinamika ir tausumas.

Dėl savo manevringos ir energingos dvasios BMW 1 serijos modelis tiesiog tobulai tiks važiuoti mieste. BMW TwinPower Turbo varikliai ir 8 pavarų transmisija Steptronic (galima pasirinkti) užtikrins, kad pageidaujamą greitį pasieksite akimirksniu. Be to, su ECO PRO režimu galėsite nuvažiuoti savo BMW dar ilgesnį atstumą. Taigi, šis automobilis bus tiesiog tobulas jūsų kelionės partneris – greitas ir ekonomiškas.

101-89 g/km

Naujausios kartos įpurškimo technologijos, kintama vožtuvų kontrolė ir turbokompresorius – tikras BMW EfficientDynamics variklių „šeimos“ receptas. Tiek benzininiuose, tiek ir dyzeliniuose varikliuose sukimo momentas pasiekia sportinį lygį net ir esant mažoms apsukoms. Tiek BMW 1 serijos modelio degalų sąnaudos, tiek ir CO2 emisija neįtikėtinai maža –– ypač BMW 116d EfficientDynamics modelyje.

THE BMW 1 SERIES 5-DOOR AT A GLANCE.