DAUGYBĖ ERDVĖS KŪRYBIŠKAM AUTOMOBILIO PRITAIKYMUI SAVO POREIKIAMS.

BMW 2 serijos Gran Coupé modeliui pritaikytos BMW Versijos ir įranga.

DAUGYBĖ ERDVĖS KŪRYBIŠKAM AUTOMOBILIO PRITAIKYMUI SAVO POREIKIAMS.

BMW 2 serijos Gran Coupé modeliui pritaikytos BMW Versijos ir įranga.

DAUGYBĖ ERDVĖS KŪRYBIŠKAM AUTOMOBILIO PRITAIKYMUI SAVO POREIKIAMS.BMW 2 serijos Gran Coupé modeliui pritaikytos BMW Versijos ir įranga.

BMW 3 SERIJOS GRAN TURISMO SU MODERNIA LINIJA.

Vargu, ar į ateitį orientuotas automobilio dizainas kada nors buvo akivaizdesnis nei BMW 3 serijos Gran Turismo modelyje su Modern (liet. modernia) linija. Tobulai derančios medžiagos ir paviršių spalvos sukuria nesenstančio modernumo pojūtį ir puikią atmosferą automobilio viduje. Šiame BMW iškart pastebėsite magiškai erdvią aplinką.

 • Eksterjeras

  Automobilio išorėje, iš vienuolikos aliuminiu puoštų juostelių sudarytos BMW inksto formos radiatoriaus grotelės sukuria itin modernų priekinės dalies įvaizdį. Jos puikiai dera su priekinėje ir galinėje dalyje integruotais matinio chromo dizaino akcentais ir tokios pat spalvos šonines oro įleidimo angas puošiančiomis dalimis. Tviskaus aliuminio apdaila puoštas ir išmetimo vamzdis, išskirtinis oro alsuoklis bei šoninių stiklų rėmai. Futuristinę modernios linijos koncepciją dar labiau sustiprina 17 arba 18 colių skersmens Turbine stiliaus lengvo lydinio ratlankiai ir abi automobilio puses puošiantis užrašas Modern.

 • Interjeras

  Akį BMW 3 serijos Gran Turismo modelyje su modernia linija neabejotinai patrauks prietaisų skydelis ir sportinis tamsios austrių arba juodos spalvos odinis vairas. Išskirtinės odos, audinio / odos austrių arba antracito stiliaus apmušalai (galima pasirinkti) ir keturi dekoratyviniai blizgaus perlų chromo paviršiai kartu sukuria tikrą spalvų pasaulį gerovės pojūčiui ir šios klasės automobilių išskirtinumui užtikrinti.* Dėl specialios sudėties medžio apdailos Fineline Pure ją liesti bus ypač malonu. Visas keturias automobilio dureles puošia išskirtinės akcento linijos. Dar keletas papildomų linijos akcentų: per iDrive jutiklinį valdiklį reguliuojamą oranžinės / raudonos arba baltos spalvos aplinkos šviesą.

BMW 3 SERIJOS GRAN TURISMO SU SPORTINE LINIJA.

BMW 3 serijos Gran Turismo su Sport (liet. sportine) linija užtikrina nepažabojamą dinamiką ir aiškius apdailos akcentus. Sportinę automobilio išvaizdą dar labiau išryškina išskirtinio blizgios juodos spalvos dizaino detalės.

 • Eksterjeras

  Iš vienuolikos chromuotų juostelių sudarytos BMW inksto formos radiatoriaus grotelės sukuria išbaigtą ir išskirtinį įspūdį. Išskirtinumo automobiliui taip pat suteikia priekiniame buferyje integruotas oro įleidimo angas puošiančios šiek tiek išsikišusios chromuotos juostelės, puikiai derančios prie bendro linijos kuriamo įvaizdžio.
  BMW serijos Gran Turismo eleganciją dar labiau išryškina 18 arba 19 colių W-spoke dizaino lengvo lydinio ratlankiai. Šoninių stiklų apvadai taip pat puošti chromo apdaila.
  Elegantiška ir blizgi chromuota apdaila tęsiasi per visą galinį buferį bei prideda automobiliui klasikinio prabangos linijos dizaino įstabumo. Stilinga blizgia chromo apdaila puoštas iš išmetimo vamzdis bei oro alsuoklis.

 • Interjeras

  Prabangios linijos interjere naudojami kokybiški dizaino akcentai suteikia automobiliui išskirtinumo: Fineline Anthracite arba Burled Walnut šlifuoto graikinio riešuto dekoratyviniai paviršiai su blizgiomis chromo akcento linijomis. Malonią prabangios linijos atmosferą dar labiau išryškina išskirtinėmis siūlėmis puoštos Anthracite Move audinio arba Saddle Brown Dakota rudos spalvos odos sėdynės.* Galėsite pasirinkti per iDrive jutiklinį valdiklį reguliuojamą oranžinės / raudonos arba baltos spalvos aplinkos šviesą. Radiją ir klimato kontrolės įrenginį taip pat puošia išskirtiniai chromo apvadai.
  Dar vienas išskirtinis prabangios linijos akcentas – blizgaus perlų spalvos chromo dekoratyvinė juostelė.
  * Be visos išvardytos įrangos galėsite pasirinkti apmušalų spalvas ir interjero apdailą.

M SPORTINIS PAKETAS.

Įspūdingos BMW 3 serijos Gran Turismo linijos garantuotai paliks įspūdį vos tik jį užvedus. Be to, dar dinamiškesnę išvaizdą užtikrina M sportinis paketas.

