ERDVUMU SPINDULIUOJA IR AUTOMOBILIO VIDUS.

Komfortas ir funkcionalumas BMW 3 serijos Gran Turismo modelyje.

ERDVUMU SPINDULIUOJA IR AUTOMOBILIO VIDUS.

Komfortas ir funkcionalumas BMW 3 serijos Gran Turismo modelyje.

Pasisemkite naujos energijos: tiek vairuotojas, tiek ir BMW 3 serijos Gran Turismo priekyje sėdintis keleivis gali mėgautis išskirtiniu komfortu. Automobilio gale sėdintiems keleiviams patogumo pojūtis sukuriamas dėl ilgos ratų bazės ir aukštos stogo linijos. Praktiškos funkcijos, kaip antai, belaidis įkrovimas ar Wi-Fi stotelė dar labiau padidina mobilųjį komfortą. Be to, dėl įstabios keleivių apsaugos, visi automobilyje sėdintys asmenys gali mėgautis saugumo pojūčiu, nesvarbu, kur besėdėtų.

ERDVUMU SPINDULIUOJA IR AUTOMOBILIO VIDUS.Komfortas ir funkcionalumas BMW 3 serijos Gran Turismo modelyje.

Pasisemkite naujos energijos: tiek vairuotojas, tiek ir BMW 3 serijos Gran Turismo priekyje sėdintis keleivis gali mėgautis išskirtiniu komfortu. Automobilio gale sėdintiems keleiviams patogumo pojūtis sukuriamas dėl ilgos ratų bazės ir aukštos stogo linijos. Praktiškos funkcijos, kaip antai, belaidis įkrovimas ar Wi-Fi stotelė dar labiau padidina mobilųjį komfortą. Be to, dėl įstabios keleivių apsaugos, visi automobilyje sėdintys asmenys gali mėgautis saugumo pojūčiu, nesvarbu, kur besėdėtų.

Read more

ERDVUMAS.

Beribis universalumas: aktyvų ir sportišką gyvenimo stilių mėgstančius vairuotojus išties nustebins erdvus BMW 3 serijos Gran Turismo bagažo skyrius. Neprilygstančiai platus ir erdvus interjeras suteiks automobilio gale sėdintiems keleiviams galimybę mėgautis įspūdingu komfortu net ir ilgų kelionių metu.

 • Iš dviejų dalių sudaryta nulenkiama galinė lentynėlė

  Galinė lentynėlė gali būti padalyta į dvi dalis, taigi yra išties praktiška. Galinė dalis automatiškai atveriama / užveriama kaskart, kai tik atidaroma ar uždaroma bagažinė. Kai tik bagažinėje reikia daugiau erdvės, šią lentynėlę galima nesunkiai ir patogiai nuimti ir padėti po bagažinės dugnu. Ši funkcija ypač naudinga, kai reikia erdvesnės bagažinės nestandartiniams kroviniams transportuoti.

 • Nulenkiamas galinės sėdynės atlošas

  Galinės sėdynės atlošo kampą galima reguliuoti ir netgi nulenkti santykiu 40:20:40. Galinės sėdynės atlošą galima nulenkti 15 skirtingų padėčių – nuo Cargo nustatymų kroviniui vežti (8° pokrypis, dėl kurio bagažinės tūris bus padidinamas iki 33 litrų) iki Comfort padėties (27° pokrypis). Automobilio gale sėdintys keleiviai gali individualiai reguliuoti sėdynės padėties pokrypį ir nustatyti sau tinkamiausią. Sėdynės atlošą galima paprastai reguliuoti vos vienu, ant sėdynės integruoto mygtuko spustelėjimu.

PRAKTIŠKOS FUNKCIJOS.

Dėl daugybės išmaniai sukurtų funkcijų jūsų kasdienybė neabejotinai taps paprastesnė. Kaip pavyzdį galima pateikti praktišką Comfort Access funkciją. Suderinus šią funkciją su automatiškai valdoma bagažine, jos dangtį atversite prie bagažinės net neprisilietę.

 • Automatiškai valdoma bagažinė

  Dėl automatiškai valdomos bagažinės, ją atidaryti ir uždaryti galima elektroniškai – tereikės spustelėti automobilio viduje arba ant automobilio raktelio esantį mygtuką. Bagažinės dangtį taip pat galima atidaryti ir įprastu būdu – naudojant išorinę rankenėlę, o uždaryti spustelėjus vidinėje bagažinės dalyje integruotą mygtuką.

 • Nuotoliniu būdu valdomos galinės sėdynės

  Galinės sėdynės atlošą galima atrakinti ir patogiai nulenkti spustelėjus bagažinės skyriuje esantį mygtuką – bagažinės dugnas taps plokščias. Dėl įmantraus spyruoklės mechanizmo sėdynės nulenkiamos lėtai ir tyliai. Ant galinių sėdynių integruotų galvos atlošų nereikia nuimti – juos galima tiesiog nulenkti.

 • Aliuminiai bėgeliai su kintama bagažo tvirtinimo sistema

  Dėl dviejų aliuminių bagažinėje integruotų tvirtinimo bėgelių (daiktadėžių paketo dalis) ir dviejų reguliuojamų tvirtinimo taškų transportuoti didelius daiktus bus daug paprasčiau. Be to, bagažinės paviršius neslidus.

MOBILUSIS KOMFORTAS.

TELEFONO FUNKCIJA SU BELAIDŽIU ĮKROVIMU.

