INTRIGUOJANTIS IR NEĮPRASTAS

Naujasis BMW 2 serijos Coupé

INTRIGUOJANTIS IR NEĮPRASTAS

Naujasis BMW 2 serijos Coupé

INTRIGUOJANTIS IR NEĮPRASTASNaujasis BMW 2 serijos Coupé

Akceleracija 0-100 km/h per s (BMW M240i Coupé)

4,8 [4,6]

Didžiausias greitis km/h (BMW M240i Coupé)

250

Degalų sąnaudos l/100 km, mišriu režimu (BMW M240i Coupé)

7,8 [7,1]

CO2 emisija g/km, mišriu režimu (BMW M240i Coupé)

179–163

BMW 2 serijos „Coupé“ – atskira automobilių klasė. Sportiškas dizainas trykšta judesiu net automobiliui stovint vietoje. Jo radikali dinamika su greita galinių ratų pavara ir aukštu išskirtinio interjero komfortu užtikrina bekompromisę važiavimo patirtį. Vos atsisėdus už vairo lieka tik vienas kelias – pirmyn.

ĮSPŪDINGAS IŠ VISŲ PUSIŲ

Naujasis BMW 2 serijos „Coupé“ – nuo unikaliai kompaktiškų proporcijų, per ištobulintą priekinę dalį su naujo dizaino dvigubomis BMW radiatoriaus grotelėmis iki atletiškos išryškinto pločio galinės dalies. Lengvai besileidžianti stogo linija išryškina dinamišką siluetą ir pabrėždama sportiškumo ambicijas. Stilių papildo ir išskirtinis interjeras. Nauja valdymo koncepcija užtikrina maksimalų susikoncetravimą į važiavimą sportiškoje aplinkoje.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

  • BMW M240i Coupé:
    Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,8
    CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 179

    Degalų sąnaudų, CO2 emisijos reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą.

    Daugiau informacijos apie naujų keleivinių automobilių oficialias degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galima rasti naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos nuostatuose, kuriuos galima nemokamai gauti bet kuriame salone arba adresu: Deutche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vokietija arba http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.