SPORTIŠKESNIS NEI BET KOKS KITAS AUTOMOBILIS. IR ELEGANTIŠKESNIS NEI BET KADA ANKSČIAU.

Naujojo BMW 3 serijos Sedano dizainas.

SPORTIŠKESNIS NEI BET KOKS KITAS AUTOMOBILIS. IR ELEGANTIŠKESNIS NEI BET KADA ANKSČIAU.

Naujojo BMW 3 serijos Sedano dizainas.

Dėl savo unikalių dizaino elementų BMW 3 serijos modelis neabejotinai yra sportiškiausias savo klasės segmente. Su šiuolaikine klasikinio trijų dalių dizaino interpretacija šis automobilis išlaiko BMW prekės ženklo dizaino tradiciją: ilgas variklio gaubtas, trumpos iškyšos, ilga ratų bazė ir patogi zona gale sėdintiems keleiviams. Būtent dėl šių priežasčių labiausiai visais laikais parduodamas BMW serijos automobilis ir toliau pirmauja savo segmente.

SPORTIŠKESNIS NEI BET KOKS KITAS AUTOMOBILIS. IR ELEGANTIŠKESNIS NEI BET KADA ANKSČIAU.Naujojo BMW 3 serijos Sedano dizainas.

Dėl savo unikalių dizaino elementų BMW 3 serijos modelis neabejotinai yra sportiškiausias savo klasės segmente. Su šiuolaikine klasikinio trijų dalių dizaino interpretacija šis automobilis išlaiko BMW prekės ženklo dizaino tradiciją: ilgas variklio gaubtas, trumpos iškyšos, ilga ratų bazė ir patogi zona gale sėdintiems keleiviams. Būtent dėl šių priežasčių labiausiai visais laikais parduodamas BMW serijos automobilis ir toliau pirmauja savo segmente.

EKSTERJERO DIZAINAS.

Puikiai suderintas eksterjero sportiškumas ir elegancija spinduliuos estetiką ir dinamiką iškart, kai tik akis pastebės šį BMW. Dėl horizontalių juostelių ir įmantrių priekiniame buferyje integruotų oro įleidimo angų, derančių su priekiniais žibintais pabrėžiamas šio automobilio plotis. Be to, savo BMW taip pat galėsite pasirinkti ir dvigubus apvalius priekinius žibintus su integruotais vainiko formos žiedais (įprastais arba LED šviesos diodo technologijos).
Vis dėlto, akį patrauks ne tik automobilio priekis. Išskirtinės formos galinis buferis sudarytas iš dviejų horizontalių linijų ir toli vienas nuo kito nutolusių LED šviesos diodo technologijos galinių žibintų, padėsiančių užtikrinti neprilygstamą BMW 3 serijos Sedano išvaizdą net ir važiuojant naktį.
Versija su Mediterranean Blue (liet. Viduržemio jūros mėlyna) sportine linija ir 19 colių lengvo lydinio ratlankiais – vos viena iš daugybės galimybių pridėti BMW 3 serijos Sedanui savitumo.

LED ŠVIESŲ DIZAINAS.

Tiek BMW 3 serijos Sedane standartiškai montuojami galiniai, tiek ir priekiniai ir rūko žibintai patobulinti LED šviesos diodo technologija.

 • LED priekiniai žibintai

  Automobilyje sumontuotos tik LED šviesos diodo priekinių žibintų šviesos funkcijos, įskaitant dienos važiavimo žibintus, automobilio statymo žibintus ir indikatorius. Tolimųjų ir artimųjų šviesų žibintai sudaryti iš 10 itin galingų LED lempučių. Priekiniuose žibintuose integruota automatinė priekinių žibintų diapazono kontrolė. Jais ne tik puikiai apšviečiamas kelias priešais, bet ir pagerinamas automobilio saugumas važiuojant naktį ar blogomis oro sąlygomis.
  LED (šviesos diodo) technologija pasižymi ilgu lempučių gyvavimo laiku. Be to, jos suvartoja iki 50 proc. mažiau elektros energijos nei įprastos lemputės. Taigi, LED lemputės taip pat padės sumažinti degalų sąnaudas bei emisiją. Be to, tokių lempučių skleidžiama šviesa labai panaši į dienos šviesą, taigi ji visiškai nedirgina akių. Plokšti išoriniai LED priekinių žibintų kontūrai taip pat pabrėžia sportišką automobilio stilių.

