AUTOMOBILIO MATMENIS ATSPINDINČIOS LINIJOS.

BMW 2 serijos Gran Coupé modeliui pritaikytos BMW linijos ir įranga.

AUTOMOBILIO MATMENIS ATSPINDINČIOS LINIJOS.

BMW 2 serijos Gran Coupé modeliui pritaikytos BMW linijos ir įranga.

Unikaliai novatoriškas ar sportiškas modelis? Kokį charakterį suteikti savo BMW 2 serijos Coupé sprendžiate jūs. Su sportinės ir modernios linijos įranga galėsite pasirinkti individualų savo BMW 2 serijos Coupé dizainą. Visi, norintys dar labiau pabrėžti jau ir taip įspūdingas sportines šio automobilio savybes gali pasirinkti M sportinį paketą laukinei BMW 2 serijos Coupé dvasiai atskleisti. Daugybę papildomų šio modelio tobulinimo galimybių taip pat rasite ir originaliuose BMW prieduose.

AUTOMOBILIO MATMENIS ATSPINDINČIOS LINIJOS.BMW 2 serijos Gran Coupé modeliui pritaikytos BMW linijos ir įranga.

Unikaliai novatoriškas ar sportiškas modelis? Kokį charakterį suteikti savo BMW 2 serijos Coupé sprendžiate jūs. Su sportinės ir modernios linijos įranga galėsite pasirinkti individualų savo BMW 2 serijos Coupé dizainą. Visi, norintys dar labiau pabrėžti jau ir taip įspūdingas sportines šio automobilio savybes gali pasirinkti M sportinį paketą laukinei BMW 2 serijos Coupé dvasiai atskleisti. Daugybę papildomų šio modelio tobulinimo galimybių taip pat rasite ir originaliuose BMW prieduose.

M SPORTINIS PAKETAS.

Užkariaukite gatves su šiuo sportišku automobiliu: su M sportiniu paketu galėsite parodyti visiems, koks sportiškas jūsų BMW 2 serijos Coupé gali iš tiesų būti. Kartu su M aerodinaminiu paketu (įeina į M sportinį paketą) automobilio daromas įspūdis bus akivaizdus net jei to ir nesitikėsite.

 • Eksterjeras

  M sportinis paketas, į kurį įeina M sportinė pakaba ir M aerodinaminis paketas su specialiu priekiniu, galiniu buferiu ir šoniniais slenksčiais sukurti galvojant apie sportišką važiavimą mėgstančius vairuotojus. Atletišką šio BMW stilių dar labiau pabrėžia dideli 17 colių M Double-spoke style 460M lengvo lydinio ratlankiai. Į BMW Individual blizgią Shadow (liet. šešėlio) liniją įeina tviskantys juodos spalvos langų apvadai, galinio vaizdo veidrodėlių pagrindas ir rėmas. M sportinio paketo estetiką užbaigia aštuonios plačios blizgia juoda spalva puoštos inksto formos grotelių juostelės, M logotipas, chromuotas išmetimo vamzdis ir išskirtinė Estoril mėlyna kėbulo spalva.
  M sportiniame pakete taip pat yra ir kitų galimų spalvų pasirinkimų, kaip antai, metalo atspalvio mineralų pilka, juodo safyro, ledyno sidabrinė, mineralų balta, Melburno raudona ir matinė kalnų balta.
  Savo automobiliui taip pat galėsite pritaikyti ir 18 colių M Double-spoke style 461 lengvo lydinio ratlankius ir chromo liniją.

