AUTOMOBILIS JŪSŲ IDĖJOMS ĮGYVENDINTI.

Pirmasis toks – BMW 2 serijos Active Tourer.

AUTOMOBILIS JŪSŲ IDĖJOMS ĮGYVENDINTI.

Pirmasis toks – BMW 2 serijos Active Tourer.

AUTOMOBILIS JŪSŲ IDĖJOMS ĮGYVENDINTI.Pirmasis toks – BMW 2 serijos Active Tourer.

Degalų sąnaudos važiuojant mišriu režimu, l/100 km (218d)

4,3–4,1 [4,3–4,1]

Bagažinės tūris ((218d)

468-1510

Priekinė keleivio sėdynė su nulenkiamu sėdynės atlošu (218d)

Taip

BMW 2 serijos Active Tourer – įrodymas, kad kompaktiški matmenys, funkcionalumas ir įvairovė gali puikiai derėti su dinamišku dizainu. Nesvarbu, ar pasirinktumėte sportinę veiklą, atostogas automobiliu ar kasdienę veiklą – šis automobilis visuomet pasiryžęs veržtis į priekį su visa dinamika, kurios ir tikitės iš BMW.

KOMPAKTIŠKAS IŠORĖJE, ERDVUS VIDUJE.

BMW 2 serijos Active Tourer dizainas.

Su BMW kasdienę veiklą paversite mėgiamu laisvalaikiu. Lygiai toks ir yra BMW 2 serijos Active Tourer modelis. Ši nauja automobilio koncepcija užtikrina puikų universalumo, funkcionalumo ir malonaus važiavimo BMW derinį: Dėl ilgos ratų bazės, trumpų iškyšų ir aukštos stogo linijos ne tik garantuojamos kompaktiškos ir galingos proporcijos, bet ir sukuriamas išskirtinai erdvus interjeras.

Komfortas ir universalumas.

Nesvarbu, ar nuo taško A iki taško B reikia transportuoti visą šeimą ar didelį krovinį: BMW 2 serijos Active Tourer modelyje vietos pakaks visiems ir viskam. Dėl reguliuojamų sėdynių, bagažinės su sulankstomu dugnu ir daugybės daiktų laikymo galimybių šiame BMW bus pakankamai vietos bet kokiems jūsų poreikiams patenkinti. Šio BMW durelės išties didelės, taigi į automobilį bus nesunku patekti, o bagažinės dangtis su bekontakčio atidarymo ir uždarymo funkcija (pasirenkama), taigi pakrauti bet kokį krovinį bus ypač paprasta.

Linijos ir įranga.

Su daugybe BMW sukurtų įrangos paketų galėsite susikurti savo poreikius atitinkantį BMW 2 serijos Active Tourer modelį. BMW 2 serijos Active Tourer galite pritaikyti BMW linijas: Luxury (liet. prabangią) ir Sport (liet. sportinę). Specialiai šiam modeliui sukurtas ir M sportinis ir kiti paketai bei originalūs BMW priedai.

Panoraminis stiklinis stogas.

Atidarius panoraminį stogą jums atsivers naujos perspektyvos. Šviesos kupiną atmosferą dar labiau pabrėžia išskirtinė automobilio interjero aplinka. Jei saulės šviesa per ryški, užuolaidėlę galėsite paprastai nuleisti. Dėl panoraminiame stoge integruotų slinkimo ir kėlimo funkcijų bus sukuriama daugybė vėdinimo galimybių. Jei nustatoma stiklinio stogo vėdinimo padėtis, užuolaida automatiškai suskleidžiama, kad į automobilį patektų pageidaujamas oro kiekis. Tuo pat metu automatiškai aktyvuojamas integruotas oro kreiptuvas, kad būtų sumažinta važiuojant nuleistu stogu sukuriama turbulencija.

4,3–4,1 l

Dėka BMW TwinPower Turbo technologijos ir naujos kartos variklių, 2 serijos Active Tourer modeliai garantuoja dar didesnį manevringumą ir tobulą atsaką net ir esant mažoms apsukoms. Be to, taip pat bus užtikrinamas tausumas ir maža emisija.

TRUMPAI APIE BMW 2 SERIJOS ACTIVE TOURER