BMW 330e iPerformance sedanas

AKIVAIZDI PAŽANGA

BMW 330e iPerformance sedanas.

AKIVAIZDI PAŽANGA

BMW 330e iPerformance sedanas.

Elektros variklio ir BMW TwinPower Turbo derinys sujungia geriausia iš abiejų pasaulių ir sukuria išskirtinai dinamišką ir komfortišką sedaną: BMW 330e iPerformance. Didingumas ir inovacijos, sujungtos su sportiškumu ir BMW 3 serijos modelio elegancija. Įspūdinga važiavimo dinamika, tausumas ir derama pagarba ekologijai – viskas tik dėl aplinkos neteršiančio važiavimo. Unikali koncepcija, tobulai pritaikyta BMW 3 serijos Sedano privalumams.

AKIVAIZDI PAŽANGABMW 330e iPerformance sedanas.

Elektros variklio ir BMW TwinPower Turbo derinys sujungia geriausia iš abiejų pasaulių ir sukuria išskirtinai dinamišką ir komfortišką sedaną: BMW 330e iPerformance. Didingumas ir inovacijos, sujungtos su sportiškumu ir BMW 3 serijos modelio elegancija. Įspūdinga važiavimo dinamika, tausumas ir derama pagarba ekologijai – viskas tik dėl aplinkos neteršiančio važiavimo. Unikali koncepcija, tobulai pritaikyta BMW 3 serijos Sedano privalumams.

MODELIO KONCEPTAS

BMW 3 serijos modelis suvartoja tiek pat degalų, kiek ir mažas automobilis: dėl BMW eDrive technologijos iš BMW EfficientDynamics, vien elektriniu režimu automobiliu galėsite nuvažiuoti net iki 40 kilometrų – į aplinką nepatenka išmetalų bei nesuvartojama degalų. Aukštos įtampos akumuliatorius tvirtinamas po apytiksliai 370 litrų tūrio bagažine. Toks automobilis puikiai atitiks kasdieniam automobiliui keliamus reikalavimus bei išlaikys lygiai tokį patį komfortą, funkcionalumą ir erdvės pojūtį. Iš išorės iPerformance modelis skiriasi nuo įprastai varomų modelių eDrive ženkliuku ant galinių statramsčių iš abiejų pusių ir priekinių šoninių panelių. Automobilio novatorišką važiavimo technologiją taip pat išduoda mėlynos inksto formos grotelių juostelės ir mėlynos ratų stebulės. Be to, dėl sportiškai suderintos pakabos, šis įkraunamas hibridinis BMW užtikrins optimalų sukibimą su kelio danga, manevringumą ir išskirtinę dinamiką, nesvarbu koks važiavimo režimas bebūtų. Galiausiai, BMW 330e iPerformance Sedanas viršys visus, net važiavimo dinamikai keliamus lūkesčius. Į ateitį orientuotas automobilio konceptas, kuriam neabejotinai nėra lygių.

BMW iPerformance.

INDIVIDUALIOS VAŽIAVIMO CHARAKTERISTIKOS

Įkraunamame hibridiniame BMW 330e iPerformance sedane numatyti įvairūs važiavimo režimai, kuriuos naudodamas vairuotojas gali ženkliai sumažinti faktines energijos sąnaudas. Visa tai priklauso tiek nuo pasirinkto važiavimo režimo, tiek ir nuo paties vairuotojo elgsenos prie vairo. Kai akumuliatorius visiškai įkrautas, automobiliu galima nuvažiuoti iki 40 kilometrų nesunaudojus nė lašo degalų. Kai pasirenkamas AUTO eDrive režimas, dėl optimalaus elektrinio ir vidaus degimo variklio derinio visą savo dėmesį galėsite sutelkti į aukščiausios kokybės tausumą.

 • Važiavimas mieste

  Kai važiuojate mieste, BMW 330e iPerformance sedanas išnaudoja visus elektromobilio privalumus. Jei akumuliatorius pilnai įkrautas, trumpus atstumus (iki 40 km) galima važiuoti vien tik elektra varomu automobiliu.

