NAUJAI SUPROJEKTUOTA KOMFORTO ZONA.

BMW 2 serijos Coupé komfortas ir universalumas.

Kartais daugiau smagiau plaukti prieš srovę – lygiai tą patį demonstruoja ir BMW 2 serijos Coupé. Tie, kas siekia pažinti naujas vietas, įvertins važiavimą saugiai apšviestais keliais. Be to, saugiai jaustis galės ir priešais jus važiuojantys automobiliai, nes niekas jų neakins. Dėl Servotronic vairavimas visuomet bus optimalus, o dėl daugybės papildomų funkcijų net ir neįprastomis dienomis važiavimas bus paprastesnis – nesvarbu, kur gyvenimas jus benublokštų.

PRISITAIKANTYS PRIEKINIAI ŽIBINTAI.

Prisitaikantys priekiniai žibintai su kintama miesto ir greitkelių šviesos paskirstymo funkcija, posūkio žibintais ir biksenono priekinių žibintų technologija puikiai apšviečia kelią priešais. Dėl judančių priekinių žibintų posūkiai bus apšviečiami vos tik vairuotojui pasukus vairą. Siekiant pagerinti matomumą mažame nuotolyje, posūkio žibintai automatiškai aktyvuojami vos tik posūkio indikatorius įjungiamas arba vairas pasukamas – net ir tuomet, kai automobilis stovi vietoje. Prisitaikantys priekiniai žibintai garantuoja optimalų kelio apšvietimą, taigi ženkliai padidina važiavimo saugumą.

TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ ŽIBINTŲ ASISTENTAS.

Tolimųjų šviesų žibintų asistentas palengvina važiavimą naktį – priklausomai nuo priešais jus ir priešpriešiniame eisme važiuojančių automobilių automatiškai perjungiami tolimųjų ar artimųjų šviesų žibintai. Kai gatvių apšvietimas pakankamas, žibintų skleidžiama šviesa automatiškai sumažinama.
Prie galinio vaizdo veidrodėlio integruota vaizdo kamera aptinka kitų automobilių priekinius žibintus iki 1000 metrų atstumu. Sistema automatiškai įjungia artimųjų arba tolimųjų šviesų žibintus, kai aktyvuojamas tolimųjų šviesų žibintų asistentas, artėja priešingoje eismo juostoje važiuojanti transporto priemonė arba aptinkami galiniai priešais važiuojančios transporto priemonės žibintai.

SERVOTRONIC.

SERVOTRONIC.

Optimali vairo sistema.

Su Servotronic galėsite mėgautis optimaliu vairo stiprintuvo darbu bet kokioje situacijoje. Sistema pritaiko vairo stiprintuvą prie jūsų važiavimo greičio ir perduoda tikslų ir tiesioginį vairo atsaką, kai važiuojate dideliu greičiu. Servotronic taip pat užtikrina aukščiausio lygio komfortą, nes reikia mažiau pastangų vairui sukti, maksimaliai padidina manevringumą parkuojant automobilį, važiuojant siaurais ar vingiuotais keliais.

Aukščiausio lygio tikslumas.

Kontrolės įtaisas pasitelkia greičio ribojimo skaičiavimus reikiamai vairo pasukimo pagalbai skirtingose važiavimo situacijose nustatyti. Vairo galią galima reguliuoti ir tiksliai pritaikyti konkrečioms važiavimo situacijoms.

Mažiau pastangų.

Taigi, važiuojant nedideliu greičiu, sukti vairą ypač paprasta. Jei greitis didinamas, vairo stiprintuvo pagalba mažinama siekiant užtikrinti labiau tiesioginį kontaktą su keliu ir optimalų kryptinį stabilumą.

FUNKCIONALUMAS.

BMW 2 serijos Coupé prireikus gali būti ypač erdvus. Durelėse integruotose daiktadėžėse vietos pakaks net litriniams buteliams. Dėl centrinėje ir galinėje konsolėse integruotų puodelių laikiklių užtikrinama, kad gėrimai visuomet bus laikomi saugiai.
Kai reikia transportuoti didelius ir nestandartinio dydžio objektus, galinės sėdynės atlošus galima nulenkti santykiu 40:20:40. Dėl daiktadėžių paketo, į kurį taip pat įeina bagažinės dugno tinklas, krepšių laikikliai ir tvirtinimo kilpų, ženkliai padidinamos BMW 2 serijos Coupé daiktų laikymo galimybės. Taigi, užtikrinamas dar didesnis saugumas ir funkcionalumas.

COMFORT ACCESS SISTEMA.

Novatoriškas ir lengvai valdomas – su Comfort Access sistema bus ypač paprasta atidaryti automobilio dureles ir įjungti variklį – ir jums net nereikės automobilio raktelio. Priartėjus prie automobilio, kišenėje ar lagamine esantis automobilio raktelis bus automatiškai atpažintas. Vos tik durelės automatiškai atrakinamos, vairuotojas gali sėstis į automobilį ir įjungti variklį spustelėjęs Start Stop mygtuką.
Siekiant užtikrinti Comfort Access sistemos saugumą, jos veikimas susietas su automobilio raktelio atpažinimo funkcija.