BMW TwinPower Turbo

DAR DAUGIAU VAIRAVIMO MALONUMO. MAŽIAU DEGALŲ SĄNAUDŲ.

BMW 2 serijos „Gran Tourer“ – puikiai deranti važiavimo dinamika ir tausumas

DAR DAUGIAU VAIRAVIMO MALONUMO. MAŽIAU DEGALŲ SĄNAUDŲ.

BMW 2 serijos „Gran Tourer“ – puikiai deranti važiavimo dinamika ir tausumas

BMW „TwinPower Turbo“ benzininiai ir dyzeliniai varikliai, įmantri važiuoklės sistema ir „aštri“ transmisija „Steptronic“, BMW 2 serijos „Gran Tourer“ užtikrina neįtikėtinai sportišką važiavimo patirtį ilgose kelio tiesiosiose bei staigiuose posūkiuose. Dėl išmanaus energijos valdymo su BMW „EfficientDynamics“ technologija BMW 2 serijos „Gran Tourer“ sunaudoja mažiau degalų, mažiau kenkia aplinkai.

DAR DAUGIAU VAIRAVIMO MALONUMO. MAŽIAU DEGALŲ SĄNAUDŲ.BMW 2 serijos „Gran Tourer“ – puikiai deranti važiavimo dinamika ir tausumas

BMW „TwinPower Turbo“ benzininiai ir dyzeliniai varikliai, įmantri važiuoklės sistema ir „aštri“ transmisija „Steptronic“, BMW 2 serijos „Gran Tourer“ užtikrina neįtikėtinai sportišką važiavimo patirtį ilgose kelio tiesiosiose bei staigiuose posūkiuose. Dėl išmanaus energijos valdymo su BMW „EfficientDynamics“ technologija BMW 2 serijos „Gran Tourer“ sunaudoja mažiau degalų, mažiau kenkia aplinkai.

BMW EFFICIENTDYNAMICS

 BMW EfficientDynamics

BMW EFFICIENTDYNAMICS

BMW „EfficientDynamics“ – BMW sukurta strategija sumažinti degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir tuo pat metu ženkliai padidinti dinamiką bei važiavimo malonumą. Į šį pažangų technologijų paketą įeina variklis, energijos valdymas ir transporto priemonės
koncepcija. BMW „TwinPower Turbo“ modeliuose montuojami naujos kartos benzininiai ir dyzeliniai varikliai sukurti dar didesnei galiai ir mažesnėms degalų sąnaudoms užtikrinti. Optimizuota aerodinamika padeda padidinti automobilio taupumą, kaip ir BMW „Efficient Lightweight“ lengvasvorė konstrukcija. Tinkamai pasirinktos detalėms gaminti medžiagos sumažina automobilio svorį ir padidina jo tvirtumą.

Ši technologija – BMW inovacija. BMW kaip pagrindinę savo konstrukcinę medžiagą
naudoja lengvą ir ypač tvirtą anglies pluoštą (angl. CFRP). Tai modernus
technologijų derinys, į kurį įeina išmanioji energijos valdymo sistema ir
pasirenkamas ECO PRO režimas, padedantis optimizuoti degalų sąnaudas važiavimo
metu.

BMW xDrive

Pažangi BMW „xDrive“ keturiais ratais varoma sistema tobulai prisitaiko net ir prie pačių sudėtingiausių kelio sąlygų ir visada užtikrina patį geriausią sukibimą su kelio danga. „xDrive“ ir dinaminė stabilumo kontrolė (DSC) užtikrina BMW stabilumą. Per DSC jutiklį valdoma „xDrive“ greitai paskirsto važiavimo galią priekinei ir galinei ašiai, kad automobilis būtų apsaugotas nuo per didelio ar per mažo pasukamumo posūkiuose ir būtų užtikrintas geriausias kryptinis stabilumas. Be to, garantuojama greita ir saugi akceleracija net ir važiuojant slidžiu paviršiumi ar stačiais keliais. Kritinėmis kelio sąlygomis DSC nėra besąlygiškai būtina. BMW „xDrive“ sujungia visus keturiais ratais varomos sistemos privalumus – sukibimą su kelio danga, kryptinį stabilumą ir važiavimo saugumą kartu su klasikiniu BMW manevringumu.

