IŠTIES GALINGAS AUTOMOBILIS.

BMW M2 Coupé dizainas.

IŠTIES GALINGAS AUTOMOBILIS.

BMW M2 Coupé dizainas.

Vienintelis toks M automobilis šiame automobilių segmente. Net ir menkiausia šio gyvybingos energijos kupino automobilio detalė pasižymi automobilių sportui būdingomis savybėmis. Tiek BMW M2 Coupé išorė, tiek ir vidus spinduliuoja ištobulintą galią ir dinamiką. Automobilis, su kuriuo ribas ne tik pasieksite, bet netgi jas peržengsite. Lenktynių trasoje sukurtas automobilis puikiai tiks ir įprastiems keliams.

IŠTIES GALINGAS AUTOMOBILIS.BMW M2 Coupé dizainas.

Vienintelis toks M automobilis šiame automobilių segmente. Net ir menkiausia šio gyvybingos energijos kupino automobilio detalė pasižymi automobilių sportui būdingomis savybėmis. Tiek BMW M2 Coupé išorė, tiek ir vidus spinduliuoja ištobulintą galią ir dinamiką. Automobilis, su kuriuo ribas ne tik pasieksite, bet netgi jas peržengsite. Lenktynių trasoje sukurtas automobilis puikiai tiks ir įprastiems keliams.

EKSTERJERO DIZAINAS.

Kompaktiškas automobilis, puikiai tiksiantis tiek greitoms kelio tiesiosioms, tiek ir lenktynių trasai prilygstančiuose posūkiuose – BMW M2 Coupé demonstruoja begalinę galią, manevringumą ir tikslumą. Didelės priekiniame buferyje integruotos oro įleidimo angos aprūpina galingą M variklį būtinu aušinimu. Variklio gaubtas – neprilygstančią dinamiką spinduliuojanti atletiškos coupé linijos pradžia. Be to, ši BMW dalis atrodo ypač galingai net ir pasižiūrėjus iš šono. Išskirtinę aerodinamiką dar labiau optimizuoja oro užuolaida ir M galinis aptakas. Klasikinės, iš dvigubų juostelių sudarytos M inksto formos grotelės prideda BMW M2 Coupé dar daugiau sportiškumo.

Dėl tikslios lengvasvorės galinės ašies ir plačių padangų automobilis atrodo platesnis. Dinamišką šio automobilio išvaizdą užbaigia galiniame buferyje integruotas difuzoriaus įdėklas su dvigubo išmetimo vamzdžio apdaila.

FILMAS APIE BMW M2 COUPÉ.

Važiuodami BMW M2 Coupé pajusite pulsuojančius lenktynių genus.

INTERJERO DIZAINAS.

BMW M2 Coupé interjeras pasitinka vairuotoją ir priekyje sėdintį keleivį sportinėmis juodos Dakota odos sėdynėmis. Visos automobilio sėdynės po galvos atlošu puoštos M logotipu ir kontrastingomis Polar Blue mėlynos spalvos siūlėmis. Visi valdikliai sistemingai orientuoti į vairuotoją, taigi užtikrinama greita ir tiksli prieiga prie svarbiausių automobilio funkcijų. Iš atvirų porų dizainu puošto anglies pluošto pagamintos interjero apdailos juostos, M odinis vairas ir dvi apvalios skalės su raudonomis rodyklėmis pabrėžia sportišką automobilio prigimtį. Stulbinančią išvaizdą dar labiau išryškina daugybė patobulinimų, kaip antai, Antracito stogo danga iš BMW Individual.

19 COLIŲ M LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI DOUBLE SPOKE STYLING 437 M.

19 COLIŲ M LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI DOUBLE SPOKE STYLING 437 M.

19 colių M Double-spoke style 437 M lengvojo lydinio ratlankiai su mišraus rašto padangomis, šlifuoti, kaltiniai, juodi; 9J x 19 245/35 R19 priekinės ir 10J x 19  265/35 R19 galinės padangos.

BMW M PERFORMANCE DALYS.

