BMW 2 serijos Gran Coupé

AUTOMOBILIO PRITAIKYMAS SAVIEMS POREIKIAMS

BMW 2 serijos „Gran Coupé” modeliui pritaikytos BMW versijos ir įranga

AUTOMOBILIO PRITAIKYMAS SAVIEMS POREIKIAMS

BMW 2 serijos „Gran Coupé” modeliui pritaikytos BMW versijos ir įranga

AUTOMOBILIO PRITAIKYMAS SAVIEMS POREIKIAMSBMW 2 serijos „Gran Coupé” modeliui pritaikytos BMW versijos ir įranga

BMW 3 SERIJOS GRAN TURISMO SU MODERN LINIJA

BMW 3 serijos „Gran Turismo” modelis su „Modern” linija – ateities automobilis. Tobulai derančios medžiagos ir paviršių spalvos sukuria laikui nepavaldų modernumo pojūtį ir puikią atmosferą automobilio viduje. 

 • Eksterjeras

  Automobilio išorėje, iš vienuolikos aliuminiu puoštų juostelių sudarytos BMW radiatoriaus grotelės sukuria itin modernų priekinės dalies įvaizdį. Jos puikiai dera su priekinėje ir galinėje dalyje integruotais matinio chromo dizaino akcentais ir tokios pat spalvos šonines oro įleidimo angas puošiančiomis dalimis. Blizgaus aliuminio apdaila puoštas ir išmetimo vamzdis bei šoninių stiklų rėmai. Futuristinę modernios linijos koncepciją dar labiau sustiprina 17 arba 18 colių skersmens „Turbine” stiliaus lengvo lydinio ratlankiai ir abi automobilio puses puošiantis užrašas „Modern”.

 • Interjeras

  Akį BMW 3 serijos „Gran Turismo” modelyje su „Modern“ linija neabejotinai patrauks prietaisų skydelis ir sportinis pasirenkamų spalvų odinis vairas. Išskirtinės odos, audinio / odos arba antracito stiliaus pasirenkami apmušalai ir keturi dekoratyviniai blizgaus perlų chromo paviršiai sukuria tikrą komfortą ir užtikrina šios klasės automobilių išskirtinumą.* Dėl specialios sudėties medžio apdailos „Fineline Pure” ją liesti bus ypač malonu. Visas keturias automobilio dureles puošia išskirtinės akcento linijos. 

BMW 3 SERIJOS GRAN TURISMO SU SPORTINE LINIJA.

BMW 3 serijos Gran Turismo su Sport (liet. sportine) linija užtikrina nepažabojamą dinamiką ir aiškius apdailos akcentus. Sportinę automobilio išvaizdą dar labiau išryškina išskirtinio blizgios juodos spalvos dizaino detalės.

 • Eksterjeras

  Iš vienuolikos chromuotų juostelių sudarytos BMW radiatoriaus grotelės sukuria išskirtinį įspūdį. Originalumo automobiliui suteikia ir priekiniame buferyje integruotas oro įleidimo angas puošiančios šiek tiek išsikišusios chromuotos juostelės, puikiai derančios prie bendro linijos kuriamo įvaizdžio.

  BMW serijos „Gran Turismo“ eleganciją dar labiau išryškina 18 arba 19 colių „W-spoke“ dizaino lengvo lydinio ratlankiai. Šoninių stiklų apvadai taip pat paryškinti chromo apdaila. 

  Elegantiška ir blizgi chromuota apdaila tęsiasi per visą galinį buferį bei prideda automobiliui klasikinio prabangos linijos dizaino įstabumo. Stilinga blizgia chromo apdaila puoštas ir išmetimo vamzdis.

 • Interjeras

  Prabangios linijos interjere naudojami kokybiški dizaino akcentai suteikia automobiliui išskirtinumo: „Fineline Anthracite“ arba „Burled Walnut“ šlifuoto graikinio riešuto dekoratyviniai paviršiai su blizgiomis chromo linijomis. Malonią prabangios linijos atmosferą dar labiau išryškina išskirtinėmis siūlėmis puoštos „Anthracite Move“ audinio arba „Saddle Brown Dakota“ rudos spalvos odos sėdynės.* Galėsite pasirinkti per „iDrive“ jutiklinį valdiklį reguliuojamą oranžinės / raudonos arba baltos spalvos aplinkos šviesą. Radiją ir klimato kontrolės įrenginį taip pat puošia išskirtiniai chromo apvadai.

  Dar vienas prabangios linijos akcentas – blizgaus perlų spalvos chromo dekoratyvinė juostelė.

  * Be visos išvardytos įrangos galėsite pasirinkti apmušalų spalvas ir interjero apdailą.

M SPORTINIS PAKETAS

Įspūdingos BMW 3 serijos „Gran Turismo” linijos garantuotai paliks įspūdį vos tik jį užvedus. Be to, dar dinamiškesnę išvaizdą užtikrina „M Sport” paketas.

