EKONOMIŠKUMAS

BMW 2 serijos „Active Tourer“ integruota BMW „EfficientDynamics“ sistema

Kaip ir visi geriausi atletai, BMW 2 serijos „Active Tourer“ žino, kaip maksimaliai efektyviai išnaudoti savo jėgas. Dėl BMW „TwinPower Turbo“ technologijos ir pažangaus BMW „EfficientDynamics“ energijos valdymo automobilis ne tik suvartoja mažiau degalų, bet ir pašalina į aplinką mažiau CO2. Nepakitęs liko tik BMW būdingas važiavimo malonumas.

BMW TWINPOWER TURBO TECHNOLOGIJA.

Dėl BMW „TwinPower Turbo“ technologijos, novatoriškų naujos kartos BMW benzininių ir dyzelinių variklių, BMW „EfficientDynamics“ garantuoja manevringumą ir tobulą atsakąs net ir esant mažoms apsukoms. Taip pat užtikrinamas taupumas ir nedidelė emisija. 

Galia ir taupumas viename

BMW 2 serijos Active Tourer modelyje montuojami BMW „TwinPower Turbo“ varikliai.

ECO PRO REŽIMAS

ECO PRO režimas,
priklausomai nuo vairuotojo vairavimo stiliaus, gali padėti sumažinti degalų
sąnaudas net 20 % (remiantis vidiniais BMW degalų sąnaudų tyrimo duomenimis).
Su važiavimo laisvąja eiga ir ECO PRO maršrutu dar labiau padidinsite savo
automobilio ekonomiškumą.

  • ECO PRO maršrutas

    Į ECO PRO režimą įeina ECO PRO maršrutas, kuris veikia kartu su naujos kartos navigacijos sistema „Professional” įvairiems rodikliams nustatyti, kaip antai, individualiam važiavimo stiliui, eismo situacijai ir kelio sąlygoms, ir tausiausiam maršrutui apskaičiuoti.

  • Važiavimas laisvąja eiga

    Važiavimo laisvąja eiga funkcija – dar vienas ECO PRO režimo akcentas. Jei važiuodamas 50–160 m/h greičiu vairuotojas nukelia koją nuo akceleratoriaus pedalo ir nestabdo, sistema atjungia variklį ir automobilis važiuoja laisvąja eiga, t. y. rieda nenaudodamas variklio galios.

AUTOMATINĖ „START STOP“ FUNKCIJA

Kad būtų dar labiau sumažinamos degalų sąnaudos, automatinė „Start Stop“ funkcija išjungia variklį kai automobilis laikinai sustabdomas. Kai vairuotojas nuspaudžia sankabą arba nukelia pėdą nuo stabdžių, variklis vėl aktyvuojamas. 

STABDYMO ENERGIJOS REGENERAVIMAS

STABDYMO ENERGIJOS REGENERAVIMAS

Kas kartą, kai aktyvuojami stabdžiai, sukuriama kinetinė energija. Iki šiol ši energija nebuvo niekur naudota. Ši funkcija pasitelkia važiavimo laisvąja eiga energiją ir paverčia ją elektra, kai tik vairuotojas stabdo ar nukelia koją nuo akceleratoriaus pedalo.
Tokia elektra vėliau naudojama automobilio akumuliatoriui įkrauti. Išmanioji energijos valdymo sistema padeda sumažinti generatoriaus apkrovą. Mažesnės degalų sąnaudos ir padidinta varomojo mechanizmo galia – klasikinės BMW „EfficientDynamics“ ypatybės. 

OPTIMALIOS PAVAROS PERJUNGIMO INDIKATORIUS

OPTIMALIOS PAVAROS PERJUNGIMO INDIKATORIUS

Optimaliai ir laiku perjungiamos pavaros gali padėti taupyti degalus. Kaskart, kai automobilyje galima įjungti aukštesnę arba žemesnę pavarą ir važiuoti taupiai, informacijos ekrane įsijungia rodyklės simbolis. Sistema atpažįsta staigią akceleraciją ir atideda savo rekomendacijas iki kol pasiekiamas pastovus važiavimo greitis. Lyginamieji BMW tyrimai parodė, kad automobiliai su integruotu optimalios pavaros perjungimo indikatoriumi padeda sutaupyti iki 4 % degalų.