INTRIGUOJANTIS IR NEĮPRASTAS.

Naujasis BMW 2 serijos Coupé.

INTRIGUOJANTIS IR NEĮPRASTAS.

Naujasis BMW 2 serijos Coupé.

INTRIGUOJANTIS IR NEĮPRASTAS.Naujasis BMW 2 serijos Coupé.

Akceleracija 0-100 km/h per s (BMW M240i Coupé)

4,8 [4,6]

Didžiausias greitis km/h (BMW M240i Coupé)

250

Degalų sąnaudos l/100 km, mišriu režimu (BMW M240i Coupé)

7,8 [7,1]

CO2 emisija g/km, mišriu režimu (BMW M240i Coupé)

179–163

BMW 2 serijos „Coupé“ – atskira automobilių klasė. Sportiškas dizainas trykšta judesiu net automobiliui stovint vietoje. Jo radikali dinamika su greita galinių ratų pavara ir aukštu išskirtinio interjero komfortu užtikrina bekompromisę važiavimo patirtį. Vos atsisėdus už vairo lieka tik vienas kelias – pirmyn.

ĮSPŪDINGAS IŠ VISŲ PUSIŲ.

Naujasis BMW 2 serijos „Coupé“ – nuo unikaliai kompaktiškų proporcijų, per ištobulintą priekinę dalį su naujo dizaino dvigubomis BMW radiatoriaus grotelėmis iki atletiškos išryškinto pločio galinės dalies. Lengvai besileidžianti stogo linija išryškina dinamišką siluetą ir pabrėždama sportiškumo ambicijas. Stilių papildo ir išskirtinis interjeras. Nauja valdymo koncepcija užtikrina maksimalų susikoncetravimą į važiavimą sportiškoje aplinkoje.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW M240i Coupé:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,8
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 179

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  1) Iki gamybos pradžios datos 2018-05-31. Pasitikrinkite galimybę įsigyti pas savo atstovą.

  Šios reikšmės (3) pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.