DAR DAUGIAU VAIRAVIMO MALONUMO. MAŽIAU DEGALŲ SĄNAUDŲ.

BMW 2 serijos Gran Tourer – puikiai deranti važiavimo dinamika ir tausumas.

DAR DAUGIAU VAIRAVIMO MALONUMO. MAŽIAU DEGALŲ SĄNAUDŲ.

BMW 2 serijos Gran Tourer – puikiai deranti važiavimo dinamika ir tausumas.

BMW TwinPower Turbo benzininiai ir dyzeliniai varikliai, įmantri važiuoklės sistema ir „aštri“ transmisija Steptronic: BMW 2 serijos Gran Tourer užtikrina neįtikėtinai sportišką važiavimo patirtį tiek ilgose kelio tiesiosiose, tiek ir staigiuose posūkiuose. Be to, šis modelis taip ir tausus: Dėl išmanaus energijos valdymo su BMW EfficientDynamics technologija BMW 2 serijos Gran Tourer suvartoja mažai degalų, mažiau kenkia aplinkai ir netuština jūsų piniginės.

DAR DAUGIAU VAIRAVIMO MALONUMO. MAŽIAU DEGALŲ SĄNAUDŲ.BMW 2 serijos Gran Tourer – puikiai deranti važiavimo dinamika ir tausumas.

BMW TwinPower Turbo benzininiai ir dyzeliniai varikliai, įmantri važiuoklės sistema ir „aštri“ transmisija Steptronic: BMW 2 serijos Gran Tourer užtikrina neįtikėtinai sportišką važiavimo patirtį tiek ilgose kelio tiesiosiose, tiek ir staigiuose posūkiuose. Be to, šis modelis taip ir tausus: Dėl išmanaus energijos valdymo su BMW EfficientDynamics technologija BMW 2 serijos Gran Tourer suvartoja mažai degalų, mažiau kenkia aplinkai ir netuština jūsų piniginės.

BMW EFFICIENTDYNAMICS.

BMW EFFICIENTDYNAMICS.

Nesvarbu, ar tikslas yra maksimali galia, ar minimalios degalų sąnaudos – BMW pagrindinis dėmesys visada kreipiamas į didžiausią įmanomą BMW važiavimo malonumą. BMW EfficientDynamics – tai BMW sukurta strategija sumažinti degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir tuo pat metu ženkliai padidinti dinamiką ir važiavimo šiuo automobiliu teikiamą malonumą. Į šį pažangų technologijų paketą įeina variklis, energijos valdymas ir transporto priemonės koncepcija – visa tai būdinga visiems BMW modeliams.
BMW TwinPower Turbo modeliuose montuojami naujos kartos benzininiai ir dyzeliniai varikliai buvo sukurti dar didesnei galiai ir mažesnėms degalų sąnaudoms užtikrinti. Optimizuota aerodinamika padeda dar labiau padidinti automobilio tausumą – lygiai kaip ir BMW Efficient Lightweight lengvasvorė konstrukcija. Dėl tinkamų detalėms gaminti pasirinktų medžiagų ne tik sumažintas automobilio svoris, bet ir padidintas jo tvirtumas. Ši technologija demonstruoja įspūdingą ir lygių sau neturinčią BMW inovaciją. BMW – pagrindinis automobilių gamintojas, kaip pagrindinę savo konstrukcinę medžiagą naudojantis lengvą ir ypač tvirtą anglies pluoštą (angl. CFRP). Tai modernus technologijų derinys, į kurį įeina išmanioji energijos valdymo sistema ir pasirenkamas ECO PRO režimas, padedantis optimizuoti degalų sąnaudas važiavimo metu.

BMW xDrive.

Pažangi BMW xDrive keturiais ratais varoma sistema tobulai prisitaiko net ir prie pačių sudėtingiausių kelio sąlygų bei visuomet užtikrina tik patį geriausią sukibimą su kelio danga. xDrive ir dinaminė stabilumo kontrolė (DSC) užtikrins, kad BMW visuomet išliks stabilus. Per DSC jutiklį valdoma xDrive greitai paskirsto važiavimo galią priekinei ir galiniai ašiai, kad automobilis būtų apsaugotas nuo per didelio ar per mažo pasukamumo posūkiuose ir būtų užtikrintas geriausias įmanomas kryptinis stabilumas. Be to, garantuojama greita ir saugi akceleracija net ir važiuojant slidžiu paviršiumi ar stačiais keliais. Kritinėmis kelio sąlygomis DSC nėra besąlygiškai būtina. BMW xDrive sujungia visus keturiais ratais varomos sistemos privalumus – sukibimą su kelio danga, kryptinį stabilumą ir važiavimo saugumą kartu su klasikiniu BMW manevringumu.

BMW sDrive.

