PAŽANGUS. DINAMIŠKAS. ELEKTRINIS.

BMW eDrive.

PAŽANGUS. DINAMIŠKAS. ELEKTRINIS.

BMW eDrive.

Dėl BMW eDrive elektrinio važiavimo koncepcijos užtikrinamas maksimaliai tylus važiavimo malonumas, o į aplinką nešalinami išmetalai. BMW eDrive pagrindą sudaro trys sudedamosios dalys: elektros variklis, galingas ličio jonų akumuliatorius ir išmani energijos valdymo sistema.

Pažangus. Dinamiškas. Elektrinis.BMW eDrive.

Dėl BMW eDrive elektrinio važiavimo koncepcijos užtikrinamas maksimaliai tylus važiavimo malonumas, o į aplinką nešalinami išmetalai. BMW eDrive pagrindą sudaro trys sudedamosios dalys: elektros variklis, galingas ličio jonų akumuliatorius ir išmani energijos valdymo sistema.

Su BMW eDRIVE mobilumas bus išties inovatyvus.

BMW eDrive koncepcija užtikrina įspūdingą dinamiką. Dėl elektros variklio, galingo ličio jonų akumuliatoriaus ir išmanios energijos valdymo sistemos sukuriama stulbinančiai manevringa važiavimo patirties ir kvapą gniaužianti akceleracija. Kai pasirenkama važiuoti elektra, visiškai neteršiama aplinka.

 • Elektros variklis

  Elektros variklis – novatoriškas BMW Group kūrinys ir kertinė visų BMW modelių dalis. Pavyzdžiui, su visiškai įkrautu akumuliatoriumi BMW X5 su eDrive elektra galima nuvažiuoti net iki 30 kilometrų. Taigi, kasdienius atstumus galima nuvažiuoti visiškai neteršiant aplinkos. Priklausomai nuo poreikių, elektros variklį taip pat galima naudoti ir tuomet, kai reikia staigiai padidinti greitį – pavyzdžiui, lenkiant.

 • Galingas ličio jonų akumuliatorius

  Visiems automobiliams su BMW eDrive technologija energija važiavimui elektra tiekiama iš modernaus elektrai saugoti skirto akumuliatoriaus. Modernūs ličio jonų akumuliatoriai sujungiami su nuolat optimalią akumuliatoriaus veikimo temperatūrą palaikančia aušinimo sistema, taigi padidinama jų išeiga ir veikimo laikas. Įkrauti šiuos akumuliatorius galima bet kada, kai turima prieiga prie elektros šaltinio. Tam pakanka net ir įprasto 230 voltų buitinio lizdo.

 • Išmanioji energijos valdymo sistema

  Didžiausias įmanomas tausumas ir visuomet prieinama galia. Pagrindinė išmanaus energijos valdymo sistemos užduotis – užtikrinti juos abu. Ši sistema taip pat kontroliuoja ir BMW EfficientDynamics funkcijas, specialiai suderintas su sinchroninį elektros variklį savo sudėtyje turinčiomis transmisijomis.

  Pasitelkiant išmaniąją energijos valdymo sistemą optimizuojamas elektrinės transmisijos efektyvumas ir galingas akumuliatorius su numatoma veiklos strategija. Priklausomai nuo tinkamiausio maršruto ir važiavimo situacijos navigacijos duomenys pasitelkiami tam, kad būtų iš anksto apskaičiuotas optimaliausias važiavimo elektra ar akumuliatoriaus įkrovimo laikas. Tokiu būdu sutaupoma net iki dešimties procentų energijos, taigi vairuotojas elektra gali nuvažiuoti dar didesnį atstumą.

  Dėl stabdžių energijos regeneravimo užtikrinama, kad stabdant ar lėtinant sukuriama kinetinė energija saugoma galingame ličio jonų akumuliatoriuje ir panaudojama kaskart, kai tik įmanoma padidinti automobilio galią.

  Su ECO PRO režimu vos vieno mygtuko spustelėjimo pakaks, kad visos automobilio sistemos veiktų tausiau, o energijos ištekliai būtų naudojamos sumaniai. Tokiu atveju išmanaus energijos valdymo sistema sumažina komforto funkcijas priklausomai nuo vairuotojo poreikių. Be to, vairuotojui valdymo ekrane pateikiami patarimai, kaip važiuoti dar tausiau ir tokiu būdu padidinti nuvažiuotų kilometrų kiekį.

BMW X5 su eDRIVE.

BMW X5 su eDRIVE.

BMW X5 40e* – pirmas BMW sukurtas sportinis didelio pravažumo automobilis, kuriame sujungiama pažangi BMW xDrive keturiais ratais varoma sistema ir novatoriška BMW įkraunamo hibridinio automobilio sistema. Taigi, automobilis ne tik pasižymi BMW būdingu sportiškumu, prabanga ir tausumu, bet ir neteršia aplinkos.

