GALIA, KURIOS REIKIA UŽSIBRĖŽTAM TIKSLUI PASIEKTI.

M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis.

BMW M GmbH inžinieriai kuria variklius, kuriuos galima laikyti tikru meno kūriniu. Dėl ypač efektyvaus M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininio variklio su dviem turbokompresoriais savo BMW galėsite pasiekti maksimalias ribas. Įspūdingą galią išlaisvinsite vos spustelėję akceleratoriaus pedalą, o važiavimas bus vienodai spontaniškas ir tolygus.

M TWINPOWER TURBO VIENOS EILĖS 8 CILINDRŲ BENZININIS VARIKLIS.

Galia šiame BMW išties stulbinanti: M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis – tikras M galios agregatų pasididžiavimas. Dėl novatoriškos TwinScroll turbokompresoriaus koncepcijos ir Competition paketo (galima pasirinkti), su kuriuo automobilio galią galima padidinti net iki 575 AG, šiame BMW montuojamo jau ir taip įspūdingo 560 AG (412 kW) variklio duomenis galima dar labiau pagerinti.
Visa tai tampa įmanoma dėl puikiai suderinto variklio greičio, turbokompresoriaus ir technologinių akcentų, kaip antai, Valvetronic ir didelio tikslumo įpurškimo. Sukimo momentas veikia esant apytiksliai 1500 aps., taigi užtikrinamas beveik tolygus įspūdingos galios perdavimas ir garantuojama šypsena vairuotojo veide. M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis parodo, kad galia ir tausumas gali būti suderinami pasitelkiant išmaniąsias BMW EfficientDynamics technologijas, kaip antai, stabdymo energijos regeneravimo funkciją. Taigi, šio BMW vidutinės degalų sąnaudos siekia vos 9,9 litrus 100 kilometrų.

 • M TwinPower Turbo
  Cilindrai / vožtuvai
  8/4
  Variklio darbinis tūris cm³
  4395
  Taktas / skersmuo (mm)
  88,3/89,0
  Maksimali išeiga kW (AG) esant 1/min
  412 (560)/6000-7000
  Maksimali išeiga Nm esant 1/min
  680/1500–5750
  Suspaudimo laipsnis: 1
  10,0