GAUKITE VISKĄ IR DAR DAUGIAU.

The BMW M550d xDrive Touring: 381 AG, 280 kW.

GAUKITE VISKĄ IR DAR DAUGIAU.

The BMW M550d xDrive Touring: 381 AG, 280 kW.

GAUKITE VISKĄ IR DAR DAUGIAU.The BMW M550d xDrive Touring: 381 AG, 280 kW.

BMW M inžinieriai papildė BMW M550d xDrive Touring begale naujovių – patobulinta transmisijos sistema, važiuoklė ir vairo sistema. Trijų stilių ištobulinto dizaino, bekompromisės dinamikos ir universalumo derinys akivaizdžiai matomas vos tik žvilgtelėjus į M Performance modelį. Išskirtiniai akcentai pabrėžia sportišką šio proporcingo automobilio charakterį. Taigi, BMW 5 serijos modelis atrodo unikalus tiek savo išvaizda, tiek ir techninėmis savybėmis.

BMW M550d xDrive Touring techniniai duomenys:
Degalų sąnaudos (mišriu režimu): 6,3 l/100 km
CO2 emisijos (mišriu režimu): 166 g/km

Design

M PERFORMANCE DIZAINAS BMW M550d xDRIVE TOURING MODELYJE.

Be visų standartinio M sportinio paketo privalumų, dinamišką BMW M550d xDrive Touring išvaizdą dar labiau sustiprina išskirtinės dizaino charakteristikos. M Performance ir elegantiškas BMW universalumas įkūnija intensyviam važiavimui pritaikytą ir universalų, kasdien naudoti tinkantį automobilį. Automobilio išorėje akį traukia priekiniame aptake integruotos atnaujintos oro įleidimo angos, akcentinės spalvos BMW emblemos arba išskirtiniai lengvojo lydinio ratlankiai. Be to, šio modelio viduje vairuotojai patirs išties ambicingo sportinio važiavimo pojūtį.

Design
Design
Design
Design

IŠSKIRTINĖS BMW M550d xDRIVE TOURING SAVYBĖS.

Žvelgiant iš šalies BMW M550d xDrive Touring lengva atpažinti iš stilingų 20 colių Double-spoke 434 M lengvojo lydinio ratlankių (galima pasirinkti). Ferric Grey pilkos spalvos sportiniai šoniniai veidrodėliai ir visa automobilio dažų apdaila sukuria išties įstabų kontrastą. Galingoje galinėje automobilio dalyje tamsiu chromu puošta modelio emblema ir unikalus blizgios juodos spalvos išmetimo vamzdis pabrėžia dinamišką šio BMW išvaizdą. Vos tik vairuotojui ir keleiviams įsėdus į automobilį BMW emblemomis puoštos aliuminės oro įleidimo angos sukelia norą troškimą kuo greičiau pajudėti iš vietos. Vairuotojo rankos tvirtai priglunda prie M odinio vairo. Aštuonių pavarų sportinė transmisija Steptronic ir už vairo integruotos pavarų perjungimo svirtelės ne tik sukuria komforto įspūdį, bet ir garantuoja neįtikėtinai sportišką pavarų perjungimą. Vizualų akcentą vairuotojo matymo lauke sukuria skaitinės išraiškos modelio emblema po tachometru ir išskirtinis pavarų perjungimo svirtį puošiantis M logotipas.

M PERFORMANCE TWIN POWER TURBO VIENOS EILĖS 6 CILINDRŲ DYZELINIS VARIKLIS.

BMW M550d xDrive Touring integruotas variklis stebina savo įspūdinga galia ir unikaliu skleidžiamu garsu. Taigi, M Performance modelis pasižymės įspūdinga galia vos spustelėjus mygtuką „Go“. Tokių rezultatų pasiekiama dėl trijų pakopų turbokompresoriaus įpurškimo proceso su kintančios geometrijos turbina. M genai neatsiejami nuo įspūdingų galios rodiklių: šis 740 Nm modelis nuo 0–100 km/h greitį pasiekia vos per 4,9 sekundės. Įspūdingą akceleraciją papildo ir lygiai toks pat įstabus tausumas: vidutinės šio automobilio degalų sąnaudos siekia vos 6,3 l/100 km, o CO2 emisija – 166 g/km. BMW 5 serijos Touring modeliuose dinamiškumas ir tausus degalų suvartojimas dera tiesiog unikaliai.

