BMW 2 serijos „Active Tourer“

MAŽI IŠMATAVIMAI. IŠSKIRTINIS VAŽIAVIMO MALONUMAS.

BMW 2 serijos „Active Tourer“ važiavimo dinamika.

MAŽI IŠMATAVIMAI. IŠSKIRTINIS VAŽIAVIMO MALONUMAS.

BMW 2 serijos „Active Tourer“ važiavimo dinamika.

BMW 2 serijos „Active Tourer“ – neprilygstama, energijos kupina važiavimo patirtis. Su BMW „TwinPower Turbo“ technologija BMW 2 serijos „Active Tourer“ puikiai ir saugiai susidoroja su bet kokiu posūkiu ar kelio paviršiumi. Šis automobilis garantuos ir didžiausią įmanomą važiavimo malonumą.

MAŽI IŠMATAVIMAI. IŠSKIRTINIS VAŽIAVIMO MALONUMAS.BMW 2 serijos „Active Tourer“ važiavimo dinamika.

BMW 2 serijos „Active Tourer“ – neprilygstama, energijos kupina važiavimo patirtis. Su BMW „TwinPower Turbo“ technologija BMW 2 serijos „Active Tourer“ puikiai ir saugiai susidoroja su bet kokiu posūkiu ar kelio paviršiumi. Šis automobilis garantuos ir didžiausią įmanomą važiavimo malonumą.

BMW xDRIVE.

Pažangi BMW „xDrive” keturiais ratais varoma sistema tobulai prisitaiko net ir prie pačių sudėtingiausių kelio sąlygų bei visuomet užtikrina geriausią sukibimą su kelio danga. „xDrive” ir dinaminė stabilumo kontrolė (DSC) užtikrins BMW stabilumą. Per DSC jutiklį valdoma „xDrive” Sistema greitai paskirsto važiavimo galią priekinei ir galinei ašiai, kad automobilis būtų apsaugotas nuo per didelio ar per mažo pasukamumo posūkiuose ir būtų užtikrintas geriausias kryptinis stabilumas. Be to, garantuojama greita ir saugi akceleracija net ir važiuojant slidžiu paviršiumi ar stačiais keliais. Kritinėmis kelio sąlygomis DSC nėra besąlygiškai būtina. BMW „xDrive” sujungia visus keturiais ratais varomos sistemos privalumus – sukibimą su kelio danga, kryptinį stabilumą ir važiavimo saugumą kartu su klasikiniu BMW manevringumu. 

BMW sDrive.

BMW sDrive.

Išskirtinė dinamika ir manevringumas

„sDrive” taikoma tiems BMW automobiliams, kuriuose važiuoklės sukimo momentas perduodamas tik per vieną ašį. Kompaktiškų matmenų automobiliams ši ypatybė užtikrina erdvesnį interjerą ir didesnę bagažinę. Galinės ašies „sDrive” kartu su skersai integruotu varikliu – erdvės sutaupyti padedantis sprendimas, garantuojantis išskirtinę dinamiką ir manevringumą. 

BMW 2 serijos Active Tourer modelis

ADRENALINO KUPINAS KASDIENIS VAŽIAVIMAS

BMW 2 serijos „Active Tourer“ modelis kelyje

ADRENALINO KUPINAS KASDIENIS VAŽIAVIMAS

BMW 2 serijos „Active Tourer“ modelis kelyje

STEPTRONIC TRANSMISIJA

 Steptronic transmisija

STEPTRONIC TRANSMISIJA

Komforto ir dinamikos lyderis

6 arba 8 pavarų transmisija „Steptronic“ nustato naujus komforto ir dinamikos standartus bei yra pagrindinė BMW „EfficientDynamics“ dalis. Dėl neįprastai tiksliai sugraduotų pavarų užtikrinamas optimalus galios perdavimas kad ir kokiu greičiu bevažiuotumėte. Taip ženkliai sumažinamos degalų sąnaudos, o vairuotojas gali mėgautis sportiško ir dinamiško važiavimo pojūčiu. Kai važiuojate dideliu greičiu, dėl papildomos pavaros bus sumažinamas variklio greitis, degalų sąnaudos ir variklio skleidžiamas triukšmas. Sankaba pasitarnaus net ir tuomet, kai automobilyje pasirinktas mechaninis režimas. Kartu su greitai kintančiu variklio greičiu ir tiksliai suderinta transmisija, pavaros perjungiamos ypač komfortiškai, o variklio skleidžiamas garsas ženkliai sumažinamas.

