SUSIPAŽINKITE SU BMW 5 SERIJOS TOURING MODELIO VERSIJOMIS IR ĮRANGA.

BMW 5 serijos Touring modeliui pritaikytos BMW versijos ir įranga.

SUSIPAŽINKITE SU BMW 5 SERIJOS TOURING MODELIO VERSIJOMIS IR ĮRANGA.

BMW 5 serijos Touring modeliui pritaikytos BMW versijos ir įranga.

Susipažinkite su BMW 5 serijos Touring modelio versijomis ir įranga.BMW 5 serijos Touring modeliui pritaikytos BMW versijos ir įranga.

BMW 5 SERIJOS TOURING SU LUXURY KOMPLEKTACIJA.

BMW 5 serijos Touring su prabangia linija stebina savo išskirtinai klasikiniu ir elegantišku dizainu. Iš blizgaus chromo pagamintos subtilios ir rafinuotos dizaino detalės sujungia eksterjero išskirtinumą ir sportinį manevringumą – abejonių nekeliančias šios linijos ypatybes.

 • Eksterjeras

  Iš chromuotų juostelių sudarytos BMW inksto formos radiatoriaus grotelės sukuria išbaigtą ir išskirtinį įspūdį. BMW 5 serijos Touring su prabangia linija eleganciją dar labiau išryškina 18 arba 19 colių Multi-spoke dizaino lengvo lydinio ratlankiai. Šoninių stiklų rėmai ir apšviestos durelių rankenėlės puoštos chromo apdaila.
  Priekiniuose ir galiniuose buferiuose integruotos dekoratyvinės chromo detalės prideda klasikiniam prabangios linijos dizainui dar daugiau klasikinio įvaizdžio. BMW išmetimo vamzdis puoštas chromo apdaila, o vidurinieji statramsčiai ir šoninių veidrodėlių korpusas – kontrastinga blizgia juoda spalva.

 • Interjeras

  Dėl savo rinktinių dizaino detalių prabangios linijos interjeras nustato naujus standartus: Fineline Anthracite arba pelenų rudos spalvos dekoratyvinis medžio paviršius su inkrustacijomis bei išskirtine blizgaus chromo akcento juosta. Išskirtinėmis siūlėmis puošti aukštos kokybės odos apmušalai (Dakota juoda, Cinamono ruda, Veneto smėlinė, austrių arba Mokos arba dramblio kaulo spalvos Nappa oda) sukuria viliojančią atmosferą lygiai kaip ir apšviesti durelių slenksčiai automobilio priekyje ir gale. Dar vienas prabangios linijos išskirtinumas – dekoratyvine chromo juostele puoštas automobilio raktelis.

M SPORT PAKETAS.

Išmušė viena iš laimingiausių sportinės estetikos valandų: M sportinis paketas (galima pasirinkti) atspindintis į ateitį orientuotą energijos kupiną BMW 5 serijos Touring dinamiką. Išskirtinės įrangos detalės išties stebina, o M sportinė pakaba* įkūnija važiavimo dinamiką ir pagerina automobilio našumą.
* išskyrus xDrive modelius

 • Eksterjeras

  M aerodinaminio paketo eksterjero detalės dar labiau sustiprina sportinę BMW 5 serijos Touring išvaizdą. Galingos oro įleidimo angos suteikia aerodinamiškai optimizuotam priekiniam buferiui dar daugiau išskirtinumo. Dėl šoninių slenksčių su papildomomis kontūro linijomis automobilio profiliui suteikiama „aštrumo“; visa tai puikiai užbaigia galinis aptakas su juodos chromo išmetimo vamzdžio apdaila ir tamsaus šešėlio spalvos metaliko difuzoriumi, užtikrinančiu dar didesnį slėgį važiuojant dideliu greičiu. Galėsite rinktis iš dviejų M Double-spoke stiliaus lengvo lydinio ratlankių: 18 colių 613 M arba 19 colių 351 M.