 • Kasdienis važiavimas

  Naudojantis automobiliu kasdien, šių abiejų įkraunamame hibridiniame modelyje integruotų važiuoklės sistemų sąsaja ypač naudinga. Kai pasirenkamas „AUTO eDrive“ režimas, išmanusis vidaus degimo variklio ir elektros variklio derinys garantuoja daug mažesnes degalų sąnaudas lyginant su tokios pat klasės benzininiais ir dyzeliniais automobiliais. BMW 3 serijos sedanas sukurtas norintiems sutaupyti! 

 • Ilgi atstumai

  Ekonomiško važiavimo malonumą galima patirti ir ilgose kelionėse. Įkraunamas hibridinis automobilis puikiai tinka važiuoti ir ilgus atstumus bei išlaikyti įstabų šio BMW funkcionalumą.

TRANSMISIJA.

Galingas BMW TwinPower Turbo 4 cilindrų benzininis variklis ir ypač tausus eDrive elektrinis variklis – tikros BMW 330e iPerformance sedano varomosios jėgos. Šių EfficientDynamics technologijų derinys padėjo sukurti novatorišką automobilį ne tik su mažomis degalų sąnaudomis, bet ir puikia važiavimo dinamika ir stabilumu, nesvarbu, kokiomis kelio sąlygomis bevažiuotumėte.

IŠMANIOJI ENERGIJOS VALDYMO SISTEMA

Pažangų BMW 3 serijos sedano energijos valdymą užtikrina daugybė standartinių BMW „EfficientDynamics“ technologijų, į kurias įeina automatinė „Start&Stop“ funkcija, stabdžių energijos regeneravimas, elektrinis vairo stiprintuvas ir optimalios pavaros perjungimo indikatorius. Šios technologijos užtikrina mobilumą ir maksimalų taupumą.

Automatinė „Start&Stop“ funkcija

Automatinė „Start&Stop“ funkcija užtikrins, kad degalai būtų naudojami tik tada, kai važiuojate. Vos tik automobilis laikinai sustoja, pavyzdžiui, užsidegus raudonam šviesoforo signalui ar eismo spūstyse, automatinė „Start&Stop“ funkcija išjungia variklį vos automobilis pradeda važiuoti laisvąja eiga. Vairuotojas nukelia koją nuo sankabos pedalo (su mechanine transmisija) arba automobilis visiškai sustabdomas (su transmisija „Steptronic“).

Signalas ekrane parodo, kada automatinė „Start&Stop“ funkcija aktyvi. Vos tik vairuotojas nuspaudžia sankabos pedalą (su mechanine transmisija) arba nukelia koją nuo stabdžių (su transmisija „Steptronic“), variklis automatiškai aktyvuojamas.

Ši funkcija neleis nukentėti jūsų komfortui ar saugumui. Jei variklis nepasiekė reikiamos veikimo temperatūros, salonas nebuvo pakankamai sušildytas ar atvėsintas, akumuliatorius nepakankamai įkrautas ar sukate vairą, funkcija nebus aktyvuojama. Jei reikia, centrinis valdiklis iš naujo įjungia variklį net ir automobiliui stovint, pavyzdžiui, jei jis pradeda riedėti į priekį arba priekinis stiklas ima rasoti. Automatinę „Start&Stop“ funkciją galėsite bet kada išjungti vos vienu mygtuko paspaudimu.  

 • „AUTO eDRIVE“ režimas

  Kai pasirenkamas AUTO eDRIVE režimas, pažangi BMW EfficientDynamics sistema nustato patį efektyviausią elektrinio ir vidaus degimo variklio derinį priklausomai nuo važiavimo greičio ir akumuliatoriaus įkrovimo lygio. Šis režimas padalytas į du etapus: jei akumuliatoriaus įkrovimo lygis yra nuo 12 proc. iki 100 proc., elektriniu režimu galima važiuoti iki 80 km/h greičiu. Jei važiuosite didesniu greičiu ar jei kelio sąlygos sudėtingesnės - automatiškai įjungiamas benzininis variklis. Jei akumuliatoriaus įkrovimo lygis yra mažesnis nei 12 proc., BMW 330e iPerformance sedanu visiškai elektriniu režimu iki 20 km/h galima greitinti sparčiau, o toliau, greitinti reikia lėčiau arba važiuoti pastoviu greičiu neviršijant 55 km/h.