 • Eksterjeras

  M aerodinaminį paketą sudaro: didesnės, dinamiško dizaino priekiniame buferyje integruotos oro įleidimo angos varikliui aušinti; papildoma spalvine linija papildyti šoniniai slenksčiai. Tamsios blizgios Shadow (liet. šešėlio) spalvos difuzoriaus įdėklas automobilio gale ir, priklausomai nuo variklio, iki dviejų chromuotų išmetimo vamzdžių. Galėsite pasirinkti 18 arba 19 colių M Double-spoke lengvo lydinio ratlankius. Paketą užbaigia blizgios juodos spalvos oro alsuoklis ir inksto formos grotelės. Dar daugiau akcentų automobiliui suteikia išskirtinė metalo atspalvio Estoril mėlyna spalva ir BMW Individual Shadow (liet. šešėlio) linija.

 • Interjeras

  Į M sportinį paketą įeina: M odinis vairas su daugiafunkciais mygtukais ir trumpesnė Nappa oda ir M logotipu puošta pavarų svirtis (modeliuose su mechanine 6 pavarų transmisija). Sportinės automobilio sėdynės apvilktos išskirtiniu šešiakampių rašto audiniu / Alcantara su M siūlėmis ir mėlynais akcentais. Dizaino koncepciją užbaigia šešiakampių rašto aliuminio interjero apdaila su Estoril mėlynos spalvos blizgia juoda akcento linija. Į paketą taip pat įeina raudonomis padalomis ir kontrastingu raudonos spalvos žiedu puoštas automobilių sportui būdingas spidometras ir apsukų matuoklis, M sportinė pakaba ir važiavimo patirties kontrolei pritaikytas Sport+ režimas.
  * Be visos išvardytos įrangos galėsite pasirinkti apmušalų spalvas ir interjero apdailą.

PAKETAI.

BMW įrangos paketai – pagrindinis jūsų BMW 3 serijos Gran Turismo skirtų specialių priedų pasirinkimas.

ORIGINALŪS BMW PRIEDAI.

Su originaliais BMW priedais galėsite išryškinti sportišką savo BMW 3 serijos Gran Turismo modelio charakterį ir jo eleganciją. Čia galėsite rasti praktiškų ir praktiškų produktų rinkinį.

 • Transportavimo sistemos

  Prireikus, pavyzdžiui, kai reikia pakrauti bagažinę, galima nulenkti automobilio gale montuojamą e. dviračio laikiklį. Itin lengvą aliuminio konstrukcijos laikiklį galima tiesiog nuimti ir padėti į automobilio bagažinę. BMW taip pat integruoti ir gabaritiniai žibintai.

 • Pramogų priedai

  BMW stotelė Apple iPhone mobiliesiems telefonams sukurta taip, kad puikiai derėtu su BMW interjeru, o iPhone galėtumėte tiek horizontaliai, tiek ir vertikaliai pritvirtinti savo automobilio prietaisų skydelyje. Ši stotelė skirta prijungti jūsų iPhone prie transporto priemonėje integruotos garso sistemos per paslėptus laidus. Joje taip pat yra laisvų rankų įrangos funkcija, kokybiškas mikrofonas, GPS antena ir įkrovimo funkcija. Navigacijos instrukcijos ir telefono skambučiai veikia per BMW sąsają – garsas skleidžiamas per transporto priemonėje integruotus garsiakalbius, o CD grotuvo / radijo muzika automatiškai nutildoma. Garsą galima reguliuoti per BMW radiją ir daugiafunkcius vairo mygtukus.

 • Daiktų laikymas

  Su papildomu 20 litrų talpos Luxury linijos krepšiu sukuriama dar daugiau erdvės jūsų daiktams laikyti. Krepšys tvirtinamas ant galinės sėdynės paviršiaus naudojant centrinį saugos diržą. Krepšyje yra taip pat daugybė daiktų laikymo galimybių, kaip antai, termiškai izoliuotas butelio laikiklis.
  Galima pasirinkti keleto skirtingų dydžių prie sėdynės formos pritaikomų daiktų laikymo kišenių iš Luxury linijos. Tokią kišenę nesunkiai pritvirtinsite prie galinės vairuotojo arba priekyje sėdinčio keleivio sėdynės, taigi ji idealiai tiks mažiems daiktams transportuoti.
  Slidžių krepšyje galima saugiai transportuoti iki keturių porų slidžių ar tris snieglentes. Šį paprastai pritvirtinamą krepšį taip pat galima patogiai naudoti ne tik automobilyje.

 • Naudingi priedai

  Su specialia pakaba galėsite transportuoti savo rūbus nesulenktus. Be to, dėl nuimamos tvirtinimo dalies pakabą galima naudoti visur. Modulinė Travel & Comfort sistema integruota aplink pagrindinį korpusą (galima pasirinkti), kuris patogiai tvirtinamas prie metalinių galvos atlošo rėmų. Šį pagrindą galima naudoti drabužių pakabai, nulenkiamam staliukui, universaliam kabliui ar nulenkiamam Apple iPad laikikliui tvirtinti.
  Naudodami specialiai raktui pritaikytą iš aukštos kokybės juodos odos pagamintą dėklą apsaugosite jį juo įbrėžimų, purvo ar drėgmės, o mygtukai bus spaudžiami tik tuomet, kai to išties reikia.

 • Interjeras

  Odine centrine dalimi puošta Luxury rankinio stabdžio rankena sukurta specialiai BMW 3 serijos Gran Turismo modeliui.