SISTEMINGA PAŽANGA.

BMW 330e iPerformance sedanas.

SISTEMINGA PAŽANGA.

BMW 330e iPerformance sedanas.

Elektros variklio ir BMW TwinPower Turbo derinys sujungia geriausia iš abiejų pasaulių ir sukuria išskirtinai dinamišką ir komfortišką sedaną: BMW 330e. Didybė ir inovacijos, sujungtos su sportiškumu ir BMW 3 serijos modelio elegancija. Įspūdinga važiavimo dinamika, tausumas ir derama pagarba ekologijai – viskas tik dėl aplinkos neteršiančio važiavimo. Unikali, tobulai BMW 3 serijos Sedano privalumams pritaikyta koncepcija.

SISTEMINGA PAŽANGA.BMW 330e iPerformance sedanas.

Elektros variklio ir BMW TwinPower Turbo derinys sujungia geriausia iš abiejų pasaulių ir sukuria išskirtinai dinamišką ir komfortišką sedaną: BMW 330e. Didybė ir inovacijos, sujungtos su sportiškumu ir BMW 3 serijos modelio elegancija. Įspūdinga važiavimo dinamika, tausumas ir derama pagarba ekologijai – viskas tik dėl aplinkos neteršiančio važiavimo. Unikali, tobulai BMW 3 serijos Sedano privalumams pritaikyta koncepcija.

AUTOMOBILIO KONCEPTAS.

BMW 3 serijos modelis, suvartojantis tiek pat degalų, kiek ir mažas automobilis: dėl BMW eDrive technologijos iš BMW EfficientDynamics, vien aktyvavę elektrinį režimą galėsite nuvažiuoti net iki 40 kilometrų – į aplinką nepatenka išmetalų bei nesuvartojama degalų. Aukštos įtampos akumuliatorius tvirtinamas po apytiksliai 370 litrų tūrio bagažine. Toks automobilis puikiai atitinka kasdieniam automobiliui keliamus reikalavimus bei išlaiko puikiausią įprastiems automobiliams būdingą komfortą, funkcionalumą ir erdvės pojūtį. Galinį statramstį puošiantis užrašas eDrive atspindi novatorišką automobilio važiuoklės technologiją. Be to, dėl sportiškai suderintos pakabos, šis hibridinis BMW užtikrins optimalų sukibimą su kelio danga, manevringumą ir išskirtinę dinamiką, nesvarbu koks važiavimo režimas bebūtų. Galiausiai, BMW 330e Sedanas viršija visus, net važiavimo dinamikai keliamus lūkesčius. Į ateitį orientuotas automobilio konceptas, kuriam neabejotinai nėra lygių.

BMW iPerformance.

INDIVIDUALIOS VAŽIAVIMO CHARAKTERISTIKOS.

Hibridiniame BMW 330e Sedane integruota daugybė skirtingų važiavimo režimų, kuriuos naudodamas vairuotojas gali ženkliai sumažinti aktualiąsias energijos sąnaudas. Vis dėlto, jos priklausys nuo dviejų dalykų: pasirinkto važiavimo režimo ir vairuotojo. Kai akumuliatorius visiškai įkrautas, automobiliu galima nuvažiuoti 35 kilometrus nesunaudojus nė lašo degalų. Kai pasirenkamas AUTO eDrive režimas, dėl optimalaus elektrinio ir vidaus degimo variklio derinio visą savo dėmesį galėsite sutelkti į aukščiausios kokybės tausumą.

 • Važiavimas mieste

  Kai važiuojate mieste, BMW 330e Sedanas išnaudoja visus elektromobilio privalumus. Jei akumuliatorius pilnai įkrautas, trumpus atstumus (iki 40 km) galima važiuoti vien tik elektra varomu automobiliu.

 • Kasdienis važiavimas

  Naudojant automobilį kasdien, šių abiejų įkraunamame hibridiniame modelyje integruotų važiuoklės sistemų sąsaja ypač naudinga. Kai pasirenkamas AUTO eDrive režimas, išmanusis vidaus degimo variklio ir elektros variklio derinys garantuoja daug mažesnes degalų sąnaudas lyginant su tokios pat klasės benzininiais ir dyzeliniais automobiliais. Trumpai tariant – mėgaukitės puikiomis degalų ekonomijos savybėmis pasižyminčiu BMW 3 serijos Sedanu.

