BMW - NAUJASIS JŪSŲ ŠEIMOS NARYS.

Visiškai naujas BMW 2 serijos Gran Tourer modelis.

BMW - NAUJASIS JŪSŲ ŠEIMOS NARYS.

Visiškai naujas BMW 2 serijos Gran Tourer modelis.

BMW - NAUJASIS JŪSŲ ŠEIMOS NARYS.Visiškai naujas BMW 2 serijos Gran Tourer modelis.

Degalų sąnaudos važiuojant mišriu režimu, l/100 km (218d)

5,5-5,1 [5,5-5,2]

Bagažinės tinklas

Nuo 645 iki 1,905 litrų

Nulenkiama keleivio sėdynė

Taip

BMW 2 serijos Gran Tourer yra puikus įrodymas kaip pažangūs inžineriniai sprendimai ir ilgamentė gamintojo patirtis leidžia sukurti nepaprastus automobilus - tobulai suderinant kompaktiškus išmatavimus, funkcionalumą ir, žinoma, nepaprastą malonumą vairuoti.

PAŽINKITE BMW 2 SERIJOS GRAN TOURER MODELĮ.

Komfortas ir universalumas.

Nesvarbu, ar keliautumėte su savo draugais, šeima ar vežtumėte bagažą: BMW 2 serijos Gran Tourer užtikrina išskirtinį talpumą. Nuo universalaus salono iki prisitaikančių galinių sėdynių ir erdvios bagažinės, kurioje galima integruoti trečią sėdynių eilę dar dviem keleiviams – šiame BMW vietos bus pakankamai bet kam ir bet kada.

Dizainas.

BMW 2 serijos Gran Tourer universalumą pastebėsite vos tik į jį žvilgtelėjęs. Iš priekio šis automobilis atrodo ypač sportiškai. Plačios inksto formos grotelės sukuria optinį centrą žemiau priekinių žibintų – būtent dėl šios priežasties šis automobilis yra unikalus savo segmente. Jei norite pažinti neaprėpiamą pasaulį su BMW 2 serijos Gran Tourer, viskas, ką jums reikia padaryti, tai atsisėsti į jį. Erdvės šiame BMW išties pakaks. Didelis priekinis stiklas ir panoraminis stogas (galima pasirinkti) sukuria atvirą, laisvą atmosferą, kurią galima dar labiau pabrėžti su pasirenkamu žibintų paketu.

Automobilio interjero universalumas.

BMW 2 serijos Gran Tourer priekyje erdvaus dizaino akcentai pabrėžia funkcionalų automobilio charakterį. Bet svarbiausia ne tik optinis įspūdis: reguliuojamos sėdynės ir begalė daiktų laikymo galimybių užtikrina neprilygstamą talpumą.

100 Kw

Pasiektas naujas malonaus važiavimo ir tausumo lygmuo – tai puikiai atspindi BMW 218i Gran Tourer modeliuose montuojami novatoriški 3 cilindrų benzininiai varikliai. Dėl integruotų turbokompresorių, didelio tikslumo įpurškimo ir kintančios vožtuvų kontrolės bei Double-VANOS šie varikliai pasižymi lygiai tokiomis pačiomis savybėmis kaip ir daugybę apdovanojimų pelnęs BMW TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininis variklis. Dėl užburiančio šio variklio skleidžiamo garso BMW vairuoti bus dar maloniau.
Visi skaičiai nustatyti pagal ES bandymų ciklą ir priklauso nuo pasirinkto padangų formato.