BMW 2 serijos Gran Tourer Lietuva

NAUJAS BMW ŠEIMOS NARYS

Visiškai naujas BMW 2 serijos „Gran Tourer“ modelis

NAUJAS BMW ŠEIMOS NARYS

Visiškai naujas BMW 2 serijos „Gran Tourer“ modelis

NAUJAS BMW ŠEIMOS NARYSVisiškai naujas BMW 2 serijos „Gran Tourer“ modelis

Degalų sąnaudos važiuojant mišriu režimu, l/100 km (218d)

5,5-5,1 [5,5-5,2]

Bagažinės tinklas

Nuo 645 iki 1,905 litrų

Nulenkiama keleivio sėdynė

Taip

BMW 2 serijos „Gran Tourer“ – įrodymas, kaip pažangūs inžineriniai sprendimai ir ilgametė gamintojo patirtis leidžia sukurti nepaprastus automobilus, tobulai suderinant kompaktiškus išmatavimus, funkcionalumą ir malonumą vairuoti.

PAŽINKITE BMW 2 SERIJOS GRAN TOURER MODELĮ

BMW Komfortas

Komfortas ir universalumas

BMW 2 serijos „Gran Tourer“ yra itin talpus. Universalus salonas ir prisitaikančios galinės sėdynės bei erdvios bagažinės, kuriose galima integruoti trečią sėdynių eilę dar dviems keleiviams užtikrina vietą visiems ir viskam.

Dizainas

BMW 2 serijos „Gran Tourer” universalumą pastebėsite vos tik į jį žvilgtelėję. Iš priekio šis automobilis atrodo ypač sportiškai. Plačios grotelės sukuria optinį centrą žemiau priekinių žibintų – būtent dėl šios priežasties šis automobilis yra unikalus savo segmente. Jei norite pažinti neaprėpiamą pasaulį su BMW 2 serijos „Gran Tourer”, viskas, ką jums reikia padaryti, tai atsisėsti į jį. Erdvės šiame BMW išties daug. Didelis priekinis stiklas ir panoraminis stogas (galima pasirinkti) sukuria atvirą, laisvą atmosferą, kurią galima dar labiau pabrėžti su pasirenkamu žibintų paketu.

Automobilio interjero universalumas

BMW 2 serijos „Gran Tourer” priekyje erdvaus dizaino akcentai pabrėžia funkcionalų automobilio charakterį, o reguliuojamos sėdynės ir daugybė daiktų laikymo vietų užtikrina didelį komfortabilumą.