BMW 3 serijos Gran Turismo

NAUJA ERDVĖ IR TOBULA FORMA

BMW 3 serijos „Gran Turismo” dizainas

NAUJA ERDVĖ IR TOBULA FORMA

BMW 3 serijos „Gran Turismo” dizainas

NAUJA ERDVĖ IR TOBULA FORMABMW 3 serijos „Gran Turismo” dizainas

EKSTERJERO DIZAINAS

BMW 3 serijos „Gran Turismo” eksterjere skoningai sujungiamos dinamiškos linijos ir coupé elegancija. Šis automobilis įkūnija tobulą formos bei erdvės harmoniją ir sukuria unikalią bei neprilygstamą estetiką.

Tikslių formų priekinėje automobilio dalyje integruotos originalios radiatoriaus grotelės pabrėžia išskirtinį BMW 3 serijos „Gran Turismo” charakterį net žvelgiant iš šono. Dėl išskirtinio chromo rėmo, grotelės tarytum susilieja su dvigubais apvaliais priekiniais žibintais. Ilgos linijos dar labiau išryškina elegantišką automobilio siluetą. Į viršų kylančios formos perteikia neprilygstamą automobilio dinamiką, kuri tęsiasi iki pat galinės automobilio dalies. Šiek tiek nuožulni stogo linija dar labiau padidina interjero erdvės pojūtį.

 • Sportiškumas ir elegancija

  Galinė BMW 3 serijos „Gran Turismo” dalis su ilgesniais, BMW būdingais L formos galiniais žibintais, ne tik parodo, kokia didelė šio automobilio bagažinė, bet ir yra puikus jo funkcionalumo pavyzdys. Šis modelis pasižymi ir daug didesniu stabilumu.

DINAMIŠKAS DIZAINAS

BMW 3 serijos Gran Turismo dinamiškas dizainas

INTERJERO DIZAINAS

dizainas sukuria BMW būdingų horizontalių linijų konstrukcijos ir vaizdo harmoniją. Visos svarbiausios funkcijos išdėstytos ypač ergonomiškai ir gali būti naudojamos tiesiog intuityviai. Apvalios formos prietaisų skydelio rodmenys integruoti vairuotojo matymo lauke. Į jį orientuota ir centrinė konsolė bei atskiras valdymo ekranas. Tiesiai prieš pavarų svirtį integruota praktiška daiktadėžė arba du puodelių laikikliai (galima pasirinkti). Šiame BMW gausu ir papildomos vietos daiktams laikyti – vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio durelėse galima sutalpinti 1 l tapos butelius ar kitus nedidelius daiktus.

 • Erdvumas

  Automobilio gale patogiai gali sėdėti trys asmenys. Dėl ilgos ratų bazės, šiame BMW modelyje erdvės kojoms bus tiek pat, kiek ir liukso klasės automobilyje, o plačioje galinėje sėdynėje važiuoti bus itin malonu. Galinės sėdynės atlošą galima reguliuoti, o 520 l tūrio bagažinę galima padidinti papildomai net 33 l. Prireikus galinę sėdynę taip pat galima nulenkti santykiu 40:20:40, tad bagažinės talpa padidės iki 1600 l. 

KOMFORTIŠKAS DIZAINAS.

DAUGIAFUNKCĖ BAGAŽINĖ

Ar vyksite prie jūros, ar apsipirkti ar leisitės į ilgą atostogų kelionę, su BMW 3 serijos „Gran Turismo” jausitės pasirengę bet kam. Pažangi bagažinės koncepcija tokia lanksti, kad puikiai tiks bet kokiai situacijai.

Dėl krovinio transportavimo funkcijos galėsite nulenkti galinės sėdynės atlošą ir padidinti bagažinės erdvę net 33 litrais. Kai sėdynė nulenkiama santykiu 40:20:40, krovinio erdvė padidinama iki 1600 l. Visa tai galima atlikti rankiniu būdu arba naudojant nuotolinio valdymo pultelyje esančią svirtelę. 

 • Universalus komfortas

  Su pasirenkama „Comfort Access” funkcija pakrauti krovinį į automobilį bus dar paprasčiau. Į šį paketą įeina ir bekontakčio bagažinės atidarymo funkcija, tad tereikės trumpai palaikyti koją po galiniu buferiu ir bagažinė pati atsivers. Ši funkcija ypač praktiška, kai abi rankos užimtos pirkiniais. 
  Iš dviejų dalių sudaryta lentynėlė turi ir daugiau privalumų. Kai bagažinė atveriama, dalis šios lentynėlės vis dar gali būti naudojama daiktams laikyti. Kai reikia, visą lentynėlę galima nulenkti į bagažinę, tad prireikus, bagažinės aukštis bus didesnis ir puikiai tiks didesniems kroviniams transportuoti.

KOMFORTAS

Nepriekaištingas komfortas ir panoraminis vaizdas iš bet kurios automobilio sėdynės! BMW 3 serijos „Gran Turismo” salonas pritaikytas visiems vairuotojo bei kitų keleivių poreikiams. Automobilio priekyje ir gale bus daugybė erdvės galvos ir kojų zonose. Patobulintoje galinėje sėdynėje patogiai gali važiuoti trys suaugę asmenys. Berėmiai langai leis mėgautis puikiais vaizdais. Kelionei reikalingas smulkmenas, pavyzdžiui, vandens buteliukus, galėsite laikyti tiesiog durelių daiktadėžėse.