THE

1

BMW 1 SERIJA

BMW 120[1]: Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 6 – 5,3; CO2 emisija g/km mišriu režimu WLTP: 135 – 120

[1] Preliminarūs skaičiavimai; kiti trūkstami duomenys nebuvo prieinami paskelbimo metu.

VAIRAVIMO MALONUMAS.

Naujoji BMW 1 serija – tai jaudinančios vairavimo dinamikos, sportiško dizaino ir pažangių technologijų derinys. Automobilio salone vyrauja modernumas ir paprastumas. Charakteringos dizaino detalės ir skaitmeninės funkcijos – tai pastebimi ir funkcionalūs šio automobilio akcentai. Sportiška BMW būdingos formos priekinių grotelių išvaizda ir atnaujinto dizaino galinė dalis sukuria su niekuo nesupainiojamą eksterjerą. Susipažinkite su naujosios BMW 1 serijos modeliais, įrangos pasirinkimo galimybėmis ir techniniais duomenimis bei patraukliais išperkamosios nuomos ir finansavimo pasiūlymais.

TECHNINIAI DUOMENYS

VARIANTAI.

 • Modeliai
  • Benzininis • Dyzelinis
 • M modeliaiBMW M
   BMW 120
   BMW 120

   Galia

   125 kW (170 AG)

   Sukimo momentas

   280 Nm

   0-100 km/h

   7,8 s

   Didžiausias greitis

   226 km/h

   BMW 120[1]: Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 6 – 5,3; CO2 emisija g/km mišriu režimu WLTP: 135 – 120

   [1] Preliminarūs skaičiavimai; kiti trūkstami duomenys nebuvo prieinami paskelbimo metu.

   Modernios BMW 1 serijos technologijos

   KAI KOMPAKTIŠKŲ AUTOMOBILIŲ KLASĖ IMA VIRŠŲ.

   Naujieji BMW 1 serijos automobiliai yra pažangūs, išmanūs ir tiesiog trykšta individualumu. Tokios modernios interjero technologijos kaip BMW išlenktas ekranas ir BMW projekcinis ekranas gerokai praturtins jūsų vairavimo patirtį, o naujausia BMW 9 operacinė sistema leis dar patogiau valdyti muzikos ir navigacijos funkcijas. Eksterjeras taip pat paliks neišdildomą įspūdį – čia jaudinantį ir išskirtinį BMW 1 serijos charakterį kuria BMW būdingos formos priekinės grotelės ir pribloškiančios išvaizdos galinė automobilio dalis. Išmaniosios pagalbos vairuotojui sistemos užtikrina dar didesnį patogumą, o galingas 125 kW (170 AG) galios variklis – sportišką vairavimą keliuose.[1]

   SAVO NAUJĄJĮ BMW 1 SERIJOS MODELĮ.

    InfoI turinio žyma

    EKSTERJERO DIZAINAS

    NEIŠDILDOMĄ ĮSPŪDĮ PALIEKANTI IŠVAIZDA.

    Dizaino elementai šonuose ir modernūs galiniai žibintai galinei BMW 1 serijos automobilių daliai suteikia dinamiškumo ir akcentuoja platų stotą.

    0:00
    0:00 /  0:00

    VIENAS STOGAS. DAUG SPALVŲ KOMBINACIJŲ.

    Dar labiau personalizuotai ir sportiškesnei išvaizdai. Ryškus kontrastas arba subtili detalė. Juodos spalvos stogas, priklausomai nuo jūsų BMW kėbulo spalvos, užtikrins skirtingą spalvinį efektą.

    INTERJERO DIZAINAS

    NOVATORIŠKAI ERDVUS.

    Interjere dominuoja minimalistinis stilius ir vyrauja tobulai suorganizuota tvarka. Čia dėmesys yra nukreiptas į priekinės salono dalies technologijas, kad vairuotojui visada būtų užtikrintas tobulas matomumas. BMW išlenkto ekrano ir BMW projekcinio ekrano derinys – tai kelias į dar turtingesnę, pažangių skaitmeninių paslaugų kupiną vairavimo patirtį.

    INFORMUOJA JUS VAIRUOJANT. PRASKAIDRINA
    NUOTAIKĄ SUSTOJUS PAILSĖTI.

    BMW Digital Premium skaitmeninis raktas BMW 1 serija

    BMW DIGITAL PREMIUM
    SKAITMENINĖ PATIRTIS KELYJE.

    Vienas įrangos paketas, daugybė funkcijų. Patobulintos navigacijos ir parkavimo paslaugos su realiuoju laiku gaunama informacija – paprastesnėms jūsų kelionėms. Išskirtinės pramogos automobilyje – kad joks laukimo laikas neprailgtų. Žinoma, yra įtraukta ir visų programėlių duomenų saugojimo bei apdorojimo paslauga. Daugybė personalizavimo galimybių suteiks jūsų BMW dar daugiau individualumo.

    IŠMANIOSIOS TECHNOLOGIJOS

    VISUOMET JUMS PO RANKA.

    Jūsų dėmesingas asmeninis asistentas.