 • Interjeras

  Vos tik atveriate automobilio dureles, M durelių slenksčių apdaila su chromo inkrustacijomis ir M logotipu iškart patrauks žvilgsnį į daugybe įspūdingų savybių papildytą M sportinio paketo interjerą. Sportinės sėdynės padengtos išskirtiniais M stiliaus medžiagos / Alcantara pilkos šešėlio / antracito spalvos apmušalais (vairuotojui ir priekyje sėdinčiam keleiviui taip pat galima pasirinkti patogias Dakota odos sėdynes, išskirtinėmis siūlėmis puoštas juodos Nappa odos sėdynes arba BMW Individual odos sėdynes). Prietaisų skydelyje daugiafunkcis vairas bus puikiai juntamas rankose ir užtikrins visišką automobilio kontrolę. Atletiškumo automobiliui suteiks interjero apdailos juostelė, pvz., šešiakampių rašto aliuminė, ir BMW Individual Antracito stogo danga.

EDITION SPORT PRO IR EDITION SPORT.

Įrangos paketai Edition Sport ir Edition Sport Pro užtikrina išties sportišką automobilio išvaizdą: pasirinktoji interjero ir eksterjero įranga išryškina dinamišką BMW 5 serijos Touring charakterį ir garantuoja neįtikėtinai sportiško važiavimo patirtį.
Edition Sport Pro suteikia interjerui dar dinamiškesnės išvaizdos. Dėl sportinio odinio vairo ir daugiafunkcio valdymo ekrano vairuotojas gali mėgautis puikiu automobilio valdymu ir stebėti viską kelyje. BMW sportinės sėdynės dengtos Dakota odos apmušalais su išskirtinėmis siūlėmis. Kaip alternatyvą galėsite pasirinkti komfortiškas išskirtinėmis siūlėmis puoštas Dakota odos, juodos, Mocha arba dramblio kaulo baltos spalvos odines sėdynes. Į Edition Sport Pro įrangą įeina sportišką automobilio išvaizdą pabrėžiantys 18 colių Doublespoke style 609 lengvojo lydinio ratlankiai ir blizgi Shadow linija iš BMW Individual. Matomumą dar labiau padidina dinamiško dizaino LED šviesos diodo rūko žibintai. Automobiliui taip pat galima pritaikyti į Edition Sport Pro paketą įeinančius dviejų spalvų 19 colių Double-spoke style 610 lengvojo lydinio ratlankius ir blizgaus aliuminio BMW Individual eksterjero liniją.
Dėl 18 colių Double-spoke style 609 lengvojo lydinio ratlankių ir tviskančios Shadow linijos iš BMW Individual, Edition Sport įranga suteikia automobiliui dar daugiau atletiškumo. Dėl LED šviesos diodo rūko žibintų dar labiau išryškinama dinamiška automobilio išvaizda ir pagerinamas matomumas važiuojant naktį. Edition Sport interjerą užbaigia patrauklus ir malonus liesti odinis vairas. Be to, į Edition Sport paketą taip pat įeina 19 colių dviejų atspalvių Double-spoke style 610 lengvojo lydinio ratlankiai, tviskančio aliuminio eksterjero linija iš BMW Individual ir M odinis vairas.

BMW INDIVIDUAL.

Unikalias charakterio savybes atskleidžia kiekviena automobilio detalė – būtent tai ir yra tikro išskirtinumo esmė. Leiskite savo tobulumo siekiui pasireikšti.

 • BMW Individual dažų apdaila

  Tikras išskirtinumas – privilegija. Naujajame BMW 5 serijos Touring modelyje tai užtikrina BMW Individual. Visus šios privilegijos teikiamus privalumus galėsite patirti vos tik atsisėdę prie savo BMW vairo. Grynos pirito brangakmenio elegancijos įkvėpta BMW Individual dažų apdaila (metalo atspalvio pirito ruda) pabrėžia įspūdingą šio automobilio spalvą. Ši spalva ne tik pasižymi nesenstančia elegancija, bet ir yra ypač moderni. Po dažų apdaila spindi aukso / sidabro spalvos pigmentai, o kiekvienas judesys sukuria įspūdingą šviesos ir šešėlio žaismą. Optinis gylio įspūdis atspindi tviskančią kristalinę pirito struktūrą.

