1 serijos BMW

ŠIRDŽIŲ ĖDIKAS

Naujasis 1 serijos BMW. Pasiruošęs nustebinti.

ŠIRDŽIŲ ĖDIKAS

Naujasis 1 serijos BMW. Pasiruošęs nustebinti.

ŠIRDŽIŲ ĖDIKASNaujasis 1 serijos BMW. Pasiruošęs nustebinti.

Akceleracija 0-100 km/h per s (BMW M140i)

4,8 [4,6]

Didžiausias greitis km/h (BMW M140i)

250

Degalų sąnaudos l/100 km, mišriu režimu (BMW M140i)

7,8 [7,1]

CO2 emisija g/km, mišriu režimu (BMW M140i)

179–163

Darantis įspūdį, smagus vairuoti ir iš karto pastebimas. Savo sportišku dizainu, dinamiško važiavimo savybėmis ir puikiomis ryšio funkcijomis šis naujasis miesto herojus širdį pavergia akimirksniu. Be to, jis ne tik greitas kelyje, bet ir demonstruoja puikų interneto greitį – jums tikrai bus nebaisūs jokie iššūkiai. Gal ir atrodo, kad visa tai tik smulkmena, bet ji išties labai svarbi.

VILIOKLIS.

Dinamiškas išorėje. Išskirtinis viduje. Susižavėjimą keliantis dizainas spinduliuoja didžiulio sportiškumo pojūtį, galingą dinamiką ir gryną važiavimo malonumą. Savo moderniomis linijomis, atletišku dizainu ir aukštos kokybės įranga BMW 1 serijos modeliai puikiai įsilieja į miesto gyvenimo ritmą. Tikra atgaiva akims, traukte traukianti susižavėjusius žvilgsnius.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW M140i penkiaduris:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,8

  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 179

  Degalų sąnaudų, CO2 emisijos reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str.1, 73760 Ostfildern, Vokietija ir

  tinklalapyje http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html