KELRODIS. NAUJOMS TERITORIJOMS UŽKARIAUTI.

BMW 3 serijos Gran Turismo važiavimo dinamika ir tausumas.

KELRODIS. NAUJOMS TERITORIJOMS UŽKARIAUTI.

BMW 3 serijos Gran Turismo važiavimo dinamika ir tausumas.

Važiuoklė, perduodanti gryną galią keliams. Ir BMW TwinPower Turbo varikliai maksimaliai įmanomai energijai išvystyti. Pajuskite įspūdingą BMW 3 serijos Gran Turismo dinamiką ir patirkite neribotą važiavimo malonumą.

KELRODIS. NAUJOMS TERITORIJOMS UŽKARIAUTI.BMW 3 serijos Gran Turismo važiavimo dinamika ir tausumas.

Važiuoklė, perduodanti gryną galią keliams. Ir BMW TwinPower Turbo varikliai maksimaliai įmanomai energijai išvystyti. Pajuskite įspūdingą BMW 3 serijos Gran Turismo dinamiką ir patirkite neribotą važiavimo malonumą.

Read more

AUKŠČIAUSIOS KLASĖS DINAMIKA.

AUKŠČIAUSIOS KLASĖS DINAMIKA.

Neįtikėtiną galią sukurianti važiuoklė. Ir BMW TwinPower Turbo varikliai maksimaliai energijai išvystyti. Pajuskite įspūdingą BMW 3 serijos Gran Turismo dinamiką ir neįtikėtiną važiavimo teikiamą malonumą.


BMW 340i Gran Turismo:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,3–7,0
CO2 emisijos g/km (mišriu režimu): 166–159


Degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos suvartojimo reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Degalų sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą. Į pateikiamų modelių komplektaciją gali (iš dalies) įeiti pasirenkamoji įranga ir priedai.


Read more

DINAMIŠKAS TAUSUMAS.

BMW 3 serijos Gran Turismo nustato naujus dinamikos ir komfortiško važiavimo standartus. Veikdama kartu su BMW TwinPower Turbo variklių galia, aštuonių pavarų transmisija Steptronic garantuoja optimalų galios kitimą bet kokiame greičių diapazone. Prisitaikančioji M pakaba užtikrina dar puikesnę važiavimo dinamiką

 • BMW TwinPower Turbo varikliai

  Dėl BMW TwinPower Turbo technologijos, novatoriškų naujos kartos BMW benzininių ir dyzelinių variklių iš BMW EfficientDynamics, bus garantuojamas manevringumas ir tobulas atsakas net ir esant mažoms apsukoms. Be to, taip pat bus užtikrinamas tausumas ir nedidelė emisija. Dar didesnis tausumas ir optimali dinamika užtikrina dar intensyvesnį važiavimo malonumą.

  Į benzininius variklius integruota novatoriška turbokompresorių technologija, kintama vožtuvų kontrolė Valvetronic, Double-VANOS kintamoji veleno kontrolė ir didelio tikslumo įpurškimas. Daugybė pažangių detalių užtikrina įspūdingą galios perdavimą ir tausumą. Turbokompresoriai su kintamos geometrijos turbina ir naujausios kartos CommonRail tiesioginio įpurškimo technologija taip pat integruojami ir dyzeliniuose varikliuose. Šis optimizuotas degimo lygis dar labiau prisideda prie mažesnių degalų sąnaudų ir emisijos.

 • 8 pavarų Steptronic transmisija

  8 pavarų transmisija Steptronic nustato naujus komforto ir dinamikos standartus bei yra pagrindinė BMW EfficientDynamics dalis. Dėl neįprastai tiksliai sugraduotų pavarų užtikrinamas optimalus galios perdavimas nesvarbu, kokiu greičiu bevažiuotumėte. Taip ženkliai sumažinamos degalų sąnaudos, o vairuotojas gali mėgautis dar didesniu sportiško ir dinamiško važiavimo pojūčiu. Variklio greitis sumažinamas ypač kai važiuojama dideliu greičiu. Taip sumažinamos degalų sąnaudos ir variklio skleidžiamas triukšmas.

  Elektroniškai valdoma sankaba pasitarnauja net ir tuomet, kai automobilyje pasirinktas mechaninis režimas. Greitai kintantis variklio greitis ir tikslūs transmisijos nustatymai garantuoja neįtikėtinai sklandų pavarų perjungimą.

