ĮKVEPIANTIS DIZAINAS IR GALIA.

BMW 3 serijos „Gran Turismo”.

ĮKVEPIANTIS DIZAINAS IR GALIA.

BMW 3 serijos „Gran Turismo”.

ĮKVEPIANTIS DIZAINAS IR GALIA.BMW 3 serijos „Gran Turismo”.

Stulbinanti erdvė ir dizainas – būtent taip ir galima apibūdinti BMW 3 serijos Gran Turismo. Į savimi pasitikinčio automobilio stilių įeina sportiškas charakteris ir įspūdingi matmenys. Atletiškas kėbulas ir nuožulni klasikiniams coupé modeliams būdinga stogo linija traukia aplinkinių žvilgsnius tarytum magnetas. Nesvarbu, kur besėdėtų, keleiviai gali mėgautis įspūdingu komfortu ir erdve. Technologiniu atžvilgiu BMW 3 serijos Gran Turismo visuomet priešakyje. Dėl dvigubų apvalių LED technologija papildytų priekinių žibintų, projekcinio ekrano, dinamiškų BMW TwinPower turbo variklių ir aktyvaus galinio aptako šis BMW bus nuolatinis jūsų įkvėpimo šaltinis. Be to, su daugybe įvairių linijų ir įrangos paketų, kaip antai, M sportinio paketo, galėsite susikurti savo asmeninį stilių atitinkantį BMW 3 serijos Gran Turismo.

SPORTIŠKAS.

BMW 3 serijos Gran Turismo teikiamas važiavimo malonumas sistemingai sukurtas sportiniams pojūčiams užtikrinti. Pažangūs BMW TwinPower Turbo varikliai maksimaliai išnaudoja kiekvieną degalų lašą puikiausiai važiavimo dinamikai užtikrinti. Be to, aktyvusis galinis aptakas ne tik atrodo itin sportiškai, bet ir optimizuoja oro srautą bei užtikrina geriausias įmanomas sukibimo su kelio danga charakteristikas.


BMW 340i Gran Turismo
Degalų sąnaudos mišriu režimu l/100 km: 7,3 – 7,0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 166 – 159


Degalų sąnaudų ir CO2 emisijos ir galios sąnaudų reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Degalų sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą. Į pateikiamų modelių komplektaciją gali (dalinai) įeiti pasirenkamoji įranga ir priedai.

Grynas malonumas.

Idėjų ir naujų kelionės krypčių kupinas charakteris: BMW 3 serijos Gran Turismo pristatymas.

DIZAINAS IR AUTOMOBILIO KONCEPTAS.

Pasisemkite įkvėpimo iš neprilygstančio ir dėmesį patraukiančio BMW 3 serijos Gran Turismo dizaino. Tikslūs kontūrai ir išraiškingų formų paviršiai sukuria įspūdingą šviesos ir šešėlio žaismą. Be to, dėl proporcingos, komfortiškos ir universalios interjero koncepcijos šis BMW taps idealiu kompanionu kiekvienam, mėgstančiam aktyvų ir sportišką gyvenimo stilių.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

  • Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią automobilio tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius. Šios reikšmės jau atitinka WLTP normas ir yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes tam, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. Priklausomai nuo valstybinių teisės aktų, CO2 emisijos reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių skaičiuojant automobilių mokesčius ar kitas rinkliavas.


    CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal direktyvą 1999/94/EB bei tipo patvirtinimo metu galiojančią Pkw-EnVKV versiją ir yra pagrįstos degalų sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.
    Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galima sužinoti iš naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos sąnaudų žinyno, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir iš https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html