ERDVĖ - DŽIUGINANTI. FORMA - TOBULA.

BMW 3 serijos Gran Turismo dizainas.

ERDVĖ - DŽIUGINANTI. FORMA - TOBULA.

BMW 3 serijos Gran Turismo dizainas.

ERDVĖ - DŽIUGINANTI. FORMA - TOBULA. BMW 3 serijos Gran Turismo dizainas.

EKSTERJERO DIZAINAS.

BMW 3 serijos Gran Turismo eksterjere įspūdingai sujungiamos dinamiškos linijos ir coupé elegancija. Šis automobilis įkūnija tobulą formos bei erdvės harmoniją ir sukuria visiškai unikalią ir neprilygstamą estetiką.
Tikslių formų priekinėje automobilio dalyje integruotos beveik trimatės inksto formos radiatoriaus grotelės pabrėžia išskirtinį BMW 3 serijos Gran Turismo charakterį net ir žvelgiant iš šono. Dėl išskirtinio chromo rėmo inksto formos grotelės tarytum susilieja su dvigubais apvaliais priekiniais žibintais. Ilgos linijos dar labiau išryškina elegantišką automobilio siluetą. Į viršų kylančios formos perteikia neprilygstamą automobilio dinamiką, kuri tęsiasi iki pat galinės automobilio dalies. Šiek tiek nuožulni stogo linija ne tik primena apie klasikinį coupé, bet ir padidina interjero erdvės pojūtį.

 • Sportiškumas ir elegancija

  Galinė BMW 3 serijos Gran Turismo dalis su ilgesniais BMW būdingais L formos galiniais žibintais ne tik parodo, kokia didelė šio automobilio bagažinė, bet ir yra puikus jo funkcionalumo pavyzdys. Be viso to, dėl plataus šio automobilio dizaino kelyje jis atrodo daug stabilesnis – tai automobilis, sujungiantis sportiškumą ir stilingą eleganciją.

DINAMIŠKAS DIZAINAS.

INTERJERO DIZAINAS.

Sveiki atvykę: BMW 3 serijos Gran Turismo interjeras išties erdvus ir patogus. Estetika ir funkcionalumas atrodo įspūdingai ir tiesiog ragina stebėtoją tapti šio viso veiksmo dalimi. Dėl erdvaus interjero ir aukštesnių sėdynių atpalaiduojantis ir patogus važiavimas tiesiog garantuotas.
Šviesus ir elegantiškas prietaisų skydelio dizainas sukuria automobilio interjere BMW būdingų horizontalių linijų konstrukcijos ir vaizdo harmoniją. Visos svarbiausios funkcijos ypač ergonomiškai išdėstytos ir gali būti naudojamos tiesiog intuityviai. Visi apvalios formos prietaisų skydelio rodmenys integruoti vairuotojo matymo lauke. Be to, į jį taip pat orientuota ir centrinė konsolė, ir atskiras valdymo ekranas. Tiesiai prieš pavarų svirtį integruota praktiška daiktadėžė arba du puodelių laikikliai (galima pasirinkti). Šiame BMW gausu ir papildomos vietos jūsų daiktams laikyti – vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio durelėse galėsite sutalpinti 1 litro tapos butelius ar kitus nedidelius daiktus.

 • Erdvumas

  Automobilio gale galės patogiai sėdėti net trys asmenys. Dėl ilgos ratų bazės šiame BMW modelyje erdvės kojoms bus lygiai tiek pat, kiek ir liukso klasės automobilyje, o plačioje patogioje galinėje sėdynėje važiuoti bus itin malonu. Galinės sėdynės atlošą galima reguliuoti, o 520 litrų tūrio bagažinę galima padidinti net iki 33 litrų. Prireikus galinę sėdynę taip pat galima nulenkti santykiu 40:20:40, taigi bagažinės talpa padidės iki 1600 litrų. Su BMW 3 serijos Gran Turismo ne tik norėsite keliauti – šiame modelyje jūs neabejotinai jausitės itin komfortiškai ir tikrai mėgausitės važiavimu.

KOMFORTIŠKAS DIZAINAS.

DAUGIAFUNKCĖ BAGAŽINĖ.

Nesvarbu, ar pasirinktumėte vykti prie jūros, apsipirkti savaitgalį ar leistis į ilgą atostogų kelionę: nesvarbu, ką bepasirinktumėte, su BMW 3 serijos Gran Turismo jausitės pasirengęs bet kam. Pažangi bagažinės koncepcija tokia lanksti, kad puikiai tiks bet kokiai situacijai.
Dėl krovinio transportavimo funkcijos galėsite nulenkti galinės sėdynės atlošą ir padidinti bagažinės erdvę net 33 litrais. Kai sėdynė nulenkiama santykiu 40:20:40, krovinio erdvė padidinama iki 1600 litrų. Visa tai galima atlikti rankiniu būdu arba naudojant ant nuotolinio valdymo pultelyje esančią svirtelę (galima pasirinkti kaip comfort (liet. komfortiško) paketo dalį). Taigi, galite atsipalaiduoti žinodami, kad esate pasiruošęs bet kokiai situacijai.

 • Universalus komfortas

  Su Comfort Access funkcija (galima pasirinkti) pakrauti krovinį į automobilį bus dar paprasčiau. Į šį paketą taip pat įeina ir bekontakčio bagažinės atidarymo funkcija: tereikės trumpai palaikyti koją po galiniu buferiu ir bagažinė pati atsivers. Ši funkcija ypač praktiška, kai abi jūsų rankos užimtos. Nuo šiol nebereikės padėti savo daiktų, kai reikia atidaryti bagažinės dangtį.
  Iš dviejų dalių sudaryta lentynėlė turi ir daugiau privalumų: kai bagažinė atveriama, dalis šios lentynėlės vis dar gali būti naudojama daiktams laikyti. Kai reikia, visą lentynėlę galima nulenkti į bagažinę, taigi, prireikus, bagažinės aukštis bus didesnis ir puikiai tiks didesniems kroviniams transportuoti.

KOMFORTAS.

Aukšto lygio komfortas ir panoraminis vaizdas iš bet kurios automobilio sėdynės: įspūdingas BMW 3 serijos Gran Turismo erdvės pojūtis garantuoja įspūdingą judėjimo laisvę. Tiek vairuotojas, tiek ir priekyje ar automobilio gale sėdintys keleiviai gali mėgautis išskirtinai erdvaus dizaino interjeru ir aukštesnėmis sėdynėmis.
Be visų aukštos kokybės medžiagų ir modernaus profesionalų darbo galėsite mėgautis išskirtinės erdvės pojūčiu, komfortu ir maloniu važiavimu įveikiant ilgus atstumus. Tiek automobilio priekyje, tiek ir gale bus daugybė erdvės galvos ir kojų zonose. Patobulintoje galinėje sėdynėje bus pakankamai vietos patogiai važiuoti net trims suaugusiems asmenims. Šioje įmantrioje automobilio salono atmosferoje su berėmiais langais keleiviai galės mėgautis išskirtinai geru matymu. Be to, visus kelionei reikalingus dalykus, pavyzdžiui, vandens butelius, galėsite laikyti tiesiog durelių daiktadėžėse.