JŪSŲ KELIONĖS ASISTENTAI

BMW 3 serijos „Gran Turismo” saugumas ir komfortas

Patogios pagalbos sistemos ir pažangios saugos funkcijos jūsų BMW suteiks daugiau užtikrintumo ir prireikus suteiks reikiamą pagalbą.

BEKONTAKTIS BAGAŽINĖS ATIDARYMAS IR UŽDARYMAS

Grįžtate apsipirkę, stovite prieš automobilį pilnomis rankomis pirkinių ir nežinote nuo ko pradėti? Tokiose situacijose padės novatoriška „Comfort access” sistema, kurią naudodami galėsite atidaryti bagažinę jos net nepalietę. Greitu ir tiesioginiu kojos judesiu po galiniu buferiu aktyvuosite jutiklį, kuris atvers bagažinės dangtį. Bagažinė atrakinama, o dangtis atveriamas, kai skirtingame galinio buferio aukštyje integruoti jutikliai atpažįsta kojos judesį. O su novatoriška BMW „ConnectedDrive” funkcija bagažinę bus patogu tiek pakrauti, tiek ir iškrauti.

HARMAN KARDON GARSO SISTEMA

„Harman Kardon” garso sistema užtikrins bet kokiai koncertų salei prilygstantį skambesį. Skaitmeninis, 600 W išeiga pasižymintis stiprintuvas ir individualiai nustatoma garsų sulyginino funkcija užtikrins švarų aukščiausios kokybės garsą. Net 16 puikiai suderintų garsiakalbių – septyni vidutinių dažnių, septyni aukštų dažnių ir du bosų – garantuos puikų garsą automobilio viduje. Tam dar didesnį įspūdį suteiks veidrodiniuose trikampiuose įspaustas aliuminis „Harman Kardon” užrašas.

PRISITAIKANTYS PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Prisitaikantys priekiniai žibintai su biksenono technologija, kintanti miesto ir greitkelio šviesos paskirstymo funkcija ir BMW „Selective Beam”, užtikrina optimalų apšvietimą. Dėl judančių priekinių žibintų posūkiuose vairuotojas matys ypač aiškų vaizdą.Siekiant pagerinti matomumą mažame nuotolyje, posūkio žibintai automatiškai aktyvuojami vos tik posūkio indikatorius įjungiamas arba vairas pasukamas, net ir tuomet, kai automobilis stovi vietoje. Prisitaikantys priekiniai žibintai užtikrina optimalų kelio apšvietimą bet kokiose situacijose. Taip ženkliai padidinamas saugumas važiuojant šiuo automobiliu.

BMW „Selective Beam” automatiškai nustato priekinių žibintų spindulį priklausomai nuo aplinkos apšvietimo ir eismo sąlygų, todėl kelias tobulai apšviečiamas net ir važiuojant tamsoje. Su šia funkcija taip pat greičiau nustatysite objektus šalikelėje. Sistema fiksuoja priekyje arba priešais važiuojančius automobilius ir reguliuoja tolimųjų šviesų žibintus taip, kad nebūtų akinami kiti eismo dalyviai.

SAUGUMAS

BMW saugumas

SAUGUMAS

Sumažinkite pavojų riziką

BMW 3 serijos „Gran Turismo” integruotas pažangių saugumo priemonių paketas padeda sumažinti nelaimingų atsitikimų riziką, tad visuomet galėsite jaustis ypač saugiai. Ypač atsparios, didelio tūrio kryžminės dalys ir pažangiai naudojamas didelio ir ypač didelio stiprumo daugiafazis plienas suteikia maksimalią kėbulo apsaugą ir užtikrina mažesnį automobilio svorį. Smūgio energija nukreipiama į kitas aplink vairuotojų kabiną esančias kėbulo dalis (pavyzdžiui, dugną, šoninį rėmą, pertvaras, stogą) ir absorbuojamas priekyje ir gale esančiose deformacijos zonose. Šoninio susidūrimo atveju apsaugą užtikrina sustiprintos viduriniajame statramstyje ir sijose esančios konstrukcijos, itin stiprūs šoniniai durelėse integruoti stabilizatoriai ir tvirtos kryžminės dalys sėdynių zonoje.

Pėsčiųjų apsauga

Priekinėje BMW 3 serijos „Gran Turismo” dalyje integruota daugybė įrenginių pėsčiųjų apsaugai užtikrinti. Įvykus susidūrimui, tarp buferio pagrindo ir priekinės plokštės integruotas amortizatorius padeda sumažinti kojų sužeidimus. Be to, variklio dangtyje integruota papildomų deformacijos detalių, padedančių sumažinti smūgio energiją (gniuždymo zonos).