 • Interjeras

  BMW interjere M Sport įrangos paketas pasitinka keleivius su M apdaila puoštais durelių slenksčiais, sportinėmis šešiakampių rašto audinio / Alcantara (antracito spalvos) vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio sėdynėmis su M linija, mėlynomis juostelėmis ir išskirtiniu M modeliams būdingu stiliumi. Tiek priekyje, tiek ir gale integruotos pasitikimo šviesos, aplinkos, priekinės kojų zonos ir centrinėje konsolėje integruotos daiktadėžės apšvietimas sukuria itin dinamišką atmosferą (galima pasirinkti oranžinę arba baltą spalvą). Puikų dinamišką akcentą automobilio interjere pabrėžia šešiakampiais raštais puošta aliuminio apdaila su Estoril mėlynos arba juodos spalvos akcento linija. Viršutinėje automobilio dalyje Antracito stogo danga dar labiau sustiprina sportišką automobilio įvaizdį. Dar keletas M sportinio paketo išskirtinumų: M vairuotojo kojos atrama, trumpesnė M logotipu puošta pavarų svirtis, M odinis vairas su daugiafunkciais mygtukais, unikaliais akcentais puoštas prietaisų skydelis ir puikaus dizaino rodmenų padalos. M sportinį paketą užbaigia Estoril mėlynos spalvos akcentais puoštas nuotolinio valdymo raktelis.
  Jei pageidaujama, M sportiniam paketui galima pritaikyti aukščiausios kokybės Dakota odos, austrių spalvos Dakota odos su tamsesniais akcentais, žemės spalvos Dakota odos arba juodais akcentais puoštus koralų raudonos spalvos odos apmušalus. Automobilio interjere išskirtinę atmosferą sukurti taip pat padeda juoda arba oksiduoto sidabro spalvos akcento linija puošta šlifuoto aliuminio apdaila arba oksiduoto sidabro akcento linija puošta Fineline Stream ar Fineline Pure medžio apdaila.

SPORT LINIJA.

Automobilio eksterjere dinamiškos blizgios juodos spalvos dizaino detalės kalba pačios už save. Su BMW Sport linija aistra dinamika visuomet išlieka pirmoje vietoje. Visi sporto mėgėjai nudžiugs vos kartą žvilgtelėję į spidometro ir apsukų matuoklius: raudonos padalos tarytum nekantriai laukia, kada automobilis pajudės iš vietos.

 • Eksterjeras

  BMW su 17 colių Star-spoke style 379 lengvojo lydinio ratlankiais ir Model Sport linija visuomet pasirengęs sudrebinti gatves. Iš aštuonių išskirtinio dizaino blizgia juoda apdaila puoštų juostelių sudarytos BMW inksto formos grotelės suteikia automobiliui atletišką ir išskirtinę išvaizdą. Be to, dinamiška tviskančia juoda spalva puoštas priekinis, galinis buferis bei šoninių veidrodėlių korpusai. Išmetimo vamzdis taip pat puoštas tviskia juodo chromo apdaila. Modelio sportiškumą dar labiau išryškina užrašu „Sport“ puošta šoninė automobilio dalis.
  Su automobilio gale integruota parkavimo atstumo kontrole tiek parkuoti automobilį, tiek ir važiuoti atbuline eiga siaurose erdvėse bus žymiai paprasčiau. Dėl priekiniame buferyje integruotų rūko žibintų ženkliai pagerinamas saugumas važiuojant sudėtingomis oro sąlygomis, kai matomumas prastas. Jei pageidaujate, savo BMW taip pat galėsite pritaikyti ir 18 colių Double-spoke style 384 lengvojo lydinio ratlankius.

 • Interjeras

  Klasikinės BMW važiavimo dinamikos įkvėptą Model Sport linijos durelių slenksčių apdailą taip pat puošia užrašas „BMW Sport“. Akį patraukiančiais raudonais akcentais puoštas automobilio raktelis simbolizuoja tikrą BMW važiavimo malonumą. Raudonais arba pilkais akcentais puošti Track Anthracite medžiagos sportinių sėdynių apmušalai užtikrina puikią šoninę atramą. Be to, į šį paketą taip pat įeina oranžinės / raudonos arba baltos spalvos interjero apšvietimas, raudonais žiedais ir tokios pat spalvos padalomis puoštas prietaisų skydelyje esantis spidometras ir apsukų matuoklis.
  Blizgios juodos spalvos apdaila arba matinės Oxide sidabro spalvos akcentais puošta šlifuoto aliuminio interjero apdaila išryškina sportinės linijos interjero pritaikymą lenktynėms.
  Dėl atpalaiduojančiai veikiančio tiesioginės ir netiesioginės šviesos derinio, iš daugybės LED šviesos diodo lempučių sudarytas žibintų paketas sukuria malonią ir „draugišką“ atmosferą automobilio viduje. Vairuotojui taip pat ypač pasitarnaus kruizo kontrolė su stabdymo funkcija ir kontrastingomis juodomis arba raudonomis siūlėmis puoštas sportinis odinis vairas su daugiafunkciais mygtukais. Interjerą su Model Sport linija tobulai užbaigia praktiškas daiktų laikymo paketas su daugybe galimybių jūsų daiktams transportuoti.

LUXURY LINIJA.

