NEPRILYGSTAMAS VAŽIAVIMO MALONUMAS.

BMW 3 serijos Sedanas.

NEPRILYGSTAMAS VAŽIAVIMO MALONUMAS.

BMW 3 serijos Sedanas.

NEPRILYGSTAMAS VAŽIAVIMO MALONUMAS.BMW 3 serijos Sedanas.

CO2 emisija mišriu režimu g/km (EfficientDynamics Edition 320d) *

109 [109]

Degalų sąnaudos mišriu režimu l/100 km (EfficientDynamics Edition 320d) *

4,1 [4,1]

CO2 emisija mišriu režimu g/km (335i) **

186 [169]

Degalų sąnaudos važiuojant mišriu režimu, l/100 km (335i) **

7.9 [7.2]

Originalaus dizaino, jau nuo 1975-ųjų metų klasika tapęs BMW 3 serijos modelis – tikras sportinio sedano pavyzdys. Tai neprilygstamo dizaino, išskirtinio manevringumo ir tobulo kasdienio praktiškumo derinys. Optimalus masės paskirstymas, klasikinė galiniais ratais varoma važiuoklė, itin ekonomiški benzininiai ir dyzeliniai varikliai su BMW „Efficient Dynamics” technologija garantuoja išskirtinę dinamiką ir itin mažas degalų sąnaudas. Pažangi BMW „xDrive” visais keturiais ratais varoma sistema visuomet užtikrins tik patį geriausią sukibimą su kelio danga. Be to, išskirtinumo dizainui suteiks Sport, Luxury linijos arba M sportinis paketas. Susikurkite labiausiai jūsų poreikius ir norus atitinkantį automobilį, labiausiai atspindintį jūsų asmenybę.

BMW 3 SERIJOS SEDANO APŽVALGA.

Unikalus dizainas.

Dėl savo unikalaus dizaino ir grakščių linijų BMW 3 serijos modelis neabejotinai yra sportiškiausias iš visų savo klasės automobilių. Klasika tapęs automobilio dizainas nepalieka abejingų net pačių įnoringiausių. Galbūt dėl to tai iki šiol visų laikų geriausiai parduodamas BMW modelis. Ilgas variklio gaubtas, erdvus salonas ir elegantiškos, iki smulkmenų apgalvotos linijos – tobulas dizaino ir funkcionalumo derinys.
Read more

Važiavimo dinamika ir ekonomiškumas.

BMW 3 serijos sedanas sukurtas taip, kad užtikrintų maksimalią dinamiką ir manevringumą kelyje. Prisitaikanti M pakaba (galima pasirinkti) arba kintantis sportinis vairavimo režimas užtikrins maksimalias automobilio valdymo galimybes ir stabilumą, o BMW „TwinPower Turbo” varikliai ir pasirenkama 8 pavarų transmisija „Steptronic Sport” garantuos išskirtinį važiavimo malonumą. Pažangios BMW „EfficientDynamics” technologijos užtikrins geriausią vairavimo patirtį ir padės sumažinti degalų sąnaudas.
Read more

Saugumas ir komfortas.

Naujajame 3 serijos BMW modelyje visuomet jausitės ypatingai. Erdviame automobilio salone – daugybė vietos jūsų daiktams, taigi visuomet galėsite keliauti komfortiškai ir be rūpesčių. Be to, talpi bagažinė užtikrins išskirtinį funkcionalumą, o pažangi keleivių apsaugos sistema visuomet garantuos maksimalų saugumą visiems automobilio keleiviams.
Read more
Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.