ĮELEKTRINANTIS.

BMW 225xe iPerformance Active Tourer.

ĮELEKTRINANTIS.

BMW 225xe iPerformance Active Tourer.

ĮELEKTRINANTIS.BMW 225xe iPerformance Active Tourer.

Maksimali galia kW (AG) (225xe)

165 (224)

Akceleracija nuo 0–100 km/h per s (225xe)

6,7

Degalų sąnaudos mišriu režimu l/100 km (225xe)

2,7–2,3(3)

CO2 emisija mišriu režimu g/km (225xe)

61–52(3):

Kaip ir gyvenimas mieste, BMW 225xe iPerformance Active Tourer pulsuoja energija. Jis Jūsų kasdieninį gyvenimą ir idėjas nuo 0 iki 100 įgreitins per 6,7 sekundės. Grynas vairavimo malonumas, kuriuo mėgausitės ir ilgų kelionių metu. Būtent to ir tikitės iš BMW.
 

BMW 225xe iPerformance Active Tourer (3):
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,7–2,3
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 61–51
Elektros energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu rėžimu): 14.2–13.4

 

ĮELEKTRINA KELIĄ.

ĮELEKTRINA KELIĄ.

Įkrautas energija: BMW 225xe iPerformance Active Tourer išbandytą ir patikrintą universalumą bei mažas degalų sąnaudas suderina su įprasta BMW važiavimo dinamika. BMW eDrive technologija iš BMW EfficientDynamics leidžia nuvažiuoti 41 kilometrą visiškai elektriniu režimu – be jokių emisijų į aplinką ir praktiškai be jokio triukšmo. Tobulas pasirinkimas kelionėms mieste!

PAKELIA KARTELĘ Į NEREGĖTAS AUKŠTUMAS.

PAKELIA KARTELĘ Į NEREGĖTAS AUKŠTUMAS.

Naujas aukštumas pasiekia ypač efektyviai: Ypač efektyvi Drive koncepcija yra įkraunamo hibrido (plug-in hybrid) skiriamasis ženklas. Ją iš esmės sudaro vidaus degimo variklis automobilio priekyje ir elektros variklis ant galinės ašies. Priklausomai nuo situacijos ir aukštos įtampos akumuliatoriaus įkrovimo lygio, hibridą gali varyti tiek jie abu, tiek kiekvienas atskirai. Kai aktyvus tik vidaus degimo variklis, varančioji jėga tiekiama per priekinius ratus. Tuo tarpu elektros variklis galią tiekia į galinius ratus. Taigi, priklausomai nuo situacijos BMW 225xe iPerformance Active Tourer tampa BMW su xDrive.

FORMUOJA MIESTO VEIDĄ. IR TAI DARO TAUSIAI.

Jo kilmę galite pajusti iš karto. Šios varomosios jėgos šaltinis taip pat atsiskleidžia iš pirmo žvilgsnio. BMW 225xe iPerformance Active Tourer radiatoriaus grotelių būdingos mėlynos juostelės ir ratų stebulės reiškia novatorišką ir galingą traukos jėgą. Plačių radiatoriaus grotelių ir didelės ištisinės oro įleidimo angos dėka BMW 225xe iPerformance Active Tourer taip pat kuria sportiškesnį ir dinamiškesnį įspūdį. Tipiškas BMW, bet unikaliai kitoks.

MIESTO CENTRAS.

Interjeras taip pat yra pilnas energijos. BMW 225xe iPerformance Active Tourer panardina vairuotoją į unikalią atmosferą. Ir poziciją – kadangi dėl pakeltų sėdynių visi keleiviai gali mėgautis ypatingu vaizdu. Atsisėskite ir mėgaukitės naujais horizontais.

„Ne tik itin efektyvus ir funkcionalus, BMW eDrive taip pat atitinka aukščiausius BMW būdingus važiavimo dinamikos ir kokybės standartus.”
Stefan Juraschek, BMW Group elektros variklių skyriaus vadovas.

JO ENERGIJA NEIŠSENKA IR IŠVAŽIAVUS UŽ MIESTO.

JO ENERGIJA NEIŠSENKA IR IŠVAŽIAVUS UŽ MIESTO.

Viskas elektrifikuota: išmanus energijos valdymas yra vienas iš kertinių BMW iPerformance koncepcijos pagrindų. Ši sistema koordinuoja visų BMW pavaros komponentų sąveiką su elektros varikliu, siekiant geriausią įmanomą efektyvumą suderinti su puikia važiavimo dinamika ir pailginti elektra nuvažiuojamą atstumą.

eDrive mygtuku vairuotojas gali pasirinkti vieną iš trijų elektrinio važiavimo režimų: standartinį AUTO eDRIVE režimą, visiškai elektrinį MAX eDRIVE režimą ir SAVE BATTERY režimą, kuris išlaiko įkrovimo būseną pastoviame lygyje.

GATVIŲ REVOLIUCIONIERIUS.

GATVIŲ REVOLIUCIONIERIUS.

Įtampa auga: BMW eDrive apima daug inovatyvių produktų ir paslaugų patogiam, šiuolaikiškam elektriniam kasdieniniam mobilumui: nuo įkrovimo namuose ir besiplečiančio viešųjų įkrovimo stotelių tinklo naudojimo paprastumo iki tinklinės navigacijos.

ELEKTRO KLUBAS.

BMW iPerfromance: Įkraunamieji hibridai.

ELEKTRO KLUBAS.

BMW iPerfromance: Įkraunamieji hibridai.

Degalų sąnaudos, energijos sąnaudos ir CO2 emisija.

  • Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

    1) Iki gamybos pradžios datos 2018-05-31. Pasitikrinkite galimybę įsigyti pas savo atstovą.

    Šios reikšmės (3) pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

    CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

    Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html