MAŽIAU TAISYKLIŲ. DAUGIAU GALIOS.

Pirmas iki šiol sukurtas BMW 2 serijos Coupé.

MAŽIAU TAISYKLIŲ. DAUGIAU GALIOS.

Pirmas iki šiol sukurtas BMW 2 serijos Coupé.

MAŽIAU TAISYKLIŲ. DAUGIAU GALIOS.Pirmas iki šiol sukurtas BMW 2 serijos Coupé.

Power in kW (h.p.) at 1/min (M235i)

240 (326)/5800-6000

Combined consumption in l/100 km (M235i)

8,1 [7,6]

Acceleration 0-100 km/h in s (M235i)

5,0 [4,8]

Laukinis, maištingas, unikalus. BMW 2 serijos Coupé turi viską, kas apibrėžia sportinį coupé. Nepakartojamai atletiškas šio automobilio dizainas pabrėžia važiavimo dinamiką, dėl kurios šis BMW tampa geriausiu savo klasėje. Tobulai suderintas 50:50 svorio paskirstymas, galingi BMW TwinPower Turbo varikliai ir pažangios BMW EfficientDynamics savybės apibūdina coupé modelį. Šio BMW dinamikos kulminacija – M235i, variklis, kuris nuo 0 iki 100 km/h greitį pasiekia vos per 4,8 sekundės. Ištikimas savo šūkiui: Mažiau taisyklių. Daugiau galios.

AUTOMOBILIS, KURIAM REIKIA NE VIEN TIK VAIRUOTOJO. JAM REIKIA KOMPANJONO.

BMW 2 serijos Coupé M235i.

Šios transporto priemonės kelionė prasideda ten, kur kitų baigiasi: 6 cilindrų benzininis variklis su turbokompresoriumi išvysto 240 kW (326 AG) galią, įspūdingą greitį ir didžiausią įmanomą tausumą. Dėl M aerodinaminio paketo, galinio aptako ir M važiuoklės šis BMW yra itin sportiškas, tarytum susiliejęs su keliu ir optimaliai gebantis susidoroti su bet kokia situacija, susidariusia kelyje. Be to, BMW M235i interjeras su sportinėmis sėdynėmis tiek vairuotojui, tiek ir priekyje sėdinčiam keleiviui, M odiniu vairu su daugiafunkciais mygtukais ir daugybe kitų funkcijų tarytum sukuria lenktynių dvasios kupino pasaulio atmosferą. Šis BMW būtent toks našus, kokio jo ir tikėtumėtės: tiesiog neįtikėtinas.

Eksterjeras.

Įspūdingos charakteristikos: stulbinanti kėbulo linija prasideda prie priekinės ašies, tęsiasi galinio sparno link ir išryškina sportišką bei dinamišką šio automobilio pleišto formą. Visos šios savybės, sujungtos su galingomis ratų arkomis tik patvirtina, kad BMW 2 serijos Coupé visuomet pasiruošęs pirmauti.

Interjeras.

Puikus automobilis išsiskirti mėgstantiems žmonėms: atsisėdę prie BMW 2 serijos Coupé vairo jūs neabejotinai pasijusite dėmesio centre. Viena to priežasčių – į vairuotoją orientuotas prietaisų skydelis. Asimetriška centrinė konsolė nukreipta būtent į jį, o atskirai integruotas valdymo ekranas – tiksliai vairuotojo matymo zonoje, taigi valdyti svarbiausias funkcijas bus ypač paprasta. Coupé stiliaus berėmiai langai netrikdys matymo. Įspūdingi susijungiantys paviršiai ir dinamiškos linijos dominuoja tiek automobilio eksterjere, tiek ir interjere. Tokį rezultatą pasiekti pavyko dėl tobulo meistrų darbo naudojant tik pačios aukščiausios kokybės medžiagas.

Važiavimo dinamika.

Jei gyvenate turiningai, jums nerūpi jokie kompromisai. Lygiai taip pat tai nerūpi ir BMW 2 serijos Coupé. Tiek šio automobilio sukibimas su kelio danga, tiek ir 50:50 svorio paskirstymas ar sportinės galinių ratų varomos važiuoklės savybės yra išties unikalios savo klasėje. Dinamiškas ir gyvybingas, tik vieno vienintelio tikslo siekiantis automobilis: geriausio įmanomo važiavimo malonumo.

240 kW

BMW M235i stebina ne tik savo įspūdinga galia, bet ir neįtikėtinu manevringumu bei tinkamumu naudoti kasdien. 3,0 litrų darbinio tūrio M Performance TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininiame variklyje integruota Valvetronic su Double-VANOS ir didelio tikslumo įpurškimo sistema su TwinScroll turbokompresoriumi. Išskirtinis atsakas, didelis sukimo momentas net ir esant mažoms apsukoms, platus apsukų diapazonas – būtent taip galima apibūdinti šį galingą variklį. Rezultatas: maksimalus 450 Nm sukimo momentas ir 8,1 l/100 km vidutinės degalų sąnaudos [xDrive: 7,8 l]. Su M Performance TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininiu varikliu nuo 0 iki 100 km/h greitį pasieksite vos per 4,8 sekundės [xDrive: 4,6 sekundės].