1 serijos BMW

ŠIRDŽIŲ ĖDIKAS.

Naujasis 1 serijos BMW. Pasiruošęs nustebinti.

ŠIRDŽIŲ ĖDIKAS.

Naujasis 1 serijos BMW. Pasiruošęs nustebinti.

ŠIRDŽIŲ ĖDIKAS.Naujasis 1 serijos BMW. Pasiruošęs nustebinti.

Akceleracija 0-100 km/h per s (BMW M140i)

4,8 [4,6]

Didžiausias greitis km/h (BMW M140i)

250

Degalų sąnaudos l/100 km, mišriu režimu (BMW M140i)

7,8 [7,1]

CO2 emisija g/km, mišriu režimu (BMW M140i)

179–163

Darantis įspūdį, smagus vairuoti ir iš karto pastebimas. Savo sportišku dizainu, dinamiško važiavimo savybėmis ir puikiomis ryšio funkcijomis šis naujasis miesto herojus širdį pavergia akimirksniu. Be to, jis ne tik greitas kelyje, bet ir demonstruoja puikų interneto greitį – jums tikrai bus nebaisūs jokie iššūkiai. Gal ir atrodo, kad visa tai tik smulkmena, bet ji išties labai svarbi.

VILIOKLIS.

Dinamiškas išorėje. Išskirtinis viduje. Susižavėjimą keliantis dizainas spinduliuoja didžiulio sportiškumo pojūtį, galingą dinamiką ir gryną važiavimo malonumą. Savo moderniomis linijomis, atletišku dizainu ir aukštos kokybės įranga BMW 1 serijos modeliai puikiai įsilieja į miesto gyvenimo ritmą. Tikra atgaiva akims, traukte traukianti susižavėjusius žvilgsnius.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

BMW M140i penkiaduris:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,8CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 179.

 

Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią automobilio tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius. Šios reikšmės jau atitinka WLTP normas ir yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes tam, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. Priklausomai nuo valstybinių teisės aktų, CO2 emisijos reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių skaičiuojant automobilių mokesčius ar kitas rinkliavas.

 

CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal direktyvą 1999/94/EB bei tipo patvirtinimo metu galiojančią Pkw-EnVKV versiją ir yra pagrįstos degalų sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.


Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galima sužinoti iš naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos sąnaudų žinyno, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir iš https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

Read more
Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.