EKONOMIŠKAS JUDĖJIMAS.

BMW 2 serijos Active Tourer integruota BMW EfficientDynamics sistema.

Kaip ir visi geriausi atletai, BMW 2 serijos Active Tourer žino, kaip maksimaliai efektyviai išnaudoti savo jėgas. Dėl BMW TwinPower Turbo technologijos ir pažangaus BMW EfficientDynamics energijos valdymo automobilis ne tik suvartoja mažiau degalų, bet ir pašalina į aplinką mažiau CO2. Vis dėlto, vienas dalykas išliko visiškai nepakitęs: BMW būdingas važiavimo malonumas.

BMW TWINPOWER TURBO TECHNOLOGIJA.

Dėl BMW TwinPower Turbo technologijos, BMW modeliuose montuojami novatoriški benzininiai ir dyzeliniai varikliai garantuoja dar didesnį manevringumą ir tobulą atsaką net ir esant mažoms apsukoms. Be to, taip pat bus užtikrinamas tausumas ir maža emisija. Naujausios kartos EfficientDynamics varikliai sujungia moderniausias degalų įpurškimo technologijas, kintamą galios paskirstymą ir novatorišką turbokompresoriaus technologiją automobilio tausumui ir dinamikai padidinti.

Galia ir tausumas viename.

BMW 2 serijos Active Tourer modelyje montuojami BMW TwinPower Turbo varikliai.

ECO PRO REŽIMAS.

ECO PRO režimas, priklausomai nuo vairuotojo vairavimo stiliaus, gali padėti sumažinti degalų sąnaudas net iki 20 procentų (remiantis vidiniais BMW degalų sąnaudų tyrimo duomenimis). Važiavimo iš laisvąja eiga funkcija (tik su Steptronic transmisija) ir ECO PRO maršrutas (tik su navigacijos sistema) užtikrina dar didesnį degalų ekonomijos potencialą.

  • ECO PRO maršrutas

    Priklausomai nuo eismo situacijos, vairuotojo elgesio ir eismo sąlygų ECO PRO maršruto funkcija pateiks patį tausiausią kelią iki jūsų kelionės tikslo. Borto kompiuteryje galėsite matyti tikslų procentą degalų, kuriuos sutaupysite pasirinkę ECO PRO pasiūlytą maršrutą.

  • Važiavimas laisvąja eiga

    Važiavimo laisvąja eiga funkcija atjungia transmisiją nuo variklio, taigi automobilis važiuoja be jokio variklio pasipriešinimo. Jei važiuodamas 50–160 km/h greičiu vairuotojas nukelia pėdą nuo akceleratoriaus paminos ir nespaudžia stabdžių, automobilis važiuoja iš inercijos. Kartu su aktyvios kruizo kontrolės funkcija, net po automobilio stabdymo su aktyvuotu ECO PRO režimu automobilis vėl pasieks pirmiau nustatytą greitį dar tausiau.

AUTOMATINĖ START STOP FUNKCIJA.

Automatinė Start Stop funkcija padės užtikrinti, kad degalai naudojami tik tuomet, kai iš tiesų važiuojate. Vos tik automobilis laikinai sustoja, pavyzdžiui, užsidegus raudonam šviesoforo signalui ar eismo spūstyse, automatinė Start Stop funkcija išjungia variklį vos tik automobilis pradeda važiuoti laisvąja eiga, vairuotojas nukelia koją nuo sankabos pedalo (su mechanine transmisija) arba automobilis visiškai sustabdomas (su transmisija Steptronic).
Signalas ekrane parodo, kada automatinė Start Stop funkcija aktyvi. Vos tik vairuotojas nuspaudžia sankabos pedalą (su mechanine transmisija) arba nukelia koją nuo stabdžių (su transmisija Steptronic), automobilio variklis vėl automatiškai aktyvuojamas.

BRAKE ENERGY REGENERATION.

BRAKE ENERGY REGENERATION.

Kas kartą, kai aktyvuojami stabdžiai, sukuriama kinetinė energija. Iki šiol ši energija nebuvo niekur panaudojama. Stabdžių energijos regeneravimas – funkcija, kurią pasitelkus pagaliau buvo išnaudotas iki šiol nevertintas potencialas. Ši funkcija pasitelkia važiavimo laisvąja eiga energiją ir paverčia ją elektra kaskart, kai tik vairuotojas stabdo ar nukelia koją nuo akceleratoriaus pedalo. Tokia elektra vėliau naudojama automobilio akumuliatoriui įkrauti. Pažangi energijos valdymo sistema reiškia, kad generatoriui daugiau nebereikės nuolatos veikti, taigi bus sumažinama jo apkrova. Koks viso to rezultatas? Mažesnės degalų sąnaudos ir padidinta varomojo mechanizmo galia – klasikinės BMW EfficientDynamics ypatybės.

OPTIMUM SHIFT INDICATOR.

OPTIMUM SHIFT INDICATOR.

Optimaliai ir laiku perjungiamos pavaros gali padėti sutaupyti degalų, ypač važiuojant mieste ar ilgus atstumus. Perjunkite pavarą reikiamu laiku ir sutaupykite degalų – priklausomai nuo kelio sąlygų ir variklio greičio, variklio elektronikos sistema nustato pačią tausiausią pavarą. Ekrane įsižiebia rodyklė, rodanti, kada įjungti žemesnę pavarą būtų efektyviausia. Sistema taip pat atpažįsta staigią akceleraciją ir atideda savo rekomendacijas iki kol pasiekiamas pastovus važiavimo greitis. Lyginamieji BMW tyrimai parodė, kad automobiliai su integruotu optimalios pavaros perjungimo indikatoriumi padeda sutaupyti iki keturių procentų degalų.