BMW 3 serijos Touring (G21), kalnų ir namų fone važiuojančio automobilio šoninis vaizdas iš priekio
Degalų sąnaudos (mišriu režimu)7,8-6,8 l/100 km
Variklio tipasBenzinasDyzelinasHibridas

3 SERIJA

BMW 3 SERIJOS TOURING

Degalų sąnaudos (mišriu režimu)7,8-6,8 l/100 km
Variklio tipasBenzinasDyzelinasHibridas
3 SERIJABMW 3 SERIJOS TOURING

Naujasis BMW 3 serijos Touring tobulai įkūnija inovacijas, funkcionalumą ir sportinę dinamiką. Kaip tikras atletas universalių automobilių klasėje, jis apjungia itin našius BMW TwinPower Turbo variklius, tobulai suderintas važiuoklės dalis ir modernias pagalbines sistemas, priblokšdamas šiam automobilių segmentui neprilygstama vairavimo dinamika. Šie privalumai juntami tiek kelyje, tiek ir automobiliui stovint. Jums pageidaujant, inovatyvūs automobilio interjero sprendimai ir išmanusis skaitmeninis BMW asmeninis asistentas gerokai palengvins Jūsų vairavimą bei leis skirti daugiau laiko tam, kas Jums gyvenime svarbiausia.

Skaityti daugiau

BMW 3 SERIJOS TOURING DIZAINAS

Ryškūs atleto bruožai: BMW 3 serijos Touring sportinė prigimtis pastebima iš pirmo žvilgsnio. Modernus plokščias automobilio priekio dizainas išryškina sąsają tarp išskirtinių dvigubų priekinių grotelių ir priekinių žibintų bei pabrėžia itin sportišką automobilio stotą. Aiškios linijos ir lygūs paviršiai sukuria jau pažįstamą, BMW Touring būdingą siluetą. Galingomis silueto linijomis pabrėžiamas grynos jėgos ir ekstremalios aerodinamikos pojūtis. Šis elegancijos ir atletiškumo derinys meistriškai perteiktas ir automobilio interjere, kur gausu šiuolaikinio komforto ir inovatyvaus funkcionalumo.

Skaityti daugiau

NOVATORIŠKAS BMW 3 SERIJOS TOURING FUNKCIONALUMAS

Nesvarbu, kur išsiruošėte – šeimos atostogų, savaitgalio išvykai ar linksmam apsipirkimui, BMW 3 serijos Touring suteiks Jūsų kasdienybei komforto. Šiame automobilyje gausu įvairių inovatyvių daiktų laikymo funkcijų – tiek automobilio viduje, tiek bagažinėje – tad drąsiai sutalpinsite viską, ką norite su savimi pasiimti. Galinės sėdynės automatiškai atsilenkia paspaudus mygtuką, tad per keletą sekundžių galite patrigubinti automobilio talpą ir sutalpinti net ypač stambius daiktus. Inovatyvūs neslystantys bėgeliai ant bagažinės grindų užtikrina, kad net sunkus bagažas bus saugus: pradėjus kelionę, šie bėgeliai automatiškai pakyla ir užfiksuoja bagažą. Norint atidaryti ir uždaryti bagažinę dėl inovatyvios Comfort prieigos sistemos pakanka kojos judesio po galiniu bamperiu. Dėl šių ir daugybės kitų funkcijų BMW 3 serijos Touring yra sportiškiausias ir talpiausias savo klasėje.
BMW 3 serijos Touring (G21), atskirai atidaromas galinis langas

Atskirai atidaromas galinis langas

Atskirai atidaromas galinis langas itin patogus prireikus sukrauti ar išimti mažesnius daiktus neatidarius visos bagažinės.
BMW 3 serijos Touring (G21), BMW <i>Laserlight</i>

