ĮKVEPIANTIS DIZAINAS IR GALIA.

BMW 3 serijos „Gran Turismo”.

ĮKVEPIANTIS DIZAINAS IR GALIA.

BMW 3 serijos „Gran Turismo”.

ĮKVEPIANTIS DIZAINAS IR GALIA.BMW 3 serijos „Gran Turismo”.

Akceleracija nuo 0 iki 100 km/h per s (340i)

Degalų sąnaudos l/100 km (340i)

CO2 emisijos g/km

Ratų bazė cm

5,1

7,4-7,0

166-159

2 921
 

Ambicingo charakterio, kupinas naujų idėjų ir neatrastų kelionių krypčių – tai naujasis 3 serijos BMW „Gran Turismo”. Dėl sportiško dizaino, stulbinančios dinamikos ir erdvės pojūčio šis naujasis BMW „Gran Turismo” įkūnija unikalią automobilio koncepciją. Coupé stiliaus stogo linija pabrėžia neprilygstamą išraiškingą dizainą ir suteikia nepamirštamų potyrių. Grakštus. Elegantiškas. Tiesiog stulbinantis.
 
Degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos suvartojimo reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Degalų sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą. Į pateikiamų modelių komplektaciją gali (iš dalies) įeiti pasirenkamoji įranga ir priedai.

DEMONSTRUOJA GALIĄ IR DIDYBĘ.

DIZAINAS.

Elegantiškas automobilio formas puikiai papildo nuožulni, klasikiniams coupé modeliams būdinga stogo linija. Rezultatas – neprilygstamas ir akį traukiantis BMW 3 serijos „Gran Turismo” dizainas. Tikslūs kontūrai ir įmantrių formų paviršiai sukuria stulbinantį šviesos ir šešėlio žaismą. Lengvas priekinės ir galinės BMW dalies dizainas išryškina sportišką ir galingą šio automobilio išvaizdą, kuri nepalieka abejingų.
Read more

ATLETIŠKUMAS.

Sportiškasis BMW 3 serijos „Gran Turismo” suteikia įspūdingą vairavimo patirtį ir pojūtį lyg skrietumėte lenktynių trasoje. Pažangūs BMW „TwinPower Turbo” varikliai išnaudoja kiekvieno degalų lašo energiją ir tokiu būdu sukuria tiesiog neįtikėtiną važiavimo dinamiką bei manevringumą. Aktyvusis galinis aptakas ne tik atrodo itin sportiškai, bet ir optimizuoja oro srautą bei užtikrina geriausią įmanomą sukibimo jėgą su kelio danga.
Read more

ERDVUMAS.

Pajuskite įkvepiantį laisvės pojūtį ir nevaržomą patogumą: ilga ratų bazė ir aukštesnė stogo linija sukuria daugybę erdvės visiems keleiviams. Dėl berėmių durelių į automobilio interjerą patenka dar daugiau šviesos, todėl automobilyje visuomet jausitės ypač komfortiškai ir galėsite grožėtis už lango esančia panorama ir kelionės įspūdžiais. Be to, dėl universalios bagažinės ir nulenkiamos galinės sėdynės BMW 3 serijos „Gran Turismo” idealiai tiks mėgstantiems aktyvų ir sportišką gyvenimo būdą bei nepamirštamas nuotykių keliones automobiliu.
Read more

Dizainas.

Praktiškos funkcijos.

Važiavimo dinamika ir tausumas.

Mobilus komfortas.

Vaizdai ir vaizdo įrašai.

Varikliai.

Techniniai duomenys.

MODELIAI IR ĮRANGA.

Dar daugiau dinamikos, komforto ir išskirtinumo! Su daugybe įvairių modelių ir žymiuoju BMW M sportiniu apdailos paketu – bus išpildyti visi jūsų norai. Pasinerkite į nepakartojamą BMW atradimų pasaulį!

Degalų sąnaudos ir CO2 emisijos.

BMW 320i „Gran Turismo”:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,4–6,1
CO2 emisijos g/km (mišriu režimu): 146–139
 

Degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos
suvartojimo reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio.
Degalų sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą. Į pateikiamų modelių
komplektaciją gali (dalinai) įeiti pasirenkamoji įranga ir priedai.

Read more
Pasirinktos konfigūracijos:

Variklis

BMW 340i „Gran Turismo” 

Eksterjero spalva

Šalto sidabro metalikas

Ratlankiai

18" BMW M Performance Double-spoke style 405 M lengvojo lydinio

Apmušalai

Juoda „Dakota” oda su raudonu akcentu

Interjero apdaila

Blizgios juodos spalvos šešiakampių rašto aliuminė apdaila su matiniais koralų raudonos spalvos akcentais

Degalų sąnaudos ir CO2 emisijos.

  • Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią automobilio tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius. Šios reikšmės jau atitinka WLTP normas ir yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes tam, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. Priklausomai nuo valstybinių teisės aktų, CO2 emisijos reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių skaičiuojant automobilių mokesčius ar kitas rinkliavas.


    CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal direktyvą 1999/94/EB bei tipo patvirtinimo metu galiojančią Pkw-EnVKV versiją ir yra pagrįstos degalų sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.
    Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galima sužinoti iš naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos sąnaudų žinyno, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir iš https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.