NEPRILYGSTANTIS, GEROVĖS POJŪČIO KUPINAS SPORTIŠKUMAS.

BMW 3 serijos Sedano saugumas ir komfortas.

Jums tereikia tiesiog atsilošti ir atsipalaiduoti savajame BMW 3 serijos modelyje. Erdviame interjere bus daugybė vietos jūsų daiktams, taigi kiekviena kelionė taps tikra nuostabiai komfortiška patirtimi. Talpi bagažinė garantuos išskirtinį funkcionalumą. O sumani keleivių apsauga užtikrins ramų važiavimą visiems automobilyje sėdintiems keleiviams.

BEKONTAKTIS BAGAŽINĖS ATIDARYMAS.

Grįžtate apsipirkę, stovite priešais savo automobilį pilnomis rankomis pirkinių ir norite sukrauti visus maišus į bagažinę, bet tam pirmiausia reikia surasti automobilio raktelį. Dėl novatoriškos Comfort Access sistemos ir bekontakčio bagažinės atidarymo vargintis daugiau nebereikės. Paprasčiausiu kojos judesiu žemiau galinio buferio aktyvuokite bagažinės atidarymo jutiklį, kuris automatiškai atrakins ir atidarys bagažinės dangtį.
Bagažinė atrakinama, o jos dangtis atveriamas. Bagažinė atrakinama, o jos dangtis atveriamas kai skirtingame galinio buferio aukštyje integruoti jutikliai atpažįsta kojos judesį. Su novatoriška BMW ConnectedDrive funkcija tiek bagažinės atidarymas, tiek ir uždarymas bus daug paprastesnis. Vis dėlto, prieiga bus suteikiama tik tuomet, kai sistema atpažins autorizuotą automobilio raktelį.

STORAGE KONCEPCIJA.

Nesvarbu, ar reikia į automobilį padėti išmanųjį telefoną, gėrimus ar nedidelius daiktus – BMW 3 serijos Sedane bus begalė vietos visiems jūsų daiktams. Centrinėje konsolėje integruotas laikiklis net dviem gėrimams, o uždarius ištraukiamą jo korpusą galėsite naudoti kaip paviršių daiktams laikyti. Priekinėse durelėse galėsite laikyti iki vieno litro talpos butelius.

Papildomai pasirenkamame daiktadėžių pakete yra skyrius su dangteliu vairuotojo pusėje, 12 V lizdai galinėje centrinėje konsolėje ir bagažinėje, daiktų laikymo tinklas ant bagažinės dugno ir daiktų laikymo padėklas po bagažinės dugnu bei du maišų laikikliai.

FUNKCIONALUMAS.

Net 480 litrų BMW 3 serijos Sedano bagažinėje bus pakankamai vietos patenkinti visoms jūsų kasdienėms reikmėms. Dėl pasirenkamos lengvo pakrovimo sistemos su 40:20:40 santykiu nulenkiamomis galinėmis sėdynėmis BMW 3 serijos modelis sujungia begalę transportavimo galimybių, kurios neabejotinai atitiks visus jūsų poreikius. Viduriniąją ir keleivio pusėje esančią galinės sėdynės dalį galėsite nulenkti kiekvieną atskirai. Keleivio pusės sėdynės dalis nulenkiama kartu su viduriniąja sėdynės dalimi. Taigi, BMW 3 serijos modelį bus ypač lengva pakrauti ir iškrauti. Automobilio gale patogiai sėdint dviem keleiviams galėsite tuo pat metu transportuoti ilgus daiktus, pavyzdžiui, slides ar snieglentes.

PASYVUS SAUGUMAS.

PASYVUS SAUGUMAS.

Kiekvienas BMW papildytas pažangių saugos funkcijų paketu, kurio tikslas – kaip įmanoma labiau sumažinti nelaimingų atsitikimų riziką. Juk visuomet malonu žinoti, kad jūsų rankose žmonės jaučiasi saugiau. Masyvūs, ypač patvarūs skersiniai ir sumaniai panaudotas didelio stiprio daugiafazis plienas suteikia kėbului didžiausią apsaugą bei padeda išlaikyti jo lengvasvorę konstrukciją.
Smūgio energija perduodama kitoms automobilio kėbulo dalims aplink keleivių zoną (t. y. į apatinę, šoninę kėbulo dalį, atramines kėbulo dalis ir stogą, o galiausiai šią energiją sugeria deformacijos zonos priekinėje ir galinėje automobilio dalyje). Susidūrimo iš šono metu apsaugą suteikia sustiprintos struktūros viduriniajame statramstyje, apatinėje kėbulo dalyje ir durelėse integruoti šoninio smūgio stabilizatoriai bei tvirti, sėdynių zonoje integruoti skersiniai.
Priekinėje automobilio dalyje yra daugybė prietaisų, skirtų pėsčiųjų apsaugai užtikrinti. Tarp buferio laikiklio ir prietaisų skydelio integruotas amortizatorius padės sumažinti kojų sužeidimo riziką susidūrimo metu. Be to, specialūs elementai variklio gaubte sumažina smūgio energiją ir avarijos metu susilamdo.