BMW Laserlight

Aktyvinus tolimųjų lazerinių šviesų apšvietimo režimą, BMW Laserlight žibintai apšviečia net iki 530 metrų atstumą, t. y. beveik du kartus daugiau negu įprastiniai priekiniai žibintai. Geresnis matomumas tamsoje gerokai padidina saugumą. Mėlynos spalvos priekinių žibintų akcentai ir „BMW Laser“ užrašas taip pat pabrėžia technologinius šio automobilio standartus ir sportiškumą.
BMW 3 serijos Touring (G21), pasitikimo &scaron;viesos

Pasitikimo šviesos

Pasitikimo šviesų funkcija sukuria šviesos grafikos projekciją priešais transporto priemonės dureles ir tokiu būdu sukuria svetingą atmosferą dar prieš įlipant į automobilį. Dėl šio apšvietimo šviesų išlipti iš automobilio tamsoje bus dar patogiau ir saugiau.
BMW 3 serijos Touring (G21), pakrovimo per visą automobilio ilgį, neatlenkiant sėdynių, sistema

Pakrovimo per visą automobilio ilgį, neatlenkiant sėdynių, sistema

Pakrovimo per visą automobilio ilgį, neatlenkiant sėdynių, sistema – tai 40:20:40 santykiu padalinti galinių sėdynių atlošai. Pavyzdžiui, gabenant ilgus daiktus, tokius kaip slidės ar snieglentė, automobilio gale tuo pačiu metu gali patogiai sėdėti du keleiviai. Vidurinėje rankų atramoje įrengti du praktiški puodelių laikikliai.
BMW 3 serijos Touring (G21) daiktų laikymo paketas

Daiktų laikymo paketas

Daiktų laikymo paketą sudaro atverčiamas skyrelis prietaisų skydelyje vairuotojo pusėje, tinkleliai priekinių sėdynių nugarėlėse bei dvi USB jungtys su įkrovimo funkcija galinėje centrinėje konsolėje. Be to, dešinėje yra papildomas tinklelis smulkiems daiktams susidėti ir įtempimo diržas dešinėje pusėje.
BMW 3 serijos Touring (G21) aplinkos ap&scaron;vietimas

Aplinkos apšvietimas

Aplinkos apšvietimas, įskaitant kontūrų apšvietimą priekinėse ir galinėse automobilio durelėse, sukuria atpalaiduojančią, jaukią interjero atmosferą. Šešios reguliuojamo intensyvumo apšvietimo spalvų programos turi net keturias dinamiško apšvietimo funkcijas. Welcome Light Carpet pasitikimo šviesų sistema apšviečia prieš dureles esančią erdvę įlipant ir išlipant iš automobilio.

BMW 3 SERIJOS TOURING ĮKRAUNAMI HIBRIDAI

Susipažinkite su BMW 320e, BMW 320e xDrive, BMW 330e ir BMW 330e xDrive Touring su pažangia hibridine pavaros sistema.

Geriausios abiejų varančiųjų sistemų savybės viename automobilyje: BMW 3 serijos įkraunami hibridiniai BMW Touring 320e, 320e xDrive, 330e ir 330e xDrive leis mėgautis ne tik tvariu mobilumu, bet ir efektyvia vairavimo dinamika. Atraskite daugybę šio pažangaus hibridinio BMW privalumų ir išsamiau susipažinkite su pavaros koncepcija, vairavimo dinamika bei praktiškomis BMW Charging įkrovimo ir skaitmeninėmis paslaugomis, kurias siūlo BMW ConnectedDrive.
Įkraunamas hibridinis BMW 3 serijos Touring (G21) 2021, trijų ketvirčių vaizdas i&scaron; &scaron;ono prie <i>Wallbox</i> stotelės su modeliu

