KELYJE PASIKLIAUKITE PATIKIMAIS PAGALBININKAIS.

BMW 2 serijos Gran Tourer modelyje montuojamos BMW ConnectedDrive pagalbos vairuotojui sistemos.

KELYJE PASIKLIAUKITE PATIKIMAIS PAGALBININKAIS.

BMW 2 serijos Gran Tourer modelyje montuojamos BMW ConnectedDrive pagalbos vairuotojui sistemos.

Daugybė novatoriškų technologijų pagelbės skirtingose situacijose ir užtikrins aukščiausio lygio komfortą bei saugumą. Taigi, visą savo dėmesį galėsite sutelkti į svarbiausius dalykus gyvenime – jokių rūpesčių nekeliantį važiavimo malonumą.

KELYJE PASIKLIAUKITE PATIKIMAIS PAGALBININKAIS.BMW 2 serijos Gran Tourer modelyje montuojamos BMW ConnectedDrive pagalbos vairuotojui sistemos.

Daugybė novatoriškų technologijų pagelbės skirtingose situacijose ir užtikrins aukščiausio lygio komfortą bei saugumą. Taigi, visą savo dėmesį galėsite sutelkti į svarbiausius dalykus gyvenime – jokių rūpesčių nekeliantį važiavimo malonumą.

BMW PROJEKCINIS EKRANAS.

BMW PROJEKCINIS EKRANAS.

Spalvotas projekcinis ekranas pateikia visą vairuotojui būtiną informaciją tiesiog jo matymo lauke, taigi galėsite sutelkti visą savo dėmesį į kelią priešais. Ekrane galėsite matyti dabartinio greičio informaciją, navigacijos nurodymus, greičio ribojimo informaciją, taip pat ir draudimo lenkti indikatorių, telefono ir pramogų sąrašus, kitus įspėjimus iš pagalbos vairuotojui sistemos.

Ištraukiamoje dalyje virš prietaisų skydelio rodomi spalvoti ir realistiški simboliai. Šiek tiek tamsesnės spalvos išryškina kontrastą.

Projekcijos ryškumas automatiškai pritaikomas prie aplinkos apšvietimo sąlygų. Taip pat galėsite nustatyti ir savo individualius poreikius atitinkantį ryškumą. Dienos ir nakties ekranai taip pat pasižymi skirtingu dizainu. Be to, vairuotojas taip pat gali pasirinkti, kokią papildomą informaciją matys ekrane, pavyzdžiui, dabartinį važiavimo greitį ar įspėjimus iš pagalbos vairuotojui sistemų. Naudojant poliarizuotus akinius nuo saulės ekranas matomas prasčiau.

VAŽIAVIMO ASISTENTAS PLIUS.

Važiavimo asistento Plius įranga ženkliai pagerina automobilio saugumą ir komfortą. Į sistemą įeina įspėjimas apie artėjančią transporto priemonę, pėsčiuosius, miesto stabdžių aktyvavimo funkcija ir įspėjimas apie išvažiavimą iš eismo juostos, tolimųjų šviesų asistentas, greičio ribojimo informacija, kamerų veikimu paremta kruizo kontrolė, Stop&Go funkcija ir važiavimo eismo spūstyse asistentas.

 • Važiavimo spūstyse asistentas

  Važiavimo spūstyse asistentas padeda vairuotojui važiuojant monotoniškose eismo situacijose. Kai važiavimo greitis ne didesnis nei 60 km/h, sistema tiesiog leidžia automobiliui važiuoti lygiai taip pat, kaip ir kiti automobiliai spūstyje, taigi būsite apsaugotas nuo bereikalingo streso. Automatiškai išlaikomas pageidaujamas atstumas iki priekyje važiuojančios transporto priemonės ir reguliuojamas automobilio greitis iki jam visiškai sustojant. Be to, vairuotojui teikiama ir aktyvi važiavimo pagalba.

 • Įspėjimas apie išvažiavimą iš eismo juostos

  Dėl įspėjimo apie išvažiavimą iš kelio juostos vairas ima vibruoti kaskart, kai kertate kelio juostą važiuodami 70 km/h ir didesniu greičiu.

 • Įspėjimas apie priartėjimą prie objekto ir įspėjimas apie pėsčiuosius

  Kritinėse situacijose įspėjimas apie priartėjimą prie objekto sudarytas iš dviejų etapų. Įspėjimas apie pėsčiuosius veikia kai važiuojate nuo 10 iki 60 km/h greičiu. Esant rimtam susidūrimo pavojui, įspėjimas apie pėsčiuosius iššaukia vienos pakopos perspėjimą. Be to, stabdžiai parengiami greitesniam atsakui užtikrinti. Avariniu atveju sistema aktyvuoja stabdžius ir taip užtikrina, kad susidūrimo metu automobilio greitis būtų mažesnis. Jei priekyje važiuojanti transporto priemonė ima staigiai stabdyti, ima sklisti vis garsėjantys perspėjimo signalai ir automobilis švelniai stabdomas.

 • Kruizo kontrolė su Stop&Go funkcija

  Dėl kamerų veikimu paremtos kruizo kontrolės su Stop&Go funkcija išlaikomas pastovus vairuotojo pasirinktas iki 140 km/h greitis ir atstumas iki priešais važiuojančio automobilio. Jei reikia, automobilis gali būti net ir visiškai sustabdomas ir vėl pradėti važiuoti. Lėtai judančio eismo sąlygomis išlaikomas minimalus reikiamas atstumas iki priekyje važiuojančio automobilio.

NAVIGACIJOS PLIUS SU IDRIVE JUTIKLINIU VALDIKLIU.

Navigacija Plus, į kurią taip pat įeina BMW projekcinis ekranas, sujungia keletą naudingų komponentų: navigacijos sistemą su integruotu 8,8 colių spalvotu LCD ekranu, radiju, MP3 grotuvu, RDS dvigubu derintuvu ir didelės skiriamosios gebos 5,7 colių TFT ekranu. Maršruto gidas, kartu su garsinėmis instrukcijomis, bus prieinamas per rodyklių ir žemėlapio ekraną. Navigacijos sistema intuityviai valdoma per iDrive jutiklinį valdiklį su tiesioginiais meniu valdymo mygtukais ir aštuoniomis žymomis arba – priklausomai nuo automobilyje integruotų funkcijų – balso kontrole.
Navigacijos sistema Plus pateiks vairuotojui greitą ir tiesioginį maršrutą per daugybę Europos valstybių ar netgi toliau. TMC technologija naudojama iš anksto nustatyti eismo kliūtis, o važiuojant dideliu greičiu pateikiami alternatyvūs maršrutai kad pasiektumėte savo kelionės tikslą dar saugiau ir patogiau.

 • iDrive jutiklinis valdiklis

  Su jutikliniu iDrive valdikliu (navigacijos sistemos Plus dalis) valdymo ekraną galėsite patogiai valdyti tiesiog viena ranka. Dėl į valdiklį integruoto jutiklinio kilimėlio į navigacijos sistemą galėsite nesunkiai įvesti kelionės tikslą tiesiog ranka.
  Valdiklį taip pat galėsite sukti ar spustelėti begalei kitų funkcijų pasiekti, keisti skirtingus nustatymus ar slinkti per sąrašus. Kadangi valdymas paremtas jutimo pojūčiu – valdiklį valdysite ypač paprastai ir intuityviai. Vairuotojui daugiau nebereikės patraukti dėmesio nuo eismo nė sekundei, taigi gyvenimas bus žymiai paprastesnis. Visas per valdiklį kontroliuojamas funkcijas galėsite aiškiai matyti tiesiog valdymo ekrane.