PAKANKAMAI ERDVĖS VISIEMS AUTOMOBILIO KELEIVIAMS.

BMW 2 serijos Gran Tourer - komfortas ir funkcionalumas.

PAKANKAMAI ERDVĖS VISIEMS AUTOMOBILIO KELEIVIAMS.

BMW 2 serijos Gran Tourer - komfortas ir funkcionalumas.

Nesvarbu, ar keliautumėte su savo draugais, šeima ar vežtumėte bagažą: BMW 2 serijos Gran Tourer užtikrina išskirtinį talpumą. Nuo universalaus salono iki prisitaikančių galinių sėdynių ir erdvios bagažinės, kurioje galima integruoti trečią sėdynių eilę dar dviem keleiviams – šiame BMW vietos bus pakankamai bet kam ir bet kada.

PAKANKAMAI ERDVĖS VISIEMS AUTOMOBILIO KELEIVIAMS.BMW 2 serijos Gran Tourer - komfortas ir funkcionalumas.

Nesvarbu, ar keliautumėte su savo draugais, šeima ar vežtumėte bagažą: BMW 2 serijos Gran Tourer užtikrina išskirtinį talpumą. Nuo universalaus salono iki prisitaikančių galinių sėdynių ir erdvios bagažinės, kurioje galima integruoti trečią sėdynių eilę dar dviem keleiviams – šiame BMW vietos bus pakankamai bet kam ir bet kada.

AUTOMOBILIO INTERJERO UNIVERSALUMAS.

BMW 2 serijos Gran Tourer priekyje erdvaus dizaino akcentai pabrėžia funkcionalų automobilio charakterį. Bet svarbiausia ne tik optinis įspūdis: reguliuojamos sėdynės ir begalė daiktų laikymo galimybių užtikrina neprilygstamą talpumą.

 • Erdvus dizainas

  Horizontaliai atskirti paviršiai sukuria BMW 2 serijos Gran Tourer lengvumo pojūtį, pabrėžiantį automobilio erdvumą. Platus priekinis stiklas, dideli langai ir panoraminis stogas (galima pasirinkti) garantuos, kad į automobilį patektų daugybė dienos šviesos, pabrėžiančios erdvės ir talpumo įspūdį.

 • Puodelių laikikliai

  BMW 2 serijos Gran Tourer galėsite mėgautis gėrimais ir nebijoti, kad juos išpilsite – šalia pavarų svirties integruoti du dideli puodelių laikikliai. Erdviose durelių daiktadėžėse automobilio priekyje ir gale bus pakankamai vietos iki 1,5 litro talpos buteliams laikytis.

 • Daiktų laikymo galimybės

  Į BMW 2 serijos Gran Tourer daiktų laikymo galimybes įeina atvira daiktadėžė virš centrinės konsolės, kurioje galėsite laikyti išmaniuosius telefonus, akinius nuo saulės ar raktus; ir praktiška daiktadėžė po priekinėmis sėdynėmis ir antrąją sėdynių eile.

REGULIUOJAMOS GALINĖS SĖDYNĖS.

BMW 2 serijos Gran Tourer galas idealiai atitiks visus jūsų erdvės reikalavimus. Priklausomai nuo to, ką transportuojate, jums tereikės patraukti, pastumti ir nulenkti šias tris sėdynes, kad padidintumėte bagažinės erdvę. Dėl reguliuojamo galinės sėdynės atlošo, kurį galėsite nulenkti santykiu 40:20:40 (kampą taip pat galima reguliuoti), be jokio vargo galėsite krauti daiktus į bagažinę.

 • Elektriniu būdu nulenkiama galinė sėdynė

  Kai pakraunate savo BMW 2 serijos Gran Tourer naudodami plačiai atveriamą bagažinės dangtį, net ir ilgi objektai (iki 2,60 m) nekels problemų: dėl nuotoliniu būdu valdomo elektroninio galinės sėdynės atlošo reguliavimo funkcijos atlenkti sėdynes iš bagažinės bus ypač paprasta.