  Kai pasirenkamas SPORT režimas, važiavimas tampa daug sportiškesnis, o atsakas tikslesnis. COMFORT režimas aktyvuoja į patogų važiavimą orientuotą programą ir mažesnį variklio greitį. Integruotos funkcijos, kaip antai, nuspėjamoji pavara, nuolat fiksuojami automobilio judesiai ir eismo situacija lemia transmisijos pavarų pasirinkimą. Nepaisydama pasirinkto važiavimo režimo, sistema visuomet pasirenka tik pačią tinkamiausią pavarą.

 • Adaptyvi M pakaba

  Dabar prisitaikanti M pakaba dešimt milimetrų žemesnė, taigi išnaudojamas dar didesnis automobilio dinamikos potencialas. Naudodamas važiavimo patirties kontrolės funkciją vairuotojas gali reguliuoti važiavimo charakteristikas ir nustatyti labiausiai individualiai situacijai tinkamą važiavimo stilių – nuo komfortiško iki ekstremaliai sportiško. Nesvarbu, kuriuos nustatymus nuspręstumėte pasirinkti, elektriniu būdu valdomi prisitaikančios M pakabos amortizatoriai prisitaikys prie kelio sąlygų nepraėjus nė menkiausiai sekundės daliai. Sistema taip pat pasitelkia daugybę jutiklių, fiksuojančių ratų vibracijas ir transporto priemonės greitį. Tokiu būdu siekiama nustatyti optimalius amortizatorių nustatymus ir pasiekti didžiausią įmanomą transporto priemonės saugumą.

  COMFORT režimas užtikrina išskirtinai komfortišką važiavimą – nelygus kelio paviršius bus beveik nepastebimas. Kai pasirenkamas SPORT režimas, aktyvuojami akivaizdžiai sportiškesni pakabos ir ženkliai tvirtesni amortizatorių nustatymai. Išskirtinė važiavimo dinamika ir dar spontaniškesnis vairo ir važiuoklės sistemos atsakas – išskirtinės SPORT+ režimo ypatybės. Be to, aktyvuojama DTC (dinaminė traukos kontrolės) funkcija, dėl kurios sudėtingose važiavimo situacijose ratai labiau prasisuka. Nėra jokių abejonių, kad pajusite išties sportišką važiavimą.

  DSC (dinaminė stabilumo kontrolė) nėra visiškai išjungiama – ji tiesiog aktyvuojama žymiai vėliau. Automobilio vairavimas tampa laisvesnis, bet išlaikomas reikiamas jo stabilumas.

AKTYVUS GALINIS APTAKAS.

Aktyvusis galinis aptakas automatiškai pailgėja, kai pradedama važiuoti didesniu nei 110 km/h greičiu. Kai greitis sumažinamas iki 70 km/h, aptakas išjungiamas, taigi išlaikomas automobilio stabilumas. Aptako funkciją taip pat galima aktyvuoti ir spustelėjus vairuotojo durelėse integruotą mygtuką.

IŠMANUSIS ENERGIJOS VALDYMAS.

Standartinės BMW EfficientDynamics technologijos, kaip antai, automatinė Start Stop funkcija, ECO PRO režimas, stabdymo energijos regeneravimas ir elektromechaninis vairo stiprintuvas sukuria išmanią energijos valdymo sistemą, neabejotinai padedančią sumažinti degalų sąnaudas ir išlaikyti tvarų mobilumą. Puikiausiai važiavimo dinamikai ir važiavimo automobiliu teikiamam malonumui netaikomi jokie kompromisai.

 • Važiavimo patirties kontrolė su ECO PRO

  Važiavimo patirties kontrolė suteikia vairuotojui galimybę pasirinkti COMFORT režimą, į tausumą orientuotą ECO PRO režimą, SPORT režimą sportiškam ir dinamiškam važiavimui, arba SPORT+ režimą nepažabojamai atletiškam važiavimui užtikrinti. ECO PRO režimas pritaiko Steptronic transmisijos charakteristikas (jei yra) bei šilumos / oro kondicionavimo nustatymus dar tausesniam važiavimui užtikrinti. Be to, taip galima sutaupyti net iki 20 procentų degalų. Dar didesnis degalų sutaupymo potencialas bus įmanomas naudojant važiavimo laisvąja eiga funkciją ir ECO PRO maršrutą, kuris pasiūlys patį tausiausią maršrutą priklausomai nuo eismo apimties, jūsų individualaus važiavimo stiliaus, vietos sąlygų, siekiant surasti optimaliai tausų ir sutaupyti degalų padėsiantį maršrutą. Su važiavimo laisvąja eiga funkcija automobilis gali važiuoti keliu net iki 160 km/h greičiu, o vairuotojas galės tiesiog nukelti koją nuo akceleratoriaus ir stabdžių pedalo.