BMW 3 serijos įkraunamo hibridinio Touring technologija

Tobula dviejų sistemų harmonija: šiuose įkraunamuose hibridiniuose BMW 3 serijos Touring 320e, 320e xDrive, 330e ir 330e xDrive modeliuose elektrinė BMW eDrive pavaros technologija nepriekaištingai veikia kartu su galingu BMW degimo varikliu. Šių dviejų varančiųjų sistemų sąveika užtikrina maksimalų efektyvumą ir didžiausią vairavimo malonumą – pasirinkę atitinkamą vairavimo režimą, galėsite važiuoti negeneruodami jokios emisijos ir beveik be garso arba mėgautis jaudinančiai dideliu sukimo momentu be vargo įveikdami ilgus atstumus tolimesnių kelionių metu. BMW 320e xDrive ir BMW 330e xDrive Touring visų varančiųjų ratų pavaros sistema BMW xDrive – tai unikali šio segmento įkraunamų hibridinių automobilių technologija, papildomai užtikrinanti optimalią dinamiką ir trauką. Prie gerokai efektyvesnio vairavimo papildomai prisideda vadinamasis rekuperacijos procesas – kinetinės energijos pavertimas elektros energija, kuria stabdymo metu įkraunama automobilio baterija.
Išsamiau apie BMW įkraunamo hibrido varančiąją sistemą
Įkraunamas hibridinis BMW 3 serijos Touring (G21) 2021, gatve važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas i&scaron; priekio

BMW 3 serijos įkraunamų hibridinių Touring važiavimo režimai

Nesvarbu, ar ketinate vykti į darbą naudodami tik elektros energiją ir negeneruodami jokios emisijos, ar norite mėgautis galia alsuojančia dinamika ir pakankamu nuvažiuojamu atstumu savaitgalio išvykų metu – hibridinę pavarą turintys BMW 3 serijos hibridiniai Touring 320e, 320e xDrive, 330e ir 330e xDrive suteiks visas pasirinkimo galimybes. Naudokitės išmaniaisiais važiavimo režimais, užtikrinančiais optimalią degimo variklio ir elektrinio variklio sąveiką kiekvienoje konkrečioje situacijoje, pasinerkite į ateities technologijų žavesį ir džiaukitės nepakartojamo vairavimo patirtimi.
Išsamiau apie BMW išmaniuosius važiavimo režimus
Įkraunamas hibridinis BMW 3 serijos Touring (G21) 2021, įkraunamo automobilio trijų ketvirčių vaizdas i&scaron; priekio pastato fone

BMW 3 serijos įkraunamų hibridinių Touring įkrovimas

Namuose arba tiesiog kelyje: BMW Charging paslaugos – tai individualiems poreikiams pritaikyti įkraunamo BMW 3 serijos hibridinio Touring įkrovimo sprendimai. Galite naudotis į standartinę automobilio komplektaciją įeinančiu buitiniams kištukiniams lizdams skirtu įkrovimo kabeliu arba papildomai pasirinkti BMW Wallbox įkrovimo stotelę, užtikrinsiančią ypatingai patogų, saugų ir greitą automobilio įkrovimą. Naudodamiesi mūsų partnerio siūloma Smart Wallbox įkrovimo stotele, galėsite rinktis papildomas išmaniojo įkrovimo paslaugas, o užsisakę įrengimo paslaugą, džiaugsitės paprastai ir tinkamai įrengtomis įkrovimo stotelėmis. Įkrovimui namuose skirtas lankstusis greitojo įkrovimo įkroviklis užtikrina didžiausias įkrovimo galimybes – įvairūs adapteriai įkraunamą hibridinį BMW automobilį leis įkrauti naudojantis tiek buitiniais, tiek ir pramoniniais kištukiniais lizdais. Į komplektaciją įeina ne tik standartinis 2 režimo įkrovimo kabelis, bet ir viešosioms įkrovimo stotelėms skirtas trečiojo režimo įkrovimo kabelis bei patrauklias viešojo įkrovimo paslaugų teikimo sąlygas užtikrinsianti BMW įkrovimo kortelė*. Kai įkrovimo galia yra 3,7 kWh (naudojantis BMW Wallbox, lanksčiuoju greitojo įkrovimo įkrovikliu arba viešosiomis įkrovimo stotelėmis), BMW 320e, BMW 320e xDrive, BMW 330e ir BMW 330e xDrive Touring baterijos įkrovimo (nuo 0 iki 100 proc.) laikas yra apytiksliai 3,6 valandos, o esant 2,3 kWh įkrovimo galiai (naudojantis buitiniu kištukiniu lizdu) – 6,0 valandos.