 • Merino oda iš BMW Individual

  BMW Individual 5 serijos Touring viduje atsakingai parinktos medžiagos sujungtos siekiant sukurti kontrastingą, bet kartu ir harmoningą paveikslą. BMW Individual platinos spalvos Merino oda sukuria gylio įspūdį – tačiau čia svarbiausia ne išvaizda. Dėl minkšto ir glotnaus tarytum šilkas paviršiaus šios odos kokybę galėsite pajausti tiesiogiai. Šias ypatingas savybes lemia išskirtinė odos kilmę. Nepakartojamą odos struktūrą lemia kruopštus atrankos procesas ir švelni spalva. Ši BMW ypatybė – tikra natūrali prabangos išraiška, kuriai galėsite pritaikyti vieną iš daugybės skirtingų spalvų, pradedant šilko pilka ir baigiant muskato spalva.

 • BMW Individual interjero apdaila

  Įrangą madingai užbaigia BMW Individual šviesiai rudo medžio interjero apdaila. Charakteringa medžio struktūra suteikia interjerui natūralios elegancijos, kurią sukuria sudėtinga medžio augimo raida. Juk medžiui užaugti reikia šimto metų. Ir tik sekundės, kad Jus sužavėtų. Būtent šios puikios detalės ir apibūdina tikrą BMW Individual 5 serijos Touring tobulybę.

PAKETAI.

PAKETAI.

BMW įrangos paketai – pagrindinis jūsų BMW 5 serijos Touring skirtų specialių priedų pasirinkimas. Paklauskite savo BMW atstovo, kokie paketai prieinami jūsų šalyje arba susižinote šią informaciją savo šalies BMW interneto svetainės konfigūratoriaus skiltyje.

ORIGINALŪS BMW PRIEDAI.

Su originaliais BMW priedais galėsite išryškinti savo BMW 5 serijos Touring sportiškumą ir eleganciją. Čia rasite daugybę praktiškų ir aukštos kokybės produktų.

 • Travel & Comfort sistema, pakaba

  Su automobilyje integruota pakaba galėsite transportuoti nesulankstytus drabužius. Šią pakabą taip pat galima naudoti ne tik automobilyje.

 • Travel & Comfort sistema, laikiklis Apple iPad

  BMW laikiklis Apple iPad puikiai tiks visiem iPad modeliams. Naudojant šį laikiklį iPad galėsite saugiai pritvirtinti prie Travel & Comfort sistemos pagrindo ir nuimti vos vienu mygtuko paspaudimu. Prireikus jo kampą ir aukštį galėsite reguliuoti. Be to, naudodami laikiklio gale integruotą atramą, laikiklį galėsite naudoti nebūtinai tik savo automobilyje.

 • Snap-in (liet.prijungiamasis) adapteris

  Prijungiamasis adapteris – tai saugi ir stabili prijungimo sistema su integruota greito įkrovimo funkcija Apple, Nokia, Motorola, Samsung, Sony ir RIM / BlackBerry mobiliesiems telefonams. Dėl išorinės antenos visuomet bus užtikrinamas geresnis ryšio priėmimas, o keleivių kabinoje bus skleidžiama mažiau radiacijos. Priklausomai nuo transporto priemonės įrangos, mobiliojo telefono ir prijungiamojo adapterio išmanųjį telefoną galima integruoti į automobilį.

 • Vaiko apsaugos sistema su ISOFIX – 1 grupės BMW vaikiška kėdutė (su ISOFIX pagrindu)

  BMW 1 grupės vaikiška kėdutė idealiai tiks vaikams nuo 10 mėnesių iki 3,5 metų (apytiksliai 9–18 kg). Vaikišką kėdutę sudaro korpusas su penkių taškų diržų sistema ir ISOFIX pagrindu. Jei įmanoma, sėdynes galima nesunkiai reguliuoti ISOFIX pagrindu (pirmyn ir atgal). Dėl patentuotų kėdutėje integruotų oro pagalvėlių garantuojamas didesnis saugumas susidūrimo iš šono atveju ir komfortiškas naudojimas kasdien.

 • Travel & Comfort sistema, nulenkiamas staliukas

  Į Travel & Comfort sistemą įeina nulenkiamas staliukas – praktiškas reguliuojamo aukščio ir kampo paviršius automobilio gale sėdintiems keleiviams. Jame taip pat yra stilingu chromo žiedu puoštas butelių laikiklis.

 • Belaidės stereo ausinės

  Specialiai sukurtos naudoti su BMW DVD sistema automobilio gale (galima pasirinkti). Šios sistemos skleidžiamą išskirtinės kokybės garsą galėsite reguliuoti, taigi išskirtinis komfortas bus garantuotas.