  COMFORT režimas garantuoja išskirtinai komfortišką važiavimo patirtį, nes visuomet tinkamai nustatomi pakabos komponentų nustatymai. Pasirinkus SPORT ir SPORT+ režimus, visi pavaros ir pakabos nustatymai sureguliuojami taip, kad važiavimas automobiliu būtų dar dinamiškesnis. Variklio atsakas spontaniškesnis, automatinės transmisijos pavaros perjungiamos greičiau, mechaninės transmisijos pavarų perjungimo taškai rodomi vėliau. Nesvarbu, koks režimas pasirenkamas, automobilis reaguoja į valdymą daug tiksliau ir labiau tiesiogiai.

  * vidinių BMW degalų sąnaudų tyrimo rezultatas; priklauso nuo individualaus važiavimo stiliaus

 • Automatinė Start/Stop funkcija

  Automatinė Start Stop funkcija išjungia variklį kai automobilis laikinai sustabdomas (pvz., degant raudonam šviesoforo signalui arba esant eismo spūsčiai), kad būtų dar labiau sumažinamos degalų sąnaudos. Kai vairuotojas nuspaudžia sankabą (mechaninė transmisija) arba nukelia pėdą nuo stabdžių (Steptronic transmisija), variklis vėl aktyvuojamas tiesiog akimirksniu.

 • Stabdymo energijos regeneravimas

  Kiekvieno stabdymo proceso metu sukuriama kinetinė energija; iki šiol ta energija nebuvo niekur panaudojama. Stabdymo energijos regeneravimas – funkcija, kurią pasitelkus pagaliau buvo išnaudotas iki šiol neįvertintas potencialas. Ši funkcija pasitelkia važiavimo laisvąja eiga energiją ir paverčia ją elektra kaskart, kai tik vairuotojas stabdo ar nukelia koją nuo akceleratoriaus pedalo. Tokia elektra vėliau naudojama automobilio akumuliatoriui įkrauti. Išmanioji energijos valdymo sistema reiškia, kad generatoriui daugiau nebereikės nuolatos veikti, taigi bus sumažinama jo apkrova. Koks viso to rezultatas? Mažesnės degalų sąnaudos ir padidinta varomojo mechanizmo galia – klasikiniai BMW EfficientDynamics skiriamieji ženklai.

 • Elektrinis vairo stiprintuvas

  Elektrinis vairo stiprintuvas optimaliai pritaiko vairavimo pagalbą prie automobilio važiavimo greičio. Tokiu būdu užtikrinamas tikslus, tiesioginis vairo pasukimas net ir važiuojant dideliu greičiu, bei nesudėtingas manevravimas parkuojant automobilį. Vairavimui energija naudojama tik tuomet, kai to iš tiesų reikia. Taip sutaupoma degalų ir sumažinama emisija.

  Vietoj hidraulinio siurblio naudojamas elektrinis variklis. Įprastose sistemose siurbliui turi būti nuolat tiekiama energija iš automobilio variklio, nors ši elektrinė pagalba vairui veikia tik tuomet, kai vairas sukamas. Jei važiuojate tiesia kelio atkarpa ar nekeičiate vairo pasukimo kampo (pavyzdžiui, važiuodami ilguose posūkiuose), elektrinis variklis nėra aktyvuojamas ir nevartoja energijos. Dėl lanksčiai reguliuojamos vairo atramos prisitaikysite prie važiavimo situacijos ir automobilio greičio, taigi vairavimas taps dar komfortiškesnis.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisijos.

 • Daugiau informacijos apie naujų keleivinių automobilių oficialias degalų sąnaudas ir CO2 emisiją
  galima rasti naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos nuostatuose, kuriuos
  galima nemokamai gauti bet kuriame salone arba adresu: Deutche Automobil Treuhand GmbH,
  Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vokietija. Arba
  http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

  Reikšmės netaikomos vienam automobiliui ir nesudaro pasiūlymo dalies. Jos skirtos palyginti
  skirtingų tipų transporto priemones. Į degalų ar kitų energijos šaltinių gamybos ir teikimo metu
  sukurtą CO2 emisiją neatsižvelgiama, kai nustatomos CO2 emisijos reikšmės pagal direktyvą
  1999/94/EB.