*Pasiūlymai priklauso nuo konkrečios rinkos.

Daugiau apie BMW įkrovimą
Įkraunamo hibridinio BMW 3 serijos Touring 2021 (G21) navigacijos sistemos vaizdas i&scaron; arti

Skaitmeninės paslaugos BMW serijos įkrauname hibridiniame Touring

Išnaudokite kiekvieną savo kelionės metrą: Pažangios skaitmeninės BMW paslaugos jūsų kasdienybę su BMW 3 Series Touring 320e, 320e xDrive, 330e ar 330e xDrive pavers dar paprastesne ir patogesne. BMW Connected Charging patikimai nukreips į artimiausias jūsų maršrute esančias įkrovimo stoteles ir suteiks išsamią papildomą informaciją, pavyzdžiui, nurodys laisvas įkrovimo vietas, apskaičiuos būsimas įkrovimo išlaidas ir informuos apie netoliese esančias vietoves, kuriose galėsite įdomiai praleisti laiką, kol įkraunamas jūsų automobilis. Naudodamiesi My BMW programėle, galėsite aiškiai matyti savo automobilio įkrovos lygį, peržiūrėti ankstesnius įkrovimo ciklus, o automobiliui visiškai įsikrovus gausite apie tai informuojantį pranešimą. Papildomos skaitmeninės paslaugos, pavyzdžiui, BMW išmanusis skaitmeninis asistentas arba išmaniojo telefono integravimo paslauga dar labiau palengvins jūsų kasdieninį mobilumą, todėl vairuodami savo BMW 3 serijos Touring su hibridine varančiąja sistema galėsite pasinerti į vairavimo malonumą be jokių rūpesčių.
Sužinokite daugiau apie BMW skaitmenines paslaugas

BMW 3 SERIJOS TOURING PAGALBOS SISTEMOS IR SĄSAJA SU AUTOMOBILIU

BMW 3 serijos Touring (G21), priekinės sėdynės ir vairuotojo erdvės vaizdas arti

BMW 3 serijos Touring automobiliai yra skirti tam, kad savo kelionės tikslus pasiektumėte saugiai, o vairavimas taptų sportine patirtimi. Tai įgyvendinti leidžia ir išmaniosios Driving Assistant Professional bei Parking Assistant sistemų funkcijos, užtikrinančios iš dalies automatinį vairavimą. Be to, važiuojant ne didesniu kaip 210 km/h greičiu, vairavimą palengvins ir aktyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema Active Cruise Control su Stop&Go funkcija, taip pat įspėjimo apie susidūrimą, pėsčiuosius ir dviratininkus sistema su stabdymo funkcija bei automobilio išlaikymo vienoje eismo juostoje pagalbos sistema. Automobilio parkavimo sistema Parking Assistant ir pagalbos važiuojant atbuline eiga sistema Reversing Assistant, toliau grįsdamos autonominio vairavimo kelią į ateitį, jūsų automobilį į ir iš jo pastatymo vietos išvairuos savarankiškai. Mėgaukitės didžiausiu patogumu ir saugumu visose vairavimo situacijose. Pažangi BMW išmaniojo asmeninio asistento sistema Intelligent Personal Assistant – tai nuolatinis jūsų kelionių palydovas. Ši sistema įsimena jūsų asmeninius sprendimus, pasirinktus nustatymus ir taip kiekvieną dieną pažįsta jus vis geriau. Prireikus sistema gali valdyti navigacijos, pramogų ir biuro funkcijas, be to, ji visuomet padės surasti greičiausią kelią į jūsų pamėgtą itališko maisto restoraną. Dar daugiau – šis asmeninis asistentas atsakys į su automobiliu susijusius klausimus ir leis jums dar geriau susipažinti su savo trečiosios serijos BMW Touring ir daugybe pažangių jo savybių bei funkcijų.

INTUITYVUS IR NUMATANTIS ATEITĮ.

