NERIBOTAS SAUGUMAS.

Saugumas ir komfortas BMW M2 Coupé modelyje.

Kai kalbama apie aktyvųjį ir pasyvųjį saugumą, BMW nesileidžia į jokius kompromisus. Dėl daugybės BMW M2 Coupé integruotų technologijų, jokie iššūkiai nekels problemų. Viskas šiame automobilyje orientuota į vairuotoją, taigi į bet kokią kelyje susidariusią situaciją sureaguosite akimirksniu. Be to, užtikrinamas išskirtinis komfortas tiek lenktynių trasoje, tiek ir važiuojant kasdieniuose keliuose. Su specialiai visiems jūsų poreikiams pritaikytais paketais BMW servisas įskaičiuotas galite būti tikri, kad viskas šiame automobilyje yra puikiausios būklės.

M ORIENTAVIMAS Į VAIRUOTOJĄ

Į M ergonomikos koncepciją įeina puikus prietaisų skydelis ir į vairuotoją orientuota M linija. Visi valdikliai nuosekliai orientuoti į vairuotoją. Lenktynėse kaip ir kelyje, intuityvi ir absoliuti automobilio kontrolė yra svarbiausia – taip pat ir greičiausia įmanoma reakcija į susidariusią situaciją.


Įstabus BMW salono pojūtis, tobulai ergonomiškos sėdynės, atrama keliui, tiesioginė prieiga prie visų valdiklių, būtinų važiavimo dinamikai užtikrinti, BMW projekcinis ekranas su M būdingomis funkcijomis, M pavarų svirtis ir M prietaisų skydelis – pagrindiniai atletiško ir ergonomiško M automobilio dizaino akcentai. M odinis vairas papildytas lenktyniniams automobiliams pritaikytomis pavarų perjungimo svirtelėmis, taigi pavaros perjungiamos itin greitai ir patogiai.


Komforto, komunikacijos ir pramogų funkcijų valdikliai oro kondicionavimo sistemai, navigacijai ir radijui kontroliuoti integruoti dešinėje vairuotojo pusėje, todėl juos gali patogiai naudoti ir BMW priekyje sėdintis keleivis. Taigi, vairuotojas gali sutelkti visą savo dėmesį tik į tai, kas svarbiausia – įspūdingą važiavimo teikiamą malonumą.

PASYVUS SAUGUMAS.

Kiekvienas BMW papildytas pažangių saugos funkcijų paketu, kuriuo siekiama kaip įmanoma labiau sumažinti nelaimingų atsitikimų riziką. Juk visuomet malonu žinoti, kad jūsų rankose žmonės jaučiasi saugiau. Masyvūs, ypač patvarūs skersiniai ir sumaniai panaudotas didelio stiprio daugiafazis plienas suteikia kėbului didžiausią apsaugą bei padeda išlaikyti jo lengvasvorę konstrukciją.


Smūgio energija perduodama kitoms automobilio kėbulo dalims aplink keleivių zoną (t. y. į apatinę, šoninę kėbulo dalį, atramines kėbulo dalis ir stogą, o galiausiai šią energiją sugeria deformacijos zonos priekinėje ir galinėje automobilio dalyje). Susidūrimo iš šono metu apsaugą suteikia sustiprintos struktūros viduriniajame statramstyje, apatinėje kėbulo dalyje ir durelėse integruoti šoninio smūgio stabilizatoriai bei tvirti, sėdynių zonoje integruoti skersiniai.


Priekinėje automobilio dalyje yra daugybė prietaisų, skirtų pėsčiųjų apsaugai užtikrinti. Tarp buferio laikiklio ir prietaisų skydelio integruotas amortizatorius padės sumažinti kojų sužeidimo riziką susidūrimo metu. Be to, specialūs elementai variklio gaubte sumažina smūgio energiją ir avarijos metu susilamdo.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Su BMW servisas įskaičiuotas paslauga klientai galės pasirinkti konkretų techninės priežiūros laikotarpį nesijaudindami dėl vis didėjančių reguliariosios priežiūros ir remonto darbų išlaidų. Visas šias paslaugas, įskaitant originalias BMW dalis, apmoka BMW servisas įskaičiuotas (angl. BMW Service Inclusive). Be to, paslauga galioja ne tik šalyje, bet ir visame pasaulyje, jei automobilį remontuoja BMW arba jo įgalioti partneriai. Jei BMW parduodamas, paketas BMW Service Inclusive iškart perleidžiamas kitam automobilio savininkui, taigi išlaikoma didesnė BMW vertė. Klientai gali pasirinkti savo poreikius atitinkantį BMW Service Inclusive paketą.


Į jį įeina įprastos techninės priežiūros darbai, kaip antai, alyvos ir jos filtrų keitimas, mikrofiltrų priežiūra ir keitimas, degalų filtrų ir uždegimo žvakių priežiūra, stabdžių skysčio keitimas, automobilio apžiūros ir visos papildomos paslaugos, kurių reikia, kad automobilis atitiktų BMW keliamus standartus.


Kai klientai pasirenka paketą BMW Service Inclusive Plus, jiems suteikiamos ir papildomos su nusidėvėjimu susijusios paslaugos: priekinių ir galinių stabdžių kaladėlių / diskų, sankabos (kai reikia) ar valytuvų keitimas (kai reikia dėl pakeistos alyvos). Šis paketas gali galioti nuo trijų iki dešimties metų arba nuo 40 000 iki 200 000 km ridai.

  • BMW M2 Coupé degalų sąnaudos ir CO2 emisija:

    Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 8,5 iki 7,9

    CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 199 iki 185

    Daugiau informacijos apie naujų keleivinių automobilių oficialias degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galima rasti naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos nuostatuose, kuriuos galima nemokamai gauti bet kuriame salone arba adresu: Deutche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vokietija.