AUTOMOBILIŲ SPORTAS, SKIRTAS GĖRĖTIS.

BMW M4 Coupé dizainas.

AUTOMOBILIŲ SPORTAS, SKIRTAS GĖRĖTIS.

BMW M4 Coupé dizainas.

Didelė galia akimirksniu: BMW M4 Coupé tęsia M automobilių tradiciją ir sujungia galingai sportišką išvaizdą bei įspūdingą dizainą. Atletiškos linijos ir ilgesnis siluetas sustiprina šio sportinio ikoniškojo automobilio išvaizdą ir dinamiką. Interjeras tarytum nepastebimai susilieja su bendru automobilio įvaizdžiu: kiekviena detalė orientuota į vairuotoją, užtikrina geriausią įmanomą kontrolę ir bekompromisį automobilių sporto charakterį.

AUTOMOBILIŲ SPORTAS, SKIRTAS GĖRĖTIS.BMW M4 Coupé dizainas.

Didelė galia akimirksniu: BMW M4 Coupé tęsia M automobilių tradiciją ir sujungia galingai sportišką išvaizdą bei įspūdingą dizainą. Atletiškos linijos ir ilgesnis siluetas sustiprina šio sportinio ikoniškojo automobilio išvaizdą ir dinamiką. Interjeras tarytum nepastebimai susilieja su bendru automobilio įvaizdžiu: kiekviena detalė orientuota į vairuotoją, užtikrina geriausią įmanomą kontrolę ir bekompromisį automobilių sporto charakterį.

EKSTERJERO DIZAINAS.

Galios atspindys: Neribota BMW M4 Coupé galia akivaizdžiai matoma kiekvienoje jos detalėje. Įspūdingos priekinėje automobilio dalyje integruotos oro įleidimo angos pabrėžia milžinišką į BMW variklį patenkantį oro kiekį kai važiuojate dideliu greičiu. Galingas variklio gaubtas išryškina turbokompresoriumi pagerinto variklio kontūrus. Gryną atletiško coupé linijos sportiškumą pabrėžia ir ilgesnis variklio gaubtas. Oro užuolaida ir alsuokliai perteikia aerodamišką automobilio išvaizdą. Dinamišką BMW 4 Coupé išvaizdą pabrėžia ne tik M inksto formos groteles su dvigubomis juostelėmis, bet ir M žiaunos, M šoniniai veidrodėliai arba dvigubas M išmetimo vamzdis.
Automobilio gale keturių nuožulnių išmetimo vamzdžių apdaila skleidžia įspūdingą garsą ir aiškiai parodo, kad tiek technologiniu, tiek dizaino, tiek važiavimo kelyje aspektu tai – savo neprilygstama galia išsiskirianti transporto priemonė.

DIDELĖS GALIOS SUFORMUOTAS.

BMW M4 Coupé dizaino ir dinamikos apžvalga.

INTERJERO DIZAINAS.

Automobilio viduje naujos švytinčiais M logotipais puoštos kriauklės formos M sėdynės tiesiog laukia, vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio. Šios naujos sėdynės garantuoja tobulą kryptinį stabilumą ir sukuria idealią sąsają tarp vairuotojo ir automobilio. Visi prietaisų skydelyje integruoti valdikliai orientuoti į vairuotoją, taigi garantuojamas itin greitas ir tikslus valdymas. Apvalūs valdikliai perteikia lenktynių automobilio įvaizdį, o M odinis vairas ir M pavarų svirtis nepalieka vietos abejonėms. BMW M4 Coupé buvo sukurtas taisyklėms laužyti.

M SĖDYNĖS.

M sėdynės pasižymi tobula ergonomika ir atrama kūnui dinamiško važiavimo situacijose. Jų išskirtinį funkcionalų charakterį dar labiau išryškina apšviestas M logotipas ant automobilio sparno. M sėdynėms būdingą automobilių sporto charakterį papildo keletas ypatybių: integruoti galvos atlošai, paaukštintos dalys sėdynės atloše, sėdynėje, reguliuojamo aukščio sėdynės plotis ir juosmens atrama.
Lengvasvorės M sėdynės konstrukcija sumažina bendrąjį automobilio svorį. Be to, dėl mechaniniu būdu reguliuojamos sėdynės BMW masė dar labiau sumažinama. Centrinėje konsolėje esanti kelio atrama užtikrina geresnę šoninę atramą, kai važiuojama dinamiškai. Dėl gilių sėdynių transporto priemonės masės centras žemesnis, o atsakas dinamiško važiavimo metu tikslesnis.

M ŠONINIAI VEIDRODĖLIAI.

Aerodinamiškai optimizuoti M šoniniai veidrodėliai – esminė sportiško ir dinamiško M dizaino dalis. Atskirti nuo automobilio kėbulo dviem grakščių formų atramomis šie veidrodėliai tapo dizaino simboliu ir tiesiog spinduliuoja tikslių dalių techninius standartus. Papildomi permatomi LED indikatoriai tiksliai integruoti ilgame siaurame griovelyje.

