M PRIGIMTIS.

BMW M2 Coupé.

M PRIGIMTIS.

BMW M2 Coupé.

M PRIGIMTIS.BMW M2 Coupé.

Maksimali galia kW (AG) esant 1/min

272 (370)/6 500

Maksimalus sukimo momentas Nm esant 1/min

465/1 400–5 560

Akceleracija nuo 0 iki100 km/h per s

4,5 (4,3 su pasirenkamąja 7 pavarų  M DST su Drivelogic)

Didžiausias greitis km/h

250 (270 su M vairuotojo paketu)

Naujojo BMW M2 Coupé dizainas ir idėja slypi istorinėse BMW M GmbH šaknyse. Automobilyje sujungtas aukščiausios klasės sportinis meistriškumas, klasikinė keturiais ratais varoma važiuoklė ir modernaus M automobilio tikslumas bei manevringumas. Dėl charakteringo priekinio ir galinio buferio optimizuojamas oro srautas ir aerodinamika. Kvapą gniaužiančią galią užtikrina sportinė važiuoklė ir galingas M TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininis variklis.

VAŽIAVIMO DINAMIKA IR TAUSUMAS.

Mechaninė 6 pavarų transmisija arba M dvigubos sankabos transmisija su Drivelogic, aktyvusis M diferencialas ir spontaniška iki 500 Nm akceleracija esant plačiam apsukų diapazonui – išties sportiškos klasikinių BMW M GmbH tradicijų charakteristikos.

Lenktyninės savybės.

BMW M2 Coupé įspūdingo važiavimo pojūčio pagrindas – pažangios technologijos, patikrintos pačiomis ekstremaliausiomis įmanomomis sąlygomis. Rezultatas – autentiška, tik M automobilių užtikrinama važiavimo patirtis: beveik 50:50 santykiu paskirstyta ašių apkrova, išskirtinė važiuoklė ir lenktyninė įranga.

7 pavarų M DST su Drivelogic.

Naudojant sankabą arba lėtinant, pavaros perjungiamos visiškai neprarandant galios: tik su 7 pavarų M dvigubos sankabos transmisija su Drivelogic. Pavaras galima keisti automatiškai arba rankiniu būdu naudojant ant vairo esančias pavarų perjungimo svirteles arba pagrindinę pavarų svirtį. Paleidimo kontrolė užtikrina maksimalią akceleraciją vos pajudėjus iš vietos.

Aktyvusis M diferencialas.

Dėl aktyviojo M diferencialo optimizuojama trauka ir važiavimo stabilumas važiuojant iš vienos kelio juostos į kitą, greitinant posūkiuose, važiuojant vingiuotu keliu dideliu greičiu ar nelygiu kelio paviršiumi. Sukibimą su kelio danga galima optimizuoti per elektroniškai valdomą įrenginį, sumažinantį skirtumą tarp galinių ratų apsukų.

M sudėtiniai stabdžiai.

Dėl daugybės skirtingų medžiagų, M sudėtiniai stabdžiai padeda pasiekti išskirtines lėtinimo reikšmes. Be to, šie stabdžiai neįtikėtinai stabilūs ir ilgaamžiai. Šie stabdžiai mažiau sveria, taigi pagerinamas automobilio manevringumas, dinamika ir akceleracija. M automobiliams būdingi stabdžiai puošti mėlynais metaliko suportais ir M logotipu.

M GALIOS PASAULIS.

M galios pasaulis – tai vieta, kur visus sujungia bendra aistra: galingiausios pasaulyje raidės keliamas jaudulys.

DIZAINAS.

BMW M2 Coupé dizainas – tikras grynos galios ir dinamikos įsikūnijimas. Sportiška coupé linija, galinga forma ir autentiškais lenktynių trasos akcentais puoštas variklio dangtis pabrėžia atletišką automobilio išvaizdą.

BMW M2 Coupé degalų sąnaudos ir CO2 emisija:

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 8,5 iki 7,9

CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 199 iki 185


Daugiau informacijos apie naujų keleivinių automobilių oficialias degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galima rasti naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos nuostatuose, kuriuos galima nemokamai gauti bet kuriame salone arba adresu: Deutche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vokietija.