 • Prisitaikantys LED šviesos diodo priekiniai žibintai

  Prisitaikantys LED šviesos diodo žibintai pasižymi šviesos paskirstymo funkcija, automatiškai prisitaikančia prie automobilio važiavimo greičio ir dinamiškai apšviečiančia kelią priešais. Be posūkio ir dienos važiavimo žibintų, į sistemą įeina prisitaikančių priekinių žibintų funkcija su kintama miesto ir greitkelio šviesos paskirstymo funkcija, posūkio žibintais ir BMW Selective Beam (nuo akinimo apsaugantis tolimųjų šviesų žibintų asistentas), automatiškai įjungiančiu artimųjų ir tolimųjų šviesų žibintus. Taip užtikrinamas optimalus kelio apšvietimas, nesvarbu, kokiomis kelio sąlygomis bevažiuotumėte.
  Tamsoje, reguliuojami priekiniai žibintai suteikia vairuotojui galimybę matyti toli posūkiuose – iškart, kai tik ratai pasukami. Siekiant pagerinti matomumą mažame nuotolyje, posūkio žibintai automatiškai aktyvuojami vos tik posūkio indikatorius įjungiamas arba vairas pasukamas – net ir tuomet, kai automobilis stovi vietoje. Prisitaikantys priekiniai žibintai garantuoja optimalų kelio apšvietimą, taigi ženkliai padidina aktyvųjį saugumą.
  BMW Selective Beam suteikia vairuotojui galimybę naudotis tolimųjų šviesų žibintais bet kada prireikus, taigi ženkliai pagerinamos naktinio važiavimo sąlygos. Sistema fiksuoja priekyje arba priešais važiuojančius automobilius ir reguliuoja tolimųjų šviesų žibintus taip, kad nebūtų akinami kiti eismo dalyviai.

 • LED šviesos diodo rūko žibintai

  LED rūko žibintai padidina matomumą esant rūkui ar krituliams, todėl važiavimas tampa dar saugesnis. Jie pasižymi ne tik plačiu spindulio kampu, bet ir šviesos atspalviu, kuris itin panašus į dienos šviesą, bei ilgu tarnavimo laiku ir mažomis energijos sąnaudomis.

  Be to, žemiau priekinių žibintų integruoti rūko žibintai sukurs techniškai pažangų, modernų toną jau ir taip įspūdingam BMW 3 serijos modelio priekiui.

 • Galiniai žibintai su LED šviesos diodo technologija

  Galinius žibintus su LED technologijos šviesos elementais charakterizuoja BMW forma. Taip dar labiau sustiprinamas galinės automobilio dalies savitumas – net ir važiuojant tamsoje bus akivaizdu, jog tai BMW.
  Dideli indikatoriai ir greitai reaguojantys LED stabdžių žibintai taip pat ženkliai prisideda prie BMW 3 serijos modelių saugumo.

INTERJERO DIZAINAS.

Vos tik įsėsite į BMW 3 serijos Sedaną, iškart pastebėsite į vairuotoją orientuotą prietaisų skydelį ir išskirtinės kokybės medžiagas. Šio automobilio interjeras erdvus, jame daugybė daiktų laikymo galimybių, prietaisų skydelis funkcionalus ir neperkrautas. BMW 3 serijos Sedane taip pat dominuoja elegancija ir dinamika. Išskirtinę kokybę išryškina begalė chromo akcentų ir juodos blizgios spalvos paviršiai. BMW tipišku stiliumi, prietaisų skydelis sistemingai orientuotas į vairuotoją, taigi jį valdyti bus ypač paprasta.
Kiekvienas ergonomikos iššūkis buvo išspręstas su dideliu kruopštumu ir dėmesiu. Geriausias to pavyzdys – 8,8 colių, pasirenkamas navigacijos sistemos Professional valdymo ekranas, integruotas virš centrinės konsolės. Šis ekranas ne tik puikiai atrodo, jį taip pat ypač malonu liesti. Centrinėje konsolėje integruotas laikiklis net dviem gėrimams, o uždarius ištraukiamą jo korpusą galėsite naudoti kaip paviršių daiktams laikyti. Ir tai vos keletas iš daugybės koncepcijos dalių, tobulai sujungiančių sportiškumą ir modernumą.

AUKŠTOS KOKYBĖS MEDŽIAGOS.

Vos žvilgtelėję į šio automobilio interjerą pastebėsite įmantrų dizainą ir aukščiausios kokybės profesionalų darbą. Sportinėm sėdynėm galėsite pasirinkti Dakota Oyster odą. Interjerą taip pat galėsite papildyti aliuminio apdailos detalėmis, išilgai šlifuota blizgia juodos spalvos apdaila, nusidrieksiančia visų keturių automobilio durelių link.

Priekiniame panelyje yra daug chromuotų apvadų, kurie taip pat juosia ir klasikinį prietaisų skydelį. Oro kondicionavimo, radijo valdiklius ir oro angas juosia blizgios juodos spalvos apdaila. Aplinkos apšvietimas (pasirenkamo žibintų paketo dalis), pasitelkdamas tiesioginės ir netiesioginės šviesos šaltinius, stilingai ir subtiliai apšviečia interjerą.

Maksimalus išskirtinumas iš BMW Individual: Įmantrumo interjerui suteikia ir kokybę į naują lygį pakelia Ash Grain White interjero apdaila arba BMW Individual Merino odos apdaila, puikiai suderinta su kašmyro smėline ar amaro ruda spalva.