VISAS PASAULIS VIENO MYGTUKO PASPAUDIMU.

BMW 3 serijos Gran Turismo ConnectedDrive paslaugos ir programėlės.

Komunikacija, informacija ir pramogos – su paslaugomis ir programėlėmis iš BMW ConnectedDrive galėsite justi gyvenimo ritmą net ir būdami kelyje. Į šias paslaugas įeina BMW Online, kuri suteikia prieigą prie naujausios lokalizuotos informacijos, tokios kaip orai, naujienos, elektroninė paieška ir biuro funkcijos. Be to, taip pat galite neribotai naudoti ir patogias bei saugias išmaniojo telefono programėles, kaip antai, Spotify ir begalę kitų.

CONNECTEDDRIVE PASLAUGOS.

ConnectedDrive paslaugų pasirenkama įranga yra naudojama kaip pagrindas skaitmeniniam mobilumo asistentui BMW Connected automobilyje ir BMW ConnectedDrive funkcijoms, kurios teikia vairuotojui įvairiausią informaciją, pramogas ir paslaugas kelyje.


Į paketą įeina prieigos prie vietos informacijos galimybė, pavyzdžiui, orai, naujienos, elektroninė GoogleTM paieška ir praktiškos biuro funkcijos. Paslaugos ir programos, kaip antai, su parkavimu susijusi informacija, kelionės ir viešbučių vadovai gali būti pasiekiami tiesiogiai automobilyje per ConnectedDrive meniu – tam netgi nereikės išmaniojo telefono.


Taip pat yra integruota saugi ir neribota prieiga prie pasirinkto išmaniojo telefono programėlių. Su įrangos parinktimi iš ConnectedDrive paslaugų turėsite prieigą prie BMW ConnectedDrive parduotuvės, kurioje tiek paslaugas, tiek ir programas galėsite derinti bet kada ir bet kur – atsižvelgdami į savo individualius poreikius. Įrangos galimybė ConnectedDrive paslaugos suteiks dar daugiau panašių galimybių, taigi kiekviena kelionė BMW taps nepamirštama važiavimo patirtimi.

Filmas apie šią įrangą.

INTERNETINĖS PRAMOGOS.

Tinkamiausia daina kiekvienai situacijai, kiekvienam keliui ir bet kokiai nuotaikai. Su internetinėmis pramogomis jums net nereikės išmaniojo telefono ar kito įrenginio – tiesiogiai į BMW bus teikiama neribota prieiga prie daugiau nei 30 milijonų muzikos kūrinių. Čia pateikiama daugybė muzikos kūrinių, atitiksiančių kiekvieno skonį. Vos tik automobilyje pasigirsta atlikėjo daina arba albumas, jis automatiškai atsiunčiamas į automobilio kietąjį diską, taigi malonus klausymo pojūtis be jokių trikdžių bus garantuotas.

 

Naudodami internetinių paslaugų paketą, turėsite vienus metus galiojančią narystę bet kurio BMW partnerio, pavyzdžiui, Napster, paslaugoms gauti. Tokią paskyrą galėsite nemokamai naudoti net šešiose Europos valstybėse: Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje, Italijoje, Ispanijoje ir Nyderlanduose.

Filmas apie šią įrangą.

ASISTENTO PASLAUGOS.

Užsisakykite reikiamą informaciją kelyje ir gaukite praktiškos informacijos bei patarimų – su asistento paslaugomis iš BMW ConnectedDrive visa tai taps įmanoma. Vos vieno mygtuko paspaudimo pakaks norint susisiekti su BMW skambučių centro agentais, kurie gali būti Jūsų asmeniniais asistentais kelyje.

 

Nesvarbu, ar ieškote norimo restorano, artimiausio bankomato ar visą parą veikiančios vaistinės – prireikus, BMW skambučių centro agentas persiųs reikiamą adresą tiesiai į Jūsų navigacijos sistemą. Asistento paslaugos veikia nepriklausomai nuo Jūsų mobiliojo telefono ir veikia tiek Jūsų šalyje, tiek užsienyje – 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę ir be jokių papildomų mokesčių.

Filmas apie šią įrangą.

REALIU LAIKU GAUNAMA EISMO INFORMACIJA.

Realiu laiku gaunama eismo informacija (RTTI) visuomet suteiks Jums tik pačią naujausią informaciją apie eismą kelyje. Tiksli informacija apie buvimo vietą ir spūstis perduodama tiesiai į automobilį, taigi vairuotojas visuomet turi visą realaus laiko informaciją apie eismo situaciją greitkeliuose, pagrindiniuose, užmiesčio ir miesto keliuose. Su pažangaus alternatyvaus maršruto patarimais vairuotojas galės pasiekti savo kelionės tikslą žymiai greičiau ir tausiau. Duomenys renkami pasitelkiant anoniminius judėjimo profilius iš GPS, duomenis apie automobilių spūstis, išmaniųjų telefonų programėles ir policijos pranešimus. Be to, sistema atsižvelgia ir į eismo schemas, kaip antai, piko metą. Eismo informacija aiškiai pateikiama ekrane: keliai pažymėti žalia, geltona, oranžine ir raudona spalva.


Dėl ekrane rodomo kelio žalia, geltona, oranžine ir raudona spalva bus užtikrinama geriausia įmanoma eismo informacija.

Filmas apie šią įrangą.

IŠMANUSIS PAGALBOS SKAMBUTIS.

Prireikus, per BMW skambučių centrą išmanusis pagalbos skambutis automatiškai susisiekia su artimiausiu gelbėjimo centru – ir tam net nereikia mobiliojo telefono. Sistema perduoda informaciją apie automobilio buvimo vietą ir avarijos lygį. Išmanųjį pagalbos skambutį taip pat galite aktyvuoti telefonu, jei, pavyzdžiui, pagalbos reikia kitiems eismo dalyviams.

Filmas apie šią įrangą.