PRAKTIŠKI ASISTENTAI. JŪSŲ KELIONĖMS.

BMW 3 serijos Gran Turismo saugumas ir komfortas.

Patogios pagalbos sistemos, pažangios saugos funkcijos: jūsų BMW apsaugos ir pagelbės jums visuomet, kai tik tai bus įmanoma.

BEKONTAKTIS BAGAŽINĖS ATIDARYMAS IR UŽDARYMAS.

Grįžtate apsipirkę, stovite priešais savo automobilį pilnomis rankomis pirkinių ir norite sukrauti visus maišus į bagažinę, bet tam pirmiausia reikia surasti automobilio raktelį. Tokiose situacijose ypač pasitarnauja novatoriška comfort access sistema, kurią naudodami galėsite atidaryti bagažinę jos net nepalietę:
Greitu ir tiesioginiu kojos judesiu po galiniu buferiu aktyvuosite jutiklį, kuris atvers bagažinės dangtį. Viskas, ko reikia, tai kad vairuotojas turėtų automobilio raktelį. Bagažinė atrakinama, o jos dangtis atveriamas. Bagažinė atrakinama, o jos dangtis atveriamas kai skirtingame galinio buferio aukštyje integruoti jutikliai atpažįsta kojos judesį. Su novatoriška BMW ConnectedDrive funkcija bagažinę bus patogu tiek pakrauti, tiek ir iškrauti.

HARMAN KARDON ERDVINIO GARSO SISTEMA.

Harman Kardon erdvinio garso sistema užtikrins bet kokiai koncertų salei prilygstantį garsą. Skaitmeninis, 600 W išeiga pasižymintis stiprintuvas ir individualiai nustatoma garsų sulyginino funkcija užtikrins švarų aukščiausios kokybės garsą.
Net 16 puikiai suderintų garsiakalbių – septyni vidutinių dažnių, septyni aukštų dažnių ir du bosų - garantuos puikų garsą automobilio viduje. Tam dar didesnį įspūdį suteiks veidrodiniuose trikampiuose įspaustas aliuminis harman/kardon užrašas.

PRISITAIKANTYS PRIEKINIAI ŽIBINTAI.

Adaptyvūs priekiniai žibintai su biksenono technologija, kintanti miesto ir greitkelio šviesos paskirstymo funkcija ir BMW Selective Beam užtikrina optimalų apšvietimą. Dėl judančių priekinių žibintų posūkiuose vairuotojas matys ypač aiškiai.
Siekiant pagerinti matomumą mažame nuotolyje, posūkio žibintai (įskaitant įrangos paketą) automatiškai aktyvuojami vos tik posūkio indikatorius įjungiamas arba vairas pasukamas – net ir tuomet, kai automobilis stovi vietoje. Adaptyvūs priekiniai žibintai užtikrina optimalų kelio apšvietimą bet kokiose situacijose. Taigi, ženkliai padidinamas saugumas važiuojant šiuo automobiliu.
BMW Selective Beam automatiškai nustato priekinių žibintų spindulį priklausomai nuo aplinkos apšvietimo ir eismo sąlygų, todėl kelias tobulai apšviečiamas net ir važiuojant tamsoje. Su šia funkcija taip pat greičiau nustatysite objektus šalikelėje. Sistema fiksuoja priekyje arba priešais važiuojančius automobilius ir reguliuoja tolimųjų šviesų žibintus taip, kad nebūtų akinami kiti eismo dalyviai.

PASYVUS SAUGUMAS.

PASYVUS SAUGUMAS.

Sumažinkite pavojų riziką.

BMW 3 serijos Gran Turismo integruotas pažangių saugumo priemonių paketas padeda sumažinti nelaimingų atsitikimų riziką, taigi visuomet galėsite jaustis ypač saugiai.
Ypač atsparios, didelio tūrio kryžminės dalys ir pažangiai naudojamas didelio ir ypač didelio stiprio daugiafazis plienas suteikia maksimalią kėbulo apsaugą ir užtikriną mažesnį automobilio svorį. Smūgio energija nukreipiama į kitas aplink vairuotojų kabiną esančias kėbulo dalis, kaip antai, dugną, šoninį rėmą, pertvaras, stogą ir absorbuojamas priekyje ir gale esančiose deformacijos zonose. Šoninio susidūrimo atveju apsaugą užtikrina sustiprintos viduriniajame statramstyje ir sijose esančios konstrukcijos, itin stiprūs šoniniai durelėse integruoti stabilizatoriai ir tvirtos kryžminės dalys sėdynių zonoje.

Pėsčiųjų apsauga.

Priekinėje BMW 3 serijos Gran Turismo dalyje integruota daugybė įrenginių pėsčiųjų apsaugai užtikrinti. Įvykus susidūrimui, tarp buferio pagrindo ir priekinės plokštės integruotas amortizatorius padeda sumažinti kojų sužeidimus. Be to, variklio dangtyje integruota papildomų deformacijos detalių, padedančių sumažinti smūgio energiją (gniuždymo zonos).