 • Reguliuojama galinė sėdynė

  Reguliuojamos galinės sėdynės leis bagažinę naudoti dar universaliau. Priklausomai nuo kiekvienos kelionės poreikių, sėdynes galima reguliuoti, kad būtų padidinama erdvė bagažinėje arba automobilio gale sėdintiems keleiviams. Abu variantai ypač praktiški naudoti kasdien. Padėtį galėsite rankiniu būdu koreguoti naudodami po sėdyne esančią rankenėlę – iki 130 milimetrų. Sėdynę galima išilgai padalyti santykiu 60:40.

 • Nulenkiami staliukai

  Keleiviai galės dėti daiktus ant automobilio gale integruotų nulenkiamų stalelių: žaislus, spalvinimo knygeles jauniesiems keleiviams, žaidimų konsoles, knygas, nešiojamuosius kompiuterius ar užkandžius.
  Staleliai pritvirtinti prie galinių ir priekinių sėdynių bėgelių, todėl juos galėsite pakelti arba nuleisti. Kai stalelių nenaudojate, galėsite tiesiog juos nulenkti. Kai staleliai saugiai nulenkiami, užtikrinama patogi prieiga prie galinių sėdynių.

TREČIA SĖDYNIŲ EILĖ.

Galėsite pasirinkti ir BMW 2 serijos Gran Tourer modelį su trečia sėdynių eile dar dviems keleiviams. Šią sėdynių eilę taip pat galėsite nuleisti ir ji tarytum pranyks. Taip bus sukuriamas plokščias paviršius ir padidės interjero talpumas.

 • Pakankamai vietos net septyniems žmonėms

  Nesvarbu, mažiems ar dideliems – trečiojoje sėdynių eilėje bus pakankamai vietos patogiai keliauti abiems automobilio keleiviams. Dėl aukštos stogo linijos, suaugusiems asmenims bus pakankamai vietos galvos ir kojų srityse, o jauniesiems automobilio keleiviams bus garantuojamas geriausias įmanomas saugumas. Prie šios trečiosios sėdynių eilės taip pat galėsite tvirtinti ir dvi vaikiškas kėdutes. Be to, šiame BMW taip pat liks vietos ir jūsų bagažui: net ir tuomet, kai naudojama trečioji sėdynių eilė, automobilyje vis dar yra 145 litrų erdvės jūsų bagažui.

 • Komfortas

  Trečiojoje BMW 2 serijos Gran Tourer sėdynių eilėje vyrauja ramybė ir atsipalaidavimas. Su dviem puodelių laikikliais ir daiktadėžėmis centrinė konsolė garantuoja išskirtinį komfortą. Dar daugiau daiktų laikymo galimybių užtikrina šonuose integruoti tinklai. Keleiviams taip pat pritaikytas ir atskiras stogo dangoje integruotas šviesos šaltinis (su pasirenkamu apšvietimo paketu).

 • Lengvo pakrovimo funkcija

  Antrosios sėdynių eilės atlošus galėsite nulenkti į priekį ir tokiu būdu palengvinti keleivių įlipimą. Didesnis durelių slenkstis tarytum atlieka pakopos funkciją.

BAGAŽINĖ.

Dėl plačiai atveriamos BMW 2 serijos Gran Tourer bagažinės su bekontakčio atidarymo ir uždarymo funkcija (galima pasirinkti), ant plokščio bagažinės dugno galėsite transportuoti net ir nestandartinius krovinius.

 • Bagažinės tinklas

  Kadangi reguliuojamą galinę sėdynę galima nulenkti santykiu 40:20:40, o keleivio sėdynės atlošą visiškai nulenkti (galima pasirinkti), bagažinės erdvė išplečiama į saloną. Priklausomai nuo sėdynių padėties visą bagažinės tūrį galima padidinti nuo 645 iki 1905 litrų.

 • Sulankstomas bagažinės dugnas

  Erdvėje po bagažinės dugnu yra apytiksliai 80 litrų tūrio jūsų bagažui laikyti. Prieiga prie šios erdvės suteikiama sulanksčius bagažinės dugną – tam tereikės vos keleto nesudėtingų rankos judesių.