BMW M ženklas siejamas su dinamika, novatoriškomis technologijomis ir dešimtis metų siekiančia automobilių sporto patirtimi. BMW M Performance dalys perduoda visą BMW lenktynių trasoje įgytą patirtį gatvėms: Pasitelkdami modifikuotas dalis iš Aerodinamikos, Važiuoklės ir Priekinės automobilio salono dalies kategorijų galite pridėti savo BMW M2 Coupé dar daugiau bekompromisio sportiškumo.

Garso slopintuvo sistema.

Neprilygstančios aistros pojūtis: dėl garso slopintuvo sistemos dar labiau sustiprinamas 6 cilindrų variklio skleidžiamas garsas, taigi užtikrinami dar unikalesni važiavimo šiuo automobiliu teikiami pojūčiai. Pagaminta iš aukštos kokybės aplinkos sąlygoms atsparaus nerūdijančio plieno.

Iš anglies pluošto pagaminta išmetimo vamzdžio apdaila.

Iš anglies pluošto pagaminta išmetimo vamzdžio apdaila iš BMW M Performance dar labiau pabrėžia automobilio individualumą. Termiškai atskirtas išmetimo vamzdis, pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų ir puoštas graviruotu M logotipu, tik dar labiau pabrėžia sportišką automobilio charakterį. Galima rinktis tik kartu su BMW M Performance garso slopintuvo sistema. Savo BMW taip pat galima pritaikyti ir iš titano pagamintą išmetimo vamzdį.

Iš anglies pluošto pagamintas galinis aptakas.

Elegantiškos dinamikos potepis: galinis aptakas pagamintas iš aukštos kokybės anglies pluošto. Stilingas ir dinamiškas šio aptako dizainas dar labiau išryškina atletišką ir galingą galinės automobilio dalies išvaizdą.

Juodos inksto formos grotelės.

Padarykite įspūdį, kuris išliks ilgam: priekinę automobilio dalį puošiančios juodos blizgios inksto formos grotelės suteikia BMW dar daugiau dinamikos ir sportiškumo. Dėl tviskios juodos spalvos apvadų oro įleidimo anga atrodo dar įspūdingesnė ir didesnė nei bet kada anksčiau.

Alcantara vairas II.

Iš lenktynių trasos tiesiai į gatves: kadangi šio BMW vairas dengtas aukštos kokybės Alcantara oda, jį itin patogu laikyti rankose – nesvarbu, kokia aplinkos temperatūra ir važiavimo situacija bebūtų. OLED technologijos pagrindu pagamintas lenktyninis ekranas ir dviejų tonų LED ekranas suteikia automobiliui autentišką automobilių sportui būdingą atmosferą – kasdien. Nykščio atramos zonoje integruoti mygtukai gali būti naudojami Lenktyniniam, Sportiniam arba EfficientDynamics režimui aktyvuoti. Chronometras (pasirinkus Lenktyninį režimą su 1/100 sekundžių indikatoriumi) ir priekinei ir šoninei akceleracijai skirtas akcelerometras užtikrina lenktynių sportui būtinus duomenis sekundžių tikslumu. Be to, taip pat įmanoma išsaugoti iki 50 ratų laikų ir pasiekti geriausių greičio, šoninės ir priekinės akceleracijos rezultatų. Atvirų porų dizainu puoštas anglies pluoštas sukuria unikalų ir prabangų atletišką įvaizdį.

Anglies pluošto pavarų svirties apdaila.

Novatoriškas ir neprilygstamas dizainas su atvirų porų dizainu puoštu anglies pluoštu: dėl naujos technologijos vairuotojas gali patirti visą modernaus anglies pluošto medžiagos teikiamą pojūtį. Keturių spalvų BMW M logotipas. Išskirtinis ir apčiuopiamas automobilių sporto pojūtis.
  • BMW M2 Coupé degalų sąnaudos ir CO2 emisija:

    Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 8,5 iki 7,9

    CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 199 iki 185

    Daugiau informacijos apie naujų keleivinių automobilių oficialias degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galima rasti naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos nuostatuose, kuriuos galima nemokamai gauti bet kuriame salone arba adresu: Deutche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vokietija.