DAUGIAU ERDVĖS NAUJOVĖMS.

BMW 3 serijos „Touring”.

DAUGIAU ERDVĖS NAUJOVĖMS.

BMW 3 serijos „Touring”.

DAUGIAU ERDVĖS NAUJOVĖMS.BMW 3 serijos „Touring”.

Bagažinės tūris litrais

496

Bekontaktis bagažinės atidarymas ir uždarymas

Taip

Ratų bazė cm

281

Sėdynės atlošas 40/20/40

standartinis

Moderni estetikos ir dinamikos interpretacija. BMW 3 serijos „Touring” stebina savo nuosekliu dizainu ir autentišku bei užtikrintu charakteriu. BMW „Sport”, „Modern” arba „Luxury” išraiškingos linijos atitiks visus jūsų poreikius. BMW 3 serijos „Touring” našūs, mažai degalų suvartojantys varikliai veikia su modernia BMW „TwinPower Turbo” technologija. Visi jie – galinga automobilyje plakanti širdis. Pažangios degalų taupymo priemonės „BMW EfficientDynamics” padės sunaudoti kur kas mažiau degalų. 

DAUGIAU ERDVĖS ATRADIMAMS.

Iškart pastebimi privalumai.

BMW sujungia unikalias dizaino idėjas, kurios lemia
neprilygstamą sportinę eleganciją.

Read more
 Dizainas.

Dizainas.

Moderni estetikos ir dinamikos interpretacija. BMW 3 serijos „Touring” stebina savo nuosekliu dizainu ir autentišku bei užtikrintu charakteriu.
Read more
 Važiavimo dinamika

Važiavimo dinamika.

Su papildoma įranga, BMW „Sport”, „Modern” arba „Luxury”, galėsite suteikti savo BMW 3 serijos „Touring” modeliui dar daugiau manevringumo. Su šiais priedais bus užtikrintas dar sportiškesnis važiavimo stilius, geriausios automobilio valdymo charakteristikos ir tikslumas.
Read more
Keičiama bagažinės koncepcija.

Keičiama bagažinės koncepcija.

Lankstumas, erdvė, funkcionalumas ir komfortas – pagrindinės BMW 3 serijos „Touring” modelio bagažinės ypatybės. Dėl didesnių matmenų ir universalaus interjero tiek pakrauti, tiek ir iškrauti krovinius bus ypač paprasta. Daiktų transportavimas taps tikru malonumu.
Read more
  • Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią automobilio tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius. Šios reikšmės jau atitinka WLTP normas ir yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes tam, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. Priklausomai nuo valstybinių teisės aktų, CO2 emisijos reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių skaičiuojant automobilių mokesčius ar kitas rinkliavas.
    CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal direktyvą 1999/94/EB bei tipo patvirtinimo metu galiojančią Pkw-EnVKV versiją ir yra pagrįstos degalų sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.
    Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galima sužinoti iš naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos sąnaudų žinyno, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir iš https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.