BMW sDrive.

sDrive taikoma tiems BMW automobiliams, kuriuose važiuoklės sukimo momentas perduodamas tik per vieną ašį. Daugelyje BMW automobilių integruota sDrive galiniais ratais varoma sistema. Priklausomai nuo automobilio koncepcijos, taip pat galima integruoti ir priekiniais ratais varomą sDrive sistemą. BMW 2 serijos Gran Tourer integruota priekiniais ratais varoma sDrive sistema – erdvės kompaktiškiems automobiliams sutaupyti padedantis sprendimas, užtikrinsiantis daugiau vietos interjere, BMW būdingos dinamikos ir manevringumo.

AUKŠČIAUSIAS VAŽIAVIMO MALONUMAS.

Peržiūrėti filmą apie BMW 2 serijos Gran Tourer.

AUKŠČIAUSIAS VAŽIAVIMO MALONUMAS.

Peržiūrėti filmą apie BMW 2 serijos Gran Tourer.

DINAMIŠKA VAŽIUOKLĖS SISTEMA.

BMW 2 serijos Gran Tourer dinamiško važiavimo sistema sujungia įstabų našumą ir išskirtinį tausumą. BMW TwinPower Turbo benzininiai ir dyzeliniai varikliai bei 6 ir 8 pavarų transmisija Steptronic su optimizuotai sugraduotomis pavaromis padės užtikrinti optimalų galios perdavimą, geresnį atsaką, mažesnę emisiją ir sklandesnį važiavimą.

 • BMW TwinPower Turbo technologija

  Dėl BMW TwinPower Turbo technologijos, novatoriškų naujos kartos BMW benzininių ir dyzelinių variklių iš BMW EfficientDynamics, bus garantuojamas manevringumas ir tobulas atsakas net ir esant mažoms apsukoms. Be to, taip pat bus užtikrinamas tausumas ir nedidelė emisija. Dar didesnis tausumas ir optimali dinamika užtikrina dar intensyvesnį važiavimo malonumą.

 • 6 pavarų transmisija Steptronic

  Dėl geresnio atsako ir sparčiai perjungiamų pavarų, sportinė 6 pavarų transmisija Steptronic užtikrina dar sklandesnį pavarų perjungimą. Visa tai pasiekiama tik dėl optimizuotos hidraulinės kontrolės. Taigi, šiame automobilyje jus nustebins išskirtinis komfortas, dinamiškas važiavimas ir mažos degalų sąnaudos.

 • 8 pavarų transmisija Steptronic

  8 pavarų transmisija Steptronic nustato naujus komforto ir dinamikos standartus bei yra pagrindinė BMW EfficientDynamics dalis. Dėl neįprastai tiksliai sugraduotų pavarų užtikrinamas optimalus galios perdavimas nesvarbu, kokiu greičiu bevažiuotumėte. Taip ženkliai sumažinamos degalų sąnaudos, o vairuotojas gali mėgautis dar didesniu sportiško ir dinamiško važiavimo pojūčiu. Variklio greitis sumažinamas, ypač kai važiuojama dideliu greičiu. Taip sumažinamos degalų sąnaudos ir variklio skleidžiamas triukšmas.
  Sankaba pasitarnaus net ir tuomet, kai automobilyje pasirinktas mechaninis režimas. Dėl greitai kintančio variklio greičio ir tiksliai suderintos transmisijos pavaros perjungiamos neįtikėtinai sklandžiai.
  Integruotos funkcijos, kaip antai, nuspėjama pavara, nuolat fiksuojami automobilio judesiai ir eismo situacija lemia transmisijos pavarų pasirinkimą. Nepaisydama pasirinkto važiavimo režimo, sistema visuomet pasirenka tik pačią tinkamiausią pavarą.

IŠMANIOJI ENERGIJOS VALDYMO SISTEMA.

Mažesnės degalų sąnaudos, didesnis važiavimo malonumas: dėl pažangaus BMW 2 serijos Gran Tourer modelyje integruoto energijos valdymo iš BMW EfficientDynamics kiekvienas degalų lašas bus daug naudingesnis. Dar daugiau galios, tausumo ir malonaus važiavimo.

 • ECO PRO režimas

  ECO PRO režimas, priklausomai nuo vairuotojo vairavimo stiliaus, gali padėti sumažinti degalų sąnaudas net 20 procentų (remiantis vidiniais BMW degalų sąnaudų tyrimo duomenimis). Su važiavimo laisvąja eiga ir ECO PRO maršrutu dar labiau padidinsite savo automobilio ekonomiškumo potencialą.

 • Automatinė Start Stop funkcija

  Automatinė Start Stop funkcija išjungia variklį kai automobilis laikinai sustabdomas (pvz., degant raudonam šviesoforo signalui arba esant eismo spūsčiai), kad būtų dar labiau sumažinamos degalų sąnaudos. Kai vairuotojas nuspaudžia sankabą (mechaninė transmisija) arba nukelia pėdą nuo stabdžių (Steptronic transmisija), variklis vėl aktyvuojamas tiesiog akimirksniu.

