Naujasis BMW 2 serijos kabrioletas

DAUGIAU LAISVĖS.

Naujasis BMW 2 serijos kabrioletas.

DAUGIAU LAISVĖS.

Naujasis BMW 2 serijos kabrioletas.

DAUGIAU LAISVĖS.Naujasis BMW 2 serijos kabrioletas.

Akceleracija 0-100 km/h per s (BMW 230i Kabrioletas)

6,1

Didžiausias greitis km/h (BMW 230i Kabrioletas)

250

Degalų sąnaudos l/100 km, mišriu režimu (BMW 230i Kabrioletas)

6,2–6,0

CO2 emisija g/km, mišriu režimu (BMW 230i Kabrioletas)

143–138

Naujasis BMW 2 serijos kabrioletas – sportinis azartas ir elegancija. Dinamiško dizaino, galingų variklių ir išskirtine įranga papildytu interjeru jis atveria naujus vairavimo malonumo horizontus. 

INDIVIDUALISTAMS.

BMW 2 serijos kabrioleto unikali dizaino kalba spinduliuoja lengvumą ir eleganciją, galią ir įkvėpimą. Atviras minkštas stogas, išpuoselėta priekinė dalis ir atletiškos sparnų linijos – estetika iš didžiosios raidės. Elegantiškas interjeras įkvepia dinamiškumu, aukštos kokybės įranga ir žymiai geresne akustika.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW 230i Kabrioletas :
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,2–6,0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 143–138

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią automobilio tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius. Šios reikšmės jau atitinka WLTP normas ir yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes tam, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. Priklausomai nuo valstybinių teisės aktų, CO2 emisijos reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių skaičiuojant automobilių mokesčius ar kitas rinkliavas.
  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal direktyvą 1999/94/EB bei tipo patvirtinimo metu galiojančią Pkw-EnVKV versiją ir yra pagrįstos degalų sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.
  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galima sužinoti iš naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos sąnaudų žinyno, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir iš https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.