Sportinė 8 pavarų transmisija „Steptronic“

Dėl greitai kintančių variklio greičių ir sparčiai perjungiamų pavarų, sportinė 8 pavarų transmisija „Steptronic“ užtikrina dar sklandesnį pavarų perjungimą. Ji prisitaiko prie individualaus važiavimo stiliaus. Ši transmisija puikiai tiks bet kam: tiek komfortiškam važiavimui laisvąja eiga, tiek ir ypač dinamiškam stiliui. Net jei automobilyje integruota automatinė transmisija, pavaras taip pat galėsite perjungti ir rankiniu būdu. Tam galėsite naudoti pavarų svirtį, ant sportinio arba M odinio vairo integruotas pavarų perjungimo svirteles. Kai pasirenkamas sportinis režimas, pavarų perjungimo nustatymai optimizuojami maksimaliai automobilio galiai pasiekti. Akceleraciją optimizuoti padeda aštuonios puikiai suderintos pavaros. Be to, variklis nuolat tobulinamas siekiant garantuoti didžiausią įmanomą našumą ir važiavimo charakteristikas. Maksimalią akceleraciją iš vietos pagerina paleidimo kontrolė. Ši sistema automatiškai įsijungia siekiant panaudoti optimalų variklio apsukų diapazoną. Išskirtinę dinamišką važiavimo patirtį garantuoja papildomos į sportinį važiavimą orientuotos programos, pasižyminčios greitesniu pavarų perjungimo ir reakcijos laiku perjungiant žemesnes pavaras.

PALEIDIMO KONTROLĖ (LAUNCH CONTROL ) IR BMW GALIOS KONTROLĖ (PERFORMANCE CONTROL)

 BMW galios kontrolė

PALEIDIMO KONTROLĖ (LAUNCH CONTROL ) IR BMW GALIOS KONTROLĖ (PERFORMANCE CONTROL)

Maksimali akceleracija ir važiavimo saugumas

Paleidimo kontrolė varikliui leidžia pasiekti maksimalią akceleraciją, kai automobilis pajuda iš vietos. Sportinė „Steptronic“ transmisija nustato pavarų perjungimo taškus, kad visada būtų pasirenkama optimaliausia pavara. Ši BMW savybė skirta patenkinti vairuotojų dinamikos ir sportinio važiavimo ambicijas. BMW galios kontrolė paskirsto variklio ir stabdžių kontrolę posūkiuose kiekvienam ratui atskirai. Kadangi išorinis ratas posūkyje liečiasi su kelio paviršiumi daugiau nei vidinis, BMW galios kontrolė įsijungia reguliuodama variklio išeigą ir stabdžius: išoriniam ratui perduodama daugiau, o vidiniam – mažiau galios. Taip užtikrinamas geriausias visų automobilio ratų sukibimas su kelio danga. 

DINAMINĖ AMORTIZATORIŲ KONTROLĖ

 BMW amortizatoriai

DINAMINĖ AMORTIZATORIŲ KONTROLĖ

Su dinamine amortizatorių kontrole vairuotojas gali pasirinkti vieną iš dviejų skirtingų amortizatorių nustatymų optimaliai sklandžiam važiavimui užtikrinti. Be standartinių „Comfort“ nustatymų vairuotojas taip pat galės pasirinkti ir sportinį važiavimą. Pasirinkus pastarąjį, amortizatorių nustatymai tampa tvirtesni, o važiavimo charakteristikos labiau tiesioginės ir dinamiškesnės. Nustatymai aktyvuojami per centrinėje konsolėje integruotą važiavimo patirties jungiklį.

ELEKTROMECHANINIS VAIRO STIPRINTUVAS IR KINTANTIS SPORTINIS VAIRAVIMAS

 BMW vairo stiprintuvas

ELEKTROMECHANINIS VAIRO STIPRINTUVAS IR KINTANTIS SPORTINIS VAIRAVIMAS

Dar didesnis manevringumas ir važiavimo komfortas

Elektromechaninis vairo stiprintuvas pagerina manevringumą ir važiavimo komfortą. Stiprintuvo mechanizmas ir vairas sujungti į vieną, o tai reiškia, kad vairo veikimui būdingas ypač mažas pasipriešinimas.  Tam, kad būtų užtikrinama tiksli važiavimo patirtis be pertrūkių, elektroninė vairo sistema kovoja su realiosiomis važiavimo jėgomis pasitelkdama elektromechanines važiavimo pavaros jėgas DSC vairo mechanizmo apskaičiuotu lygiu. Ši važiavimo jėgos kompensacija garantuoja važiavimo tikslumo lygį, kuris yra lygiavertis galiniais ratais varomo automobilio versijai. Išskirtines važiavimo charakteristikas dar labiau sustiprina tvirtas automobilio priekis ir tiksli ašies kinematika. Elektromagnetinis vairo stiprintuvas ypač patinka vairuotojams dėl savo tikslumo, tiesioginio atsako ir paprastesnio parkavimo. Kintantis sportinis vairavimas su „Servotronic“ sukuria tiesioginį ir staigų vairo atsaką, tad jums reikės žymiai mažiau fizinių jėgų vairui pasukti. Vairo sistema reaguos į jo pasukimo kampą atsižvelgiant į skirtingą pasukimo santykį, nepriklausomai nuo automobilio važiavimo greičio. Taip bus sumažinamas vairo pasukimo kampas, kurio reikės važiuojant dideliame posūkyje. Taip ženkliai padidinamas manevringumas ir pagerinamas automobilio valdymas dinamiškai važiuojant staigiuose kelio vingiuose, siauruose keliuose arba staigiuose posūkiuose.