ĮELEKTRINANTIS.

BMW 225xe „iPerformance Active Tourer“.

ĮELEKTRINANTIS.

BMW 225xe „iPerformance Active Tourer“.

ĮELEKTRINANTIS.BMW 225xe „iPerformance Active Tourer“.

Maksimali galia kW (AG) (225xe)

165 (224)

Akceleracija nuo 0–100 km/h per s (225xe)

6,7

Degalų sąnaudos mišriu režimu l/100 km (225xe)

2,7–2,3(3)

CO2 emisija mišriu režimu g/km (225xe)

61–52(3):

Kaip ir gyvenimas mieste, BMW 225xe „Active Tourer“ pulsuoja energija. Jis suteiks tikrą vairavimo malonumą, kuriuo mėgausitės net ir ilgų kelionių metu. Juk būtent to ir tikitės iš BMW.

 


BMW 225xe „iPerformance Active Tourer“ (3):

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,7–2,3

CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 61–51

Elektros energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu rėžimu): 14.2–13.4

KELIO PAŽIBA.

KELIO PAŽIBA.

BMW 225xe „iPerformance Active Tourer“ garantuoja jau išbandytą ir patikrintą universalumą, nepriekaištingą dinamiką nedideles degalų sąnaudas. BMW „eDrive“ technologija iš BMW „EfficientDynamics“ leidžia nuvažiuoti 41 kilometrą vien elektriniu režimu – be jokių emisijų į aplinką ir praktiškai be jokio triukšmo. Tobulas pasirinkimas kelionėms mieste!

Read more

PAKELIA KARTELĘ Į NEREGĖTAS AUKŠTUMAS.

PAKELIA KARTELĘ Į NEREGĖTAS AUKŠTUMAS.

Ypač efektyvi „Drive“ koncepcija yra įkraunamo hibrido (plug-in hybrid) skiriamasis ženklas. Ją iš esmės sudaro vidaus degimo variklis automobilio priekyje ir elektros variklis ant galinės ašies. Priklausomai nuo situacijos ir aukštos įtampos akumuliatoriaus įkrovimo lygio, hibridą gali varyti tiek jie abu, tiek kiekvienas atskirai. Kai aktyvus tik vidaus degimo variklis, varančioji jėga tiekiama per priekinius ratus. Tuo tarpu elektros variklis galią tiekia į galinius ratus. Taigi, priklausomai nuo situacijos BMW 225xe „iPerformance Active Tourer“ tampa BMW su „xDrive“.

Read more

FORMUOJA MIESTO VEIDĄ.

BMW 225xe „iPerformance Active Tourer“ –  garantuoja galingą traukos jėgą. Plačių radiatoriaus grotelių ir didelės ištisinės oro įleidimo angos dėka BMW 225xe „iPerformance Active Tourer“ kuria dar sportiškesnį ir dinamiškesnį įspūdį. Tipiškas BMW, bet kartu ir išskirtinis savo išvaizda ir galimybėmis.

MIESTO CENTRAS.

Naujojo BMW salonas – pulsuoja energija ir kuria unikalią atmosferą. Dėl paaukštintų sėdynių, visi keleiviai gali mėgautis ypatingu vaizdu. Atsisėskite ir mėgaukitės naujais horizontais.

„Itin efektyvus ir funkcionalus. BMW eDrive taip pat atitinka aukščiausius BMW būdingus važiavimo dinamikos ir kokybės standartus.”
Stefan Juraschek, BMW Group elektros variklių skyriaus vadovas.

JO ENERGIJA NEIŠSENKA IR IŠVAŽIAVUS UŽ MIESTO.

JO ENERGIJA NEIŠSENKA IR IŠVAŽIAVUS UŽ MIESTO.

Išmanus energijos valdymas – vienas iš kertinių BMW „iPerformance“ pagrindų. Ši sistema koordinuoja visų BMW pavaros komponentų sąveiką su elektros varikliu, siekiant geriausią įmanomą efektyvumą suderinti su puikia važiavimo dinamika ir pailginti elektra nuvažiuojamą atstumą.
„eDrive“ mygtuku vairuotojas gali pasirinkti vieną iš trijų elektrinio važiavimo režimų: standartinį AUTO „eDRIVE“ režimą, visiškai elektrinį MAX „eDRIVE“ režimą ir SAVE BATTERY režimą, kuris išlaiko įkrovimo būseną pastoviame lygyje.

Read more

GATVIŲ REVOLIUCIONIERIUS.

GATVIŲ REVOLIUCIONIERIUS.

Įtampa auga: BMW „eDrive“ apima daugelį inovatyvių paslaugų: nuo įkrovimo namuose ir besiplečiančio viešųjų įkrovimo stotelių tinklo iki tinklinės navigacijos.

Read more

ELEKTRO KLUBAS.

BMW „iPerfromance“: Įkraunamieji hibridai.

ELEKTRO KLUBAS.

BMW „iPerfromance“: Įkraunamieji hibridai.

Degalų sąnaudos, energijos sąnaudos ir CO2 emisija.

  • Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

    1) Iki gamybos pradžios datos 2018-05-31. Pasitikrinkite galimybę įsigyti pas savo atstovą.

    Šios reikšmės (3) pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

    CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

    Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.