PRAKTIŠKI PAGALBININKAI. JŪSŲ KELIONĖMS.

BMW 3 serijos Touring saugumas ir komfortas.

PRAKTIŠKI PAGALBININKAI. JŪSŲ KELIONĖMS.

BMW 3 serijos Touring saugumas ir komfortas.

PRAKTIŠKI PAGALBININKAI. JŪSŲ KELIONĖMS.BMW 3 serijos Touring saugumas ir komfortas.

Patogios pagalbos sistemos, pažangios saugos funkcijos: apsaugos jūsų BMW ir pagelbės jums visuomet, kai tik tai bus įmanoma.

BEKONTAKTIS BAGAŽINĖS ATIDARYMAS IR UŽDARYMAS

BEKONTAKTIS BAGAŽINĖS ATIDARYMAS IR UŽDARYMAS

Dar daugiau komforto suteikia bekontakčio bagažinės atidarymo ir uždarymo funkcija iš Comfort Access: Jei jūsų rankos pilnos daiktų, viskas ką reikės padaryti, tai atlikti paprastą judesį koja po galiniu buferiu ir viską patogiai sukrausite arba iškrausite iš bagažinės.
Jutikliai integruoti skirtingame galinio buferio aukštyje, taigi fiksuos žmogaus judesį. Sistema nustato kojos judesį tarp blauzdos ir piršto bei siunčia signalą į borto kompiuterį.
Ši novatoriška BMW ConnectedDrive įranga užtikrins dar didesnį komfortą naudojantis automobilio bagažine. Vis dėlto, sistema nesuteikia prieigos prie bagažinės, jei neaptinkamas ir neatpažįstamas savininko turimas automobilio raktelis.

ERDVĖS JŪSŲ DAIKTAMS.

Sumaniai suprojektuotame salone įkomponuotos daiktatėžės ir erdvės Jūsų daiktams, nuo kasdienių smulkmenų, telefono ar gėrimo buteliukų iki didesnių daiktų, kuriuos pasiimate su savimi į ilgesnes keliones.

FUNKCIONALUMAS.

BMW 3 Serijos Touring modelio bagažo skyrius vienas iš pagrindinių automobilio privalumų. Universalios bagažinės tūris nenulenkus galinių sėdynių – 495l. Galinės sėdynės nulenkiamos atskirai, 40:20:40 santykiu – nulenkus jas visas bagažo tūris sieka 1500l. Platus bagažo dangitis ir žemas slenkstis ties galiniu bamperiu, užtikrina paprastą, net ir didelių, daiktų pakrovimą.

PASYVUS SAUGUMAS.

PASYVUS SAUGUMAS.

Dėl rinktinių medžiagų, didelio stiprio struktūrų ir pažangios lengvasvorės konstrukcijos koncepcijos BMW 3 serijos Touring kėbulas atitinka pačius griežčiausius reikalavimus ir, kartu su ypač efektyviomis apribojimo sistemomis, užtikrina maksimalią įmanomą apsaugą automobilio keleiviams.
Ypač atsparios, didelio tūrio kryžminės dalys ir pažangiai naudojamas didelio ir ypač didelio stiprio daugiafazis plienas suteikia maksimalią kėbulo apsaugą ir užtikriną mažesnį automobilio svorį.
Smūgio energija nukreipiama į kitas aplink vairuotojų kabiną esančias kėbulo dalis, kaip antai, dugną, šoninį rėmą, pertvaras, stogą ir absorbuojamas priekyje ir gale esančiose deformacijos zonose. Šoninio susidūrimo atveju apsaugą užtikrina sustiprintos viduriniajame statramstyje ir sijose esančios konstrukcijos, itin stiprūs šoniniai durelėse integruoti stabilizatoriai ir tvirtos kryžminės dalys sėdynių zonoje.