 • Stabdymo energijos regeneravimas

  Kas kartą, kai aktyvuojami stabdžiai, sukuriama kinetinė energija. Iki šiol ši energija nebuvo niekur panaudojama. Stabdymo energijos regeneravimas – funkcija, kurią pasitelkus pagaliau buvo išnaudotas iki šiol neįvertintas potencialas. Ši funkcija pasitelkia važiavimo laisvąja eiga energiją ir paverčia ją elektra kaskart, kai tik vairuotojas stabdo ar nukelia koją nuo akceleratoriaus pedalo.
  Tokia elektra vėliau naudojama automobilio akumuliatoriui įkrauti. Išmanioji energijos valdymo sistema reiškia, kad generatoriui daugiau nebereikės nuolatos veikti, taigi bus sumažinama jo apkrova. Koks viso to rezultatas? Mažesnės degalų sąnaudos ir padidinta varomojo mechanizmo galia – klasikinės BMW EfficientDynamics ypatybės.

 • Optimalios pavaros perjungimo indikatorius

  Optimaliai ir laiku perjungiamos pavaros gali padėti sutaupyti degalų, ypač važiuojant mieste ar ilgus atstumus. Perjunkite pavarą reikiamu laiku ir sutaupykite degalų – priklausomai nuo kelio sąlygų ir variklio greičio, variklio elektronikos sistema nustato pačią tausiausią pavarą. Kaskart, kai automobilyje galima įjungti aukštesnę arba žemesnę pavarą ir važiuoti tausiai, informacijos ekrane įžiebiamas rodyklės simbolis. Sistema taip pat atpažįsta staigią akceleraciją ir atideda savo rekomendacijas iki kol pasiekiamas pastovus važiavimo greitis. Lyginamieji BMW tyrimai parodė, kad automobiliai su integruotu optimalios pavaros perjungimo indikatoriumi padeda sutaupyti iki keturių procentų degalų.

AERODINAMIKA.

Dėl tikslingų aerodinaminių priemonių kiekvienas BMW pasižymi puikiomis oro pasipriešinimo savybėmis. Taigi, neabejotinai daroma teigiama įtaka tausumui ir važiavimo stabilumui bei sumažinamas triukšmas automobilio salone. Tokius rezultatus pasiekti padeda pažangūs BMW integruoti sprendimai, kaip antai, oro įleidimo angos kontrolė, plokščias dugnas, automobilio gale integruoti oro kreiptuvai arba priekiniame aptake integruota oro užuolaida.

 • Oro užuolaida

  Priekinis aptakas su integruota oro užuolaida – išskirtinė dizaino savybė, įkūnijanti BMW EfficientDynamics filosofiją. Oro užuolaida nukreipia orą per dvi vertikalias oro įleidimo angas palei priekinių ratų arkas, taigi pagreitintas išorinėje ratų pusėje oro srautas sukuria tam tikrą „užuolaidą“. Šios novatoriškos technologijos sumažina turbulenciją ir oro pasipriešinimą, taigi ženkliai sumažinamos ir degalų sąnaudos.

 • Oro kreiptuvai

  Oro kreiptuvai nukreipti į viršutinę išplatėjančią kėbulo statramsčių dalį automobilio gale (šonuose). Oro srautas sutrikdomas, taigi turbulencija aplink automobilį sumažinama. Sumažinus oro pasipriešinimą automobilis suvartoja mažiau degalų bei pašalina į aplinką mažiau CO2. Be to, oro kreiptuvai taip pat suteikia galinei automobilio daliai dinamiškumo.

AUKŠČIAUSIO LYGIO MANEVRINGUMAS IR VAŽIAVIMO KOMFORTAS.

AUKŠČIAUSIO LYGIO MANEVRINGUMAS IR VAŽIAVIMO KOMFORTAS.

Manevringas važiavimas mieste arba atpalaiduojančios ilgos kelionės: BMW 2 serijos Gran Tourer puikiai prisitaiko prie konkrečių kelio sąlygų ir užtikrina aukščiausio lygio važiavimo malonumą.
Visuomet išlikite reikiamame kelyje – jums pagelbės elektromechaninė tiesioginį vairo atsaką, didesnį manevringumą ir važiavimo komfortą užtikrinanti vairo sistema. Kadangi šis vairas tobulai pritaikytas prie važiuoklės koncepcijos, jis stebina savo tikslumu ir tiesioginiu atsaku. Be to, reikės daug mažiau pastangų manevruojant automobilių stovėjimo aikštelėse.
Kintantis sportinis vairavimas su Servotronic užtikrina tiesioginį ir staigų vairo atsaką. Be to, jums reikės žymiai mažiau pastangų vairui pasukti. Vairo sistema reaguos į jo pasukimo kampą atsižvelgiant į skirtingą pasukimo santykį. Taigi, valdyti automobilį važiuojant sportiškai daug paprasčiau, užtikrinamas didesnis komfortas parkuojantis ar posūkiuose.