BMW sDrive

 BMW sDrive

BMW sDrive

„sDrive“ taikoma tiems BMW automobiliams, kuriuose važiuoklės sukimas perduodamas tik per vieną ašį. Daugelyje BMW automobilių integruota „sDrive“ galiniais ratais varoma sistema. Priklausomai nuo automobilio koncepcijos, galima integruoti ir priekiniais ratais varomą „sDrive“ sistemą. BMW 2 serijos „Gran Tourer“ integruota priekiniais ratais varoma „sDrive“ sistema – erdvės kompaktiškiems automobiliams sutaupyti padedantis sprendimas, užtikrinsiantis daugiau vietos interjere, BMW būdingos dinamikos ir manevringumo.

BMW 2 serijos Gran Tourer

TIKRAS VAŽIAVIMO MALONUMAS

Peržiūrėti vaizdo įrašą apie BMW 2 serijos Gran Tourer

TIKRAS VAŽIAVIMO MALONUMAS

Peržiūrėti vaizdo įrašą apie BMW 2 serijos Gran Tourer

DINAMIŠKA VAŽIUOKLĖS SISTEMA

BMW 2 serijos „Gran Tourer“ dinamiško važiavimo sistema sujungia našumą ir išskirtinį taupumą. BMW „TwinPower Turbo“ benzininiai ir dyzeliniai varikliai bei 6 ir 8 pavarų transmisija „Steptronic“ su optimizuotai suskirstytomis pavaromis padės užtikrinti optimalų galios perdavimą, geresnį atsaką, mažesnę emisiją ir sklandesnį važiavimą.

 • BMW TwinPower Turbo technologija

  Dėl BMW „TwinPower Turbo“ technologijos, novatoriškų naujos kartos BMW benzininių ir dyzelinių variklių, BMW „EfficientDynamics“ garantuoja manevringumą ir tobulą atsakąs net ir esant mažoms apsukoms. Taip pat užtikrinamas taupumas ir nedidelė emisija.

 • 6 pavarų transmisija „Steptronic“.

  Dėl geresnio atsako ir sparčiai perjungiamų pavarų, sportinė 6 pavarų transmisija „Steptronic“ užtikrina sklandesnį pavarų perjungimą. Tam įtakos turi optimizuota hidraulinė kontrolė.

 • 8 pavarų transmisija „Steptronic“

  8 pavarų transmisija „Steptronic“ nustato naujus komforto ir dinamikos standartus bei yra pagrindinė BMW „EfficientDynamics“ dalis. Dėl neįprastai tiksliai sužymėtų pavarų užtikrinamas optimalus galios perdavimas kad ir kokiu greičiu bevažiuotumėte. Taip ženkliai sumažinamos degalų sąnaudos, o vairuotojas gali dar labiau mėgautis vairavimu. Variklio greitis sumažinamas, ypač kai važiuojama dideliu greičiu. Taip sumažinamos degalų sąnaudos ir variklio skleidžiamas triukšmas. Sankaba pasitarnaus net ir tuomet, kai automobilyje pasirinktas mechaninis režimas. Dėl greitai kintančio variklio greičio ir tiksliai suderintos transmisijos, pavaros perjungiamos neįtikėtinai sklandžiai. Integruotos funkcijos, kaip antai, nuspėjama pavara, nuolat fiksuojami automobilio judesiai ir eismo situacija, lemia transmisijos pavarų pasirinkimą. Nepaisant nustatyto važiavimo režimo, sistema visada pasirenka pačią tinkamiausią pavarą.

IŠMANIOJI ENERGIJOS VALDYMO SISTEMA

Mažesnės degalų sąnaudos, didesnis važiavimo malonumas. BMW 2 serijos „Gran Tourer“ modelyje integruotas pažangus energijos valdymas BMW „EfficientDynamics“ leis išnaudoti kiekvieną degalų lašą.

 • ECO PRO režimas

  ECO PRO režimas, priklausomai nuo vairuotojo vairavimo stiliaus, gali padėti sumažinti degalų sąnaudas net 20 % (remiantis vidiniais BMW degalų sąnaudų tyrimo duomenimis). Su važiavimo laisvąja eiga ir ECO PRO maršrutu dar labiau padidinsite savo automobilio ekonomiškumą.