 • Ilgi atstumai

  Tausaus važiavimo malonumą taip pat galima patirti ir ilgose kelionėse. Įkraunamas hibridinis automobilis puikiai tinka važiuoti ir ilgus atstumus bei išlaikyti įstabų šio BMW funkcionalumą.

TRANSMISIJA.

Galingas BMW TwinPower Turbo 4 cilindrų benzininis variklis ir ypač tausus eDrive elektrinis variklis – tikros BMW 330e Sedano varomosios jėgos. Visų šių EfficientDynamics technologijų derinys padeda sukurti novatorišką automobilį, kuris ne tik suvartoja mažai degalų, bet ir garantuoja įstabią važiavimo dinamiką bei stabilumą bet kokiomis sąlygomis.

IŠMANIOJI ENERGIJOS VALDYMO SISTEMA.

Išmanusis energijos valdymas – viena pagrindinių BMW eDrive koncepcijos sudedamųjų dalių. Ši sistema koordinuoja visų važiuoklės sistemos komponentų sąveiką – tokiu būdu siekiama sujungti didžiausią įmanomą tausumą ir važiavimo dinamiką. Su išmaniuoju energijos valdymu optimizuojamas hibridinio važiavimo režimo galios ir tausumo veiksnys renkantis tinkamą pavarą. Pavyzdžiui, turimi navigacijos duomenys naudojami iš anksto identifikuoti maršruto atkarpas ir važiavimo situacijas, kuriose būtų naudingiausia naudoti elektrinį variklį arba įkrauti aukštos įtampos akumuliatorių.
Konkrečiose situacijose, kuriose vidaus degimo variklio energijos efektyvumo veiksnys žemas, sistema perjungia nustatymus į didesnės apkrovos diapazoną su didesne galia ir tausumu. Tai reiškia, kad vidaus degimo variklis pagamins papildomos galios. Ši galia naudojama sukurti elektros energiją akumuliatoriui pasitelkiant elektros variklį / generatorių. Tokia energija vėliau gali būti naudojama važiavimui vien tik elektra arba kaip pagalbinis šaltinis vidaus degimo varikliui. Sistema taip pat kontroliuoja elektrinį variklį / generatorių, kad kinetinė energija būtų paverčiama elektra, kai važiuojama laisvąja eiga ar stabdoma. Kartu su ECO PRO režimu, išmanusis energijos valdymas nustato automobilio sistemas, įskaitant visus pagalbinius komponentus ir komforto funkcijas, taip, kad būtų suvartojama mažiau degalų ir pasiekiamas didesnis tausumas.
Su eDrive mygtuku vairuotojas gali rinktis iš skirtingų elektrinio važiavimo režimų: standartinio AUTO eDRIVE režimo, visiškai elektrinio MAX eDRIVE režimo ir SAVE BATTERY režimo, kurio metu išlaikomas pastovus aukštos įtampos akumuliatoriaus įkrovimo lygis.

 • AUTO eDRIVE režimas

  Kai pasirenkamas AUTO eDRIVE režimas, pažangi BMW EfficientDynamics sistema nustato patį efektyviausią elektrinio ir vidaus degimo variklio derinį priklausomai nuo važiavimo greičio ir akumuliatoriaus įkrovimo lygio. Šį režimą sudaro du etapai: jei akumuliatoriaus įkrovimo lygis yra nuo 12 proc. iki 100 proc., elektriniu režimu galima važiuoti iki 80 km/h greičiu. Benzininis variklis automatiškai įjungiamas, jei važiuosite didesniu greičiu ar jei kelio sąlygos sudėtingesnės. Jei akumuliatoriaus įkrovimo lygis yra mažesnis nei 12 proc., BMW 330e Sedanu su visiškai elektriniu režimu galima važiuoti 20 km/h greičiu, lengvai greitinant ir palaikant pastovų važiavimo greitį iki 55 km/h.