M PERFORMANCE DINAMIKA VAŽIUOJANT BMW M550d xDRIVE TOURING MODELIU.

BMW M550d xDrive Touring važiavimo dinamikos koncepcija kurta orientuojantis į galingą važiavimą. BMW inžinierių tikslas – įstabus važiavimo malonumas ir tiesiog neaprėpiamas universalumas. Manevringumas, tikslus vairavimas ir subalansuota visų automobilio dalių sąveika juntama kiekviename posūkyje. BMW M GmbH inžinieriai įdiegė daugybę patobulinimų ir optimizavo visas šio išskirtinio M Performance automobilio pakabos ir vairo sistemos charakteristikas.

 • Daugiau dinamikos: M sportinė pakaba

  Siekiant paversti įstabią variklio galią į neprilygstamą važiavimo dinamiką, spyruoklės ir stabilizatoriai buvo tiksliai pritaikyti itin didelį sukimo momentą išvystančiam 6 cilindrų varikliui. Įspūdingas važiavimo akimirkas garantuoja speciali priekinei ašiai pritaikyta elastokinematika. Dar didesnis manevringumas pasiekiamas dėl specialiai suderintos M sportinės pakabos ir kintančio sportinio vairavimo sistemos su Servotronic.

 • Geresnis sukibimas: BMW xDrive

  BMW M550d Touring standartiškai montuojama išmanioji keturiais ratais varoma sistema BMW xDrive su galios kontrolės funkcija. Ši sistema reguliuoja kintamą galios paskirstymą tarp dviejų galinių ratų, todėl pasiekiamas unikalus dinamikos, manevringumo ir sukibimo su kelio danga lygis. Nesvarbu, koks kelio paviršius bebūtų, šis automobilis tiksliai susidoros su bet kokiu krypties pasikeitimu, o koreguoti automobilio važiavimo kryptį reikės rečiau. Tam, kad būtų pasiekta M Performance modeliams būdinga važiavimo dinamika, sistema kurta kreipiant ypatingą dėmesį į galinius ratus.

Steptronic

8 PAVARŲ SPORTINĖ TRANSMISIJA STEPTRONIC.

Galią BMW M550d xDrive Touring perduoda standartiškai šiame modelyje montuojama 8 pavarų sportinė transmisija Steptronic. M Performance pavarų perjungimo programos nustatymas pritaikytas variklio dinaminiam potencialui. Už vairo integruotos papildomos pavarų perjungimo svirtelės, dėl kurių vairavimo stilius taps dar sportiškesnis. Transmisijoje taip pat įdiegta Paleidimo kontrolės funkcija, garantuojanti optimalią akceleraciją bet kokiomis važiavimo sąlygomis. Kompaktiškumas, nedidelis svoris ir tobula sąveika su automatine Start Stop funkcija padeda ženkliai sumažinti degalų sąnaudas ir CO2 emisiją.

M PERFORMANCE GRUPĖ.

Tobulai suderintas dizainas, važiuoklė ir maksimali važiavimo dinamika. M Performance automobiliai įkūnija tobulą šių trijų privalumų sąveiką. Šis unikalus BMW M GmbH pasiūlymų derinys apjungia geriausias visos šios serijos automobilių ypatybes kartu su BMW M genais.

Dar didesnis važiavimo malonumas.

Sužinokite daugiau apie M Performance automobilius

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisijos.

 • Degalų sąnaudų, CO2 emisijos, elektros energijos suvartojimo reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio.Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą.

  Automobiliu nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo daugybės veiksnių, o ypač: važiavimo stiliaus, pasirinkto maršruto, oro sąlygų, šildymo / vėsinimo ir kondicionieriaus naudojimo.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str.1, 73760 Ostfildern, Vokietija.