NAUJA ERDVĖS IŠRAIŠKA.

BMW 3 serijos Gran Turismo.

NAUJA ERDVĖS IŠRAIŠKA.

BMW 3 serijos Gran Turismo.

NAUJA ERDVĖS IŠRAIŠKA.BMW 3 serijos Gran Turismo.

Akceleracija 0–100 km/h, sekundėmis (335i)

5,7 [5,4]

Degalų sąnaudos važiuojant mišriu režimu, l/100 km (335i)

8,1 [7,7]

Bagažinės tūris litrais

520

Ratų bazė cm

292

BMW 3 serijos Gran Turismo ne tik atitiks visus jūsų lūkesčius, bet ir juos viršys. Puiki formos ir erdvės sąveika sukuria stebėtinai galingą, dinamišką coupé eleganciją bei įspūdingą erdvės pojūtį – unikalus ir abejonių nekeliantis BMW. O su M sportiniu paketu arba BMW Modern, Luxury ir Sport linijomis šios savybės tampa dar labiau išskirtinės.

ERDVĖ - DŽIUGINANTI. FORMA - TOBULA.

Atraskite naujas erdves.

Dizainas.

BMW 3 serijos Gran Turismo eksterjere įspūdingai sujungiamos dinamiškos linijos ir coupé elegancija. Šis automobilis įkūnija unikalią formos bei erdvės harmoniją ir sukuria visiškai unikalią ir neprilygstamą estetiką. BMW 3 serijos Gran Turismo interjeras išties erdvus ir patogus. Estetika ir funkcionalumas atrodo įspūdingai ir tiesiog ragina tapti viso šio veiksmo dalimi. Dėl erdvaus interjero ir aukštesnių sėdynių atpalaiduojantis ir patogus važiavimas tiesiog garantuotas.

Komfortas.

Aukšto lygio komfortas ir panoraminis vaizdas iš bet kurios automobilio sėdynės: įspūdingas BMW 3 serijos Gran Turismo erdvės pojūtis garantuoja įspūdingą judėjimo laisvę. Tiek vairuotojas, tiek ir priekyje ar automobilio gale sėdintys keleiviai gali mėgautis išskirtinai erdvaus dizaino interjeru ir aukštesnėmis sėdynėmis.
0

Versijos ir įranga.

Įspūdingos BMW 3 serijos Gran Turismo linijos garantuotai paliks įspūdį vos tik jį užvedus. Be to, dar dinamiškesnę išvaizdą garantuoja M sportinis paketas.

225 KW.

BMW 335i modelyje montuojamas BMW TwinPower 3,0 litrų vienos eilės 6 cilindrų benzininis variklis pasižymi išskirtiniais rodikliais: jis pasiekia 225 kW (306 AG) galią, maksimalų 400 Nm sukimo momentą, o nuo 0 iki 100 km/h greitį – vos per 5,7 sekundės (xDrive: 5,3 sekundės). Be to, šis variklis išvysto maksimalų 250 km/h greitį (su ribotuvu). Vidutinės modelio degalų sąnaudos išlieka palyginti mažos: 8,1 litrų degalų 100 km (xDrive: 8,1–8,0 litrų), o CO2 emisija – nuo 189 iki 188 g/km (su xDrive: nuo 188 iki 187 g/km).