DAUGYBĖ ERDVĖS MALONIAM VAŽIAVIMUI.

BMW 2 serijos Gran Tourer dizainas.

DAUGYBĖ ERDVĖS MALONIAM VAŽIAVIMUI.

BMW 2 serijos Gran Tourer dizainas.

BMW 2 seriją papildantis BMW 2 serijos Gran Tourer – funkcionalus automobilis, kurį apibūdina žodžiai: erdvė, universalumas ir talpumas. Automobilio išorėje trumpos iškyšos sukuria dinamišką išvaizdą, o aukšta stogo linija padeda išryškinti erdvų jo interjerą. Dėl erdvios bagažinės ir aukščiausios kokybės interjero šiame automobilyje yra daugybė keleivių ir daiktų transportavimo galimybių.

DAUGYBĖ ERDVĖS MALONIAM VAŽIAVIMUI.BMW 2 serijos Gran Tourer dizainas.

BMW 2 seriją papildantis BMW 2 serijos Gran Tourer – funkcionalus automobilis, kurį apibūdina žodžiai: erdvė, universalumas ir talpumas. Automobilio išorėje trumpos iškyšos sukuria dinamišką išvaizdą, o aukšta stogo linija padeda išryškinti erdvų jo interjerą. Dėl erdvios bagažinės ir aukščiausios kokybės interjero šiame automobilyje yra daugybė keleivių ir daiktų transportavimo galimybių.

EKSTERJERO DIZAINAS.

BMW 2 serijos Gran Tourer universalumą pastebėsite vos tik į jį žvilgtelėjęs. Iš priekio šis automobilis atrodo ypač sportiškai. Plačios inksto formos grotelės sukuria optinį centrą žemiau priekinių žibintų – būtent dėl šios priežasties šis automobilis yra itin unikalus savo segmente.
Žvelgiant iš profilio, aukšta stogo linija, vertikali Hofmeister apdaila leidžia numanyti, koks erdvus šio automobilio interjeras. Šį automobilį optiškai pailgina tikslūs kontūrai ir didesni langai.
Erdvų interjerą taip pat pabrėžia ir galinė automobilio dalis. Horizontaliai išdėstyti kontūrai, paviršiai ir ilgesni žibintai išryškina automobilio plotį.

PUIKIAUSIAS VAŽIAVIMO MALONUMAS.

Peržiūrėti filmą apie BMW 2 serijos Gran Tourer.

PUIKIAUSIAS VAŽIAVIMO MALONUMAS.

Peržiūrėti filmą apie BMW 2 serijos Gran Tourer.

LED ŠVIESŲ DIZAINAS.

LED šviesos diodo priekiniai žibintai su integruotais posūkio žibintais optimaliai apšviečia kelią, taigi važiavimas naktį bus dar paprastesnis ir saugesnis. Priekiniuose žibintuose integruoti ryškūs ir efektyvūs bi-LED žibintai – tiek artimųjų, tiek ir tolimųjų šviesų skleidžiamai šviesai pagerinti.
Be to, šiame automobilyje taip pat integruoti ir LED šviesos diodo technologijos galiniai bei posūkio žibintai. Kai įjungiami ne tokie ryškūs posūkio žibintai, geriau apšviečiamos miestų teritorijos, taigi vairuotojas iš anksto pastebi pėsčiuosius ir dviratininkus. Važiuojant nuo 40 iki 70 km/h greičiu posūkio žibintai taip pat apšviečia ir visą posūkį.
Double corona formos žiedai, LED dienos važiavimo žibintai ir pagrindinių priekinių žibintų šviesos vamzdeliuose integruoti automobilio parkavimo žibintai sukuria išties nepakartojamą ir neprilygstamą išvaizdą.

PANORAMINIS STIKLINIS STOGAS.

