NEPRILYGSTANTIS VAŽIAVIMO MALONUMAS.

BMW 3 serijos Sedanas.

NEPRILYGSTANTIS VAŽIAVIMO MALONUMAS.

BMW 3 serijos Sedanas.

Neprilygstantis važiavimo malonumas.BMW 3 serijos Sedanas.

CO2 emisija mišriu režimu g/km (EfficientDynamics Edition 320d) *

109 [109]

Degalų sąnaudos mišriu režimu l/100 km (EfficientDynamics Edition 320d) *

4,1 [4,1]

CO2 emisija mišriu režimu g/km (335i) **

186 [169]

Degalų sąnaudos važiuojant mišriu režimu, l/100 km (335i) **

7.9 [7.2]

Originalus jau nuo 1975-ųjų metų: BMW 3 serijos modelis – tikras sportinio sedano pavyzdys. Šeštosios kartos modeliuose aiškiai atsispindi neprilygstamas dinamiško dizaino, išskirtinio manevringumo ir tobulo kasdienio praktiškumo derinys. Optimalus masės paskirstymas, klasikinė galiniais ratais varoma važiuoklė, itin tausūs benzininiai ir dyzeliniai varikliai su BMW EfficientDynamics technologija garantuoja išskirtinę dinamiką ir mažas degalų sąnaudas. Pažangi BMW xDrive visais keturiais ratais varoma sistema visuomet užtikrins tik patį geriausią įmanomą sukibimą su kelio danga. Be to, su Sport, Luxury linijomis arba M sportiniu paketu galėsite susikurti savo norus ir poreikius atitinkantį BMW 3 serijos Sedaną.

BMW 3 SERIJOS SEDANO APŽVALGA.

Dizainas.

Dėl savo unikalių dizaino elementų BMW 3 serijos modelis neabejotinai yra sportiškiausias iš visų savo klasės automobilių. Su šiuolaikine klasikinio trijų dalių dizaino interpretacija šis automobilis išlaiko BMW prekės ženklo dizaino tradiciją: ilgas variklio gaubtas, trumpos iškyšos, ilga ratų bazė ir patogi zona gale sėdintiems keleiviams. Būtent dėl šių priežasčių geriausiai visais laikais parduodamas BMW serijos automobilis ir toliau pirmauja savo segmente.

Važiavimo dinamika ir Tausumas.

Daugybė BMW 3 serijos Sedano aspektų spinduliuos dinamiką. Prisitaikanti M pakaba (galima pasirinkti) arba kintantis sportinis vairavimas užtikrins įspūdingą manevringumą, suteiks maksimalaus automobilio valdymo galimybę ir tikslumo pojūtį net ir jei važiuosite pasirinkę sportišką važiavimo stilių. BMW TwinPower Turbo varikliai ir pasirenkama 8 pavarų transmisija Steptronic Sport garantuos išskirtinį važiavimo malonumą. Su šiomis ir kitomis BMW EfficientDynamics technologijomis bus ne tik pasiekiamos įspūdingos automobilio važiavimo galimybės, bet ir sumažinamos degalų sąnaudos.

Saugumas ir komfortas.

Jums tereikia tiesiog atsilošti ir atsipalaiduoti savajame BMW 3 serijos modelyje. Erdviame interjere bus daugybė vietos jūsų daiktams, taigi kiekviena kelionė taps tikra nuostabiai komfortiška patirtimi. Talpi bagažinė garantuos išskirtinį funkcionalumą. O pažangi keleivių apsauga užtikrins ramų važiavimą visiems automobilyje sėdintiems keleiviams.