MODERNIAUSIA DIZAINO FORMA.

BMW 3 serijos Touring dizainas.

MODERNIAUSIA DIZAINO FORMA.

BMW 3 serijos Touring dizainas.

MODERNIAUSIA DIZAINO FORMA.BMW 3 serijos Touring dizainas.

Moderni estetikos ir dinamikos interpretacija: BMW 3 serijos Touring stebina savo nuosekliai apgalvotu dizainu. Iškart atpažįstamas BMW 3 serijos automobilių šeimos narys pasižymi autentiška ir įtikinama asmenybe. Nesvarbu, iš kurios perspektyvos į jį bepasižiūrėtumėte.

EKSTERJERO DIZAINAS.

Dėl galingo priekio, BMW 3 serijos Touring atrodo ypač dinamiškas kelyje ir spinduliuoja manevringumą net ir stovėdamas vietoje. Kartu su priekiniais žibintais, plačios BMW inksto formos grotelės sukuria vieną vaizdinį vienetą, kurį nesunkiai pažinsite net ir pažvelgę iš šono.
Platesnės proporcijos ir trumpos iškyšos tiesiog spinduliuoja sportinę eleganciją. Ilgesnės stogo linija suteikia BMW siluetui dinamiško ir savim pasitikinčio automobilio įvaizdį. Nuožulnus galinis stiklas ir dideli langai suteikia keleivių kabinai erdvės ir šviesos pojūtį. Palangės kyla iki pat galinės automobilio dalies ir išryškina dinamišką pleišto formą, kuri tarytum transformuojasi į atletišką ir elegantišką BMW galą. Išskirtinė BMW savybė – galiniai žibintai, nusidriekiantys tolyn į šoninę automobilio dalį, elegantiškai pratęsia BMW 3 serijos Touring kontūrus.

LED ŽIBINTAI.

Išskirtinio dizaino LED žibintai BMW 3 Serijos Touring modeliuose galimi kaip papildoma įranga.

 • LED priekiniai žibintai

  Visi žibintai, įskaitant posūkių signalus, yra paremti LED technologija. Tai užtikrina maksimaliai efektyvų energijos sunaudojimą. Viso prikinių žibintų sistemoje sumontuota 10 LED elementų. Žibintų aukštis automatiškai reguliuojamas ir turi automatinių žibintų funkciją susietą su lietaus jutiklių sistema. Pažngios technologijos užtikrina saugumą, o estetiškas dizainas sukuria unikalų BMW įvaizdį.

 • Adaptyvūs LED priekiniai žibintai

  Speciali BMW Selective Beam technologija pritaikyta adaptyviuose LED priekiniuos žibintuose, leidžia pritaikyti šviesos srautą prie Jūsų važiavimo trajektorijos. Dėka pažangios žibintų konstrukcijos ir specialių jutiklių sistemos, žibintai keičia apšvietimo kryptį prikalusomai nuo važiavimo greičio ir vairo padėties. Be šių dinaminių savybių, sistema gali automatiškai perjungti trumpasias ir ilgasias šviesas, kai aptinkama priešinga kryptimi važiuojanti transporto priemonė. Dėka šios funcijos, Jūs galite susitelkti į kelią, o kito automobilio vairuotojas neakinamas ir visiems eismo dalyviams užtikrinamas maksimalus saugumas.

 • LED rūko žibintai

  Sumaniai suprojektuoti apatinėje bamperio dalyje priekiniai rūko žibintai su LED technologija leidžia pasiekti maksimalų matomumą trumpu atstumu. Specili konstrukcija puikiai apšviečia erdvę, esant prastam matomumui (pavyzdžiui, važiuojant rūke ar lietuje). Kaip ir pagrindiniai LED priekiniai žibintai, rūko žibintai pasižymi ilgaamžiškumu ir itin ryškiu šviesos srautu.

 • LED galiniai žibintai

  Uniklaūs „L“ formos LED diodai galiniuose žibintuose jau tapo neatsiejama BMW įvaizdžio dalimi. Šie žibintai ne tik sukuria išskirtinį BMW įvaizdį, tačiau kartu užtikrina ir optimalų automobilio matomumą kitiems eismo dalyviams.

PANORAMINIS STOGLANGIS.

Erdvės ir laisvės pojūtį automobilio salone sustiprina didelis elektra valdomas panoraminis stoglangis.

INTERJERO DIZAINAS.

BMW interjeras stebina savo aukštos kokybės rinktinėmis medžiagomis. Jis apgaubia vairuotoją klasikiniu į jį orientuotu prietaisų skydeliu ir garantuoja puikų jo pojūtį. Dėl profesionalaus erdvės dizaino suteikiama optimali prieiga prie visų svarbiausių valdymo ekrano funkcijų.
Prietaisų skydelis orientuotas būtent į vairuotoją ir ir yra itin patogiai valdomas. Visos dizaino linijos susilieja į vieną šalia vairo esantį tašką, taigi visas vairuotojo dėmesys nukreipiamas būtent į kelią priešais.
Asimetriška centrine konsole padalytą vairuotojo pusę optiškai išryškina dekoratyviniai paviršiai ir raštas. Priekyje sėdinčio keleivio pusėje elegantišką atmosferą sukuria prietaisų skydelis, kurio dekoratyvinė apdaila sukuria išties ornamentišką efektą. Vidurinėje centrinės konsolės dalyje integruotas keleiviams patogiai pasiekiamas iDrive jutiklinis valdiklis.
Plokščiaekranis, didelės skiriamosios gebos ir ypač moderniai atrodantis atskiras iDrive valdiklis integruotas horizontaliai išdėstytame prietaisų skydelyje.

ITIN KOKYBIŠKA APDAILA.

Jūsų pasirinkimui atnaujinta apdailos medžiagų ir jų derinių gama. Kruopšiai parinkti atspalviai ir tekstūros sukuria nepriekaištingos kokybės pojūtį.