Į telefono funkciją su belaidžio įkrovimo funkcija įeina belaidė įkrovimo stotelė* ir papildomos USB sąsajos. Kadangi stogo antenoje integruotas stiprintuvas, visuomet užtikrinamas optimalus ryšio priėmimas. Per Bluetooth galėsite vienu metu prijungti prie savo BMW net du mobiliuosius telefonus ir audio grotuvą. Į papildomas funkcijas taip pat įeina: Bluetooth biuras, NFC sąsaja ir WiFi stotelė.

* Universali, belaidė išmaniojo telefono įkrovimo stotelė veikia tik su suderinamais išmaniaisiais telefonais.
Read more

WI-FI PRIEGOS TAŠKAS.

Į įrangos sudėtį įeina integruota Wi-Fi stotelė su LTE standartu, reikalingu mokamai interneto prieigai automobilyje. Ryšys sukuriamas per BMW integruotą SIM kortelę. Paslaugų kainos nustatomos pagal pasirinktą Deutsche Telekom planą.
Read more

PAPILDOMAS KOMFORTAS.

BMW 3 serijos Gran Turismo komfortiška kelionė prasideda iškart, kai tik atsisėdate į savo automobilį. Įstabų komfortą sukuria begalė automobilio ypatybių, kaip antai, panoraminis stiklinis stogas, automatinė klimato kontrolė arba daugiafunkcis vairas.

 • Panoraminis stiklinis stogas

  Kai panoraminis stiklinis stogas atveriamas, į automobilio saloną patenka tikras gaivaus oro gūsis. Kai stogas užveriamas, sukuriama šviesi ir vaiski atmosfera. Panoraminį stogą atverti ir užverti galima visiškai automatiškai – per automobilio raktelį arba BMW integruotą mygtuką. Panoraminį stogą galima paslinkti ir pakelti. Be to, jame integruota elektroniškai reguliuojama apsauga nuo saulės ir vėjo kreiptuvas.

 • Automatinis oro kondicionavimas

  Automatinė oro kondicionavimo sistema su dviejų zonų kontrole ir automatine temperatūros kontrole gali būti valdoma per atskirus vairuotojo ir keleivio pusėje integruotus valdiklius. Į sistemą taip pat įeina automatinė oro recirkuliacija, aktyvusis anglies filtras, rūko ir saulės jutikliai bei galinės oro įleidimo angos.

 • Multifunkcis vairas

  Kadangi BMW vaire integruota daugybė mygtukų, per juos galėsite valdyti telefono, kalbos, garso funkcijas ir netgi važiavimo greitį – visiems šiems veiksmams atlikti net nereikia patraukti rankų nuo vairo.

 • Interjero ir eksterjero veidrodėliai su automatine nuo akinimo apsaugančia funkcija

  Galinio vaizdo veidrodėlyje ir vairuotojo pusės šoniniame veidrodėlyje integruota automatinė nuo akinimo apsauganti funkcija. Be to, abu šoniniai veidrodėliai papildyti elektroninio nulenkimo funkcija. Kai įjungiama atbulinės eigos pavara, automatinė parkavimo funkcija nulenkia keleivio pusėje esantį šoninį veidrodėlį į apačią, taigi, vairuotojas gali puikiai matyti net ir šaligatvį.

PASYVUS SAUGUMAS.

Kiekvienas BMW papildytas pažangių saugos funkcijų paketu, kurio tikslas – kaip įmanoma labiau sumažinti nelaimingų atsitikimų riziką. Juk visuomet malonu žinoti, kad jūsų rankose žmonės jaučiasi saugiau. Masyvūs, ypač patvarūs skersiniai ir sumaniai panaudotas didelio stiprio daugiafazis plienas suteikia kėbului didžiausią apsaugą bei padeda išlaikyti jo lengvasvorę konstrukciją.

 

Smūgio energija perduodama kitoms automobilio kėbulo dalims aplink keleivių zoną (t. y. į apatinę, šoninę kėbulo dalį, atramines kėbulo dalis ir stogą, o galiausiai šią energiją sugeria deformacijos zonos priekinėje ir galinėje automobilio dalyje). Susidūrimo iš šono metu apsaugą suteikia sustiprintos struktūros viduriniajame statramstyje, apatinėje kėbulo dalyje ir durelėse integruoti šoninio smūgio stabilizatoriai bei tvirti, sėdynių zonoje integruoti skersiniai.

 

Priekinėje automobilio dalyje yra daugybė prietaisų, skirtų pėsčiųjų apsaugai užtikrinti. Tarp buferio laikiklio ir prietaisų skydelio integruotas amortizatorius padės sumažinti kojų sužeidimo riziką susidūrimo metu. Be to, variklio gaubte integruotos deformacinės dalys, sudarančios smūgių energiją sugeriančią gniuždymo zoną.

 

BMW 340i Gran Turismo:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,3–7,0
CO2 emisijos g/km (combined): 166–159


Degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos suvartojimo reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Degalų sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą. Į pateikiamų modelių komplektaciją gali (iš dalies) įeiti pasirenkamoji įranga ir priedai.


Degalų sąnaudos ir CO2 emisijos.

 • Daugiau informacijos apie naujų keleivinių automobilių oficialias degalų sąnaudas ir CO2 emisiją
  galima rasti naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos nuostatuose, kuriuos
  galima nemokamai gauti bet kuriame salone arba adresu: Deutche Automobil Treuhand GmbH,
  Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vokietija arba
  http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

  Reikšmės netaikomos vienam automobiliui ir nesudaro pasiūlymo dalies. Jos skirtos palyginti
  skirtingų tipų transporto priemones. Į degalų ar kitų energijos šaltinių gamybos ir teikimo metu
  sukurtą CO2 emisiją neatsižvelgiama, kai nustatomos CO2 emisijos reikšmės pagal direktyvą
  1999/94/EB.