BMW 3 serijosTouring (G21) <i>Driving Assistant Professional</i> funkcija

Driving Assistant Professional funkcija

Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional leidžia užtikrinti didžiausią komfortą ir saugumą tiek įvairiose kritinėse situacijose, tiek ir monotoniško vairavimo metu. Ši programa turi vairavimo ir eismo juostų kontrolės sistemas su papildomomis funkcijomis, įskaitant įspėjimo apie juostos keitimą ir avarinio automobilio sustabdymo funkcijas bei važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo funkciją su aktyviąja šoninio susidūrimo apsauga.
BMW 3 serijosTouring (G21) <i>Parking Assistant Plus</i> funkcija

Parkavimo asistentas Plius

Parkavimo asistentas Parking Assistant Plus palengvins manevravimą ir leis lengviau pastatyti automobilį. Be kitų funkcijų, šioje sistemoje yra įdiegta aplinkos vaizdo stebėjimo funkcija, leidžianti stebėti vaizdą ir iš viršaus, matyti panoraminį vaizdą ir nuotolinį trimatį vaizdą, be to, sistema padeda statant automobilį lygiagrečiai, turi automatiškai automobilį sustabdančią susidūrimų parkuojantis išvengimo funkciją, padeda priparkuoti automobilį rodydama nukreipiančiąsias važiavimo trajektorijos linijas, taip pat palengvina automobilio pastatymą važiuojant atbuline eiga.
BMW vaizdo registratorius

BMW vaizdo registratorius

BMW vaizdo registratorius leis įrašyti automobilį supančios aplinkos vaizdą ir peržiūrėti jį centriniame automobilio valdymo ekrane arba kitame jūsų įrenginyje, perkėlus vaizdo įrašą naudojantis USB jungtimi. Tokiame vaizdo įraše bus rodoma ir kita svarbi su automobiliu susijusi informacija, pavyzdžiui, vaizdo įrašymo metu buvęs važiavimo greitis arba globalinės padėties nustatymo sistemos (GPS) koordinatės. Šis BMW vaizdo registratorius taip pat turi įvykių ir avarijų registravimo funkcijas.
BMW 3 serijos Touring, BMW <i>Live Cockpit Professional</i>

BMW Live Cockpit Professional

Į BMW Live Cockpit Professional vairuotojo erdvės valdymo sistemą su navigacijos funkcija įeina du aukštos kokybės ekranai: didelės raiškos 10,25 colių įstrižainės lietimui jautrus valdymo ekranas ir visiškai skaitmeninis 12,3 colių įstrižainės prietaisų skydelio ekranas. Septintosios kartos BMW operacinę sistemą (BMW Operating System 7) sistemą galima valdyti jutikliniu iDrive Touch valdikliu.
Nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija

Nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija

Ar norite, kad jūsų BMW būtų įdiegta pati naujausia programinė įranga? Tai užtikrins Remote Software Upgrade – nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija. Naujiniai yra įdiegiami tiesiog oru, visai kaip ir į jūsų išmanųjį telefoną. Tokiu būdu gali būti aktyvintos ir kitos jūsų automobilio funkcijos.
BMW <i>Maps</i> žemėlapiai

BMW Maps žemėlapiai

Nesvarbu, ar planuosite, ar ruošitės kelionei, o gal vairuosite ar net statysite automobilį, BMW Maps žemėlapiai suteiks išskirtinę navigacijos patirtį. Intuityvus žemėlapių sistemos veikimas ir tobulai prie vairuotojo prisiderinanti navigacija jūsų keliones pavers dar patogesnėmis ir individualesnėmis.

VAIRAVIMO DINAMIKA

BMW 3 serijos Touring (G21) pilkos <i>Dravite Grey</i> spalvos, užmiesčio fone važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas i&scaron; priekio

Užtikrintas galios vystymas.