BMW Luxury linijos sudėtyje yra išskirtinės įrangos tiek BMW 2 serijos Coupé eksterjerui, tiek ir interjerui, taigi dar modernesnė ir prabangesnė automobilio išvaizda garantuota.

 • Eksterjeras

  Model Luxury linijos tikslas – stebinti. Prie modernaus automobilio įvaizdžio puikiai dera 17 colių Y-spoke style 380 lengvojo lydinio ratlankiai, iš vienuolikos blizgia chromo apdaila puoštų juostelių sudarytos inksto formos grotelės, BMW Chrome linijos dizaino akcentai ir chromuotas išmetimo vamzdis. Be to, šoninę automobilio dalį puošiantis užrašas „Luxury“ puikiai išreiškia šio modelio prigimtį.
  Su automobilio gale integruota parkavimo atstumo kontrole tiek parkuoti, tiek ir važiuoti atbuline eiga siaurose erdvėse bus žymiai paprasčiau. Dėl priekiniame buferyje integruotų rūko žibintų ženkliai pagerinamas saugumas važiuojant sudėtingomis oro sąlygomis, kai matomumas prastas.
  Išskirtinė Modern Luxury linijos alternatyva – 18 colių V-spoke style 387 lengvojo lydinio ratlankiai su mišraus rašto padangomis.

 • Interjeras

  Luxury (liet. prabangios) linijos aliuminio durelių slenksčiai su užrašu „BMW Luxury“ prideda interjerui įstabumo. Dėl austrių spalvos Dakota odos apmušalų su tamsesniais akcentais ir šviesių interjero spalvų BMW užtikrinama išties komfortiška ir estetiška išvaizda. Viršutinė prietaisų skydelio dalis puošta juoda spalva.
  Oxide sidabrinės spalvos matiniais akcentais puošta Fineline Stream medžio interjero apdaila tiesiog tobulai papildo BMW centrinę konsolę. Dėl oranžinės/ raudonos arba baltos spalvos interjero apšvietimo su papildomomis lemputėmis viduriniajame statramstyje paprasčiau orientuotis automobilio viduje tamsiu paros metu. Be to, šį apšvietimą galėsite valdyti per iDrive valdiklį. Juodas automobilio raktelis puoštas chromo akcentais.
  Dėl atpalaiduojančiai veikiančio tiesioginės ir netiesioginės šviesos derinio, iš daugybės LED šviesos diodo lempučių sudarytas žibintų paketas sukuria malonią ir „draugišką“ atmosferą automobilio viduje. Vairuotojui taip pat ypač pasitarnaus kruizo kontrolė su stabdymo funkcija ir sportinis odinis vairas su daugiafunkciais mygtukais.
  Interjerą su Model Luxury linija tobulai užbaigia praktiškas daiktų laikymo paketas su daugybe galimybių jūsų daiktams transportuoti.

ORIGINALŪS BMW PRIEDAI.

Originalūs BMW priedai ne tik pabrėžia sportišką BMW 2 serijos Coupé manevringumą, bet ir padidina jo universalumą ir tinkamumą naudoti kasdien. Čia rasite daugybę praktiškų ir aukštos kokybės produktų.

 • Automobilio gale montuojamas dviračių laikiklis

  Naujo patrauklaus dizaino BMW Group dviračių laikiklis montuojamas ant vilkimo kablio ir puikiai tiks transportuoti net du įprastus ar elektroninius dviračius. Dėl šiame laikiklyje integruotos funkcijos visą jo korpusą nesunkiai nulenksite, taigi bus užtikrinama geresnė prieiga prie galinės automobilio dalies. Kai dviračių laikiklis nebereikalingas, jį galima maksimaliai nulenkti, kad neužimtų daug vietos. Panaudojus specialų priedą laikiklį galima pritaikyti ir trečiam dviračiui.

 • Visoms oro sąlygoms tinkantys sportiniai kilimėliai

  Sportinės linijos dizaino visoms oro sąlygoms tinkantys BMW kilimėliai atsparūs drėgmei ir purvui. Jų dizainas pabrėžia šio automobilio dinamiškumą. Bet kokioms oro sąlygoms tinkančius kilimėlius galima pritaikyti prie kitų BMW linijų spalvų ir visiškai perdirbti.

