PASIKLIAUKITE. ATSIPALAIDUOKITE.

BMW ConnectedDrive pagalbos vairuotojui sistemos BMW 3 serijos Gran Turismo modelyje.

Daugybė novatoriškų technologijų įvairiais būdais pasitarnaus kelionėje, garantuos komfortą ir aukščiausio lygio saugumą. Todėl visą savo dėmesį galėsite sutelkti būtent į tai, kas svarbiausia – rūpesčių nekeliantį važiavimo malonumą.

BMW PROJEKCINIS EKRANAS.

Spalvotame projekciniame ekrane rodoma visa svarbi informacija iki pat kelionės tikslo – tiesiai vairuotojo matymo lauke, taigi galėsite sutelkti visą savo dėmesį į vairavimą. Ekrane taip pat rodomas dabartinis jūsų važiavimo greitis, navigacijos kryptys, greičio ribojimo informacija su draudimu lenkti, telefono ir pramogų sąrašai.

NAVIGACIJOS SISTEMA PROFESSIONAL.

PASIEKITE KELIONĖS TIKSLĄ ATSIPALAIDAVĘS.

NAVIGACIJOS SISTEMA PROFESSIONAL.

PASIEKITE KELIONĖS TIKSLĄ ATSIPALAIDAVĘS.

Navigacijos sistema Professional, į kurią taip pat įeina laisvųjų rankų įranga, USB sąsaja, 8,8 colių spalvotas LCD ekranas ir radijas BMW Professional su DVD grotuvu papildytas trimačiais žemėlapiais ir 20 GB atmintimi. Sistema intuityviai valdoma per iDrive jutiklinį valdiklį. Automatinius žemėlapių atnaujinimus galėsite įsigyti BMW atstovybėse net trejus metus be jokių papildomų mokesčių.

VAŽIAVIMO ASISTENTAS.

Į važiavimo asistentą įeina perspėjimas apie išvažiavimą iš eismo juostos ir perspėjimas apie artėjimą prie kliūties. Kai važiuojate nuo 10 iki 60 km/h greičiu, kilus susidūrimo su kitomis transporto priemonėmis ar pėsčiaisiais pavojui perspėjimas apie artėjimą prie kliūties inicijuoja įspėjimą, o, prireikus, netgi ima automobilį stabdyti. Kai važiuojama apytiksliai 70 km/h greičiu, perspėjimas apie išvažiavimą iš eismo juostos patraukia vairuotojo dėmesį – vairas ima vibruoti.

PARKAVIMO ASISTENTAS.

Su parkavimo asistentu bus žymiai lengviau pastatyti automobilį lygiagrečiai arba statmenai kelio. Kai važiuojate nedideliu greičiu, sistema matuoja net ir siauriausias lygiagrečiai kelio esančias stovėjimo vietas. Kai aptinkama pakankamo dydžio erdvė automobiliui, BMW vairuoja parkavimo asistentas – viskas, ką jums reikės daryti, tai pasirinkti tinkamą pavarą, valdyti akceleratoriaus ir stabdžių pedalus.

ĮSPĖJIMAS APIE IŠVAŽIAVIMĄ IŠ EISMO JUOSTOS.

Važiuojant 20 km/h ar didesniu greičiu radaro veikimu paremta išvažiavimo iš eismo juostos sistema aptinka artėjančius automobilius aklajame taške ir gretimose eismo juostose. Sistema pradeda veikti tuomet, kai automobilio greitis pasiekia bent 20 km/h. Pavojingose situacijose vairas ima vibruoti, o šoniniame veidrodėlyje parodomas ir ima vibruoti trikampio simbolis.