 • MAX eDRIVE režimas

  Maksimalus važiavimo elektra varomu automobiliu malonumas: pasirinkę MAX eDrive režimą galite mėgautis grynu elektriniu važiavimu iki 120 km/h greičiu. Vidaus degimo variklis automatiškai įjungiamas, kai automobilio greitis padidinamas ar akceleracijos potencialas išeikvojamas.

 • SAVE BATTERY režimas

  Kai akumuliatoriaus įkrovimo lygis žemas, SAVE BATTERY režimas suteikia galimybę įkrauti akumuliatorių arba išlaikyti pastovų jo įkrovos lygį pasitelkiant vidaus degimo variklį. Tokiu būdu vairuotojas gali išsaugoti akumuliatoriaus energiją važiavimui elektra ateityje.

 • Numatomoji pavara

  Vos tik kelionės tikslas įvedamas į navigacijos sistemą, numatomos energijos valdymo sistema išanalizuoja planuojamą maršrutą pasitelkdama pastovius duomenis, kaip antai, greičio apribojimus ir realiu laiku gaunamą informaciją apie eismo sąlygas. Tokiu būdu sistema panaudoja elektros energijos efektyvumą tinkamai ir tik tiems maršrutams, kuriuose tokia energija būtų panaudojama naudingiausiai (pavyzdžiui, važiuojant mieste).

ĮKROVIMAS.

Nesvarbu, ar savo automobiliui įkrauti naudojate įprastą namuose turimą elektros lizdą ar BMW i Wallbox iš 360° ELEKTRINIŲ produktų ir paslaugų – didelės įtampos akumuliatoriaus įkrovimas išties labai paprastas. Automobilio akumuliatorių taip pat galėsite įkrauti ir vienoje iš daugybės ChargeNow viešųjų įkrovimo stočių.

24/7 teikiamos paslaugos e. mobilumui.

 • Automobilio įkrovimas namuose

  Automobilį galėsite nesunkiai įkrauti tiesiog namuose, prijungę jį prie elektros lizdo naudodami standartinį įkrovimo kabelį. Vos po apytikriai dviejų – keturių valandų automobilio akumuliatorius bus visiškai įkrautas, taigi galėsite drąsiai leistis į keliones. Su BMW i Wallbox (sienine krovimo stotele) automobilio akumuliatoriaus įkrovimas bus dar paprastesnis ir greitesnis: ši namams skirta į sieną montuojama įkrovimo stotelė ne tik padidina įkrovimo galimybes, bet ir sutrumpina įkrovimo laiką. BMW i Wallbox taps idealiu BMW automobilių dizaino priedu. Šią stotelę galima įrengti pagal individualius kiekvieno naudotojo reikalavimus. Be visų jau ir taip įspūdingų automobilių įkrovimo galimybių, BMW i Wallbox Pro galima pažangiai integruoti į namų tinklą, išmanių namų funkcijas ir energijos valdymo sistemas.
  Automobilio įkrovimo prievadas integruotas priekinio prietaisų skydelio kairėje pusėje ir uždengtas specialiu dangteliu. Įkrovimo prievadą juosiantis LED šviesos diodo žiedas rodo akumuliatoriaus įkrovimo lygį.

 • Automobilio įkrovimas kelyje

  Be to, kad nuo šiol savo automobilį galėsite įkrauti namuose, dėl BMW sukurtų ChargeNow mobiliųjų paslaugų naujovių galėsite įkrauti savo elektrinių ir hibridinių BMW automobilių akumuliatorius net ir kelyje. Faktas, kad skirtingų tiekėjų viešojo įkrovimo stotelės buvo suvienytos siekiant sukurti didelį tokių stotelių tinklą, neabejotinai padaro mūsų gyvenimą lengvesnį.
  Visų ChargeNow įkrovimo stotelių adresus galima įvesti į navigacijos sistemą pasitelkiant BMW ConnectedDrive, BMW nuotolinio valdymo programėlę ar ChargeNow interneto svetainę. Automobilio įkrovimo prievadas integruotas priekinio prietaisų skydelio kairėje pusėje ir uždengtas specialiu dangteliu. Įkrovimo prievadą juosiantis LED šviesos diodo žiedas rodo akumuliatoriaus įkrovimo lygį net ir automobilio išorėje.
  Dėl naujai sukurtos ChargeNow kortelės ir įkrovimo programėlės, vairuotojai nuo šiol gali atsiskaityti už įkrovimo stotelių paslaugas ne tik grynaisiais pinigais. Visas įkrovimo procedūras galima peržiūrėti klientams skirtame portale chargenow.com. ChargeNow savo klientams taip pat užtikrina prieigą prie išsamių visų sukauptų išlaidų apžvalgos. Mėnesio gale pateikiama bendra sąskaita, kurią reikia apmokėti kreditine kortele.