 • Snap-in (liet.prijungiamasis) adapteris

  Prijungiamasis adapteris – tai saugi ir stabili prijungimo sistema su integruota greito įkrovimo funkcija Apple, Nokia, Motorola, Samsung, Sony ir RIM / BlackBerry mobiliesiems telefonams. Šis adapteris sujungtas su išorine antena, taigi pagerinamas ryšio priėmimas, o elektromagnetinė radiacija nukreipiama iš keleivių kabinos. Priklausomai nuo transporto priemonės įrangos, mobiliojo telefono ir prijungiamojo adapterio išmanųjį telefoną galima integruoti į automobilį.

 • BMW Click & Drive sistema

  BMW Click & Drive sistema – nauja modulinė laikiklio koncepcija, kurią sudaro pagrindinis laikiklis ir įkraunamas laikiklio rėmas.
  Taigi, nuo šiol galėsite pritvirtinti savo automobilyje Samsung Galaxy išmanųjį telefoną lygiai taip pat paprastai kaip ir iPhone ar BMW nešiojamąją navigaciją bei savo įrenginius įkrauti.
  Su BMW Click & Drive sistema galėsite nesunkiai ir saugiai prijungti prie automobilio savo išmanųjį telefoną ar nešiojamą navigacijos įrenginį ir jį įkrauti. Prie priekinio stiklo tvirtinamas laikiklio pagrindas puikiai dera su BMW interjeru. Dėl į jį integruotos USB sąsajos savo BMW taip pat galėsite įkrauti mobilųjį telefoną ar nešiojamąjį navigacijos įrenginį. Modulinę laikiklio koncepciją sudaro pagrindinis laikiklis ir keičiamas rėmas, taigi jį galėsite nesunkiai pakeisti ir pritaikyti kitam išmaniojo telefono modeliui. Su BMW bet kokiai iškilusiai problemai rasite lankstų ir į ateitį orientuotą sprendimą.

 • Adapteris išoriniams daugialypės terpės įrenginiams prijungti (USB)

  Su šiuo adapteriu per USB sąsają galėsite prijungti savo Apple iPod™ / iPhone™, MP3 grotuvą ar išmanųjį telefoną tiesiog prie savo BMW integruotos garso sistemos. Prijungtasis įrenginys bus įkraunamas, o automobilio ekrane matysite muzikos kūrinių pavadinimus ir grojaraščius. Muziką galėsite nesunkiai valdyti per daugiafunkcius vaire integruotus mygtukus, iDrive valdiklį ar radiją.

 • BMW vaikiška kėdutė 1

  1 grupės vaikiška kėdutė idealiai tiks vaikams nuo 10 mėnesių iki 3,5 metų (apytiksliai 9–18 kg). Kėdutę sudaro korpusas su penkių dalių diržų sistema ir ISOFIX pagrindas, kurį taip pat galima naudoti su kūdikio kėdute 0+ ir vaikiška kėdute 1. Kėdutės korpusą su ISOFIX pagrindu galima pritvirtinti prie transporto priemonės. Saugiausia, kai vaikiškos kėdutės priekis nukreiptas į sėdynę, nors, be jokios abejonės, galimas ir priešingas variantas. Integruotos oro pagalvės ne tik užtikrina šoninę galvos apsaugą, bet ir yra maloniai minkštos bei patogios naudoti kasdien. Magnetinę užrakto sistemą ir patogų penkių dalių diržą ypač paprasta susegti. Be to, sėdynės aukštį galėsite visiškai nesunkiai keisti viena ranka. Galima pasirinkti juodos ir antracito arba juodos ir mėlynos spalvos kėdutes.

 • Travel & Comfort sistema, pakaba

  Su automobilyje integruota pakaba galėsite transportuoti nesulankstytus drabužius. Šią pakabą taip pat galima naudoti ne tik automobilyje. Modulinė Travel & Comfort sistema turi atskirą pagrindą, kurį nesunkiai pritvirtinsite prie galvos atlošo. Taigi, automobilyje galėsite integruoti ne tik pakabą, bet ir nulenkiamą staliuką, universalų kablį ar Apple iPad™ laikiklį.

 • M Sport automobilio raktelio dėklas

  M Sport raktelio dėklas pagamintas iš aukštos kokybės odos. Dėl metalinio dėklo rėmo raktą bus ypač paprasta išimti. Korpusas apsaugo jūsų BMW automobilio raktelį nuo įbrėžimų, purvo ir dėmių, taigi jis visuomet puikiai veiks. Galėsite pasirinkti skirtingoms linijoms tinkančius korpusus, pvz., juodos arba raudonos spalvos Sport.