BMW 330e iPerformance sedanas

AKIVAIZDI PAŽANGA.

BMW 330e iPerformance sedanas.

AKIVAIZDI PAŽANGA.

BMW 330e iPerformance sedanas.

AKIVAIZDI PAŽANGA.BMW 330e iPerformance sedanas.

Elektros variklio ir BMW „TwinPower Turbo“ derinys sukuria išskirtinai dinamišką ir komfortišką sedaną BMW 330e. Viename modelyje telpa įspūdinga važiavimo dinamika, taupumas ir derama pagarba ekologijai. 

MODELIO KONCEPTAS.

BMW 3 serijos modelis suvartoja tiek pat degalų, kiek ir mažas automobilis! BMW „eDrive“ ir „EfficientDynamics“, vos aktyvavus elektrinį režimą, leidžia nuvažiuoti net iki 40 kilometrų į aplinką neišmetus teršalų bei nesuvartojamų degalų. Aukštos įtampos akumuliatorius tvirtinamas po apytiksliai 370 l tūrio bagažine. Toks automobilis atitinka visus kasdieniam automobiliui keliamus reikalavimus bei išlaiko ypatingą komfortą, funkcionalumą ir erdvumą. Galinį statramstį puošiantis užrašas „eDrive“ atspindi novatorišką automobilio važiuoklės technologiją. O dėl sportiškai suderintos pakabos, šis hibridinis BMW užtikrins optimalų sukibimą su kelio danga, jo manevringumą ir išskirtinę dinamiką, nesvarbu koks važiavimo režimas bebūtų. BMW 330e sedanas pranoksta visus keliamus lūkesčius, tad jam nėra lygių.

BMW iPerformance.

INDIVIDUALIOS VAŽIAVIMO CHARAKTERISTIKOS.

Įkraunamame hibridiniame BMW 330e iPerformance Sedane numatyti įvairūs važiavimo režimai, kuriuos naudodamas vairuotojas gali ženkliai sumažinti faktines energijos sąnaudas. Visa tai priklauso tiek nuo pasirinkto važiavimo režimo, tiek ir nuo paties vairuotojo elgsenos prie vairo. Kai akumuliatorius visiškai įkrautas, automobiliu galima nuvažiuoti iki 40 kilometrų nesunaudojus nė lašo degalų. Kai pasirenkamas AUTO eDrive režimas, dėl optimalaus elektrinio ir vidaus degimo variklio derinio visą savo dėmesį galėsite sutelkti į aukščiausios kokybės tausumą.

 • Važiavimas mieste.

  Kai važiuojate mieste, BMW 330e sedanas išnaudoja visus elektromobilio privalumus. Jei akumuliatorius pilnai įkrautas, trumpus atstumus (iki 40 km) galima įveikti vien tik elektra varomu automobiliu.

 • Kasdienis važiavimas.

  Naudojantis automobiliu kasdien, šių abiejų įkraunamame hibridiniame modelyje integruotų važiuoklės sistemų sąsaja ypač naudinga. Kai pasirenkamas „AUTO eDrive“ režimas, išmanusis vidaus degimo variklio ir elektros variklio derinys garantuoja daug mažesnes degalų sąnaudas lyginant su tokios pat klasės benzininiais ir dyzeliniais automobiliais. BMW 3 serijos sedanas sukurtas norintiems sutaupyti!

 • Ilgi atstumai.

  Ekonomiško važiavimo malonumą galima patirti ir ilgose kelionėse. Įkraunamas hibridinis automobilis puikiai tinka važiuoti ir ilgus atstumus bei išlaikyti įstabų šio BMW funkcionalumą.

TRANSMISIJA.

Galingas BMW „TwinPower Turbo“ 4 cilindrų benzininis variklis ir ypač ekonomiškas „eDrive“ elektrinis variklis – stipriausios BMW 330e sedano varomosios jėgos. Visų šių „EfficientDynamics“ technologijų derinys padeda sukurti novatorišką automobilį, kuris ne tik suvartoja mažai degalų, bet ir garantuoja įstabią važiavimo dinamiką bei stabilumą bet kokiomis sąlygomis.

IŠMANIOJI ENERGIJOS VALDYMO SISTEMA.

Pažangų BMW 3 serijos sedano energijos valdymą užtikrina daugybė standartinių BMW „EfficientDynamics“ technologijų, į kurias įeina automatinė „Start&Stop“ funkcija, stabdžių energijos regeneravimas, elektrinis vairo stiprintuvas ir optimalios pavaros perjungimo indikatorius. Šios technologijos užtikrina mobilumą ir maksimalų taupumą.

