INTRIGUOJANTIS IR NEĮPRASTAS.

Naujasis BMW 2 serijos Coupé.

INTRIGUOJANTIS IR NEĮPRASTAS.

Naujasis BMW 2 serijos Coupé.

INTRIGUOJANTIS IR NEĮPRASTAS.Naujasis BMW 2 serijos Coupé.

Akceleracija 0-100 km/h per s (BMW M240i Coupé)

4,8 [4,6]

Didžiausias greitis km/h (BMW M240i Coupé)

250

Degalų sąnaudos l/100 km, mišriu režimu (BMW M240i Coupé)

7,8 [7,1]

CO2 emisija g/km, mišriu režimu (BMW M240i Coupé)

179–163

BMW 2 serijos Coupé yra automobilizmo individualumo kvintesencija – tai tiesiog atskira automobilių klasė. Revoliucingas sportiškas dizainas trykšta judesiu net automobiliui stovint vietoje. Jo radikali dinamika su ryžtingai greita galinių ratų pavara ir aukštu išskirtinio interjero komforto lygiu užtikrina bekompromisę važiavimo patirtį. Nuo pat pirmos akimirkos akivaizdu – atsisėdus už vairo lieka tik vienas kelias – pirmyn.

ĮSPŪDINGAS IŠ VISŲ PUSIŲ.

Naujojo BMW 2 serijos Coupé ypatinga dizaino kalba – nuo unikaliai kompaktiškų proporcijų, per ištobulintą priekinę dalį su naujo dizaino dvigubomis BMW radiatoriaus grotelėmis iki atletiškos išryškinto pločio galinės dalies. Savita ir lengvai besileidžianti stogo linija išryškina dinamišką siluetą nuo pat pirmo žvilgsnio aiškiai pabrėždama sportiškumo ambicijas. Šį progresyvų stilių taip pat papildo ir išskirtinis interjeras. Nauja valdymo koncepcija su intuityviai randamomis funkcijomis užtikrina maksimalų susikoncetravimą į važiavimą sportiškoje aplinkoje.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

  • BMW M240i Coupé:
    Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,8
    CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 179

    Degalų sąnaudų, CO2 emisijos reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą.

    Daugiau informacijos apie naujų keleivinių automobilių oficialias degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galima rasti naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos nuostatuose, kuriuos galima nemokamai gauti bet kuriame salone arba adresu: Deutche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vokietija arba http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.