TAUSUMAS IR VAŽIAVIMO DINAMIKA – PAGRINDINĖ MŪSŲ VAROMOJI JĖGA.

BMW TwinPower Turbo varikliai.

TAUSUMAS IR VAŽIAVIMO DINAMIKA – PAGRINDINĖ MŪSŲ VAROMOJI JĖGA.

BMW TwinPower Turbo varikliai.

Novatoriški benzininiai ir dyzeliniai varikliai su BMW TwinPower Turbo technologija – tikra kiekvieno BMW puošmena. Jie sujungia modernias įpurškimo sistemas, visiškai kintamą galios valdymą ir novatorišką turbokompresoriaus technologiją.

Tausumas ir važiavimo dinamika – pagrindinė mūsų varomoji jėga.BMW TwinPower Turbo varikliai.

Novatoriški benzininiai ir dyzeliniai varikliai su BMW TwinPower Turbo technologija – tikra kiekvieno BMW puošmena. Jie sujungia modernias įpurškimo sistemas, visiškai kintamą galios valdymą ir novatorišką turbokompresoriaus technologiją.

BMW EFFICIENTDYNAMICS VARIKLIAI.

Nesvarbu, benzininis ar dyzelinis, keturių ar šešių cilindrų – su BMW EfficientDynamics varikliais užtikrinamas daug spartesnis galios perdavimas ir spontaniškas atsakas net ir esant mažoms apsukoms, mažos degalų sąnaudos bei emisija. Dar didesnis tausumas ir optimali dinamika užtikrina dar intensyvesnį važiavimo malonumą.

  • BMW TwinPower Turbo benzininiai varikliai

    Novatoriškas, išskirtiniu sklandumu pasižymintis 3 cilindrų benzininis variklis, 4 cilindrų benzininis variklis ir BMW TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininis variklis, daugybę kartų pelnęs „Metų automobilio apdovanojimą“ – visi jie nustato naujus standartus. Šie naujausios kartos varikliai daug ekonomiškesni nei jų pirmtakai, mažiau teršia aplinką ir yra daug tausesni. Siekiant padidinti tausumą ir dinamiką, šiame novatoriškame pakete – BMW EfficientDynamics strategijos kertinėje dalyje – sujungta naujausia įpurškimo technologija, kintama vožtuvų kontrolė Valvetronic su double-VANOS ir novatoriška turbokompresoriaus technologija. Rezultatas – itin tausi važiuoklės sistema, įspūdingai iliustruojanti BMW variklio įvertinimą.

  • BMW TwinPower Turbo dyzeliniai varikliai

    BMW Twin Power Turbo dyzeliniai varikliai – sistemingas BMW EfficientDynamics principo įgyvendinimas. Juose sujungiamos įspūdingos ekonomijos reikšmės, galia, važiavimo charakteristikos ir mažos degalų sąnaudos. Dėl šių variklių tausumo ir dinamikos išties nekyla abejonių. Be to, tiesiog idealūs mažiau galingi BMW TwinPower Turbo 3 cilindrų dyzeliniai varikliai, novatoriški BMW TwinPower Turbo 4 cilindrų dyzeliniai varikliai ir itin galingi BMW TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų dyzeliniai varikliai pašalina į aplinką labai mažai CO2 ir pasižymi nedidele trintimi. Taigi, maksimalus važiavimo malonumas garantuotas. Iš aliuminio lengvasvorės konstrukcijos (BMW EfficientDynamics) pagaminti dyzeliniai varikliai papildyti turbokompresoriumi su kintamos geometrijos turbina. Degalus įpurškia naujausios kartos CommonRail tiesioginio įpurškimo sistema.

DVI RUNGTYS. VIENAS ČEMPIONAS.

Dar didesnė galia ir mažesnės degalų sąnaudos: M TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininis variklis.

DVI RUNGTYS. VIENAS ČEMPIONAS.