RYŠYS.

Visuomet geras ryšys jūsų BMW automobilyje: per savo išmanųjį telefoną (iOS arba Android) galite ne tik valdyti savo automobilio užrakto sistemą (BMW nuotolinio valdymo paslaugos), bet ir hibridiniams automobiliams pritaikytas funkcijas. Taip visuomet stebėsite savo BMW 330e Sedano degalų sąnaudas ir tausumo duomenis. BMW paslaugos – kiekvienai situacijai. Visas šias paslaugas galėsite naudoti tiek savo BMW automobilyje, tiek ir už jo ribų.

 • My BMW Remote programėlė

  Hibridiniams automobiliams skirta My BMW Remote programėlė iOS ir Android operacinėms sistemoms pateikia išsamią informaciją apie esamą BMW būseną, kaip antai, automobilio buvimo vietą, akumuliatoriaus įkrovimo lygį ar likusį nuvažiuoti atstumą.
  Įkrovimo procesą galima valdyti nuotoliniu būdu per savaitinį laikmatį, o automobilio temperatūrą kontroliuoti atsižvelgiant į kitos kelionės poreikius. Naudodami programėlę, savo kelionės tikslus, lankytinas vietas ir įkrovimo stotelių vietas galite nesunkiai siųsti tiesiogiai į savo automobilį.
  Hibridiniams automobiliams pritaikyta My BMW Remote programėlė matuos kiekvienos kelionės tausumą ir pateiks naudingų patarimų, kaip važiuoti BMW dar efektyviau ir ilgiau.

 • Automobilio kondicionavimas

  Vasarą sėskitės į maloniai vėsų automobilį, o žiemą – į šiltą automobilį neapšąlusiais langais. Su BMW 330e hibridiniame automobilyje montuojama šildymo ir vėsinimo sistema visa tai taps įmanoma. Dėl elektra šaldomo kompresoriaus ir talpyklos neturinčio elektrinio šildytuvo, automatinės oro kondicionavimo sistemos funkcijos neskleidžia beveik jokio garso net ir tuomet, kai variklis išjungtas. Iš anksto galite nustatyti net du skirtingus išvykimo laikus.
  Su pažangia valdymo sistema jums suteikiama galimybė nustatyti norimos temperatūros šildymą, vėsinimą ir ventiliaciją automobilyje trisdešimt minučių prieš planuojamą išvykimą. Sistema valdoma per iDrive valdiklį automobilio viduje arba per suderinamą išmanųjį telefoną naudojant BMW nuotolinio valdymo paslaugų programėlę.
  Nurodžius, kad aukštos įtampos akumuliatorius pilnai įkrautas, stacionarios šildymo ir vėsinimo funkcijos veikia nepriklausomai nuo to, ar transporto priemonė išoriniu būdu įkraunama, ar ne.

KOMFORTAS.

Akivaizdu, kad novatoriškasis BMW 330e Sedanas garantuoja tik pačios aukščiausios klasės komfortą. Aukštos įtampos akumuliatorius kompaktiškai patalpintas į apytiksliai 370 litrų tūrio bagažinę, taigi joje liks daugybė vietos jūsų daiktams. Standartinių savybių pakaba užtikrina tikrą važiavimo dinamiką, stabilumą ir malonų pojūtį net ir tuomet, kai važiuojate ilgus atstumus ar vežate sunkų krovinį.