GAUKITE VISKĄ IR DAR DAUGIAU.

Naujasis BMW M240i Coupé: 340 AG, 250 kW.

GAUKITE VISKĄ IR DAR DAUGIAU.

Naujasis BMW M240i Coupé: 340 AG, 250 kW.

GAUKITE VISKĄ IR DAR DAUGIAU.Naujasis BMW M240i Coupé: 340 AG, 250 kW.

BMW M240i Coupé juda pirmyn net ir tuomet, kai kiti sustoja: kompaktiškasis M Performance Coupé su M Performance TwinPower Turbo technologija papildytas dar ir tobulai suderinta M sportine pakaba. Sveiki atvykę į M genais alsuojantį dvidurį automobilį, neabejotinai suteiksiantį kvapą gniaužiančios galios pajūtį.

BMW M240i Coupé techniniai duomenys:
Degalų sąnaudos (mišriu režimu): nuo 7,8 iki 7,1 l/100 km
CO2 emisijos (mišriu režimu): nuo 179 iki 163 g/km

M PERFORMANCE DIZAINAS BMW M240i COUPÉ MODELYJE.

BMW M240i Coupé iš M GmbH nesupainiosite su jokiu kitu modeliu. Be M sportinio paketo, šiame BMW integruota ir daugybė M Performance privalumų, dėl kurių šis dviduris modelis tampa tik dar išskirtinesnis. Lengvojo lydinio ratlankiai, abi automobilio puses puošiantys išmetimo vamzdžiai su apdaila ir išskirtinės spalvos šoninių veidrodėlių gaubtai – tiek M Performance Coupé išorė, tiek ir vidus spinduliuoja sportiškas savybes. Iš pirmo žvilgsnio diskretiškas, vėliau prikaustantis žvilgsnį, o užvedus 6 cilindrų variklį – tiesiog jaudinantis.

IŠSKIRTINĖS BMW M240i COUPÉ SAVYBĖS.

Akcentinės spalvos dizaino ypatumai.

BMW M240i Coupé šoninėse aerodinamiško priekinio buferio oro įleidimo angose integruoti Ferric Grey pilkos spalvos dizaino akcentai.

18'' M Double-spoke 436 M.

Dėl išskirtinių Ferric Grey pilkos spalvos lengvojo lydinio ratlankių ir M sportinių stabdžių, tiek akceleracija, tiek ir stabdymas yra optimalūs (225/40 ZR18 priekyje, 245/35 ZR18 gale).

Akcentinės spalvos šoninių veidrodėlių gaubtai.

Aptakių linijų šoninių veidrodėlių gaubtai puošti Ferric Grey pilka spalva. Dėl aerodinamiško jų dizaino nėra beveik jokio oro pasipriešinimo.

Tamsaus chromo M logotipas.

Tamsaus chromo M logotipas – elegantiškas būdas akcentuoti faktą, kad BMW M240i Coupé – neabejotinai M Performance klasės automobilis.

Išmetimo vamzdžių apdaila abiejose pusėse.

BMW 2 serijos išskirtinumas: abi BMW M240i Coupé modelio puses puošianti juodo chromo išmetimo vamzdžių apdaila, modifikuota išmetimo sistema be slopintuvo ir oro įleidimo angos kontrolė.

Tamsaus chromo modelio emblema.

Akcentinės spalvos galinę automobilio dalį puošianti modelio emblema pabrėžia BMW M240i Coupé ir BMW M modelių ryšį.

Durų slenksčių apdaila su modelio emblema.

Aliuminiai įdėklai su modelio emblema tiek vairuotojus, tiek ir keleivius viliojančiai kviečia kelionei šiuo BMW.

Modelio emblema salone.

Sportinius akcentus tiesiai vairuotojo matymo lauke sukuria skaitinės išraiškos BMW modelio emblema ir prietaisų skydelyje esantys raudoni rodmenys bei smulkios chronoskalės.

M PERFORMANCE TWIN POWER TURBO VIENOS EILĖS 6 CILINDRŲ BENZININIS VARIKLIS.

BMW M240i ne tik stebina savo nepažabojama galia, bet ir įspūdingu manevringumu bei kasdieniu universalumu. Trijų litrų darbinio tūrio M Performance TwinPower Turbo vienos eilės šešių cilindrų benzininis variklis papildytas Valvetronic, Double-VANOS, tiesioginio įpurškimo funkcija ir Twin Scroll turbokompresoriumi. Išskirtiniai šio galingo variklio privalumai – ypatingai spontaniškas atsakas, didelis sukimo momentas net ir esant mažoms apsukoms bei plačiam galios diapazonui. Rezultatas: maksimalus 500 Nm sukimo momentas ir 7,8 l/100 km vidutinės degalų sąnaudos [su 8 pavarų sportine transmisija Steptronic: 7,1 l). BMW M240i nuo 0 iki 100 km/h greitį išvysto vos per 4,8 sekundės (su 8 pavarų sportine transmisija Steptronic – per 4,7 s). BMW M240i pasiekia nuo 0 iki 100 km/h vos per 4,6 sekundės. BMW 2 serijos modeliuose šis variklis montuojamas išskirtinai tik BMW M240i.