Panoraminis stiklas garantuoja kerinčius vaizdus ir leidžia į automobilio vidų patekti ypač daug šviesos, taigi BMW atrodo neįtikėtinai erdvus ir atviras. Jei saulės šviesa per ryški, užuolaidėlę galėsite paprastai nuleisti. Dėl panoraminiame stoge integruotų slinkimo ir kėlimo funkcijų bus sukuriama daugybė vėdinimo galimybių. Jei nustatoma stiklinio stogo vėdinimo padėtis, užuolaida automatiškai suskleidžiama, kad į automobilį patektų pageidaujamas oro kiekis. Tuo pat metu automatiškai aktyvuojamas integruotas oro kreiptuvas, kad būtų sumažinta važiuojant nuleistu stogu sukuriama turbulencija.

INTERJERO DIZAINAS.

Jei norite pažinti neaprėpiamą pasaulį su BMW 2 serijos Gran Tourer, viskas, ką jums reikia padaryti, tai atsisėsti į jį. Erdvės šiame BMW išties pakaks. Didelis priekinis stiklas ir panoraminis stogas (galima pasirinkti) sukuria atvirą, laisvą atmosferą, kurią galima dar sustiprinti pasirenkamu žibintų paketu.
Galėsite pasirinkti perforuotos odos išskirtinėmis siūlėmis puoštas sėdynes, prietaisų skydelį ir centrinę konsolę, kuri užtikrina aukščiausios kokybės išvaizdą ir pojūtį. Tiek vairuotojas, tiek ir priekyje sėdintis keleivis galės mėgautis aukštesnėmis sėdynėmis, kurios, kartu su papildomu langu užtikrins geresnį matomumą visomis kryptimis. Taip pat galėsite pasirinkti ir BMW projekcinį ekraną, kuriame bus pateikiama visa svarbi važiavimo informacija vairuotojo matymo lauke.
Automobilio gale interjeras spinduliuoja universalumu. Sėdynę galima išilgai padalyti santykiu 60:40. Be to, galinės sėdynės atlošą galėsite nulenkti santykiu 40:20:40. Šiame BMW taip pat yra ir trečioji sėdynių eilė (galima pasirinkti) dar dviem keleiviams.

  • Aplinkos šviesos

    Į aplinkos apšvietimą įeina įspūdinga pasitikimo šviesa, maloniai ir elegantiškai apšviečianti automobilio interjerą stilingu tiesioginės ir netiesioginės šviesos deriniu. Taip sukuriama itin prabangi atmosfera. Šviesos integruotos ir centrinėje konsolėje bei kojų zonoje. Automobilio gale taip pat yra ir skaitymo lempos.

MEDŽIAGOS.

BMW 2 serijos Gran Tourer medžiagų koncepcijos esmė – sportiška ir moderni šio automobilio prigimtis. Be medžiaginių sėdynių taip pat galėsite pasirinkti ir perforuotus kontrastingomis siūlėmis puoštus odos apmušalus. Priklausomai nuo pasirinktos įrangos variantų oda gali būti papuoštas ir prietaisų skydelis bei centrinė konsolė.
Dideli cinkuoti prietaisų skydelį puošiantys akcentai skiria oro įleidimo angas ir pabrėžia interjere dominuojantį lengvumo įspūdį. Išskirtinumą, aukščiausios kokybės išvaizdą ir pojūtį sukuria chromo akcentai (galima pasirinkti). Galėsite pasirinkti sidabro arba aliuminio spalvos prietaisų skydelio ir durelių apdailą (elegantiškos juodos arba medžio spalvos).

ATSKIRAI INTEGRUOTAS EKRANAS.

ATSKIRAI INTEGRUOTAS EKRANAS.

Tik BMW būdingu būdu visi svarbūs valdymo elementai BMW 2 serijos Gran Tourer salone orientuoti į vairuotoją. Visą tai vainikuoja 8,8 colių valdymo ekranas, kuris, kartu su „plaukiančia“ centrine konsole atspindi aukštos kokybės, lengvą ir modernų interjero charakterį. Ekranas integruotas tobulame matymo aukštyje, o sujungus jį su, pavyzdžiui, navigacijos sistema, bus pateikiama puikios kokybės svarbi informacija – net ir esant nepalankioms apšvietimo sąlygoms.