BMW 3 serijos Touring užima lyderio poziciją dar nepradėjęs kelionės: šis automobilis pirmauja savo klasėje tiek važiavimo efektyvumo, tiek vairavimo dinamikos prasme. Tai būtų neįmanoma be galingų BMW TwinPower Turbo variklių su spontaniška greičio reguliavimo reakcija, užtikrinant maksimalų vairavimo malonumą net varikliui dirbant mažomis apsukomis. Be to, bet kada galite pasirinkti sportiškumo lygį: vairavimo patirties kontrolė (Driving Experience Control) leidžia individualiai pasirinkti adaptyviąją M pakabą ir Steptronic Sport transmisiją nuo patogios švelnios iki ypač sportiškos. Pasirenkamas M Sport diferencialas bei sportinis kintamo perdavimo vairo mechanizmas užtikrina optimalų valdymą ir nepaprastai manevringo vairavimo savybes

BMW 3 SERIJOS TOURING VAIRAVIMO DINAMIKA.

BMW 3 serijos Touring (G21) adaptyvioji M pakaba

ADAPTYVIOJI M PAKABA

Dešimčia milimetrų žemesnė adaptyvioji M pakaba gali būti bet kuriuo metu reguliuojama elektriniu būdu ir taip pritaikoma konkrečioms kelio dangos ir vairavimo sąlygoms. Be to, pakabos savybes galima reguliuoti naudojantis vairavimo patirties valdymo sistema Driving Experience Control. Ši sistema leidžia bet kuriuo metu aktyvinti pageidaujamą vairavimo režimą – nuo patogaus iki itin sportiško, pasižyminčio ypatingai manevringu valdymu.
BMW 3 serijos Touring (G21)<i> M Sport </i>stabdžiai

M SPORTINIAI STABDŽIAI

M Sport serijos stabdžiai yra su mėlynos spalvos M emblema dekoruotomis keturių stūmoklių nejudamomis priekinėmis apkabomis ir vieno stūmoklio slankiomis galinėmis apkabomis. Be to, šie stabdžiai, siekiant užtikrinti geriausias stabdymo savybes, turi didelius stabdžių diskus.
BMW 3 serijos Touring (G21) kintamo perdavimo vairo mechanizmas

SPORTINIS KINTAMO PERDAVIMO VAIRO MECHANIZMAS

Sportinis kintamo perdavimo vairo mechanizmas su Servotronic stiprintuvu užtikrina tiesioginį ir greitą vairo mechanizmo atsaką ir leidžia pasukti vairą be didesnių pastangų. Ši sistema, reaguodama į vairo pasukimo kampą, atitinkamai keičia vairo mechanizmo perdavimo skaičių. Tai leidžia pagerinti automobilio valdymą vairuojant dinamiškiau ir lengviau sukti vairą parkuojant automobilį arba atliekant posūkius.
BMW 3 serijos Touring (G21) <i>Steptronic</i> <i>Sport transmisija</i>

STEPTRONIC SPORT TRANSMISIJA

Aštuonių pavarų Steptronic Sport transmisija užtikrina nepaprastai sportišką pavarų perjungimą. Nesvarbu, ar pasirinksite automatinio pavarų perjungimo režimą, ar, naudodamiesi pavarų perjungimo svirtelėmis arba pavarų perjungimo svirtimi, pavaras perjunginėsite rankiniu būdu, galėsite mėgautis ne tik patogiomis ir ramiomis kelionėmis, bet ir neįtikėtinai dinamišku vairavimu. Aktyvinus SPORT režimą ir pavarų perjungimo svirtį palenkus į kairę ties S/M pozicija, pavaros bus perjungiamos taip, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti automobilio savybes.

BMW 3 SERIJOS TOURING MODELIAI

Modelis Advantage

Advantage modelis pateisina savo vardą ir klientui siūlo akivaizdžius privalumus. Šio modelio interjeras išsiskiria daugybe funkcinių elementų, padidinančių komfortą ir saugumą.
 • Parkavimo atstumo kontrolė (PDC) priekyje ir gale
 • Daiktų laikymo paketas
 • Galinio vaizdo veidrodėlis su automatine apsauga nuo akinimo
 • 3 zonų automatinis oro kondicionavimas
BMW 3 serijos Touring (G21), modelis <i>Advantage</i>