* Rinkoje nuo 2015 m. rudens
Degalų sąnaudos važiuojant mišriu režimu, l/100 km: 3,4-3,3
CO2 emisija mišriu režimu, g/km: 78-77
Elektros sąnaudos mišriu režimu, kWh/100 km: 15,4-15,3

BMW i – PAGALIAU VIZIJA TAPO REALYBE.

BMW i8. Ateities sportinis automobilis.

BMW i8 pasirengęs padaryti perversmą elektrinių automobilių klasėje. Pirmas sportinis automobilis, kurio degalų sąnaudos ir emisija tokia pat, kaip ir kompaktinės klasės automobilio. Degalų sąnaudos važiuojant mišriu režimu, l/100 km: 2.1 CO2 emisija mišriu režimu, g/km: 49 Elektros sąnaudos mišriu režimu, kWh/100 km: 11,9

BMW i3. Elektrinis ir jaudinantis.

BMW i3 – nauja tvaraus mobilumo išraiška: dėl elektrinės važiuoklės šis automobilis ne tik tausoja aplinką, bet ir yra itin manevringas bei malonus važiuoti. CO2 emisija mišriu režimu, g/km: 0 Elektros sąnaudos mišriu režimu, kWh/100 km: 12,9

ĮKROVIMAS.

Su BMW įkrovimo koncepcija elektrinis važiavimas taps išties komfortiška patirtimi ir teiks malonumą kasdien – įkrauti savo BMW galėsite tiek namuose, tiek ir viso Pagalbos paslaugų (angl. Assistance Services) ChargeNow tinklo įkrovimo stotelėse.

 • Automobilio įkrovimas namuose

  Elektromobiliai yra daug pranašesni už įprastus automobilius, nes jų „degalų“ bakas kiekvieną dieną pilnas. Elektromobilius galima nesunkiai ir patogiai įkrauti tiesiog namuose naudojant standartinį įkrovimo laidą. Be to, su BMW i Wallbox sienine įkrovimo stotele šis procesas bus dar greitesnis ir patogesnis. Jūsų namuose montuoti pritaikyta įkrovimo stotelė užtikrina didesnę įkrovimo išeigą ir trumpesnį įkrovimo laiką. Be to, ji idealiai tinka prie BMW automobilių dizaino.

 • Su ChargeNow įkrauti savo automobilį galėsite tiesiog kelyje

  ChargeNow – tai prieiga prie viešųjų BMW i partnerių įkrovimo stotelių. Siekdama užtikrinti lengvą ir optimalų skirtingų pasiūlymų ir technologijų naudojimą BMW i įtraukė į savo ChargeNow tinklą daugybę skirtingų tiekėjų. Stotelių paslaugomis galima naudotis turint ChargeNow kortelę. Mėnesio pabaigoje jums bus atsiunčiama ChargeNow kortelės ataskaita, kurioje nurodyta tiksli įkrovimo veiklos istorija. Su BMW i ConnectedDrive paslaugomis pateikiamos navigacijos nuorodos į visas prieinamas įkrovimo stoteles.

 • Įkrovimo būsena

  Naudodami programėles BMW i Remote ir My BMW Remote for plug-in-hybrids galite patogiai realiu laiku stebėti savo automobilio įkrovimą tiesiog išmaniajame telefone. Be to, savo BMW elektra nuvažiuojamą atstumą ir akumuliatoriaus įkrovimo būseną taip pat galite bet kuriuo metu matyti per Nuotolinio valdymo programėlę. Nuotolinį valdymą galima naudoti tada, kai norima planuoti įkrovimo veiklą per savaitinį laikmatį ir aktyvuoti klimato kontrolę, kai norima paruošti automobilį kelionei.

BMW ACTIVEHYBRID.

Su BMW EfficientDynamics technologijomis BMW dar kartą nustato naujus dinamikos ir tausumo standartus. BMW ActiveHybrid modeliai – išskirtinis pavyzdys, įrodantis, kad išmani energijos valdymo sistema garantuoja tobulą vidaus degimo ir elektros variklio sąveiką. Galios įrenginių veikimą palaiko galingas ličio jonų akumuliatorius. Komponentų sąveiką kontroliuoja išmani hibridinė sistema. Rezultatas – hibridiniai modeliai, užtikrinantys maksimalų tausumą esant išskirtinei dinamikai.

DEGALŲ SĄNAUDOS IR CO2 EMISIJA.

Degalų sąnaudų ir CO2 emisijos reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio.
Reikšmės taikomos baziniam modeliui su transmisija (bazinė įranga).
Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vokietija.