SALONAS.

Jei norite pasiekti ribas, jums reikalinga absoliuti automobilio kontrolė. Būtent todėl visos BMW M4 Coupé salone integruotos funkcijos – tiesioginės ir intuityviai pasiekiamos. Centrinė BMW dalis – M odinis vairas. Būtent čia rasite visus M Drive mygtukus savo paties nustatytiems mygtukams aktyvuoti – modeliams su M dvigubos sankabos transmisija –pavarų perjungimo svirteles, užtikrinančias itin spartų ir tikslų pavarų perjungimą.
M dizaino prietaisų skydelis dar labiau pabrėžia sportiškas automobilio savybes. Kol mėgaujatės važiavimu, modernios sistemos, kaip antai, BMW projekcinis ekranas su M būdingu ekranu užtikrins, kad visa svarbi informacija būtų pateikiama tiksliai jūsų matymo lauke. Taigi, galėsite sutelkti visą savo dėmesį į kelią ir sutelkti koncentraciją į sportišką važiavimą.

RATLANKIAI.

BMW M4 Coupé ir naujo dizaino lengvasvoriai ratlankiai – patraukiantys akį ir paliekantys tvirtą įspūdį. Bendrą vaizdą dar labiau sustiprina standartiniai geležies pilkos spalvos 18 colių V-spoke M lengvo lydinio ratlankiai. Galėsite pasirinkti geležies pilkos arba juodos spalvos 19 colių Double-spoke stiliaus M lengvo lydinio ratlankius, pro kuriuos puikiai matysis galinga M anglies keraminių stabdžių sistema arba M logotipu puošti M sudėtiniai stabdžiai.
Nesvarbu, kurį variantą pasirinktumėte, maksimalus kryptinis stabilumas bus garantuotas. Standartiškai BMW M4 Coupé modelyje montuojamos mišraus rašto padangos ne tik išryškina galingą galinę šio automobilio dalį, bet ir optimizuoja vairavimą ir sukibimą.

BMW INDIVIDUAL.

Unikalias charakterio savybes atskleidžia kiekviena automobilio detalė – būtent tai ir yra tikro išskirtinumo esmė. Leiskite savo tobulumo siekiui pasireikšti.

Jūsų asmenybės išraiška.

 • BMW Individual dažų apdaila

  Spinduliuojamas pranašumas – net ir tuomet, kai automobilis stovi vietoje: BMW Individual galėsite rinktis iš daugybės unikalių dažų apdailos savo BMW M4 Coupé. Viena iš aštuonių įspūdingų spalvų – šalta briliantinė balta (metalo atspalvio). Dėl šilkinės matinės apdailos BMW Individual dažų apdaila tarytum šerkšnas nusidriekia per visus įspūdingus BMW kontūrus. Su baltais kintančios šviesos paviršiais tik dar labiau sustiprinama sportiška BMW M4 Coupé išvaizda. (Matinės spalvos apdaila bus prieinama nuo 2015 m.)

 • Smulkaus rašto Merino oda iš BMW Individual

  Penktosios kartos BMW modeliuose įkūnytos aukščiausios vertybės: BMW Individual muskato spalvos Merino oda stebina savo ypač puikia struktūra, malonia, minkšta tarytum šilkas išvaizda ir pojūčiu. Be šios spalvos galėsite rinktis iš didelio kitų spalvų spektro, įkurių diapazoną įeina nuo opalų baltos iki muskato ir Cohiba rudos spalvos, taigi visuomet galėsite rasti tobulai jums tinkantį atspalvį. (Bus prieinama nuo 2015 m.)

 • BMW Individual interjero apdaila

  Rankų darbo tobulybės persmelkta kiekviena automobilio detalė: įspūdingą kontrastą interjere sukuria pelenų pilka spalva. Specialistų rankomis atrinkta medžiaga stebina savo subtilia struktūra ir suteikia interjerui neprilygstamos elegancijos. Kaip alternatyvą abiem charakteringoms medžio apdailoms galėsite pasirinkti tikrų specialistų sukurtą pianino juodos spalvos interjero apdailą su blizgiais paviršiais.

 • Papildoma BMW Individual įranga

  Puikiai atrodantis aukštos kokybės oda dengtas prietaisų skydelis iš BMW Individual perkels automobilio interjerą į naują lygmenį.
  Spalvingi akcentai, kuriuos galite ne tik matyti, bet ir jausti. Kontrastingos BMW Individual siūlės – puikiausia elegancijos išraiška, įspūdingai akcentuojanti juodos spalvos Merino odą. Galėsite rinktis iš keturių spalvų: Sakhir oranžinės, Silverstouno pilkos, geltonos ar mėlynos spalvos. (Bus prieinama nuo 2015 m.)