Modelis Sport Line

M Sport Line modelio įranga suteikia dar dinamiškesnį įvaizdį. Sportišką charakterį užtikrina itin blizgios juodos spalvos eksterjero ir interjero detalės. Juodais medžiagos ir Sensatec derinio apmušalais aptrauktos sportinės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės išsiskiria itin dideliu komfortu ir puikiomis atraminėmis savybėmis. Pasiūlymą užbaigia Advantage modelis ir aplinkos apšvietimo įranga.
 • 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai V-spoke style 776; galima rinktis ir kitus ratlankius
 • Sportinės audinio/Sensatec derinio juodos spalvos sėdynės su pilkomis kontrastingomis siūlėmis; galima rinktis ir kitus apmušalus
 • Sportinis odinis vairas arba M serijos odinis vairas
 • Blizgios juodos spalvos interjero apdaila, galima rinktis ir kitą apdailą
 • Į modelio Sport Line įrangos paketą įeina ir modelio Advantage įranga.
BMW 3 serijos Touring (G21), mdelis <i>Sport Line</i>

Modelis Luxury Line

Luxury Line modelis atskleidžia elegantiškąją automobilio pusę. Elegantiški itin blizgaus chromo dizaino elementai suteikia automobilio išorei išskirtinę išvaizdą. Automobilio interjeras alsuoja išpuoselėtu stiliumi. Čia prabangą pabrėžia aukščiausios kokybės odos apmušalai ir kokybiški interjero apdailos elementai.
 • 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai Double-spoke style 771; galima rinktis ir kitus ratlankius
 • Sportinės juodos spalvos perforuotos Sensatec dirbtinės odos vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės; galima rinktis ir kitus apmušalus
 • Prietaisų skydelis, aptrauktas Sensatec dirbtine oda su dvigubomis siūlėmis
 • Į modelio Luxury įrangos paketą įeina ir modelio Advantage įranga.
BMW 3 serijos Touring (G21), modelis <i>Luxury</i> <i>Line</i>

Modelis M Sport

M Sport modelio įranga suteikia dar sportiškesnį įvaizdį. Šis modelis ne tik pasižymi aštresnėmis vidaus ir išorės formomis, bet ir užtikrina didesnį vairavimo malonumą. M Sport modelio pakaba, M Sport modelio stabdžiai ir M aerodinaminis paketas ženkliai optimizuoja važiavimo dinamiką.
 • Aerodinaminis M serijos paketas su šiai serijai būdinga priekinio bamperio apdaila, kėbulo spalvos išoriniais šoniniais slenksčiais ir galinio bamperio apdaila bei metalizuotos Dark Shadow spalvos difuzoriaus įdėklu.
 • 18 colių M lengvojo lydinio dvispalviai Double-spoke Style 790 M pilkos Orbit Grey spalvos su skirtingo pločio padangomis; galimi ir kiti ratlankiai
 • M Sport pakaba su sportiniu kintamo perdavimo vairo mechanizmu; galima rinktis ir kitą pakabos tipą
 • Išskirtinė mėlynos metalizuotos M Portimao Blue spalvos dažų apdaila; galima rinktis ir kitą dažų apdailą
 • Sportinės perforuotos Alcantara/Sensatec dirbtinės odos derinio vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės su kontrastingomis mėlynomis siūlėmis
 • M odinis vairas
 • M antracito spalvos lubos
 • Prietaisų skydelis su M būdingu ekranu
 • Aluminium Tetragon M interjero apdaila, galima rinktis ir kitą apdailą
 • Į modelio M Sport įrangos paketą įeina ir modelio Advantage įranga.
BMW 3 serijos Touring (G21), Modelis <i>M Sport</i>
 • Modelis Advantage
 • Modelis Sport Line
 • Modelis Luxury Line
 • Modelis M Sport

BMW 3 SERIJOS TOURING TECHNINIAI DUOMENYS

BMW 330i Touring

Variklio galia kW (AG) prie 1/min:

 190 (258)/5 000–6 500

Akceleracija nuo 0–100 km/h per s:

6,0

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu):

7,8-6,8

CO2 emisija g/km (mišriu režimu):

177-155

BMW 3 serijosTouring (G21), pilkos <i>Dravit grey</i> spalvos, 7/8 vaizdas i&scaron; galo pastato fone

BMW 3 SERIJOS TOURING KAINOS, FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

Gatvę kertanti moteris prie&scaron;ais BMW 3 serijos Touring, (G21) medienos darbams skirtų įrankių parduotuvės fone

BMW FINANSAVIMO PASLAUGOS 3 SERIJOS TOURING MODELIUI

Čia galite gauti jums individualiai pritaikytus finansavimo pasiūlymus iš BMW Financial Services. Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos priemonės, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams. Išsamiau susipažinkite su patraukliais BMW 3 serijos Touring finansavimo arba išperkamosios nuomos sprendimais.

BMW PASLAUGOS

BMW 3 SERIJOS TOURING MODELIO SERVISAS IR TECHNINĖ PAGALBA

BMW servisas įskaičiuotas

BMW servisas įskaičiuotas

#kadirkasbenutiktu: Jokių rūpesčių nekeliančios kelionės elektriniais automobiliais: šis paslaugų paketas užtikrins visišką skaidrumą ir patogų planavimą. Galite patys pasirinkti 4 arba 6 metų terminą arba, jeigu esate sudarę išperkamosios nuomos sutartį – 3 metų terminą. Paslaugų paketo apimtis:
 • Transporto priemonės patikra
 • Mikrofiltro keitimas
 • Stabdžių skysčio keitimas
Daugiau apie BMW Service Inclusive
BMW telepaslaugos

BMW telepaslaugos

Užsisakius ConnectedDrive įrangą jūsų BMW teikiamos telepaslaugos, kurios padeda išvengti rūpesčių: kai reikalinga techninė priežiūra arba atsiranda gedimas, BMW automatiškai nusiunčia pasirinktajam BMW servisui visus reikalingus automobilio duomenis. Po to jūsų pasirinktas BMW servisas su jumis susisiekia, kad susitartų dėl susitikimo. Jums nereikia pačiam viskuo rūpintis, galite pasikliauti greitai ir paprastai teikiamomis paslaugomis. Būtina sąlyga: užregistruoti savo automobilį BMW ConnectedDrive portale ir pasirinkti techninės priežiūros partnerį. Sužinokite, kaip BMW telepaslaugos gali padaryti jūsų gyvenimą patogesnį.
Daugiau apie BMW telepaslaugas
BMW pagalba kelyje

BMW pagalba kelyje

Nemokama BMW pagalbos kelyje paslauga Roadside Assistance yra teikiama visiems BMW vairuotojams – visą parą ir visus metus. Vos vienas skambutis ir mūsų specialistai bus pasirengę jums padėti telefonu, o prireikus ir įvykio vietoje.
Daugiau apie BMW pagalbą kelyje
BMW darbuotojas konsultuoja klientą

AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

Jeigu turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos arba pageidaujate ypatingų pasiūlymų dėl BMW 3 serijos Touring įsigijimo, pra&scaron;ome susisiekti su jūsų vietovėje esančia BMW atstovybe. Įgudęs BMW serviso personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.

DEGALŲ SĄNAUDOS IR CO2 EMISIJA

BMW 330i Touring:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,7–6,8
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 176–155

 

Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją, elektros energijos sąnaudas ir elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą (EU) 715/2007. Nustatant nuvažiuojamo atstumo vertes pagal WLTP reikalavimus, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą. Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP verčių nustatymo metodus rasite šiuo adresu: www.bmw.de/wltp

Skaityti daugiau

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

 • BMW 330i Touring:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,8-6,8
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 177-155

  Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją, elektros energijos sąnaudas ir elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą (EU) 715/2007. Nustatant nuvažiuojamo atstumo vertes pagal WLTP reikalavimus, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą. Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP verčių nustatymo metodus rasite šiuo adresu: www.bmw.de/wltp