 • Jaudinantis M Performance garsas

  Įmantrią BMW M240i Coupé išmetimo sistemą galima lengvai atpažinti iš abi automobilio puses puošiančių juodo chromo išmetimo vamzdžių. Pašalinus vidurinįjį slopintuvą ir išmaniąją oro įleidimo angą sukuriamas charizmatiškas garsas, kuris tiesiog priverčia virpėti. Dėl visų šių akustinių ypatybių išties padidinamas važiavimo sportiniu automobiliu pojūtis.

M PERFORMANCE VAŽIAVIMO DINAMIKA BMW M240i COUPÉ MODELYJE.

BMW M240i Coupé važiavimo dinamikos koncepcija kurta siekiant užtikrinti galingą važiavimą. BMW inžinierių tikslas – įstabus važiavimo malonumas ir tiesiog neaprėpiamas universalumas. Manevringumas, tikslus vairavimas ir subalansuota visų automobilio dalių sąveika juntama kiekviename posūkyje. BMW M GmbH inžinieriai įdiegė daugybę patobulinimų ir optimizavo visas šio išskirtinio coupé pakabos ir vairo sistemos charakteristikas.

 • Daugiau dinamikos: žemesnė M sportinė važiuoklė

  Siekiant paversti įstabią variklio galią į neprilygstamą važiavimo dinamiką, spyruoklės ir stabilizatoriai buvo tiksliai pritaikyti itin didelį sukimo momentą išvystančiam 6 cilindrų varikliui. Įspūdingas važiavimo akimirkas garantuoja speciali priekinei ašiai pritaikyta elastokinematika. Dar didesnis manevringumas pasiekiamas dėl 10 milimetrų žemesnės M sportinės pakabos ir kintančio sportinio vairavimo sistemos su Servotronic. Dėl BMW xDrive keturiais ratais varomos sistemos BMW M240i xDrive Coupé važiavimo jėga lanksčiai paskirstoma automobilio ašims ir užtikrina geriausią įmanomą sukibimą su danga net ir esant prastoms kelio sąlygoms.

  BMW M240i xDrive Coupé techniniai duomenys:
  Degalų sąnaudos (mišriu režimu): 7,4 l/100 km
  CO2 emisijos (mišriu režimu): 169 g/km

 • Dar sportiškesnis: 8 pavarų sportinė transmisija Steptronic

  Dinamišką BMW M240i Coupé sprintą užtikrina 8 pavarų sportinė transmisija Steptronic. Jos sudėtyje esanti paleidimo kontrolė užtikrina, kad nuo 0 iki 100 km/h greitį pasieksite vos per 4,6 sekundės. Tiesiog spustelėkite DSC mygtuką, įjunkite selektoriaus svirtį į padėtį „S“, spustelėkite stabdžių pedalą, nuspauskite akceleratoriaus pedalą atleisdami stabdžius ir pamatysite, ką galios sąvoka reiškia iš tikrųjų.

 • Dar geresnis valdymas: M sportiniai stabdžiai (montuojami standartiškai)

  Priekiniai 436 M Double-spoke stiliaus 18 colių M lengvojo lydinio ratlankiai sustabdomi pasitelkiant keturių stūmoklių fiksuoto suporto aliumininius diskinius stabdžius. Automobilio gale integruota stabdžių versija su dviem stūmokliais. Dėl vidinės ventiliacijos sistemos šie stabdžiai puikiai atlieka savo funkciją net ir susidarius dideliam karščiui. Net ir tuomet, kai šis BMW tiesiog stovi vietoje, įspūdingą jo stabdymo galią galima nesunkiai atpažinti iš išskirtinių, M logotipu puoštų mėlynos spalvos stabdžių suportų.

OPTIMALUS VALDYMAS.

BMW M240i Coupé profesionalo rankose.

M PERFORMANCE GRUPĖ.

Tobulai suderintas dizainas, važiuoklė ir maksimali važiavimo dinamika. M Performance automobiliai įkūnija tobulą šių trijų privalumų sąveiką. Šis unikalus BMW M GmbH kūrinys apjungia geriausias visos šios serijos automobilių ypatybes kartu su BMW M genais.

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisijos.

 • Degalų sąnaudų, CO2 emisijos, elektros energijos suvartojimo reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą.

  Automobiliu nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo daugybės veiksnių, o ypač: važiavimo stiliaus, pasirinkto maršruto, oro sąlygų, šildymo / vėsinimo ir kondicionieriaus naudojimo.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str.1, 73760 Ostfildern, Vokietija.