Dar didesnė galia ir mažesnės degalų sąnaudos: M TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininis variklis.

BMW M4 Coupé:
Degalų sąnaudos mišriu režimu l/100 km: 8,8 [8,3]
CO2 emisija mišriu režimu, g/km: 204 [194]

NEĮTIKĖTINAI GALINGAS. NEĮTIKĖTINAI TAUSUS.

M Performance TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų dyzelinis variklis sujungia CommonRail tiesioginio įpurškimo sistemą ir unikalų trijų pakopų turbokompresorių su kintamos geometrijos turbina. Dar veržlesnis atsakas, didelis sukimo momentas, net ir esant mažoms apsukoms, ir platus apsukų diapazonas – būtent tai charakterizuoja išskirtinį galios agregatą.

BMW M550d xDrive: degalų sąnaudos mišriu režimu l/100 km: 6,2
CO2 emisija mišriu režimu, g/km: 162

VISUOMET VIENU ŽINGSNIU PRIEKYJE.

Su 8 pavarų transmisija Steptronic užtikrinamas puikus galios perdavimas, mažesnės degalų sąnaudos, didesnis sportiškumas ir dinamika.

SPORTINĖ 8 PAVARŲ TRANSMISIJA STEPTRONIC.

Su į BMW integruojama 8 pavarų transmisija Steptronic Sport daug greičiau ir tiksliau perjungiamos pavaros, o dėl mažesnio pavarų santykio ir apsukų intervalų važiavimas tampa žymiai komfortiškesnis. Užtikrinamas maksimalaus komforto, įspūdingos dinamikos pojūčio ir mažesnių degalų sąnaudų derinys. Be to, su paleidimo kontrole BMW daro įspūdį nuo pat pirmos akimirkos, kai nuspaudžiamas užvedimo mygtukas – dar net nepajudėjus iš vietos. Raktinis žodis: maksimali akceleracija. Spustelėkite DSC mygtuką, įjunkite S pavarą, aktyvuokite stabdžius ir padidinkite apsukas akceleratoriaus pedalu – tuomet atleiskite stabdžius ir sužinokite, ką iš tiesų reiškia įspūdingas sukimo momentas.

Nuo 0 iki 100 km/h greitis pasiekiamas vos per 4,8 sekundės.

BMW BLUEPERFORMANCE.

Važiuokite vienu švariausių dyzelinių automobilių pasaulyje. Be to, dėl BMW BluePerformance technologijos dyzelinio variklio šalinamą CO2 kiekį galima dar labiau optimizuoti. Be dyzelino dalelių filtro ir oksidacijos katalizinio konverterio, variklyje montuojama ir NOx katalizatoriaus talpykla, padėsianti dar labiau sumažinti azoto oksido kiekį išmetamosiose dujose. Proceso metu nedaroma jokia įtaka degimui, o dyzelinio variklio tausumas išsaugomas.
Be to, automobilyje taip pat naudojamas ir dar vienas metodas azoto oksido lygiui sumažinti: SCR katalizinis konverteris (SCR = Selektyvioji katalizinė redukcija) su AdBlue įpurškimu. Vykstant šiam procesui įpurškiamas AdBlue skystis sukelia cheminę reakciją, ženkliai sumažinančią azoto oksido emisiją.

DEGALŲ SĄNAUDOS IR CO2 EMISIJA.

BMW i8: Degalų sąnaudos važiuojant mišriu režimu, l/100 km: 2,1
CO2 emisija mišriu režimu, g/km: 49
Elektros sąnaudos mišriu režimu, kWh/100 km: Ne skliausteliuose pateikiamos reikšmės taikomos baziniam modeliui su standartine transmisija; skliausteliuose pateikiamos reikšmės taikomos modeliui su pasirenkama transmisija (žr. specialioji įranga).
Degalų sąnaudų ir CO2 emisijos reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio.
Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vokietija.