Automatinė „Start&Stop“ funkcija užtikrins, kad degalai būtų naudojami tik tada, kai važiuojate. Vos tik automobilis laikinai sustoja, pavyzdžiui, užsidegus raudonam šviesoforo signalui ar eismo spūstyse, automatinė „Start&Stop“ funkcija išjungia variklį vos automobilis pradeda važiuoti laisvąja eiga. Vairuotojas nukelia koją nuo sankabos pedalo (su mechanine transmisija) arba automobilis visiškai sustabdomas (su transmisija „Steptronic“).

Signalas ekrane parodo, kada automatinė „Start&Stop“ funkcija aktyvi. Vos tik vairuotojas nuspaudžia sankabos pedalą (su mechanine transmisija) arba nukelia koją nuo stabdžių (su transmisija „Steptronic“), variklis automatiškai aktyvuojamas.

Ši funkcija neleis nukentėti jūsų komfortui ar saugumui. Jei variklis nepasiekė reikiamos veikimo temperatūros, salonas nebuvo pakankamai sušildytas ar atvėsintas, akumuliatorius nepakankamai įkrautas ar sukate vairą, funkcija nebus aktyvuojama. Jei reikia, centrinis valdiklis iš naujo įjungia variklį net ir automobiliui stovint, pavyzdžiui, jei jis pradeda riedėti į priekį arba priekinis stiklas ima rasoti. Automatinę „Start&Stop“ funkciją galėsite bet kada išjungti vos vienu mygtuko paspaudimu.  

 • „AUTO eDRIVE“ režimas
.

  Kai pasirenkamas „AUTO eDRIVE“ režimas, pažangi BMW „EfficientDynamics“ sistema nustato patį efektyviausią elektrinio ir vidaus degimo variklio derinį atsižvelgdama į važiavimo greitį ir akumuliatoriaus įkrovimo lygį. Jei akumuliatoriaus įkrovimo lygis yra nuo 12 proc. iki 100 proc., elektriniu režimu galima važiuoti iki 80 km/h greičiu. Benzininis variklis automatiškai įjungiamas, jei važiuosite didesniu greičiu ar jei kelio sąlygos sudėtingesnės. Jei akumuliatoriaus įkrovimo lygis yra mažesnis nei 12 proc., BMW 330e sedanu su visiškai elektriniu režimu galima važiuoti 20 km/h greičiu, lengvai greitinant ir palaikant pastovų važiavimo greitį iki 55 km/h. 

 • „MAX eDRIVE” režimas.

  Pasirinkę „MAX eDrive“ režimą galite mėgautis grynu elektriniu važiavimu iki 120 km/h greičiu. Vidaus degimo variklis automatiškai įjungiamas, kai automobilio greitis padidinamas ar išeikvojamas akceleracijos potencialas.

 • SAVE BATTERY režimas.

  Kai akumuliatoriaus įkrovimo lygis žemas, SAVE BATTERY režimas suteikia galimybę įkrauti akumuliatorių arba išlaikyti pastovų jo įkrovos lygį pasitelkiant vidaus degimo variklį. Tokiu būdu vairuotojas gali išsaugoti akumuliatoriaus energiją važiavimui elektra ateityje.

 • Numatomoji pavara.

  Vos tik kelionės tikslas įvedamas į navigacijos sistemą, numatomos energijos valdymo sistema išanalizuoja planuojamą maršrutą pasitelkdama pastovius duomenis, kaip antai, greičio apribojimus ir realiu laiku gaunamą informaciją apie eismo sąlygas. Tokiu būdu sistema panaudoja elektros energijos efektyvumą tinkamai ir tik tiems maršrutams, kuriuose tokia energija būtų panaudojama naudingiausiai (pavyzdžiui, važiuojant mieste).

ĮKROVIMAS.

Ar automobiliui įkrauti naudojate įprastą namuose turimą elektros lizdą ar „BMW i Wallbox“ iš 360° elektrinių produktų ir paslaugų – didelės įtampos akumuliatoriaus įkrovimas išties labai paprastas. Automobilio akumuliatorių taip pat galėsite įkrauti ir vienoje iš daugybės viešųjų įkrovimo stotelių.

 • Automobilio įkrovimas namuose.

  Automobilį galėsite nesunkiai įkrauti tiesiog namuose, prijungę jį prie elektros lizdo naudodami standartinį įkrovimo kabelį. Vos po apytikriai dviejų – keturių valandų automobilio akumuliatorius bus visiškai įkrautas, taigi galėsite drąsiai leistis į keliones. Su BMW i Wallbox (sienine krovimo stotele) automobilio akumuliatoriaus įkrovimas bus dar paprastesnis ir greitesnis: ši namams skirta į sieną montuojama įkrovimo stotelė ne tik padidina įkrovimo galimybes, bet ir sutrumpina įkrovimo laiką. BMW i Wallbox taps idealiu BMW automobilių dizaino priedu. Šią stotelę galima įrengti pagal individualius kiekvieno naudotojo reikalavimus.

