ĮSPŪDINGAS. ĮVAIRIAPUSIS.

BMW 5 serijos Touring.

ĮSPŪDINGAS. ĮVAIRIAPUSIS.BMW 5 serijos Touring.

Bagažinės talpa litrais

560-1670

Bekontaktis bagažinės atidarymas ir uždarymas

Taip

santykiu 40/20/40 nulenkiama galinė sėdynė I

1670

Ratų bazė

2968

BMW 5 serijos Touring nepaprastai praktiška vieno populiariausių BMW modelio versija. Funkcionalus, komfortiškas ir tobulai subalansuotas viduje. Žavintis ir sportiškas išorėje. Šis universalas leis mėgautis tikruoju vairavimo malonumu be kompromisų praktiškiems Jūsų poreikiams.

ATRASKITE BMW 5 SERIJOS TOURING

Dizainas.

Automobilis, atitinkantis net pačius aukščiausius stiliaus reikalavimus: dinamiškų proporcijų ir modernių formų BMW 5 serijos Touring atrodys įspūdingai vos kartą į jį žvilgtelėjus. Šis įspūdis prasideda automobilio priekyje ir tęsiasi per įspūdingą siluetą iki pat galinės BWM dalies. Nauji LED šviesos diodo priekiniai žibintai suteikia priekinei automobilio daliai dinamikos, išskirtinumo ir galios. Plačios dvigubos inksto formos grotelės atrodo daug išraiškingesnės ir byloja apie tiesiog netoliese slypinčią galią – BMW 5 serijos Touring.

Versijos ir įranga.

BMW 5 serijos LUXURY komplektacija stebina savo išskirtinai klasikiniu ir elegantišku dizainu. Tačiau pagal savo individualius poreikius galite rinkitis iš kitų versijų ir jas papildyti originaliais aksesurais. Be kompromisų – pritaikykite automobilį savo poreikiams ir įvaizdžiui.

190 kW

Gryna dinamika ir ekonomiškumas – tai gausite pasirinkę modelį su 6 cilindrų BMW TwinPower Turbo varikliu. Įspūdingą galią ir optimalias degalų sąnaudas bei emisiją lemia novatoriškas BMW EfficientDynamics technologijų paketas. Pavyzdžiui BMW 530d modelyje variklis išvysto 190 kW (258 AG) galią ir net 560 Nm maksimalų sukimo momentą esant 1500 aps./min. Šis automobilis nuo 0 iki 100 km/h užtikrintai įsibėgėja vos per 5,9 sekundės (xDrive: 5,9 s), o degalų sąnaudos išlieka nedidelės: nuo 5,7 iki 5,3 l/100 km (xDrive: nuo 6,0 iki 5,7 l/100 km).