GALINGAS IR PATVARUS

BMW 3 serijos „Gran Turismo” modelyje montuojami „TwinPower Turbo” varikliai

Pavydėtinos dinamikos ir įspūdingo patvarumo derinys – BMW „TwinPower Turbo” varikliai – greitai plakanti BMW 3 serijos „Gran Turismo” širdis.

BMW TWINPOWER TURBO BENZININIAI VARIKLIAI

Naujausios kartos BMW „TwinPower Turbo” benzininiai varikliai pasižymi išskirtinai greitu galios perdavimu ir tobulu atsaku net ir esant mažam variklio greičiui. Šie varikliai dar patvaresni, pašalina į aplinką mažiau CO2, o jų veikimas žymiai geresnis nei pirmtakų. Šie varikliai sujungia naujausios kartos degalų įpurškimo technologiją ir kintamo vožtuvo valdymą, įskaitant „Double-VANOS” su naujausios kartos turbokompresorių technologija ir atspindi kertinius BMW „EfficientDynamics” plėtros strategijos aspektus. Rezultatas – patvarus, garsių ir meistriškai pagamintų BMW variklių galios agregatas. BMW „TwinPower Turbo” vienos eilės 6 cilindrų benzininiam varikliui ne kartą skirtas metų variklio apdovanojimas, kuris nuolat stiprino pasaulinę šio automobilio dinaminės galios perdavimo, išskirtinai sklandaus važiavimo charakteristikų ir įspūdingo patvarumo reputaciją. BMW „EfficientDynamics” varikliai papildyti itin sėkminga technologijos koncepcija, įdiegta beveik visuose benzininiuose varikliuose.

BMW TWINPOWER TURBO DYZELINIAI VARIKLIAI

Naujos kartos BMW „TwinPower Turbo” dyzeliniai varikliai – griežtos BMW „EfficientDynamics” filosofijos taikymo įrodymas sujungiantis geriausius galios kūrimo našumo rodiklius su mažomis degalų sąnaudomis. Dyzeliniai varikliai išsiskiria savo tobulu atsaku, greitu galios perdavimu esant bet kokiam variklio greičiui bei mažomis degalų sąnaudomis. Šie varikliai garsėja savo išskirtiniu našumu ir dinamika bei pašalina į aplinką ypač mažai CO2, tad garantuojamas maksimalus važiavimo malonumas. Nauji BMW „EfficientDynamics” dyzeliniai varikliai pasižymi lengvasvore aliuminio konstrukcija ir vienu, dviem arba trim turbokompresoriais su kintamos geometrijos turbina. Šiuose varikliuose taip pat diegiama naujausios kartos „CommonRail” tiesioginio įpurškimo technologija, užtikrinanti optimalų degimą, mažesnes degalų sąnaudas ir CO2 emisiją.