 • Automatinė „Start Stop“ funkcija

  Kad būtų dar labiau sumažinamos degalų sąnaudos, automatinė „Start Stop“ funkcija išjungia variklį kai automobilis laikinai sustabdomas. Kai vairuotojas nuspaudžia sankabą arba nukelia pėdą nuo stabdžių, variklis vėl aktyvuojamas.

 • Stabdymo energijos regeneravimas

  Kas kartą, kai aktyvuojami stabdžiai, sukuriama kinetinė energija. Iki šiol ši energija nebuvo niekur naudota. Ši funkcija pasitelkia važiavimo laisvąja eiga energiją ir paverčia ją elektra, kai tik vairuotojas stabdo ar nukelia koją nuo akceleratoriaus pedalo. Tokia elektra vėliau naudojama automobilio akumuliatoriui įkrauti. Išmanioji energijos valdymo sistema padeda sumažinti generatoriaus apkrovą. Mažesnės degalų sąnaudos ir padidinta varomojo mechanizmo galia – klasikinės BMW „EfficientDynamics“ ypatybės.

 • Optimalios pavaros perjungimo indikatorius

  Optimalios pavaros perjungimo indikatorius Optimaliai ir laiku perjungiamos pavaros gali padėti taupyti degalus. Kaskart, kai automobilyje galima įjungti aukštesnę arba žemesnę pavarą ir važiuoti taupiai, informacijos ekrane įsijungia rodyklės simbolis. Sistema atpažįsta staigią akceleraciją ir atideda savo rekomendacijas iki kol pasiekiamas pastovus važiavimo greitis. Lyginamieji BMW tyrimai parodė, kad automobiliai su integruotu optimalios pavaros perjungimo indikatoriumi padeda sutaupyti iki 4 % degalų.

AERODINAMIKA

Dėl tikslingų aerodinaminių priemonių kiekvienas BMW pasižymi puikiomis oro pasipriešinimo savybėmis. Tai leidžia ne tik taupyti degalų sąnaudas, bet ir sumažinti triukšmąs automobilio salone. Tokius rezultatus pasiekti padeda pažangūs BMW integruoti sprendimai, kaip antai, oro įleidimo angos kontrolė, plokščias dugnas, automobilio gale integruoti oro kreiptuvai arba priekiniame aptake integruota oro užuolaida.

 • Oro užuolaida

  Priekinis aptakas su integruota oro užuolaida – išskirtinė dizaino savybė, įkūnijanti BMW „EfficientDynamics“ filosofiją. Oro užuolaida nukreipia orą per dvi vertikalias oro įleidimo angas palei priekinių ratų arkas, tad pagreitintas išorinėje ratų pusėje oro srautas sukuria tam tikrą „užuolaidą“. Šios novatoriškos technologijos padeda ženkliai sumažinti degalų sąnaudas.

 • Oro kreiptuvai

  Oro kreiptuvai nukreipti į viršutinę išplatėjančią kėbulo statramsčių dalį automobilio gale (šonuose). Oro srautas sutrikdomas, tad turbulencija aplink automobilį sumažinama. Sumažinus oro pasipriešinimą automobilis suvartoja mažiau degalų bei pašalina į aplinką mažiau CO2. Oro kreiptuvai galinei automobilio daliai suteikia ir dinamiškumo.

MANEVRINGUMAS IR VAŽIAVIMO KOMFORTAS

 BMW manevringumas

MANEVRINGUMAS IR VAŽIAVIMO KOMFORTAS

BMW 2 serijos „Gran Tourer“ puikiai prisitaiko prie konkrečių kelio sąlygų ir užtikrina itin malonų važiavimą. Išlikti reikiamame kelyje padės elektromechaninė, tiesioginį vairo atsaką, didesnį manevringumą ir važiavimo komfortą užtikrinanti vairo sistema. Reikės daug mažiau pastangų manevruojant automobilių stovėjimo aikštelėse. Kintantis sportinis vairavimas su „Servotronic“ užtikrina tiesioginį ir staigų vairo atsaką. Vairo sistema reaguos į jo pasukimo kampą atsižvelgdama į skirtingą pasukimo santykį, tad valdyti automobilį bus daug paprasčiau, nes bus užtikrintas didesnis komfortas parkuojantis ar posūkiuose.