    Vairavimo asistentas Driving Assistant Professional išlaikys automobilį eismo juostoje važiuojant ne didesniu kaip 210 km/h greičiu ir užtikrins saugų atstumą iki priešais važiuojančių transporto priemonių. Prireikus jūsų BMW ims staigiai stabdyti ir automatiškai vėl pradės važiuoti. Tai tikras išsigelbėjimas, ypač netolygiai judančio eismo atvejais.

    Jūsų BMW pats prisiparkuoja ir pats išvažiuoja iš parkavimosi vietos.

    Su automobilio parkavimo asistento Parking Assistant Professional pagalba jūsų BMW automatiškai suras tinkamą stovėjimo vietą. Viskas, ką turite padaryti, tai vieną kartą atlikti iki 200 m ilgio siekiantį manevrą. Kitą kartą, jeigu pageidausite, jūsų BMW savarankiškai prisiparkuos ir išvažiuos iš stovėjimo vietos. Jums beliks stebėti atliekamą manevravimą savo išmaniajame telefone.

    Nuolat įjungtos tolimosios šviesos.

    Tolimųjų šviesų asistento pagalba jūsų BMW apsaugos kitus eismo dalyvius nuo akinančio šviesos srauto. Jums nereikės perjunginėti tolimųjų ir artimųjų šviesų. Be to, visada važiuosite tobulai apšviestomis gatvėmis.

    Apie viską trumpai.

    Visą svarbiausią informaciją – navigacijos nurodymus ir vairavimo duomenis matysite savo matymo lauke, BMW projekciniame ekrane. Papildytosios realybės ekrano maršruto informacija tiesiogiai transliuojama valdymo ekrane ir prietaisų skydelyje.

    Daugiau nei vien tik raktas.

    BMW Digital Key Plus skaitmeninio rakto funkcija leidžia suderinamus mobiliuosius įrenginius naudoti kaip automobilio raktelį. Šiuo raktu galėsite dalintis net su penkiais asmenimis. Jums priartėjus prie savo BMW, jis automatiškai atrakins dureles ir šviesos projekcija pakvies jus vidun.

    BMW 1 serijos finansavimas ir išperkamoji nuoma

    IŠPERKAMOJI NUOMA IR FINANSAVIMAS

    JŪSŲ NAUJAJAM BMW 1 SERIJOS MODELIUI.

    Papildykite jums individualiai pritaikytą išperkamosios nuomos ar paskolos pasiūlymą patraukliomis paslaugomis ir draudimu.

    Viskas viename. Ir itin palankiomis sąlygomis. BMW finansavimo paslaugos

    KONSULTACIJOS IR PASLAUGOS

    PROACTIVE CARE FUNKCIJA NAUJAJAME BMW 1 SERIJOS MODELYJE.

    Jūsų BMW pasirūpinsime būtent tada, kai to reikia.

    Visuomet vienu žingsniu priekyje. Susisieksime su jumis nedelsiant prireikus apsilankyti autoservise ar nusidėvėjus padangoms. My BMW programėlėje nusiuntę žinutę susitarsite dėl apsilankymo servise ir ramia širdimi galėsite tęsti savo kelionę.

    DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE BMW 1 SERIJĄ.

    KITOS ĮRANGOS PARINKTYS

    KURIOS TAIP PAT GALĖTŲ JUS SUDOMINTI.

    Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

    BMW 120[1] : Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 6 – 5,3; CO2 emisija g/km mišriu režimu WLTP: 135 – 120

    [1] Preliminarūs skaičiavimai; kiti trūkstami duomenys nebuvo prieinami paskelbimo metu.

    [2] Teisė naudoti „Who Wants To Be A Millionaire?“ (liet. Kas nori tapti milijonieriumi?) logotipus, atvaizdus ir prekių ženklus priklauso Sony Pictures Television.

    Benzininių variklių galingumo informacija gauta iš atliktų bandymų, kuriuose dalyvavo automobiliai, varomi RON98 benzinu. Degalų sąnaudų informacija taikoma automobiliams, naudojantiems Europos Reglamente (EB) Nr. 715/2007 nurodytus degalus. Taip pat gali būti naudojamas bešvinis RON 91 ir aukštesnio oktaninio skaičiaus su ne didesniu nei 10% (E10) etanolio kiekiu. BMW rekomenduoja RON 95 degalus. Itin galingiems automobiliams BMW rekomenduoja RON 98 degalus.

    Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. 715/2007. Atliekant nuvažiuojamo atstumo skaičiavimus pagal WLTP, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą (šiuo atveju taikoma tik Vokietijos rinkai). Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos naujo tipo tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Be to, pagal Europos Reglamento (EB) 2022/195 nuostatas, nuo 2023-01-01 EB atitikties sertifikatuose nebus nurodomos Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) vertės. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP skaičiavimo procedūras rasite https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html

    Daugiau informacijos apie naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose „Guideline for fuel consumption, CO2 emissions and electric power consumption for new passenger cars" – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vokietijoje bei apsilankę https://www.dat.de/co2/.