 • „MAX eDRIVE” režimas

  Pasirinkę „MAX eDrive“ režimą galite mėgautis grynu elektriniu važiavimu iki 120 km/h greičiu. Vidaus degimo variklis automatiškai įjungiamas, kai automobilio greitis padidinamas ar išeikvojamas akceleracijos potencialas.

 • SAVE BATTERY režimas

  Kai akumuliatoriaus įkrovimo lygis žemas, SAVE BATTERY režimas suteikia galimybę įkrauti akumuliatorių arba išlaikyti pastovų jo įkrovos lygį pasitelkiant vidaus degimo variklį. Tokiu būdu vairuotojas gali išsaugoti akumuliatoriaus energiją važiavimui elektra ateityje.

 • Numatomoji pavara

  Vos tik kelionės tikslas įvedamas į navigacijos sistemą, numatomos energijos valdymo sistema išanalizuoja planuojamą maršrutą pasitelkdama pastovius duomenis, kaip antai, greičio apribojimus ir realiu laiku gaunamą informaciją apie eismo sąlygas. Tokiu būdu sistema panaudoja elektros energijos efektyvumą tinkamai ir tik tiems maršrutams, kuriuose tokia energija būtų panaudojama naudingiausiai (pavyzdžiui, važiuojant mieste).

ĮKROVIMAS

Ar automobiliui įkrauti naudojate įprastą namuose turimą elektros lizdą ar „BMW i Wallbox“ iš 360° elektrinių produktų ir paslaugų – didelės įtampos akumuliatoriaus įkrovimas išties labai paprastas. Automobilio akumuliatorių taip pat galėsite įkrauti ir vienoje iš daugybės viešųjų įkrovimo stotelių.

24/7 teikiamos e. mobilumo paslaugos

 • Automobilio įkrovimas namuose

  Automobilį galėsite nesunkiai įkrauti tiesiog namuose, prijungę jį prie elektros lizdo, naudodami standartinį įkrovimo kabelį. Vos po maždaug dviejų – keturių valandų automobilio akumuliatorius bus visiškai įkrautas, tad galėsite drąsiai leistis į keliones. Su „BMW i Wallbox“ automobilio akumuliatoriaus įkrovimas bus dar paprastesnis ir greitesnis. Ši namams skirta į sieną montuojama įkrovimo stotelė ne tik padidina įkrovimo galimybes, bet ir sutrumpina jo laiką. „BMW i Wallbox“ taps idealiu BMW automobilių dizaino priedu. Šią stotelę galima įrengti pagal individualius kiekvieno naudotojo reikalavimus. Be visų jau ir taip įspūdingų automobilių įkrovimo galimybių, „BMW i Wallbox Pro“ galima integruoti į namų tinklą, išmanių namų funkcijas ir energijos valdymo sistemas.

  Automobilio įkrovimo prievadas integruotas priekinio prietaisų skydelio kairėje pusėje ir uždengtas specialiu dangteliu. Įkrovimo prievadą juosiantis LED šviesos diodo žiedas rodo akumuliatoriaus įkrovimo lygį.

 • Automobilio įkrovimas kelyje

  Be to, kad nuo šiol savo automobilį galėsite įkrauti namuose, „BMW ChargeNow“ mobiliųjų paslaugų sistema leis įkrauti savo elektrinių ir hibridinių BMW automobilių akumuliatorius net ir kelyje. 
  Visų „ChargeNow“ įkrovimo stotelių adresus galima įvesti į navigacijos sistemą pasitelkiant BMW „ConnectedDrive“, BMW nuotolinio valdymo programėlę ar „ChargeNow“ interneto svetainę. Automobilio įkrovimo prievadas integruotas priekinio prietaisų skydelio kairėje pusėje ir uždengtas specialiu dangteliu. Įkrovimo prievadą juosiantis LED šviesos diodo žiedas rodo akumuliatoriaus įkrovimo lygį net ir automobilio išorėje.

