BMW 2 serijos Active Tourer

AUTOMOBILIS JŪSŲ IDĖJOMS ĮGYVENDINTI

Pirmasis toks – BMW 2 serijos Active Tourer

AUTOMOBILIS JŪSŲ IDĖJOMS ĮGYVENDINTI

Pirmasis toks – BMW 2 serijos Active Tourer

AUTOMOBILIS JŪSŲ IDĖJOMS ĮGYVENDINTIPirmasis toks – BMW 2 serijos Active Tourer

Degalų sąnaudos važiuojant mišriu režimu, l/100 km (218d)

4,3–4,1 [4,3–4,1]

Bagažinės tūris (218d)

468-1510

Priekinė keleivio sėdynė su nulenkiamu sėdynės atlošu (218d)

Taip

BMW 2 serijos „Active Tourer“ – įrodymas, kad kompaktiški matmenys ir funkcionalumas gali puikiai derėti su dinamišku dizainu. Nesvarbu, ar pasirinktumėte sportinę veiklą, atostogas ar rutiną, šis automobilis visada pasiryžęs veržtis į priekį.

KOMPAKTIŠKAS IŠORĖJE, ERDVUS VIDUJE

BMW 2 serijos Active Tourer dizainas

Su BMW kasdienę veiklą paversite laisvalaikiu. Ši nauja automobilio koncepcija užtikrina puikų universalumo, funkcionalumo ir malonaus važiavimo BMW derinį. Dėl ilgos ratų bazės, trumpų iškyšų ir aukštos stogo linijos ne tik garantuojamos geriausios proporcijos, bet ir sukuriamas išskirtinai erdvus interjeras.

Komfortas ir universalumas

Nesvarbu ar reikia transportuoti šeimą ar didelį krovinį, BMW 2 serijos „Active Tourer“ modelyje vietos pakaks visiems ir viskam. Dėl reguliuojamų sėdynių, bagažinės su sulankstomu dugnu ir daugybės daiktų laikymo galimybių, šiame BMW bus pakankamai vietos bet kokiems jūsų poreikiams patenkinti. BMW durelės tokios didelės, kad bus itin patogu patekti į vidų, o bagažinės dangtis su bekontakčio atidarymo ir uždarymo funkcija (pasirenkama) leis pakrauti bet kokį krovinį.

Linijos ir įranga

Su daugybe BMW sukurtų įrangos paketų galėsite susikurti poreikius atitinkantį BMW 2 serijos „Active Tourer“ modelį. Jam galima pritaikyti „Luxury“ ir „Sport“ BMW linijas. Specialiai šiam modeliui sukurtas ir M sportinis bei kiti paketai ir originalūs BMW priedai.

Panoraminis stiklinis stogas

Panoraminis stogas – daugiau erdvės ir šviesos interjere. Jei saulės šviesa per ryški, galėsite paprastai nuleisti užuolaidėlę. Panoraminiame stoge integruotos funkcijos sukurs daugiau ventiliavimo galimybių.