 • Eksterjeras

  „M Sport” aerodinaminį paketą sudaro didesnės, dinamiško dizaino priekiniame buferyje integruotos oro įleidimo angos varikliui aušinti, papildoma spalvine linija papildyti šoniniai slenksčiai. Tamsios blizgios „Shadow” spalvos difuzoriaus įdėklas automobilio gale ir, priklausomai nuo variklio, iki dviejų chromuotų išmetimo vamzdžių. Galėsite pasirinkti 18 arba 19 colių „M Double-spoke” lengvo lydinio ratlankius. Dar daugiau akcentų automobiliui suteikia išskirtinė metalo atspalvio „Estoril” mėlyna spalva ir BMW „Individual Shadow” linija.

 • Interjeras

  Į „M Sport” paketą įeina M odinis vairas su daugiafunkciais mygtukais ir trumpesnė „Nappa” oda ir M logotipu puošta pavarų svirtis (modeliuose su mechanine 6 pavarų transmisija). Sportinės automobilio sėdynės apvilktos išskirtiniu šešiakampių rašto audiniu „Alcantara” su M siūlėmis ir mėlynais akcentais. Dizaino koncepciją užbaigia šešiakampių rašto aliuminio interjero apdaila su „Estoril” mėlynos spalvos blizgia juoda akcento linija. Į paketą taip pat įeina raudonomis padalomis ir kontrastingu raudonos spalvos žiedu puoštas automobilių sportui būdingas spidometras ir apsukų matuoklis, M sportinė pakaba ir važiavimo patirties kontrolei pritaikytas „Sport+” režimas.

  * Be visos išvardintos įrangos galėsite pasirinkti apmušalų spalvas ir interjero apdailą.

PAKETAI

BMW įrangos paketai – pagrindinis jūsų BMW 3 serijos „Gran Turismo” skirtų specialių priedų pasirinkimas.

ORIGINALŪS BMW PRIEDAI

Su originaliais BMW priedais galėsite išryškinti sportišką savo BMW 3 serijos „Gran Turismo” charakterį ir jo eleganciją. Čia galėsite rasti praktiškų produktų rinkinį.

 • Transportavimo sistemos

  Prireikus, pavyzdžiui, kai reikia pakrauti bagažinę, galima nulenkti automobilio gale montuojamą e. dviračio laikiklį. Itin lengvą aliuminio konstrukcijos laikiklį galima tiesiog nuimti ir padėti į automobilio bagažinę. BMW taip pat integruoti ir gabaritiniai žibintai.

 • Pramogų priedai

  BMW stotelė „Apple iPhone” mobiliesiems telefonams sukurta taip, kad puikiai derėtų su BMW interjeru, o „iPhone” galėtumėte pritvirtinti savo automobilio prietaisų skydelyje tiek horizontaliai, tiek ir vertikaliai. Ši stotelė skirta prijungti jūsų „iPhone” prie transporto priemonėje integruotos garso sistemos per paslėptus laidus. Joje taip pat yra laisvų rankų įrangos funkcija, kokybiškas mikrofonas, GPS antena ir įkrovimo funkcija. Navigacijos instrukcijos ir telefono skambučiai veikia per BMW sąsają – garsas skleidžiamas per transporto priemonėje integruotus garsiakalbius, o CD grotuvo / radijo muzika automatiškai nutildoma. Garsą galima reguliuoti per BMW radiją ir daugiafunkcius vairo mygtukus.

 • Daiktų laikymas

  Su papildomu 20 l talpos „Luxury” linijos krepšiu sukuriama dar daugiau erdvės jūsų daiktams laikyti. Krepšys tvirtinamas ant galinės sėdynės paviršiaus, naudojant centrinį saugos diržą. Krepšyje yra daugybė daiktų laikymo galimybių, kaip antai, termiškai izoliuotas butelio laikiklis.

  Galima pasirinkti keleto skirtingų dydžių prie sėdynės formos pritaikomų daiktų laikymo kišenių iš „Luxury” linijos. Tokią kišenę nesunkiai pritvirtinsite prie galinės vairuotojo arba priekyje sėdinčio keleivio sėdynės, tad ji idealiai tiks mažiems daiktams transportuoti. Slidžių krepšyje galima saugiai transportuoti iki keturių porų slidžių ar tris snieglentes. Šį paprastai pritvirtinamą krepšį taip pat galima patogiai naudoti ne tik automobilyje.

 • Kiti priedai

  Su specialia pakaba galėsite transportuoti savo rūbus jų nelamdydami. Be to, dėl nuimamos tvirtinimo dalies pakabą galima naudoti visur. Modulinė „Travel & Comfort” sistema integruota aplink pagrindinį korpusą (galima pasirinkti), kuris patogiai tvirtinamas prie metalinių galvos atlošo rėmų. Šį pagrindą galima naudoti drabužių pakabai, nulenkiamam staliukui, universaliam kabliui ar nulenkiamam „Apple iPad” laikikliui tvirtinti. Naudodami specialiai raktui pritaikytą iš aukštos kokybės juodos odos pagamintą dėklą apsaugosite jį juo įbrėžimų, purvo ar drėgmės, o mygtukai bus spaudžiami tik tuomet, kai to išties reikia.

 • Interjeras

  Odine centrine dalimi puošta „Luxury” rankinio stabdžio rankena sukurta specialiai BMW 3 serijos „Gran Turismo” modeliui.