  Automobilio įkrovimo prievadas integruotas priekinio prietaisų skydelio kairėje pusėje ir uždengtas specialiu dangteliu. Įkrovimo prievadą juosiantis LED šviesos diodo žiedas rodo akumuliatoriaus įkrovimo lygį.

 • Automobilio įkrovimas kelyje.

  Be to, kad nuo šiol savo automobilį galėsite įkrauti namuose, „BMW ChargeNow“ mobiliųjų paslaugų sistema leis įkrauti savo elektrinių ir hibridinių BMW automobilių akumuliatorius net ir kelyje. 
  Visų „ChargeNow“ įkrovimo stotelių adresus galima įvesti į navigacijos sistemą pasitelkiant BMW „ConnectedDrive“, BMW nuotolinio valdymo programėlę ar „ChargeNow“ interneto svetainę. Automobilio įkrovimo prievadas integruotas priekinio prietaisų skydelio kairėje pusėje ir uždengtas specialiu dangteliu. Įkrovimo prievadą juosiantis LED šviesos diodo žiedas rodo akumuliatoriaus įkrovimo lygį net ir automobilio išorėje.

  Dėl naujai sukurtos „ChargeNow“ kortelės ir įkrovimo programėlės, vairuotojai nuo šiol gali atsiskaityti už įkrovimo stotelių paslaugas ne tik grynaisiais. Visas įkrovimo procedūras galima peržiūrėti klientams skirtame portale chargenow.com. „ChargeNow“ vartotojams užtikrina prieigą prie išlaidų išklotinės. Mėnesio gale pateikiama bendra sąskaita, kuri apmokama kreditine kortele.

RYŠYS.

Išmaniuoju telefonu (iOS arba Android) galite ne tik valdyti savo automobilio užrakto sistemą (BMW nuotolinio valdymo paslaugos), bet ir hibridiniams automobiliams pritaikytas funkcijas. Taip visada matysite savo BMW 330e sedano degalų sąnaudas ir ekonomiškumo duomenis. Visais šiais BMW privalumais galėsite naudoti tiek savo BMW automobilyje, tiek ir už jo ribų.

 • „My BMW Remote” programėlė.

  Hibridiniams automobiliams skirta „My BMW Remote“ programėlė, pritaikyta „iOS“ ir „Android“ operacinėms sistemoms, pateikia išsamią informaciją apie esamą BMW būseną: automobilio buvimo vietą, akumuliatoriaus įkrovimo lygį ar likusį nuvažiuoti atstumą.

  Įkrovimo procesą galima valdyti nuotoliniu būdu per savaitinį laikmatį, o automobilio temperatūrą kontroliuoti atsižvelgiant į kitos kelionės poreikius. Naudodami programėlę, savo kelionės tikslus, lankytinas vietas ir įkrovimo stotelių vietas galite nesunkiai siųsti tiesiogiai į savo automobilį.

  Hibridiniams automobiliams pritaikyta „My BMW Remote“ programėlė matuos kiekvienos kelionės ekonomiškumą ir pateiks naudingų patarimų, kaip važiuoti dar efektyviau ir ilgiau.

 • Automobilio kondicionavimas.

  Vasarą sėskitės į maloniai vėsų automobilį, o žiemą – į šiltą automobilį neapšąlusiais langais. Su hibridiniame BMW 330e automobilyje montuojama šildymo ir vėsinimo sistema visa tai taps įmanoma. Dėl elektra šaldomo kompresoriaus ir talpyklos neturinčio elektrinio šildytuvo, automatinės oro kondicionavimo sistemos funkcijos neskleidžia beveik jokio garso net ir tuomet, kai variklis išjungtas. Iš anksto galite nustatyti net du skirtingus išvykimo laikus.

  Su pažangia valdymo sistema jums suteikiama galimybė nustatyti norimos temperatūros šildymą, vėsinimą ir ventiliaciją automobilyje trisdešimt minučių prieš planuojamą išvykimą. Sistema valdoma per „iDrive“ valdiklį automobilio viduje arba per suderinamą išmanųjį telefoną naudojant BMW nuotolinio valdymo paslaugų programėlę.

  Nurodžius, kad aukštos įtampos akumuliatorius pilnai įkrautas, stacionarios šildymo ir vėsinimo funkcijos veikia nepriklausomai nuo to, ar transporto priemonė išoriniu būdu įkraunama, ar ne.

KOMFORTAS.

Novatoriškas BMW 330e sedanas garantuoja tik pačios aukščiausios klasės komfortą. Aukštos įtampos akumuliatorius kompaktiškai įmontuotas po apytiksliai 370 l tūrio bagažine, kurioje –  daugybė vietos jūsų daiktams. Standartinių savybių pakaba užtikrina nepriekaištingą važiavimo dinamiką, stabilumą ir malonumą vairuoti net tada, kai važiuojate ilgus atstumus ar vežate sunkų krovinį.

Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.