  Dėl naujai sukurtos „ChargeNow“ kortelės ir įkrovimo programėlės, vairuotojai nuo šiol gali atsiskaityti už įkrovimo stotelių paslaugas ne tik grynaisiais. Visas įkrovimo procedūras galima peržiūrėti klientams skirtame portale chargenow.com. „ChargeNow“ vartotojams užtikrina prieigą prie išlaidų išklotinės. Mėnesio gale pateikiama bendra sąskaita, kuri apmokama kreditine kortele.

RYŠYS

Visuomet prisijungęs prie savo BMW: per savo išmanųjį telefoną (iOS arba Android) galite valdyti ne tik valdyti savo automobilio užrakto sistemą (BMW nuotolinio valdymo paslaugos), bet ir hibridiniams automobiliams pritaikytas funkcijas. Taip visuomet galėsite matyti savo BMW 330e iPerformance sedano degalų sąnaudas ir efektyvumo duomenis. BMW paslaugos – pritaikytos kiekvienai situacijai, tiek automobilio viduje, tiek išorėje.

 • „My BMW Remote” programėlė

  •       Hibridiniams automobiliams skirta „My BMW Remote“
  programėlė, pritaikyta „iOS“ ir „Android“ operacinėms sistemoms, pateikia
  išsamią informaciją apie esamą BMW būseną: automobilio buvimo vietą,
  akumuliatoriaus įkrovimo lygį ar likusį nuvažiuoti atstumą.

  Įkrovimo procesą galima valdyti nuotoliniu būdu
  per savaitinį laikmatį, o automobilio temperatūrą kontroliuoti atsižvelgiant į
  kitos kelionės poreikius. Naudodami programėlę, savo kelionės tikslus,
  lankytinas vietas ir įkrovimo stotelių vietas galite nesunkiai siųsti
  tiesiogiai į savo automobilį.

  Hibridiniams automobiliams pritaikyta „My BMW
  Remote“ programėlė matuos kiekvienos kelionės ekonomiškumą ir pateiks naudingų
  patarimų, kaip važiuoti dar efektyviau ir ilgiau.

 • Automobilio kondicionavimas

  Vasarą sėskitės į maloniai vėsų automobilį, o žiemą – į šiltą automobilį neapšąlusiais langais. Su hibridiniame BMW 330e automobilyje montuojama šildymo ir vėsinimo sistema visa tai taps įmanoma. Dėl elektra šaldomo kompresoriaus ir talpyklos neturinčio elektrinio šildytuvo, automatinės oro kondicionavimo sistemos funkcijos neskleidžia beveik jokio garso net ir tuomet, kai variklis išjungtas. Iš anksto galite nustatyti net du skirtingus išvykimo laikus.

  Su pažangia valdymo sistema jums suteikiama galimybė nustatyti norimos temperatūros šildymą, vėsinimą ir ventiliaciją automobilyje trisdešimt minučių prieš planuojamą išvykimą. Sistema valdoma per „iDrive“ valdiklį automobilio viduje arba per suderinamą išmanųjį telefoną naudojant BMW nuotolinio valdymo paslaugų programėlę.

  Nurodžius, kad aukštos įtampos akumuliatorius pilnai įkrautas, stacionarios šildymo ir vėsinimo funkcijos veikia nepriklausomai nuo to, ar transporto priemonė išoriniu būdu įkraunama, ar ne.

KOMFORTAS

Akivaizdu, kad toks novatoriškas automobilis kaip BMW 330e iPerformance Sedanas, užtikrins pačios aukščiausios klasės komfortą. Aukštos įtampos akumuliatorius kompaktiškai patalpintas į apytiksliai 370 litrų tūrio bagažinę, taigi joje liks daugybė vietos jūsų kasdienėms reikmėms. Standartinių savybių pakaba užtikrins tikrą važiavimo dinamiką, stabilumą ir malonų važiavimo pojūtį net ir tuomet, kai važiuosite ilgus atstumus ar vešite sunkų krovinį.